Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Johnny178 2010. 06. 01. 07:59
Előzmény: #109217  kfredd
#109280
Remélem az utolsó mondatod nem rám vonatkozik, mert akkor kicsit mellé lőttél. Ha figyelmesen elolvastad a hsz-t akkor egyértelmű volt hogy nem a céggel van bajom, bár továbbra is az a véleményem hogy elég sok olyan dolog van, amit nem kötnek az orrunkra.
A véleményemet továbbra is fenn tartom:
"
(#108867) Re: Malacképű marslakó veszélyes spekuláns
Értékelés: -3
előzmény (#108866: Tomy75) | válasz erre | szerda, 15:07
A bét legmocskosabban spekulált papírja :(
Johnny178 "

Csak én egy kicsit nyersebben egyszerűbben fogalmaztam, amit 3021 tökéletesen definiált.
Lsd: (#109248) hsz.
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 23:16
Előzmény: #109273  Törölt felhasználó
#109279
"De akkor hogy lehet az, hogy meredek partnak soha nem úsznak neki , csak fokozatosan sekélyesedő homok partnak ? "

Honnan tudod, hogy nem úsznak neki a meredek partnak? Az nem látványos a szárazföldön. Viszont, ha fickándozás közben lepi meg őket az apály, az is tud meglepi lenni. Bizonyos helyeken elég gyorsan jön a dolog, az egyik állat bajba kerül és a többi megy neki segíteni és inkább elpusztul mind. Ez az én elméletem, most ötlöttem ki.

Off vége. Üdv!
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 23:11
Előzmény: #109277  Törölt felhasználó
#109278
Amennyi olaj van a vízben...
Evolúciós "ugrást" akarnak végrehajtani.
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 23:05
Előzmény: #109273  Törölt felhasználó
#109277
"A tudósok mégsem értik ,hogy vajon miért úsznak teljes sebességgel a sekélyesedő partnak , hogy megfenekledve, iszonyú kínok között kiszáradjanak és meghaljanak ."
Mert tele van a hóuszonyuk.
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 23:01
Előzmény: #109273  Törölt felhasználó
#109276
Ja luigiWongika :) (ez halálos), tényleg aranyos lány vagy (meg minden), de tényleg nem bibliaóra van. Nem akarlak vallásodban sérteni, vagy diszkriminálni, de ez nekem sem annyira jön be. Persze ez egy szabad ország (mint Amerika) azt lehet csinálni, amit szabad. :)

Üdv!
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 22:58
Előzmény: #109273  Törölt felhasználó
#109275
Üdv luigiSKYNET!

Nemrég érkeztem, kissé unom a pakolást és dobozolást.
Nem értek egyet azzal, hogy tönkreteszi a papírt a lebeszélés, de pár forintot lök rajta lefelé. Az általad említett ellehetetlenülést (hogy 2-4 forint emelkedés után kifullad) nem a lebeszélés okozza, hanem pont az, hogy aki a leöntésekben kapott, pár forinttal megelégszik. Így is lehet pénzt csinálni (én is szoktam, de inkább nagyobb mozgásoknál (az inriminált tétel miatt) persze olyankor nem szajkózom a magam szándékára a papírt, hogy visszavegyem, de ezt már beszéltük). Amikor látszik, hogy kifullad az emelkedés, célszerű realizálni over the top). Akkor van meglepi, ha mégsem fullad ki, hanem kis pihi után megy tovább fel, számottevő forgalommal. Akkor lehet rohangálni az árfolyam után.
Nagy hangon nyomtam, hogy nem lehet 100-on tételt venni és lehetett. Itt a fórumban már taglaltam ezt.
Ez az "50 is lehet" pedig olyan történet, hogy valóban érdemes-e belevenni, ha tényleg annyira rossz lenne a helyzet (mármint 50-en)?
Olyan is van, hogy valakinek a 100 sem volt elég olcsó (vagy már el adta és megint kell a lenyomó hangulat).
De rutyutyu példája is mutatja a phylaxiában, hogy nemcsak venni kell tudni olcsón, hanem kiszállni is (akár veszteségben is) ha baj van a papírral. 25 forintos névértéknél rutyutyu folyamatosan így fejezte be a hsz-eit, hogy:
22
22
22
22

(persze az árfolyam feljebb volt még)

Sokat vitáztam vele, hogy nem lesz annyi. És lett. Nekem rég nincs phylám, neki a mai napig van. Mindenki mond valamit (de alkalmazkodni kell a piachoz); az is természetes, ha valaki hisz a papírban -Tóth (Matyók, Steier stb.) a phyl találkozón sok érdekes dolgot mondott, ami alapján nem volt nehéz hinni a megvalósulásban- akkor nem öncélúan "beszéli fel". Azért vesz fel long pozit, mert összegyűjti a cég körüli publikus infókat és megosztja másokkal, ahogy én is tettem. A phylánál nemcsak légvárnak tűntek a dolgok (mint pl. Genesis, de ehhez el kellett menni személyesen), de le kellett vonni a tanulságot, hogy jellemzően nem valósultak meg, ill. a nyúlbogyó már akkor jött a képbe (csak az engedélyezés, ill. a terjesztési szándék, konkrét szerződések nem) amikor nem volt bizalom (mongol, orosz, keg, kovács stb buli miatt)
Az Eco-ra visszatérve: Itt is van Virág elvtárs óta fokozódó helyzet a világban (a nagytőke megeszi a kishalat, vagy mi, Roubini pár naponta változtatta a véleményét és van a részvény, ami tud mindennel szembe is menni, mert így is olcsó és ha valamelyik company elkezdené venni, brutális emelkedés is lehet. A forintosoknak sosem elég olcsó, mert mindegy, hol csinálják meg a 2-4 forintjukat.

Bocs, hogy hosszú voltam, de most pár napig nem lesz netem, én sem leszek. Jók legyetek, jó pihit!
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 21:32
Törölt hozzászólás
#109274
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 21:26
Előzmény: #109271  Törölt felhasználó
#109273
Tisztelt egybegyűltek !

Mai vasárnapi misénken arra fogunk fény deríteni,hogy ki a legfőbb okozója az ítéletnap előtti sok bajnak,katasztrófának . A 2 Korintusz 4:4. arra utal, hogy Sátán irányítja a világot . "Akikben e világ istene megvakította a hitetlenek elméjét....."
Az 1János 5:19. szintén ezt mondja. " ....az egész világ a gonosz hatalmában van . "

Sátán több milliárd hűséges angyalt is Isten elleni lázadásra hangolt . Őket démonoknak
hívják és gonoszokká, szadistává váltak .
Lukács aki mellesleg orvos volt -- " Lukács a szeretett orvos üdvözletét küldi nektek " írja Pál
a Kolosszé 4:14-ben--feljegyzett egy érdekes esetet :
" Mikor Jézus kiszállt a szárazföldre , szembejött vele egy férfi.....akiben démonok voltak . Már jó ideje nem viselt ruhát ,és nem otthon lakott , hanem a sírhelyek között. Amikor meglátta Jézust .....hangos szóval ezt mondta: ........Kérve kérlek ne kínozz. ( Azt parancsolta ugyanis a tisztátalan szellemnek, hogy menjen ki az emberből ,mert az már hosszú ideje fogva tartotta Őt ,és láncokkal meg lábbilincsekkel fogva tartották az embert,
újra meg újra megkötözték, úgy őrizték ,de Ő szétszaggatta a bilincseket és a démon az elhagyatott helyekre hajtotta Őt . Jézus megkérdezte tőle : Mi a neved ? --Itt valójában nem az embert kérdezte meg , hanem a démonokat az emberben --Ő ezt mondta:Légió
mert sokan vagyunk .--Itt tudni kell hogy egy római légió 5000-7000 emberből állhatott, vagyis ezt az embert ennyi démon képes volt egyszerre megszállni .--.......Egy jó nagy disznó csorda legelt pedig ott a hegyen és kérlelték Őt,engedje meg nekik ,hogy azokba menjenek.
És megengedte nekik. Erre a démonok kimentek az emberből és belementek a disznókba , a csorda pedig a szakadék felé rohant , és ott a tóba zuhant , és megfulladt . "
(Lukács 8:27-33. )

Két dolgot tanulhatunk ebből a feljegyzésből .
1. A démonok szeretik kínozni és kényszer cselekvésre bírni az embereket .
2. A démonok gyönyörködnek az állatok szenvedésében is , hiszen öngyilkosságra kényszerítették a disznókat .

Hallottatok manapság hasonló esetekről amikor állatok ,látszólag érthetetlen módon, tömegesen öngyilkosságot követnek el ?
A kard szárnyú delfin az egyik legintelligensebb
állat a Földön , a bálnák szintén . A tudósok mégsem értik ,hogy vajon miért úsznak teljes sebességgel a sekélyesedő partnak , hogy megfenekledve, iszonyú kínok között kiszáradjanak és meghaljanak . A tudósok azt feltételezik, hogy valami navigációs hiba . De akkor hogy lehet az, hogy meredek partnak soha nem úsznak neki , csak fokozatosan sekélyesedő homok partnak ?

Mi már tudjuk a választ .

És a többi szörnyű dolog ? Nos 1914-ben egy
prófécia teljesedett be ." És háború tört ki az égben : Mihály és angyalai harcra keltek a Sárkány ellen ,és a Sárkány is harcra kelt angyalaival együtt. De nem diadalmaskodott .
.....Levetették hát a nagy Sárkányt akit Ördögnek és Sátánnak neveznek, aki az egész lakott Földet félrevezeti , levetették a Földre és az ő angyalait is .............Ezért örvendjetek ti egek ...és akik azokban lakoztok.
...........Jaj a Földnek és a tengernek , mert lejött
az Ördög NAGY HARAGGAL , MIVEL TUDJA HOGY RÖVID IDEJE VAN . "
(Jelenések 12:7:12. )

Ugye így már világos ,hogy miért szaporodtak meg 1914-től a háborúk , járványok , természeti csapások ,és sok riasztó dolog, mint pl. a pusztító technológia rohamos léptékű fejlődése .

És még egy érdekes dolog . Biztos mindannyian megtapasztaltuk már ,hogy tőzsdézés közben egy gondolat okosnak tűnik,
de a vége veszteséges lesz . Később aztán kijózanodunk , hogyan is lehettünk olyan ostobák ,hogy belementünk abba a dologba .
Ugye erre is tudjátok már a választ ?
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 21:23
Előzmény: #109271  Törölt felhasználó
#109272
:))) Ez kellett :))
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 21:21
Előzmény: #109270  Törölt felhasználó
#109271
[img]link
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 21:05
Előzmény: #109268  Törölt felhasználó
#109270
Szia. Emailed jó már?
qqtyin 2010. 05. 31. 19:45
Előzmény: #109267  Tomy75
#109269
má megint zuhatag lesz, mint az időjárásban,
otp veztag iis eladott 27-n.
Ezek tudnak valamit, tán?
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 19:30
Előzmény: #109267  Tomy75
#109268
AZ ECONET.HU MÉDIA ÉS VAGYONKEZEL
NYILVÁNOSAN MKÖD RÉSZVÉNYTÁRSASÁG TÁJÉKOZTATÓJA
AZ ALAPTKE NAGYSÁGÁRÓL ÉS A RÉSZVÉNYEKHEZ KAPCSOLÓDÓ
SZAVAZATI JOGOK SZÁMÁRÓL
Az econet.hu Média és Vagyonkezel Nyilvánosan Mköd
Részvénytársaság (1117 Budapest, Hauszmann Alajos u. 3., Cg. 01-10-
043483) a tkepiacról szóló 2001. évi CXX. törvény 54. § (9)
bekezdése alapján – amely szerint a kibocsátó minden naptári hónap
utolsó napján köteles közzétenni a részvényeihez kapcsolódó
szavazati jogok számát és az alaptke nagyságát – az alábbiakat
teszi közzé.
A Társaság cégjegyzék szerinti alaptkéje 2010. május 31-én
4.950.000.000,-Ft, amely 49.500.000 darab, egyenként 100,-Ft
névérték, „A” sorozatú törzsrészvénybl áll. Tekintve, hogy a
Társaság Alapszabálya szerint minden egyes részvényhez 1 szavazat
tartozik, a Társaság összes részvényéhez mindösszesen 49.500.000
szavazat kapcsolódik.
A Társaság saját részvény tulajdonnal nem rendelkezik, azonban 2008.
október 10. és 2009. február 19. között összesen 210 darab
(2.100.000 darab törzsrészvénynek megfelel) határids vételi
kontraktust nyitott saját részvényeire, amelyek lejárata 2010.
június. A kontraktusok zárása esetén ez a bevezetett részvénysorozat
(és egyben a teljes alaptke) 4,24 százalékának felelne meg.
Budapest, 2010. május 31.
______________________
econet.hu Nyrt.

link
Tomy75 2010. 05. 31. 18:58
Előzmény: #109266  Törölt felhasználó
#109267
link

A legutóbbi eladása bejött.... vajon ez?
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 18:04
Előzmény: #109261  Törölt felhasználó
#109266
Köszönöm :)))
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 17:10
#109265
ez aztán az eladás kemény 699.600.HUF.
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 17:06
Előzmény: #109262  Törölt felhasználó
#109264
anyának kellett az új konyhabútorba új konyhagép is? :DDD
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 17:05
Előzmény: #109262  Törölt felhasználó
#109263
:))
Ez aztán az eladás...
Nem idegesítem magam, elmentem.
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 17:01
Előzmény: #109261  Törölt felhasználó
#109262
Törölt felhasználó 2010. 05. 31. 17:01
Előzmény: #109255  Törölt felhasználó
#109261

Topik gazda

werkaz
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek