Topiknyitó: Portfolio 2009. 09. 11. 11:15

Döbbenetes: 5-6%-os áramár-emelés jön!  

Ugrás a cikkhez
Hiába esett a világon szinte mindenhol az elmúlt egy-másfél évben jelentősen az energia ára, Magyarországon ez nem következett be, sőt, az augusztusi jelentős emelés után novemberben újra 5-6%-os áram áremelés várható. A hazai áramszolgáltatók...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=121024
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 19:11
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
Dlph. Ismételten kikérem magamnak a durva provokációt, lejáratást és rágalmazást.

"Attól a tény még tény marad. Te egy fizetett politikai agitátor vagy és az interneten dolgozol"

Ezek nem tények, hanem a te rágalmaid.

Ha mégegyszer megrágalmazol, akkor élni fogok a PF adta jogommal.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 19:07
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
Nagyon sok érvet írtam már az elmúlt hónapokban. Sőt, előtte 1 éve, sőt már az előtt elkezdtem. Nagyon sokat. Nem szeretném megismételni. Ugyanakkor közlöm, eredetileg csak egy ellentmondásra hívtam fel a figyelmedet. Amire a haveroddal egyetemben szépet reagáltatok. No nem mintha bántana, felőlem mondj amit akarsz, durvulj, nem téma. Visszakaptad.

Attól a tény még tény marad. Te egy fizetett politikai agitátor vagy és az interneten dolgozol. Mellékesen a tőzsdéhez is nagyon jó értesz, Ami nagyon hasznos tud lenni. Azt a marxista - leninista módszert is ismered, tagadni a végtelenségig. Természetesen sosem ismered el, nem is várom, és üldözési mániának és még csoda tudja minek fogod hívni. Néha egyébként eredménnyel. Amíg a sajét szememmel nem láttam, hogyan "képzik" ezeket a netes agitátorokat, magam is nehezen hittem volna el,hogy ilyen létezik, pedig a logika is alátámasztja, részemről pld a kommunikációd 3 éve tartó véletlenszerű megfigyelése.

Hagyjuk. Parttalan ez is.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:53
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
"Érvek azokkal szemben amit írtam, megint egy szál sem volt."
Mikkel szemben? Talán nekem kéne érvelnem, hogy nem vagyok bértopicoló? A bíróságon kinek kell bizonyítania? Már ne haragudj, de te rágalmazol engem. Neked kéne bizonyítanod az állításaidat. Fordítva ülsz a lovon, ember.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:52
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
És ahogy látom, az eddig elképesztő túlsúlyos rezsimhű portáslelkű többség megszűnőfélben van.

Nagyon helyes.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:50
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
Szép egy válasz. Egy harmincas leüldözésimániáz és közli velem, hogy ő már 98 tól dolgozik a szakmában.
Most mondjam azt, hasonló ostoba stílusban : téged még terveztek öregem, amikor én már a csajokat hajkurásztam a suliban a nagyszünetben.

Olvasgasd vissza miket írtál nekem, mennyi érvet, mennyi "személyeskedést" - ahogy te hívod- írtál arra, ami az eredeti felvetésem volt. Itt van most is.Nem tetszik a stílusom.... Hát nekem sem a tiéd. Csodálod?

De mindez lényegtelen,. Érvek azokkal szemben amit írtam, megint egy szál sem volt.

És ez a lényeg, A többi nem számít.

Elhiszem, hogy egész megszoktad , hogy háborítatlanul manipulálhatod a fiatalokat itt és máshol is.

Kár volt.Ez egy nyivános fórum.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:41
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
gúnyoltad és piszkáltad DLPH-t?
évek óta hadakoztok itt a PF-en
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:29
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#74
DLPH, ezt a stílust és provokációt kikérem magamnak. Eddig mosolyogtam rajtad, de az már minden határon túlmegy, hogy saját üldözési mániád okán engem ilyen otromba módon akarj lejáratni és sértegetni.

Te még sehol nem voltál itt, amikor én már évek óta fórumoztam itt meg a TF-en ('98 végén regisztráltam magamat, segítek, akkor még a Fidesz kormánynak is az elején voltunk). Nem kötelező nekünk se jóban lennünk, se beszélgetnünk itt. Rágalmazni viszont nincs jogod.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 18:04
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
nyugi _dlph nem vesszük őket komolyan:)
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 17:52
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Megint terelés, mismásolás, ködösítés. Ennyi a reakciód, ha kiderül az előző mismásolásod, terelésed és ködösítésed.

Maradjunk annál amit írtam, és így ha ez igaz (márpedig a munkásságod az egész netre kiterjed, nem csak erre a fórumra, mint ahogy megbízóid megbízása is az egész netre szól - és már nem egyszer leírtad itt, hogy hol fórumozol még), akkor viszont máris van hatása, mint ahogy a rv piacokra az itteni beírásoknak is, különösen a kispapírokra,amit el is ismertél. De még millió érv szól amellett, hogy a munkádat végzed. Ezért fizetnek.

Az érvelési retorikádról meg ennyi. Az utolsó két szóváltásban benne van.

Ezért nincs semmi értelme fizetett bértopikolókkal vitatkozgatni, de sokan megteszik, mert azt hiszik, egy semleges saját vélemény áll a háttérben, és van értelme eszmét cserélniük veletek.

Mint a kurvák, azt hiszed köze van bármihez
pedig csak a pénzhez.

A lelkiismereteteknek majd elszámoltok , megnyomorított és kifosztott ország portáslelkü szolgái.

Rám nyomhatsz, nem érdekel.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 15:33
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
Yesterday is olyan kultúrált volt, hogy kitiltották innen. De ő legalább nem jött vissza újból és újból mint itt sokan mások...

Műsort te produkálsz. És az valóban nagyon unalmas. Velem pedig nem kötelező foglalkoznod, de te mégis mindenegyes alkalommal megteszed.
Phylaxa 2009. 09. 17. 14:35
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Honnan veszed, hogy az? :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 14:19
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#69
Pénznyelő ezt a műsort unom.

Nem csak ez a dolgod, Ennek a sacckb 10 000 embernek a manipulálása.(olyan mindegy mennyi az annyi)

Más fórumokon is dolgozol.Most kiemeltél 1 fórumot.
A megbízóid alapkoncepciója az egész internetes kommunikációra kiterjed.Tudjuk ezt mindketten, És te az egész neten dolgozol. Nem csak itt. Ne hülyíts, már kértelek. Az új fórumozóknak elmegy ez az ártatlan bárány szerep. Most sem velem vitázol, nekik adod a műsort.

Elegem van az állandó parttalan ökör vitákból veletek. Yesterday elmondta 2 éve már kik vagytok, mennyit értek, miféle emberek vagytok. Most ismételjem meg? Hogy ne legyen rám se gondotok (lehessen rámnyomni) ?

Ez a mesüge haverod meddig udvarol még neked?

Kérj bocsánatot kuki Morvai Krisztinától.Ha lenne egy banán és az alsó végén két narancs a lábad között, akkor nem írnál így egy hölgyről , akárki is az. Akárki.

Ha férfi lennél.
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 11:18
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Szegény azt hitte, hogy most jól megmondta...
Már igen szenilis lehet...
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 08:54
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
Nem kerülhettél ki a végtelen ciklusból, mert még mindig nem érted. Tessék visszaugrani. (katt előzmény)
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 02:35
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
"2. Politika

A PF továbbra is csak ehhez a néhány ezer spekihez, meg még néhány 100-1000 olvasóhoz jut el. Hogyan viszonyul ez a szám a 8 millió választópolgárhoz? Ha az összeset meggyőzted, akkor is semmi. "

ökörség
most jobban vagy?
Törölt felhasználó 2009. 09. 17. 02:28
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#65
Olvasd vissza miféle stílusban firkálsz.

Kit lrdekel mit hiszel...

csak ezt a mesüge hasznos hülyét itt
Törölt felhasználó 2009. 09. 16. 12:26
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
:)))))
Törölt felhasználó 2009. 09. 16. 11:54
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
Nagy a csönd. Úgy tűnik, DLPH megfogadta a hozzászólásom végén lévő tanácsomat és most végtelen ciklusba került:)
Törölt felhasználó 2009. 09. 15. 20:33
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Dlph:
"Egyszerűen az agyam eldobom. Ha részvényről van szó, befolyásoló. Ha politikáról, akkor nem számít."

Kár tettetned a hülyét. Pedig jól játszod, már-már el is hiszem:)
Leírtam az okát. De lássuk mégegyszer:

1. Részvény

Van néhány ezer kisbüfi, ezek értelmezhető arányához (néhány 10%) eljut a PF. Egy illikvid kispapír átlagos napi kötésszáma 0-20 db, így ha csak néhányat sikerült meggyőzni, már értelmezhető áremelkedést okoz (vagy legalább a bent lévő eladást megveszi valaki).

2. Politika

A PF továbbra is csak ehhez a néhány ezer spekihez, meg még néhány 100-1000 olvasóhoz jut el. Hogyan viszonyul ez a szám a 8 millió választópolgárhoz? Ha az összeset meggyőzted, akkor is semmi.

Ilyen egyszerű. Ezt rajtad kívül szerintem minden érti. Javaslat: ha még most sem, akkor olvasd újra a fentit. Egészen addig, amíg nem érted.
Törölt felhasználó 2009. 09. 15. 20:18
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
A számból vetted ki a szót: itt évek óta ugyanaz a különböző nicknevek mögé bújó masszív szélsőjobbos kemény mag ontja a primitív, minden tényt nélkülöző, pusztán érzelmi töltetű, rendkívül egyoldalú hozzászólásokat. Napi 50-60-at.

Úgyhogy hagyjuk a sületlenségeket.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek