Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:17
Előzmény: #7115  Törölt felhasználó
#7120
:-))
Az evangelistaktol mentsen meg a sors !! En mondom, ha mar eppen moral boncolunk, akkor van egy reteg amit nagyon elvezek. De csak messzirol. Ezek az evangelistak. Igy az ur, meg ugy az ur. Egy evangelista 7 eve lassan, hogy atvert, vagyis csak meg mindig adosom, de amikor felhozom neki az adossagat, olyankor mndig azt kapom, hogy; "Jo az ur" :-)
De ez csak egy pelda. Szerintem az egyik leggatlastalanabb emberek koze sorolnam, a kozt amit mondanak es amit - na es ahogyan - csinaljak. A sajat , szemelyes rettegesemet most meg had ne mondjam el, mert meg beteljesedik :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:13
Előzmény: #7117  Törölt felhasználó
#7119
JP, ezt komolyan is gondolod ?
nekem ebből az jön le, hogy mindenki aga szablya meg saját erkölcsi normáit, határait ?! jól értelek ?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:12
Előzmény: #7114  Törölt felhasználó
#7118
hát...én már megettem a kenyerem javát...a tőzsdén is eltöltöttem néhány évet...de, amit itt tapasztalok az az erkölcsi nihil...neveltetési vagy generációs probléma? ki tudja a választ?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:09
Előzmény: #7105  Törölt felhasználó
#7117
Az, hogy "szabad" e vagy nem "szabad", mar megbocsass , de eleve ertelmetlen foltenni. Ez eleve mas kerdes. Ez a szemely erkolcs kerdese, hogy megteszi e valaki vagy sem. Te mint psichologus nem kene ezt tudd ? , vagy valamikor en kepzeltem masnak a psichologiat? :-)

Azt szabad amit valamilyen ( lehet, hogy nem a legjobb szot hasznalom most) faktor megenged. Amit a faktor nem enged, azt nem szabad.
Az egyen, szemelyes erkolcse -ami, tobbe kevesbe a maga altal szabott szabadsagaban all - ez a faktor , es dont a "ne tedd" es "tedd" kozott.

Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:09
Előzmény: #7113  dexter
#7116
Dexter: szerintem igazat szóltál.

Ez a fórum ma sok valós hiteles beiriás de szvsz egyben a becstelen árfolyambefolyásolás eszköze is ahol többen azért irnak hogy maguknak a fórumbeli társaikat megkárositva pénzt szerezzenek.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:05
Előzmény: #7114  Törölt felhasználó
#7115
én ma nem voltam, csak kétszer félórára talán (mindig lemaradok az ilyen kafa napokról, micsoda tdt-k, ááá ), de mikor láttam, hogy phylámmal mit művelnek, mondom gyorsan beleolvasok a fórumba; erre tíz oldalból talán három értelmes mondat volt, és nagyon nehéz volt gyorsan kihámoznom a lényeget, végigpörgetni, meg minden ...

tele van ez a topik evangélistákkal :o))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 20:01
Előzmény: #7111  Törölt felhasználó
#7114
köszi józsi ! :o))))))))

próbálom előkeresni a forgatókönyvemet, mi is a következő jelenet :o))))))))))))))

egyébként sacisnak nagyon igaza van, jobb lesz vigyázni, mert bár itt láthatatlan az ember, de ... mindennek megvan az elrendelt ideje ...
dexter 2007. 05. 31. 20:01
Előzmény: #7093  Törölt felhasználó
#7113
Tudod én még emlékszem mikor egy ilyen forumon 10-20-30 ember normálisan információt cserélt, és ott ha elhangzott valami pletyka, vagy valami konkrétabb infó,a kkor lehetett tudni, hogy van mögötte valami, és ha valaki beírta, hogy hova gondolja az árfolyamot, akkor azt komolyan lehetett venni és nem azért csinálta hogy kicsesszen a többiekkel. Ez egy olyan közösség volt, akik valamiulyen szinten "összefogtak". Hát ez nem manapság volt, gondolom ezzel nem árultam el titkot. Szerintem van itt 1-2 ember, aki tudja miről beszélek. sajnos nemigen vannak többen.
Nyilván a tőzsde nem szociális intézmény hiszen egymés pénzét szedjük el. Viszont ha ezt valaki ilyen módon csinálja, mint ahogy egyesek itt, attól hányingerem van nekem is. Adja itt a jól értesültet, meg hogy kinek a rokona, meg itt kiabál egész nap, stb. Ezektől felfordul a gyomrom, és ahogy itt elnézem, nemcsak nekem.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:58
Előzmény: #7099  Törölt felhasználó
#7112
Teher:

te reggel a tükörben önmagaddal nézel szembe? (Vigyázz, Voldemort könnyen bejön.)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:57
Előzmény: #7108  Törölt felhasználó
#7111
Vagy ha már cég mindent szabad, édesöcsém?
:-P
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:55
Előzmény: #7108  Törölt felhasználó
#7110
Gyere nyugodtan!Dysco.
Kaja,az mindíg van.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:55
Előzmény: #7097  Törölt felhasználó
#7109
Buxer,

tőled, mint régi motorostól elvárnám, hogy gondold át amit ma a tőzsdei /fórumozói etikáról irtam és őszintén kiváncsi lennék a véleményedre is.

Ami Lupin mestert illeti: visszavonult, miért is tartod a mai helyzetre irányadónak őt?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:54
Előzmény: #7107  Törölt felhasználó
#7108
phiona,
sokan így gondolják:
azért, mert ellenőrizhetetlen, mindent szabad !

szia JéPékém :o)))

és szia jónásjózsi :o))) ha így haladunk befogadtok engem is majd néha egy ebédre ? ;o)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:50
Előzmény: #7105  Törölt felhasználó
#7107
Azannya...
Ezt magadtól is meg szoktad kérdezni, édesöcsém?
:-P
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:48
Előzmény: #7102  Törölt felhasználó
#7106
Látom,előbb utóbb minden topicnak meglesz a maga keresztje.
Ide teher jutott.
Fotex :alm,stb..........
Csak 1 megjegyzés teherről,hogy tudjátok hova tenni:
Nem olyan rég,talán 2-3 hete,vagy még annyi sem folyamatosan valamelyik topikban,lehet,hogy éppen itt real adatokat,könyvet kért.
Kérdezem én,ha valakinek 400k Phylije van,annak nincs real-je??
Mikor ad-vesz?
15 perc múlva?
Hagyjuk már okos tóni.
Osztod itt az észt,telelgetnéd a nyájat amerre te akarod?
Na akkor gatya felkötődik,mert a shortra ráfaragsz barátom!
Szevasz!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:47
Előzmény: #7094  Törölt felhasználó
#7105
Szia JP, már vártalak! Te, aki ékezetek nélkül írsz lécci ne kritizáld a helyesirást! :-)
A tőzsde általában a fórumtól azért más, mert arctalanul ismeretlenül elvenni más, mint azoktól akiknek előzetesen azt mondtuk, adja el vegye meg. Aki ezekkel az emberekkel személyes kapcsolatot létesített, emberi kapcsolatot hozott létre ami más mint a személytelen árfolyamnyereség szvsz. Igazad van, a manipulációnak a léthatatlanság teremt alkalmat, de te ennél messzebb mentél, erkölcsi kérdésekre kérdeztél. Akkor visszakérdezek: azért, mert ellenőrizhetetlen mindent szabad?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:43
Előzmény: #7098  Törölt felhasználó
#7104
Kicsi Garázdim,

Bocs, ha elrontottam a játékodat. De te is tudod hetek óta, hogy tudom ki vagy. Biztos naiv vagyok, de reméltem magadba szállsz. Tőlem ezt tanulhattad. Fáj hogy mérgezed magadat tovább. Mások már szvsz nem hisznek neked. Csúnyának láttál akkor is, amikor neked nem tetsző dolgokat mondtam… De engem nem ez minősít.

Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:42
Előzmény: #7101  Törölt felhasználó
#7103
Udv teher, mi az az arfolyam ameddig le mesz az onteseiddel, vagyis ahol mar inkabb nem adnad el ?
Koszi elore is a vaalszt.

udv;
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:41
Előzmény: #7101  Törölt felhasználó
#7102
kicsit lemaradtam :o)))

teher, akkor miért is nem shortolod ???

ma már eddig ha jól emlékszem háromszor shortoltad volna meg igen és négyszer nem, vagy fordítva ? :o)))))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 19:36
#7101
tp=fehérgalléros bün...!!!
még csoda hogy nem ül csíkos ruhában.
amúgy jól felépítettek az egészet.

Az amatőrök holnap számolgathatják a minuszt tovább!

Holnap zakó, irány a 90!!!

Richtert kell venni, nekem most az van!!!

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek