Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 19:50
Előzmény: #109868  GORDONGEKKO
#109900
>>>>>>> "Többször is hallottam már azt a vádat,miszerint rosszul hiszem, hogy a befektetők a fórum hozzászólások alapján kereskednek . Aki ilyen baromságot állít , azon lehet legjobban megfigyelni a paráztató beszédet .

Egyszerűen tény hogy mindenki, még én is fórum hozzászólásokat is beleveszem,hogy mérlegeljem és hozzam meg döntésemet . A fórumon keresztül kérdezik is sokan, hogy érdemes-e belevenni ebbe vagy abba? Kérdezik , tartsam még vagy ne .
A fórumon keresztül szerzünk tapasztalatokat és kérdezünk amit nem tudunk . "

na most akkor felnyítom a szemed.. az otp részvénnyel kereskedők kb 1 ezred százaléka sem olvassa a topicot... de lehet csak 0.0001 % sem.. sőt, ha a mozgatott tőkét nézzük, akkor mégdurvább lenne a kép.. lehet csak pár vízcsepp egy felespohárban...

bár lehet a világ minden táján, beszélnek magyarul és csak arra van idejük és kedvük, hogy habzsolják az értelmes szavaidat... :PP
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 19:43
Előzmény: #109859  GORDONGEKKO
#109899
Idefigyelj, kiscsikó hanyagold légyszives a személyeskedést.. F*ngod nincs a tőzsdéhez, buta vagy és az is maradsz, ha azt hiszed az otp beszakítását egy magyar fórumos kisbefekető indítja el, hogy a beragadt shortját kimentse..... megsúgom neked, ha az összes fórumos egyidőben eladja az összes otp részvényét, az árfolyam lehet meg sem rezzent volna... (egyből oda rak vételre a robot egy 40 vagy akár egy 100k-s pakkot ha kell, akár kétszer is...)

>>> "Az OTP határozott longra,sőt giga emelkedésre állt "

hát persze, a külföldi nagyspekik nem is akkor roppantják meg az árfolyamot, amikor mindenki számít rá.. épp ez az.. sokkal jobban lehet keresni, ha pánikot keltenek, mert mindenki pont ellentétes mozgást vár.. ráadásul aztán a szinteken mindenki megpróbálja megvenni az esést, vesztükre.. mikor megáll az árfolyam, a többség azt hiszi ennyi volt, és beáll vételre.. majd kapnak a nyakukba egy újabb adagot.. és a stopkiütésekkel olyan szép lavinát tudnak generálni, hogy öröm nézni.. de ehhez iszonyatos nagy tétel kell, néha akkora, amekkora 1 magyar nagyszereplő is kevés hozzá, mert az alapok fel tudnák szívni és betámasztani egy szintet.. de itt olyan tételek pörögtek, amiket már ők sem tudtak megfogni...

>>> "és 14:06-ig szilárdan zartotta az 5800 árfolyamot ."

ezek szerint azt sem tudod mi tartja az árfolyamot... jéézus... az automatizált kereskedési rendszerekről gondolom sosem hallottál, amiket bankok, brókercégek, alapok használnak... na mindegy, felesleges úgy tűnik minden szó egy tőzsdei analfabétának... most már érthető, miért tudják a nagyspekik folyton hülyére keresni magukat.. tele van a tőzsde marinénikkel, akik nem rendeltetésszerűen használják ezt a veszélyes intézményt..
GORDONGEKKO 2010. 06. 05. 18:54
Előzmény: #109817  darius8
#109898
Kedves darius8 !

Ez érdekelni fog . Már tegnap elakartam mondani de féltem egy világ omlik össze benned.

Darius nem perzsa sem görög uralkodó nem volt. Hanem Méd . Ezt a Dániel könyve 11:1 is megerősíti : " Én pedig a Méd Dárius mellé álltam, hogy megerősítsem,.................
Az Ő társuralkodója volt Círus, Perzsa király .
" Círusznak, Perzsia királyának harmadik évében..........( Dániel 10:1. )
Ezért volt monarchia, mert két ország királya uralkodott megosztva, egy időben.
Aztán a Méd-Perzsa birodalmat nyomták le a Görögök az athéni csatában .

Tudtad hogy a Dániel 8:5-9. és 20-22-ben 500
évvel ezelőtt, Isteni ihletésre Dániel ezt megjövendölte ?

" egy KECSKEBAK jött napnyugat felől, a kecskebak szemei között pedig egy feltűnő szarv volt. Ment a KÉT SZARVÚ KOS felé és dühödt erővel futott feléje . Letörte a két szarvát, leterítette a földre és össze taposta. A kecskebak pedig nagyon felfuvalkodott, de amint hatalmassá vált, a nagy szarva letört és négy másik nőtt a helyébe . A KÉT SZARVÚ KOS amit láttál, Médiának és Perzsiának királyait jelenti. A szőrös KECSKEBAK, Görögország első királya. A nagy szarv pedig az első király. És hogy az letört, négy másik került a helyébe, azt jelenti négy királyság támad a nemzetéből . "

A kecskebak nagy szarva hódító Nagy Sándort jelenti . A nagy szarv letört mert Nagy
Sándort megmérgezték. És hogy négy másik szarv nőtt a helyébe , Négy tábornoka örökölte és osztotta fel a királyságát .
Kasszandrosz,
Szeleukosz Nikator
Ptoleimaiosz
és a negyedik nem jut eszembe ki volt .

Mikor a zsidók megmutatták Nagy Sándornak
ezt a jövendölést, ez hízelgett neki és kedvezményeket adott a zsidóknak .

Elakartam mondani tegnap, de éreztem,hogy megbántódtál amiért negatívnak bélyegeztem
a demokráciát . De van egy igazságosabb uralom ennél.
Görögül a neve : Theo kratia . Ha akarod fordítsd le.

A földi kormányzatokkal kapcsolatban . Mindenki aki a szavazatával elősegíti ezen igazságtalan és tökéletlen politikusok hatalomra jutását.............................

" Házasságtörők, a világgal való barátság, ellenségeskedés az Istennel ! ( Jakab levele 4:4. )

GORDONGEKKO 2010. 06. 05. 18:49
Előzmény: #109896  GORDONGEKKO
#109897
Mellesleg SKYNET néven én tartottam longos lelket az emberekbe és segítettem is értelmezni nekik Kósa kijelentését . Éreztem hogy hallgattak is az észérvekre és tartották a longjaikat . Csak időközben kimoderáltak innen és nem tudtam, megvédeni az OTP-t . Nincs semmi baj a világgal sem az OTP-vel . Csak jól kell figyelni és megvédeni az igazságot tisztánlátással .
GORDONGEKKO 2010. 06. 05. 18:40
Előzmény: #109892  Törölt felhasználó
#109896
Ő csak ravaszul időzített mint egy jókor, jó helyen robbanó bomba . Biztos később is felrobbant volna az a bomba,de csak 1vagy 1,5 óra után .
De az is lehet,ha nem alszom el véletlenül, mert már csak 14:40-kor ébredtem fel akkor,figyelmeztetem az embereket ,hogy a hír jó, mehet tovább a long és nem engedem, hogy hozzá nem értő spekulánsok az amerikából jövő kettő felfelé irányt mutató hírt többen,szarnak állítsák be . Ha 14:00-ig nem esett be, utána is tartotta volna magát egy darabig vagy még mindig . Emlékszem még
itt is belinkelte gigus hogy a hírek jók .

És most már senki ne merje felhozni ezt a témát, mert eléggé érthetően és világosan kielemeztem a történéseket . Ha olvasnád és elemeznéd is , nemcsak átfutnád felületesen a bét híreket, láthatnád, hogy még a világ is elítéli ezt a badarságot .

Te mondtad azt ,hogy nem létezek számodra ?
Akkor vedd komolyan ezt a kijelentésed ! Legyél következetes magadhoz ! Az én véleményem az , fogalmad sincs milyen spekulációk folynak a fórumokban . Különösen
csütörtökön az otp-ben .

A témát lezárom !
zotya32 2010. 06. 05. 17:38
Előzmény: #109890  qqtyin
#109895
link

"Korábban Gerendai Károly interjúban elárulta, hogy 10 ezer látogató körül térülnének meg a Stargarden befektetett költségei. A számokat kettő körül még nem lehetett tudni. Aki ott volt a fesztiválon úgy tűnt, nincs itt gond, betelt a nagyszínpad előtti tér is. A fesztivál szervezője azonban elárulta, hogy az előfoglalásokkor látszott, hogy nem igazán fogytak a jegyek, így a nézőteret leharmadolták, hogy az ne tűnjön üresnek. Így némiképp csalóka volt a jelenlevők tömegérzete."
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 17:37
Előzmény: #109892  Törölt felhasználó
#109894
Mentségemre mondom, hogy én nem is gondoltam rá, Mikor pénteken békésen toltam a fejembe a pörköltet a kedven éttermemben felhívott a bróker, hogy shortolni kéne, mer mingyáá törik a szint...

Ha short hát short, beálltunk pár 10 K -val, a többi meg már történelem....:-DDDDDDD

462x -n zártunk....
tibbi60
tibbi60 2010. 06. 05. 17:36
Előzmény: #109891  qqtyin
#109893
kívánságműsor? akkor legyen szép sorban
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 17:31
Előzmény: #109881  GORDONGEKKO
#109892
Töredelmesen bevallom, hogy nem myrath döntötte be a piacot hanem én:-DDDDDDDDDDD

Ne bacogasd többet szegényt én shortoltam a lótépét nem ő...
qqtyin 2010. 06. 05. 16:40
#109891
szerintetek econet lesz előbb 136 újból vagy otp lesz
előbb 6600 ft, e fránya helyzetben?
qqtyin 2010. 06. 05. 16:29
#109890
jelzem, ha nem tudjátok, lesz éélő közvetités is.
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 13:15
Előzmény: #109888  tibbi60
#109889
nagyon szívesen

tibbi60
tibbi60 2010. 06. 05. 12:59
Előzmény: #109886  Törölt felhasználó
#109888
szavaztam köszi,hogy felhívtad rá a figyelmet!
tibbi60
tibbi60 2010. 06. 05. 12:58
Előzmény: #109886  Törölt felhasználó
#109887
szavaztam azonnal,köszi.hogy felhívtad rá a figyelmet
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 12:51
Előzmény: #109883  zotya32
#109886
"Aki Magyar velünk tart..."
link

szavazzatok lelkiismeretetek szerint...:))))))
vagy ahogy gondoljátok
zotya32 2010. 06. 05. 12:51
Előzmény: #109880  d_mode
#109885
zotya32 2010. 06. 05. 12:50
Előzmény: #109880  d_mode
#109884
zotya32 2010. 06. 05. 12:47
Előzmény: #109880  d_mode
#109883
persze, hogy ez nem olyan fontos hír, de ez a legközelebbi "érdekeltsége" a cégnek, ami most fut, és tavaly is rögtön dobták a Volt-os és a BalatonSound-os adatokak is.
Törölt felhasználó 2010. 06. 05. 12:40
Előzmény: #109871  zotya32
#109882
Szia Zotya32!

Tegnapi kérédsemre köszönöm az öszinte választ! Ez már rád vallott, és úgí éreztem, hogy a régi Önmagad adtad!

Ez a mai megnyilvánulás is a régi! Maradj ilyen, és fel a fejjel lesz az ECO még ennél sokkal jobb is!

Üdv
GORDONGEKKO 2010. 06. 05. 12:24
Előzmény: #109874  Törölt felhasználó
#109881
Áhh. Nem értesz te ehhez bátyám , fiam .
Ha nem szólalnál meg okosabbnak tűnnél .

Topik gazda

werkaz
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek