Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 20:56
Előzmény: #153772  Törölt felhasználó
#153780
Ja, nem csak 7ft-8ft-ért van.
Van 35ft-ról is.

Ezt azért írtam,mert múltkor T.P. megjegyezte,hogy
milyen jól jártak akik 10ft alatt vettek.
Nem ilyen egyszerű.
És én azért nem adogatom el időnként,mert nem csak
nyerészkedni akarok vele hanem azért,mert szerintem
jó lehetőség lesz a papír.
El kell ismerniük,hogy "SAJNOS" történnek fura
megmozdulások a papírok körül.
NEM RÉSZLETEZEM,MERT MINDENKI TUDJA,HOGY MIRŐL BESZÉLEK A SORSTÁRSAIM KÖZÜL.
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 20:56
Előzmény: #153778  Törölt felhasználó
#153779
Ott leszek:)))
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 20:52
Előzmény: #153777  Törölt felhasználó
#153778
Bocsánat a helyesírási hibákért, de egész hétvégén "adóztam", meg "járulékoztam" és már nagyon fáradt vagyok!!!

Ráadásul holnap DM koncert lesz!:-)))
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 20:48
Előzmény: #153772  Törölt felhasználó
#153777
"...A részvényesi struktúrára vonatkozó elvi kérdésem miatt kedd estig még olvasom a fórumot..."

Kedves Katalin!

A részvényesi struktúra jó úgy, ahogy pl. 2008. októberében (legutóbb) is kiadásra került, de ne 300%-nyi részvényesre vonatkoztatva legyen kimutatva, mint ahogy legutóbb a tájékoztatón is láthattuk...
link
2008.10.06.

Feltételezem Ön is sejti, hogy miért nem adták ki ismét?! (káosz)
Mondjuk az is vicces, hogy 108,87%-ra van megfeleltetve...

A honlap kérdése!
Jeszeenszky Úr és Mészáros Úr felhívte a figylemünket a találkozón, hogy milyen szép és nagyszerű az új honlap, amit hivatalosan is "használnak" már...
Nem akarom erről leírni a véleményemet, meg nem is mondtam el személyesen sem (így is kérdeztem olyat, ami miatt majdnem "parasztlázadás" tört ki:-), amit utólag hibának értékelek a részemről, de ez a cég ennél sokkal szebbet jobbat érdemel, és nem utolsó sorban olyat, amelyik folyamatosan frissítve van!!!
Példaként szeretném megemlíteni a cég jelenlegi felsővezetésében és nagytulajdonosi körében is benne lévő Urak cégeinek honlapjait, úgy mint:
Alpha-vet, KOGART, EuróGenerál, RÉVAY10 , vagy akár KEG!!! (remélem ezzel senkit sem sértettem meg, de ezekből a cégekből 3 is a Holding leánya, és lényeges naprakészebb színvonalasabb honlapjuk van!!!

U.I.: Remélem olvassák ezt az írást a fentebb említett Urak is, akik legutóbb ígérték, hogy igenis rendkívül odafigylenek a kommunikációra is!!! Pl. Ceva per folytatása?, Phylaxia Pharma Zrt. pályázata?, stb...
Semmit nem tudunk ezekről a dolgokról!!! Gondolom nem véletlenül...

Üdv: JK!!!
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 20:46
Előzmény: #153772  Törölt felhasználó
#153776
Kedves Katalin !

Köszönöm a jó kívánságait és viszont kívánom.

Én úgy gondolom,hogy többségében " kellemes "
emberek tartózkodnak itt a fórumon.
Én személy szerint a phylaxiának köszönhetem,hogy
a fórumozók közül nagyon jó embert ismertem meg.
DE...............
azért nem bánnám ha anyagilag is valami hasznát látnám.
Jó kis csapat verődött itt össze és remélem,hogy
őszintén kívánja nekünk a JÓT,mert MEGÉRDEMELJÜK.
Én hiszem,hogy itt JÓ dolgok fognak történni
csak a körítés kicsit "SAVANYÚ "

Tisztelettel: egy NEM gonosz és ŐSZINTE ember

KERESZT úton ÁLLOK ( Vikidál Gyula )
sly36
sly36 2010. 01. 10. 20:36
Előzmény: #153774  zotya32
#153775
A jövő egyáltalán nem reménytelen Zotya. Csak minket nem tekintenek partnernek, holott belőlünk (is) élnek.(Tiszelet a kivételnek. Szerencsére van.)
zotya32 2010. 01. 10. 20:31
Előzmény: #153772  Törölt felhasználó
#153774
Kedves Katalin!
Én elhiszem, hogy a BH stratégiai befektető, meg nagy tervei vannak a céggel, csak épp a látszat meg a kivitelezés az ami nem esik jól egy kisbüfinek. Hiába járunk el folyamatosan gyűlésekre, - nekem spec. - egyre reménytelenebbnek tűnik a jövő. Sok minden elhangzik, de egyelőre semmi megvalósulás. 2012ig még bízom a sikerben, remélem méltó születésnap lesz majd, és elfelejthetjük ezeket a 'csúnya' éveket.
sly36
sly36 2010. 01. 10. 20:25
Előzmény: #153772  Törölt felhasználó
#153773
Kedves Katalin,

ez nem így van, hogy nem érti meg senki. Ha már egy ember van, akkor is megérte.
Ha találunk bármilyen, akár átmeneti megoldást is, már megérte.
Sok az összeesküvéselmélet, valami kapaszkodót "kell" gyártani, mert sok az érthetetlen történés a cég körül. Mert valami miatt nagyon NEM reális ez a mostani árfolyam és nekünk "kell" találgatni, hogy vajon miért van ez így?
Mindig csak reménykedünk, hogy valami valóra válik, teljesül egy ígéret, valaki betartja a szavát, a "nagy tervek" csak egy kicsi morzsája is teljesül. De miért nem bizonyít soha senki??!!
Sokszor megfogadtam már magamnak, hogy nem írok többet a cégnek, mert egyszerűen nem igaz, hogy nem látják, hogy min kell változtatni, de most mégegyszer megszegem az ígéretem.
Ha teljesül valami, már megérte.....
Kitartást!! Mert hiszem, hogy megéri....
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 19:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#153772
Kedves Fórumozók!

Hiába próbálok érthetően fogalmazni, tudom, nem ért meg mindenki, vagy megkérdőjelezi a tartalmat, mert érdeke, vagy mert gyanakvó, vagy mert egy ügyvéd - szerinte - eleve az ördögtől való, vagy … ki tudja miért.

Nem hiszem, hogy itt az én lelkiismeretemet kellene latolgatni, de ha már ez a téma: nem védem a céget, feltett kérdésekre feleltem, tényeket, jogi hátteret írtam le. Írtam pl. a CEVA-perről, a korábbi részvényjóváírásról, a részvényesi vásárlás önálló felelősségviseléséről, a könyvvizsgálatról, a részvénykönyvi anomáliákról, a betekintési jogról. Őszintén és a legjobb tudásom szerint válaszoltam, ez az, ami tényleg lelkiismereti kérdés.

Nem az én hibám, ha a topikban uralkodó negatív hangulattal szemben az általam leírtak esetleg kedvezőbb színben tüntetik fel a céget. A tények és a szabályok alapján egész egyszerűen van, amiről nem a kibocsátó tehet. Értem, hogy ez egyes befektetői elméletekkel szembemegy, de ezért nem fogok valótlanságot írni.

A jegyzések kapcsán felesleges koncepciókat gyártani, nem volt előzetes terv, egy igazgatósági ülésen született a döntés az egyik igazgatósági tag igényére, miszerint tőkét emelne névértéken (a tőzsdei árfolyam névérték felett volt). A részvényeseknek a törvény alapján elsőbbségi joguk volt, sokan éltek is vele.

A tőkeemelés összegének jóváírása után erős rajzás indult meg a cég körül, projekttervekkel, ötletekkel. A jogi munka általában - itt is - úgy történik / történt, hogy kiadják az iratokat véleményezésre, legközelebb akkor találkozik vele a jogász, ha az Igazgatóság tárgyalja, vagy megvan a döntés a szerződéskötésre, és azt elő kell készíteni. Ez az időszak, ahogy ismert, jelentős nézeteltéréseket hozott a továbblépés útjait illetően, ez engem is érintett. Az általam véleményezett projektek közül így visszaemlékezve 3 sorsáról tudok. A Humetes történet egy városi legenda, nem volt ilyen megkeresés. A befolyt készpénzre pedig (helyesen 100+500+300=900 millió Ft) épp a korábbi likviditáshiány miatt a vezetőség deklaráltan ’ráült’, kizártnak tartom, hogy a 2/3-át heteken belül kihelyezték volna, de kérdezzék meg a céget.

Hogy a jog fontosságára, veszélyeire felhívom a figyelmüket, az nem ’lekezelés’, ellenkezőleg.
’Jószándékú’ ékverők, negatív emberek vannak és lesznek, én a pozitívban hiszek és az itt átbeszélt jogi szeleteket szívesen osztottam meg Önökkel.

Kedves Inflexio, ne morcoskodjon, a kötelező tájékoztatás a szavazati tábla (összesen hány részvény, hány szavazat) és az 5 stb. %-os bejelentések. A részvénykönyvi vitát rövidre zárhatjuk, jöjjön be az ügyvédi irodámba, van ott több cég jó néhány részvényesi megfeleltetése, nézze meg, a betekintési jogának engedélyezését intézem.

Kedves Johny King és Zotya32, elhangzott, hogy a Bankár Holding a Phylaxia stratégiai befektetője és nagy tervei vannak a céggel. A részvényesek érdeke az lenne, ha ennek pozitív hatása az árfolyamban is mielőbb megjelenne. Meglátjuk, ahogy írtam.
Kedves Johny King, a cég likvidálásával a bank vitt volna mindent.

Kedves Sly36, igaza van, abszurd ez a részvénykönyvi téma, az okait megírtam. Van ötletem az - átmeneti, relatíve legjobb - megoldásra (a tökéletes kizárt), javasolni fogom a cégnek. A honlap, az informatika javításával is maximálisan egyetértek, de szerintem küldje el a cégnek is, könnyebb így visszahivatkozni rá.

Kedves ElCamino, higgye el, teljesen megértem Önt és nem is hibáztatom, ellenben őszintén kívánom, hogy eredményes legyen a befektetése.

A részvényesi struktúrára vonatkozó elvi kérdésem miatt kedd estig még olvasom a fórumot.

Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 16:24
Törölt hozzászólás
#153771
Törölt felhasználó 2010. 01. 10. 14:08
Előzmény: #153760  exmnbs1
#153770
Szerintetek, ha egy önkormányzat felmond, egy szerződést,egy vállalkozóval ami 2013- ig szól és utána,ez az önkormányzat pályázatot ír ki.
Ő szabja a feltételeket és ezt a pályázatot saját magának meg is nyeri – már mint az önkormányzat - egy másik vállalkozóval karöltve ez nem összeférhetetlen?
Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 21:45
Előzmény: #153764  sly36
#153769
Sly, teljes mértékben megértettem az általa írtakat, de jól emlékszem a tavaly ilyenkor a cégtől történő elbúcsúzására is.
Én a "pénzgyűjtéses" szituációra reagáltam, hogy mennyire érintett benne egy cégnél a jogász. A management felelőssége rá is vonatkozik, sőt! Kellett lenni a cégnél egy tervnek, ami alapján elindították -siralmas, szakadék szélén álló helyzetükben -a jegyzést, vagyis a pénzbeszedést...hol a lé?-mondaná Csurka...
exmnbs1 2010. 01. 09. 21:40
Előzmény: #153767  Törölt felhasználó
#153768
elci, szerintem semmi szükség magyarázkodásra

Ismét kiderült az előadásból, hogy miként is vélekedik a kisbefektetőkről.

Múltkor arról értesültünk, mennyit kellett igáznia, mert a jegyzési ív kitöltésére sem voltak sokan képesek

Tegnap jött az újabb műsor a fórumozók jogi analfabétizmusáról és hogy hogy mernek egyáltalán ilyen háttérrel tőzsdézni.

Majd becsületsértés, rágalmazás, személyiségi jogok megsértése, hamis vád felemlegetése inflexionak.....

Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 21:14
Előzmény: #153766  Törölt felhasználó
#153767
A partról nekem senki ne dumáljon "gondolatom
NEM Katalinnak szól hanem annak a bizonyos
részvényesnek.

A mai írásokat elemezve is észrevehető,hogy a legtöbbünk a jót kívánja a cégnek.

Ezen ők is elgondolkodhatnának,mert szerintem
MEGÉRDEMELJÜK.

És természetes ,hogy időnként elkeseredünk
a történt és nem megtörtént események miatt !!!!!
Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 20:54
Előzmény: #153719  Törölt felhasználó
#153766
Kedves KATALIN !

Akkor az a "bizonyos " részvényes azokat a beírásaimat is linkelje be amiket még akkor írtam amikor
feltétel nélkül bíztam a vezetőségben !

A cég DOLGOZIK helyettünk , stb..................

Akkor én is kaptam támadást rendesen.
Az a bizonyos részvényes, hamár olvassa a fórumot akkor itt a lehetőség,hogy jelezze a véleményét.

Ha valaki jót akar akkor az igazából én vagyok !!!!!!!!!

Három év alatt sokszor adhattam volna el +-ban ,mégsem adtam,mert bízom a jövőben csak
időnként a TŐRTÉNÉSEK hatására elszekad a cérna.

Most is tudnék még eladni + ban ( régi 7ft-8ft-os vételek) ,de nem adok.

Tehát nekem a partvonalról senki ne dumáljon.
Én benne vagyok rendesen önmagamhoz mérten.
Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 20:49
Előzmény: #153760  exmnbs1
#153765
dehogyis távozott ))
sly36
sly36 2010. 01. 09. 20:48
Előzmény: #153746  Törölt felhasználó
#153764
Sacis!

Katalin írta, idézem: " A cégnek valóban volt jogásza vagyok, de szeptembertől van az irodámnak egy külsős megbízása a nehezen pótolható (szakterületi) tőzsdei-felügyeleti-keleres végrehajtási, eljárási ügyekre. Az érintett szerveknél nagyon pozitívan fogadták a visszatérésünket, hogy ez részünkről átmeneti segítség vagy hosszabb távú lesz, üzleti tárgyalóasztalok mellett dől majd el."

Lefordítom, többeknek nem volt érthető vagy nem figyeltek: A Phylaxia Holding tőzsdével kapcsolatos ügyeit most is Ő intézi.
Törölt felhasználó 2010. 01. 09. 20:46
#153763
Látom még mindig megy a harc. Tolják az okosságaikat a hozzá nem értők rendesen. Hajrá, sikerülni fog!
exmnbs1 2010. 01. 09. 20:36
Előzmény: #153761  zotya32
#153762
sy
zotya32 2010. 01. 09. 20:35
Előzmény: #153756  exmnbs1
#153761
Ebben nem. Ez még június előtti volt. És mint tudjuk ő csak tőkét emelt, nem vett 9-10 ft-on egy árva db-ot sem. :-)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek