Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 11. 05. 09:07

Ebroker  

Illő lenne felébredni a qrva életbe!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 29. 08:59
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#220
Nekem ezt írja ki az eBroker:

A webhely tanúsítványa hibás.


A webhelyhez tartozó tanúsítvány lejárt, vagy még nem érvényes.

A tanúsítvány hibája átverési vagy adatlopási kísérletre utalhat.
Azt ajánljuk, hogy zárja be a weblapot, és ne használja tovább.
A weblap bezárásához kattintson ide.
Továbblépés erre a webhelyre (nem javasolt).
További információ

Ha egy hivatkozásra kattintva jutott erre az oldalra, ellenőrizze a címsorban a weblap címét annak ellenőrzéséhez, hogy valóban a kívánt címet tekinti meg.
Ha például a link weblapra kíváncsi, próbálja meg hozzáadni a "www" előtagot a címhez: link
Ha a mellőzés mellett dönt és folytatja, ne adjon meg személyes információt a webhelyen.

További információt az Internet Explorer súgójának a tanúsítványokkal kapcsolatos hibákra vonatkozó részében talál.

Mit kell csinálnom? Segítsen vki!
Törölt felhasználó 2008. 09. 29. 08:55
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#219
Nem értem, hogy a belső átvezetésnél miért nem lehet megváltoztatni a teljesítés napját?
Mindig az aktuális napot engedi csak (T nap), de persze T napi egyenlegem mindig negatív a T+3 napi meg minden munkanappal előbbre megy 1 nappal.
Így soha sem fogok tudni leutalni.

HELP please
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 14:06
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#218
De van úgy,hogy beteszem(ki írja,hogy regisztrált vagy teljesíthető) és nem teljesül mert a rendszer lassan viszi be.Real-time szolgáltatást fizetek,csak azt nem tudom,hogy miért ha a megbízások teljesítésére 20 percük van.A lényeg szar a cég és váltani kell.
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 13:25
Előzmény: #216  pami2
#217
Sajnos én is ugyanezeket tapasztalom! Enter után kiírja, hogy teljesíthető és percekre eltűnik a szemem elől, nem tudom mi lesz vele, ekkor nem lehet vissza se vonni, majd csak egyszer megjelenik, az ajánlati könyvben és később a lekérdezéseknél is, hogy teljesült.
pami2 2008. 09. 26. 12:57
Előzmény: #214  endyyy
#216
kb 10-20 percen belül bekerül a könyvbe:))
ez a tetű szerencsétlen rendszer sajátossága sokszor
Törölt felhasználó 2008. 09. 26. 12:53
Előzmény: #214  endyyy
#215
Nálam nincs, mert nem merek megbízást adni...
endyyy 2008. 09. 26. 12:52
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#214
Nekem kiírja a megbízásomra, hogy teljesíthető, de a könyvben nem látom. Másnál is ez van?
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 15:34
Előzmény: #211  prfecó
#213
prfecó én csak arra akartam utalni, hogy ha a bank megegyezik az ügyféllel a kártérítés mértékében, akkor kb "akármit" is követette el nem bírságol a pszáf!

Ha jól értem a Te esetedben nem sikerült a megállapodás, nyilván ilyenkor teljesen más a forgatókönyv. Azért általában inkább fizetni szokás, mert egy per senkinek sem jó, amíg ott voltam egyszer sem ment el odáig a dolog, ezek szerint azóta igen :)
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 14:23
Előzmény: #211  prfecó
#212
Dreamer már nem ott dolgozik.
prfecó 2008. 09. 25. 14:22
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#211
dreamer !

T. Dreamer !

talán meg kellene kérdezni a vezetőséget , legutolsó apró cseprő büntetésük mekkora volt, mert már befizették. Természetesen nekik igazuk volt , de hát a felügyeleti határozat mást mondott.Mondjuk innen már én mutogatom véres kardként az ügyvédemmel a bíróság felé.

Nem kötelező az ügyféllel megegyezni.

Be nem tartott szerződés pontokra allergiás a pszáf és ez alaphangon 2 milka.

Persze lehet bíróság elé vinni , de roppant kevés emberben van meg a civil kurázsi. Általában utálják a bankok a nyílvánosság ezen szeletét , meg azon ügyfeleket is , akiket nem lehet teljesen hülyének nézni.
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 13:43
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#210
Tisztelt _dreamer!
Köszönöm a tanácsot, még a mai nap próbálok vmit intézni.
Jó fej lehetsz, már régebbi tanácsaidat is olvastam, akkor másoknak segítettél pl: az IEB-CIB összeolvadásnál. Még egyszer köszi!
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 10:56
Előzmény: #204  prfecó
#209
Üdv!

Csak hogy elsőkézből válaszoljak:

Pszáf vizsgálatot lehet kérni, a Pszáf csak akkor bírságol, hogyha az ügyfél reklamációját nem kezeli a bank megfelelőképpen, viszont arra mindíg is kényesen vigyáztunk, hogy ne legyen ilyen bírság. Hogy egyesek miért gondolják h ilyenekért bírság van azt nemtudom :))

bbcontroll: Teljesen jogosan tartasz igényt a kártérítésre, a zárószakasz számodra legkedvezőbb árát kérd eladási alapnak, ehhez szerezz be egy kötéslistát! Ha kötekszenek, akkor emeld a tétet, és kérj még jobb egyedi díjat is! Akármit ajánlanak, csak a teljes kompenzációs költséget fogadd el, és ha nem akkor Pszáf.. fizetni fognak :P
prfecó 2008. 09. 25. 08:46
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#208
cc vagy cb cseh brókerrel vigyázzni , már cseheknél is vizsgálódik az ottani felügyelet , kiadja az ügyfeleket is , nálunk meg az apeh sertepertél a befektetői körben
Törölt felhasználó 2008. 09. 25. 08:32
Előzmény: #206  prfecó
#207
prfecó!

Csak vicceltem-teljesen igazd van..a rafisok meg .....nem írom le, de tudnék más bankra is csúnyát írni, de azt sem írom le.....mert beperelnek a végén ....ha valamelyik broker esetleg innen merít ihletet.....amin nem csodálkoznék a nagy felkészültségüket látva.

A capital partnerstől hívtak, hogy ezt meg ezt de gyorsan stb-stb---de oylan erőszakosan ,mint a piaci légy a döghúsnál....és én néhány indikátor állásásra rákérdeztem,,,mire kiderült, hogy ők nem foglalkoznak TA -val , de olyan elsőbbségi infokkal rendelkeznek...amelyek sok pénz hozhatnak.........persze nekik, mert ha a hülye ügyfél elhiszi a süketelsét, eleve a brokidíj 2x2.7%.......menjenek a fenébe!
prfecó 2008. 09. 25. 08:25
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#206
Te,te........ exraffis ,

te mondod , akinek kilépésére hálaimákat mormoltak a brókerek ottan )))

én csak a vélt/valós igazamért harcolok , ha kell megegyezek , ha nem pereskedek.......
Törölt felhasználó 2008. 09. 24. 23:05
Előzmény: #204  prfecó
#205
no tessék:

PRFECO___A BANKOK ELLENSÉGE- hogy mik derülnek itt ki!!!
prfecó 2008. 09. 24. 22:56
Előzmény: #203  Törölt felhasználó
#204
csak mellékesen megemlítem , hogy ha megbízás nélkül csinálták , akkor egy pszáf vizsgálat a CIB-nek 2 milkába kerül alaphangon . Ergo lehet velük tárgyalni, engem már kártalanítottak némi fájdalomdíjjal megtoldva.
Törölt felhasználó 2008. 09. 24. 21:25
#203
...nem ők baszták el, hanem Te, mert belekontárkodtál a fondorlatos tervükbe....elvileg kivették volna egy ellen párral,de türelmetlen voltál....
..kb. ennyit reagálnának rá...
Törölt felhasználó 2008. 09. 24. 20:22
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#202
Üdv. Mindenki!Csak sikerült elb...niuk a CIB-nek, amit helyrehoztam! A reggel 9:30 körül eladtam minimális bukóban (5eHUF) a pakkot, amit technikai okok miatt nem adtak el a záróban tegnap. Aztán egyszercsak látom 11:40 körül, hogy újabb 200db-os TDT pakkom van, de most longban, amit a CIB adott meg. Lényegében 2órával később, ahogy zártam a tegnap elcseszett shortot, és minden renbehoztam, beba...tak egy annak megfelelő megbízást (tudtom nélkül). Csakhogy a zárás helyett ez nyitó pozi lett így, mivel ismétlem "reggel 9:30kor én már zártam!!!". Szóval d.u. 15:40-kor zárnom kellett az általuk beba...ott longot és vastag 25eHUF-os veszteség ért. Hívtam őket, de csak tereltek, a levelemre semmitmondóan válaszoltak. Hnap bemegyek, és lehet a pénzemmel együtt távozom, mert a korábbi rendszer szarakodások és ez most betett nekem is!!!
Törölt felhasználó 2008. 09. 24. 09:54
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#201
Az se rossz!

Topik gazda

Mummy
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek