Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 20:02
Előzmény: #12179  Törölt felhasználó
#12180
Wazzeg hejja!Még azt fogják mondani,hogy 7végén is az árat akarjuk lenyomni,és 7végi Úr az űrböl-t jáccunk.Kis piti játékosok vagyunk mi,akik 7számjegyekkel jácccccccunk. Hejja kidobtam a 777est.Ez a heti hetes.Csak ám mi db számban nyomjuk papikám!Remélem nem voltam félreérthető!
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 19:54
Előzmény: #12178  Törölt felhasználó
#12179
figyukájjá jjjányok!!!
nemenyetek el mesemondó hazudós kispinokkijók!!!
így a szongóról kell letöltenem Szabó gyulabácsi meséjit
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
:-----)))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 19:10
Előzmény: #12177  Törölt felhasználó
#12178
Figyú! Könnyű tartani a 2% alatti szintet strómanok-kal, de igazad van! Én sem hiszem, hogy azért a 6%-ért szenved itt valaki évek óta. Stílus megfelel, maradj meg a nickednél. Thank You.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 18:49
Előzmény: #12176  Törölt felhasználó
#12177
Kár a gözért,aminek esni kell és lesz eladó esni fog,mikor emelkedni kell és lesz vevő,akkor emelkedni fog.Tudtommal a részvénykönvbe csak akkor kell bejegyezni,ha kéri az illető,vagy jogi személy.Egyébként gondolod minden egyes eladásnál-vételnél irkálják a részvénykönyvet?Akkor csak iródeákok járnának a kellerbe:)Az econet,ha jól emlékszem levitte 2%-ra a bejelentés kötelezettséget,így hamarabb ki kell derülni,hogy ki "támadja" meg a céget.Ki jelentkezett az elmult időben,mert 2%felé került?Senki!Akkor ki gyűjti a részvényeket?Többnyire spekik.Vagy sok bennfentes ember,aki direkt nézi,hogy ne kerüljön 2%felé?Na ezt nem hiszem.Ha igen,akkor ügyesen csinálják.Lehet bizakodni az emelkedésben,de most szerintem kiszórás jön.Remélem ez a stilus megfelel.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 17:34
#12176
„Infelxiónak üzenem,hogy jó nyomon jár,csak téved.Mert azt én tudom,hogy kivagyok és mit akarok.Úr vagyok,de nem az az Úr,akire gondol. 1000nél megmondom,hogy ki vagyok és ki voltam:P)”

Nem tudom honnan veszed, hogy én kire gondolok, de kapaszkodj erősen: tényleg tudom, hogy ki vagy. Természetesen nem az, akire a fórumozók többsége gondol. A te valódi neved még soha nem került elő ezen a fórumon, és ha rajtam múlik, nem is fog. Nem azért, mert segíteni akarok neked, hanem azért, mert magammal is kiszúrnék, ha megborítanám a terveidet. Feltételezem, nem én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy ki vagy, de szerintem ök is mind hasonlóan gondolkoznak. Azért vigyázz ezzel, mert kényes az egyensúly. Ez a természetes szövetség csak addig tart, amíg minden beavatottnak megvannak a részvényei. Ha valaki közülük bármi okból kirázódik, lehet, hogy nem tudja megállni, hogy leleplezzen. Azon pedig te veszítenéd a legtöbbet.

„Nem kell okoskodni befektetők adják veszik és nincs ebben semmis susimusi.”

Ez akkor lenne hiteles, ha kiürülne az egyéb sor, és minden 2 % feletti tulajdonos bejelentené a részesedését. Addig ezt leírhatod százszor, én pedig újra le fogom írni:

„(4) Dematerializált részvény esetén az (1) bekezdés szerinti adatoknak - ide nem értve az alapszabályban meghatározott adatokat - a részvénykönyv vezetője számára történő bejelentésére, a részvényeknek az értékpapírszámlán történő jóváírását követő két munkanapon belül, az értékpapírszámla-vezető köteles. Az értékpapírszámla-vezető nem jelentheti be az adatokat, ha a részvényes így rendelkezett.”

A gyorsjelentés azon állítása tehát, hogy az egyéb soron a részvénykönyvbe be nem jelentkezett tulajdonosok szerepelnek, a nyilvánosság tudatos megtévesztése. A részvénykönyvbe senkinek nem kell bejelentkeznie, mindenki automatikusan bekerül, kivéve azt, aki ezt szándékosan letiltja. Az a tény pedig, hogy ezt a PSZÁF és a BÉT egyaránt tétlenül tűri, a tőkepiacon jártasakat máris közelebb viheti a te személyedhez.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 17:33
#12175
"Ti tényleg azt hiszitek hogy komoly pénzemberek itt bohóckodnak hónapokat mindenféle topikokban... :))) és hogy akinek van sütnivalója az a hejja, kegyetlen vagy bárki beírásai alapján vásárol vagy ad el :))))"

Szerinted akkor miért történik itt minden?
A hangulatkeltés több fronton is folyik, nem csak itt. Nézd meg a Portfólió híreit az econetről.
Nézd meg a jelentések menetét, a cég nagyobb pénzeszközeit azonnal elrekkentik egy beruházásba amiről semmi infó, a fejlesztésekről, új projektekről amik léteznek semmi tájékoztatás, stb
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 15:59
Előzmény: #12173  Törölt felhasználó
#12174
Tessék barátom,itt a tuti!
link
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 13:24
Előzmény: #12171  Törölt felhasználó
#12173
"Technikai alapon a 92ellenállás volt nem bírt vele.Ennyi"
Ha már felhoztad egy TA-t szivesen megnéznék! Bár sztem mások is
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 12:36
Előzmény: #12168  ingcapa
#12172
Gyerekek akinek nem inge nem veszi magára: Én nem szoktam se igét se pánikolást ide irogatni ez tetszik hol az ellenállás,átviszi nem viszi ,hányan vannak hol beszorulva stb Látod ez normális forum téma.Jó étvágyat mindenkinek!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 12:11
Előzmény: #12170  Törölt felhasználó
#12171
Ha mindenki szépeket gondolna a részvényről,akkor nem cserélt volna gazdát 1milló db. Van aki ad,és az tudja miért.Ez van gyerekek,nem csak happpppy-ből áll a tőzsde,lefelé is lehet keresni.Egy kicsit nézzetek magatokba,aztán minden ok lesz.Ti nem szeretitek aztha telefonszámlátok a következő hónapban kevesebb lesz 2-3 ezre forintal?Hümmm?Hisztiztek ha a gázszámlád többe kerül a következő hónapban? Hümmm?Mindenkinek más az erdeke.Ennyire egyszerü.Inkább örüljetek,hogy 94-ig feljött és adhattatok vóna.Nem adtatok?Ti hibátok.Technikai alapon a 92ellenállás volt nem bírt vele.Ennyi.
Ha valakinek nem tetszik amit írok itt a panaszkönyvem:)PVárok minden nyomdafestéket nem türő mailt.Höhöm töhöm kitömöm.
extrakegyetlen@vipmail.hu
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 12:00
Előzmény: #12167  Törölt felhasználó
#12170
Az nem f@szoskodás,hogy most húzzák ki,meg majd 4után,meg jönnek a hollnadok vagy ki csuda portugálok?Én csak becsatlakoztam itt a baromkodásba,mert szurkáról elhitte mindenki,hogy egyéb ur jobbkeze.Lehet az, lehet nem az, nemtudom.Egy bizti csávókáim,a haverok tömik a papírt mint más a libát,a tecnikai lokátorok pedig nem csalnak,akkor itt hossz vége.Pihizni fog a drága.
dr barátomnak pedig annyit üzenek,hogy nem mindegy hogy jövőhéten lesz gazdag, vagy egy év múlva?A végerdmény a fontos,addig viszont lazicsssssson,mert nyugtalan éjszakák jöhetnek!
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 11:59
Előzmény: #12167  Törölt felhasználó
#12169
Kicsit szüneteltetni kéne ezt a topikot sokan akik nem mernek,csak max fejbe venni,rizikos részvényeket venni ide járnak okoskodni,pofázni,beirni mit tennének stb.Vannak tözsdések akik Blú-sok és vannak akik az adrelines részvényeket szeretik. Vannak akik sokat bukta és vannak akik sokat nyertek ki miért ir ide azt csak maga tudja.Én például ezért irok a saját nevemen nem akarok senki elöl bujkálni,ezen ea néven az iwiwen is megtalálható vagyok csak anyi hogy a ragot elhagyod magyarul csanyijoci@citromail.hu Sajnálom hogy távozol de IGAZAD VAN emiled nincs meg jó volna néha értelmesen beszélni valakivel,részvényekröl megérzésekröl hirekröl befektetésekröl,ecorol,vagy másrol
ingcapa 2007. 02. 03. 11:42
Előzmény: #12167  Törölt felhasználó
#12168
Kumalo. Nem tedd ezt velünk.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 11:36
Előzmény: #12166  Törölt felhasználó
#12167
Gyerekek! Én elbúcsúzom a topic-tól. Idétlenkedéssé fajult. Sajnos a hejja-szurka-kegyetlen stb. beírások egy ideig vicces volt, de mostanra:

UNALMASSÁ VÁLT!!!

Természetesen az Eco továbbra is a kedvencem marad, és nem adok el egy darabot sem. Továbbra is tartom, hogy ez az idei év NAGY BEFEKTETÉSE.

Aki akar e-mail-en tud velem kontaktálni. Az e-mail címemet mindenki tudja, akinek a napokban írtam.

Sajnálom, hogy ez a jó kis Eco-topik a faszkodás (bocs', de erre nincs jobb szó) tere lett.

Sziasztok.
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 11:20
Előzmény: #12165  Törölt felhasználó
#12166
Ti tényleg azt hiszitek hogy komoly pénzemberek itt bohóckodnak hónapokat mindenféle topikokban... :))) és hogy akinek van sütnivalója az a hejja, kegyetlen vagy bárki beírásai alapján vásárol vagy ad el :))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:52
Előzmény: #12163  Törölt felhasználó
#12165
hejja=tónyó reflexijó= boxer dzsórdbus=putyin ecó=gugle kegyetlen=pándyandrás mari-m=kata11111

ebből az következik jjjjányok hogy a ecót telavivból küldöt moszad ügynökök 67 niken bejelentkezve a disznóolamba meg lapulva probájjják lemanipulálni ötven hét forintra hogy a kolumbiai drogbárók megtuggyák vanni a songót mert kínába berepült a dongó stuttgarton és Frankfurtam Mainon keresztül

baszátok meg tisokkal betegebekk vagytok nálam jajjj de jóóóóóóóóó megmondom szerdán a dokinak ezt a oldalt amikor megyek kontrolra Miskolcra szerdán

Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:52
Előzmény: #12163  Törölt felhasználó
#12164
hejja=tónyó reflexijó= boxer dzsórdbus=putyin ecó=gugle kegyetlen=pándyandrás mari-m=kata11111

ebből az következik jjjjányok hogy a ecót telavivból küldöt moszad ügynökök 67 niken bejelentkezve a disznóolamba meg lapulva probájjják lemanipulálni ötven hét forintra hogy a kolumbiai drogbárók megtuggyák vanni a songót mert kínába berepült a dongó stuttgarton és Frankfurtam Mainon keresztül

baszátok meg tisokkal betegebekk vagytok nálam jajjj de jóóóóóóóóó megmondom szerdán a dokinak ezt a oldalt amikor megyek kontrolra Miskolcra szerdán

Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:39
Előzmény: #12152  Törölt felhasználó
#12163
Hejja, en nem te rad gondoltam, de hogy mar megint te bujj elo a vart nicker helyett, haat :-))
De ezt most neked uzenem hejja. Remelem is, hogy jo nyomon jarok, mert kulomben nagy pofara eses volna, ha nem jarnek jo nyomon , nem igaz?! Itt totalra blamalnam magamat mindenki elott. Szoval ki tudja, lehet , hogy csocsozok en meg nalad .Azota is csak kapusnak vagyok jo :-))
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:35
Előzmény: #12161  Törölt felhasználó
#12162
reflexijóu!
figyejjé!!
na demost komojjan!
hát hogy nekemnincs tervem az ekhóval teljesen bizonyos
csak hüjülök véletek mint a humi - sokkal meg csepelbicajosokkal is
naon viccesek vagytok
:-----------))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 03. 10:32
Előzmény: #12157  Törölt felhasználó
#12161
figyejjé jjjányok!!
én vaok a bilgéc

pozor!! gyákujem!!

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek