Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:27
Előzmény: #12154  Törölt felhasználó
#12160
Achtung jjjjjjjjáányokk!!
figyejjé!!
mirűl beszílsz???
ne féjjjjé!!!!!!
meséjjé még
80 lesz???
70 lesz???
:--)))))))))))))
pinokki jó??
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:27
Előzmény: #12154  Törölt felhasználó
#12159
Achtung jjjjjjjjáányokk!!
figyejjé!!
mirűl beszílsz???
ne féjjjjé!!!!!!
meséjjé még
80 lesz???
70 lesz???
:--)))))))))))))
pinokki jó??
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:27
Előzmény: #12154  Törölt felhasználó
#12158
Achtung jjjjjjjjáányokk!!
figyejjé!!
mirűl beszílsz???
ne féjjjjé!!!!!!
meséjjé még
80 lesz???
70 lesz???
:--)))))))))))))
pinokki jó??
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:27
Előzmény: #12154  Törölt felhasználó
#12157
Achtung jjjjjjjjáányokk!!
figyejjé!!
mirűl beszílsz???
ne féjjjjé!!!!!!
meséjjé még
80 lesz???
70 lesz???
:--)))))))))))))
pinokki jó??
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:27
Előzmény: #12154  Törölt felhasználó
#12156
Achtung jjjjjjjjáányokk!!
figyejjé!!
mirűl beszílsz???
ne féjjjjé!!!!!!
meséjjé még
80 lesz???
70 lesz???
:--)))))))))))))
pinokki jó??
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:26
Előzmény: #12136  Törölt felhasználó
#12155
„Infelxiónak üzenem,hogy jó nyomon jár,csak téved.Mert azt én tudom,hogy kivagyok és mit akarok.Úr vagyok,de nem az az Úr,akire gondol. 1000nél megmondom,hogy ki vagyok és ki voltam:P)”

Nem tudom honnan veszed, hogy én kire gondolok, de kapaszkodj erősen: tényleg tudom, hogy ki vagy. Természetesen nem az, akire a fórumozók többsége gondol. A te valódi neved még soha nem került elő ezen a fórumon, és ha rajtam múlik, nem is fog. Nem azért, mert segíteni akarok neked, hanem azért, mert magammal is kiszúrnék, ha megborítanám a terveidet. Feltételezem, nem én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy ki vagy, de szerintem ök is mind hasonlóan gondolkoznak. Azért vigyázz ezzel, mert kényes az egyensúly. Ez a természetes szövetség csak addig tart, amíg minden beavatottnak megvannak a részvényei. Ha valaki közülük bármi okból kirázódik, lehet, hogy nem tudja megállni, hogy leleplezzen. Azon pedig te veszítenéd a legtöbbet.

„Nem kell okoskodni befektetők adják veszik és nincs ebben semmis susimusi.”

Ez akkor lenne hiteles, ha kiürülne az egyéb sor, és minden 2 % feletti tulajdonos bejelentené a részesedését. Addig ezt leírhatod százszor, én pedig újra le fogom írni:

„(4) Dematerializált részvény esetén az (1) bekezdés szerinti adatoknak - ide nem értve az alapszabályban meghatározott adatokat - a részvénykönyv vezetője számára történő bejelentésére, a részvényeknek az értékpapírszámlán történő jóváírását követő két munkanapon belül, az értékpapírszámla-vezető köteles. Az értékpapírszámla-vezető nem jelentheti be az adatokat, ha a részvényes így rendelkezett.”

A gyorsjelentés azon állítása tehát, hogy az egyéb soron a részvénykönyvbe be nem jelentkezett tulajdonosok szerepelnek, a nyilvánosság tudatos megtévesztése. A részvénykönyvbe senkinek nem kell bejelentkeznie, mindenki automatikusan bekerül, kivéve azt, aki ezt szándékosan letiltja. Az a tény pedig, hogy ezt a PSZÁF és a BÉT egyaránt tétlenül tűri, a tőkepiacon jártasakat máris közelebb viheti a te személyedhez.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:07
Előzmény: #12153  Törölt felhasználó
#12154
Styiu cinye jestyj ,daj fratye la fraaierilor :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 09:54
Előzmény: #12152  Törölt felhasználó
#12153
Nem megy ez neked mostanában. Megint elrontottad. :-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 09:49
Előzmény: #12151  Törölt felhasználó
#12152
JP!
Jónyomonvagy. de nem én vagyok hejja. Extrakegyetlen vagyok.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 09:36
Előzmény: #12150  Törölt felhasználó
#12151
:-))
Nocsak nocsak. Aki nem nez ide egy napig, azt maris kellemes meglepetes eri. Egy regi szep kori ismeros uj kontoseben :) Ha nem tevedek. Es ha nem tevedek, akkor kedves forum lakok, en az igazsaglatasban egy lepessel elorebb allok mint ti :-))

Sok penzt!! mindenkinek
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 09:15
Előzmény: #12148  Törölt felhasználó
#12150
kegyetlen!!!

de most komojjan!!
én nem te vaok ez bizti.
ezek tejjesen dilisek alap néküli elméleteket gyártanak ottan a eccerű agyukba ami csak kóros se még nem lene katastrofanien ........

de az alapján elkúrják a pénzüketis nem kicsit naon. :)))))))))))))))
aszisztitek ötvendb toiletten papíeretek bárkiis itten akarja elvenni titőletek?????
ezek noooooooooooooormálissak?????

Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 09:15
Előzmény: #12148  Törölt felhasználó
#12149
kegyetlen!!!

de most komojjan!!
én nem te vaok ez bizti.
ezek tejjesen dilisek alap néküli elméleteket gyártanak ottan a eccerű agyukba ami csak kóros se még nem lene katastrofanien ........

de az alapján elkúrják a pénzüketis nem kicsit naon. :)))))))))))))))
aszisztitek ötvendb toiletten papíeretek bárkiis itten akarja elvenni titőletek?????
ezek noooooooooooooormálissak?????

Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 08:55
Előzmény: #12147  Törölt felhasználó
#12148
elfmage3!
Jó nyomon vagy,bennem nem is kell biztosnak lenned!Mi önállóan dolgozunk,és nem ismerünk senki egyéb urat,mi csak a barátainkat ismerjük,és ők tömik ki a jónépet,ha sokat jön fel arészvény,ha pedig sokat esik akkor veszik.Evvan.Nem kell okoskodni befektetők adják veszik és nincs ebben semmis susimusi.Egyszerű vagy úszol az árral vezényszóra,vagy szívsz és beragadsz.Most ragadás van 2-3hónapig mert nyugi van a piacon.Jövő7en szétbontanak egykét kordont a nagyfaluban,oszt irány 70.Lesz ám öntés,mert mindenki tugggggggya,hogy speki papír.Egyszer majd nem lesz az,de azok még fényévek!High Tech is mit ér,ha politikai bizonytalanság van?Hümmmm?Minek a vagyonát kezelik,ha trónfosztás van?Hümmm?Bizonytalan itt minden.A spekó úgy fog itten március közepéig menekülni,mint a huzssat.Ez a véleményem.Csak a megnyutatás miatt mondom,hogy nem vagyok Úr,csak élveztem egy kicsit a szerepet.Már szinte Urnak is éreztem magam az elmúlt 2 hétben:))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 00:08
#12147
Ejjnnyyyeee!

Lemaradtam a nagy lebukásról, pedig kegyetlenben annyira nem voltam biztos.
Valami gyanú folyamatosan motoszkált, amit le is írtam többször virágnyelven (inflexió meg durván direktben).

Persze ugye egyéb úr lehet egy kisebb team is így tudják a sok nicket kezelni, mert mindegyik valós valaki.
Elég egy teló hogy józsi megyünk xy-ra dobja a piacra 50k-t és szólj má be a portfolión hogy esni fog az józsi haver má pötyögi is a megbízást is meg a dumát is...

A rizsa lökést meg kegyetlenül be lehet fejezni.
Hogy többszörözitek meg a befektetett 0,5-1 yardot ha nem megy fel a árfolyam???
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 00:05
Előzmény: #12144  ingcapa
#12146
ingcápa, tőlem vársz összefoglalót?
ezt nem hiszem el!!!
szóval reggel még senki se tudta merre az arra, kicsit föl,
délben volt az ijedelem, megállt az ütő,
percekig kötés se vót,
aztán kezdett minden lezúgni, érdekes az eddig döglődő mollyka lecövekelt,
nem volt hajlandó megadni magát :)))
phylaxia megszivatott, kezdtem pedig reménykedni
aztán zártunk ahogy zártunk
szóval elég tudományos voltam??? :))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:36
Előzmény: #12143  Törölt felhasználó
#12145
Kösz kata111:)hidd el, jót akarok én neked!Nem vagyok én szurka!Szurka csak a javadat akarja!
ingcapa 2007. 02. 02. 23:35
Előzmény: #12141  Törölt felhasználó
#12144
Kata! Ma nem voltam. Egy rövid összefoglalót légyszi a bétről.köszi
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:34
Előzmény: #12140  Törölt felhasználó
#12143
Elkaptatok megbuktam!Jaj nekem!Hogy élveztem pedig a bujkálást!
Tudjátok mi van itt a fórumon?Ez egy tömeget hiptnotizáló bagázs,akik hisznek Andersenben és Walt Dineyben.Egy álmot kergettek csak!Mindenki álmodozik a gazdagságról,közben pedig jobban járnátok,ha lottót vennétek és töltenétek ki,mert az is többet hozhat a konyhátokra,mint az Econyec.Az lesz mint egy éve!Erős kezdés,majd erős visszaesés!Emlékezzetek a 2006 januári árfolyamra 86-ból hogyan lett 52.Intö példa lehet mindenkinek.95ből is lehet 75,65,55,105 bármennyi.
Dr is tévedett,90alatt zárt!Valaki tudja mi az hogy RSI?Én nem tudom,de ku magason van!Szerintem ez egy technikai indukátor,ami a túlonnannnnnnnnnnn vettttttséget jelzi.Na min1,én tovább ismerkedek a tőzsde mutatóival
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:34
Előzmény: #12140  Törölt felhasználó
#12142
Elkaptatok megbuktam!Jaj nekem!Hogy élveztem pedig a bujkálást!
Tudjátok mi van itt a fórumon?Ez egy tömeget hiptnotizáló bagázs,akik hisznek Andersenben és Walt Dineyben.Egy álmot kergettek csak!Mindenki álmodozik a gazdagságról,közben pedig jobban járnátok,ha lottót vennétek és töltenétek ki,mert az is többet hozhat a konyhátokra,mint az Econyec.Az lesz mint egy éve!Erős kezdés,majd erős visszaesés!Emlékezzetek a 2006 januári árfolyamra 86-ból hogyan lett 52.Intö példa lehet mindenkinek.95ből is lehet 75,65,55,105 bármennyi.
Dr is tévedett,90alatt zárt!Valaki tudja mi az hogy RSI?Én nem tudom,de ku magason van!Szerintem ez egy technikai indukátor,ami a túlonnannnnnnnnnnn vettttttséget jelzi.Na min1,én tovább ismerkedek a tőzsde mutatóival
Törölt felhasználó 2007. 02. 02. 23:25
Előzmény: #12140  Törölt felhasználó
#12141
de azé nincs harag kegyetlen :)))

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek