Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 05. 06:48

Beismerte a NAV-elnök: kitiltották az USA-ból  

Ugrás a cikkhez
Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke a Magyar Nemzetnek adott interjújában elismerte, hogy több kollégájával együtt azok között van, akiknek korlátozták beutazását az Egyesült Államokba. A lap szerdai számában közölt interjúban...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=205963
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter 2014. 11. 05. 10:08
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
Ez igaz, de az már elég fura lenne, ha több nav vezető vagy családtagja egy rendőrautóba lenne öngyilkos afrikai méreggel. :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 10:06
Törölt hozzászólás
#39
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 10:04
Előzmény: #37  dexter
#38
Nem biztos, mert ha megfenyegetik hogy kiírtják az egész családját lehet csöndben marad biztos ami biztos. Welsz Tamás is meghalt valahogy.
dexter 2014. 11. 05. 09:59
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#37
"Érdekes lesz erre a válasz, mert ha azt mondják hogy nem szólt senkinek és elengedik a kezét akkor megy is egyenesen a börtönbe, ha meg szólt akkor a kormány összevissza hazudozik."

Ha elengedik a kezét, akkor lesz itt több pikáns részlet is, mert biztos vagyok benne, hogy akkor ki fog tálalni.
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:55
Törölt hozzászólás
#36
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:46
Előzmény: #31  Dodo34
#35
Lehet, de ne felejtsük, hogy a fidesz többször váltott már irányt mint egyesek alsógatyát. Ha Viktor azt mondja több lopás nincs akkor nincs. Eddig vagy engedte, mert neki is loptak vagy erőtlen volt bizonyos csoportokkal szemben. Én nem tudom a választ de most akár ki is derülhet. Viktor akár nemzeti hősként is kijöhet az ügyből ha leszámol a jobboldali oligarchákkal és megtisztítja az országot.
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:44
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#34
Csellengők Különkiadásában is NAV Ildikót keresték: link
exmnbs1 2014. 11. 05. 09:43
Előzmény: #32  Commodore64
#33
link

alakul
Commodore64
Commodore64 2014. 11. 05. 09:38
Előzmény: #31  Dodo34
#32
Ezért nem tart már 25 éve ez az ország sehova. Ahogy telik az idő egyre nagyobb a korrupció.
Dodo34
Dodo34 2014. 11. 05. 09:37
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#31
Ebből nem lesz semmi, erre mérget vehetsz! Az összes fityesz vezető érintett....mégis miből lettek a többszázmilliós ingatlanjaik, megtakarításaik....mind ellopott, elcsalt pénzből
exmnbs1 2014. 11. 05. 09:36
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#30
link

Simicskáék vagyona is, mint más földi halandóké, a listára került

a Magyar Nemzet is elkezd önjárni
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:35
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#29
Nyilvan nem maganak dolgozott sem VI, sem a tobbiek. Most kell oket ugy biztonsagba helyezni es kifizetni (nagyon!), hogy ne beszeljenek.
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:34
Előzmény: #22  fed
#28
Pedig szerintem ez a legfőbb kérdés, hogy hányan mennek börtönbe és milyen magas szinten. Az hogy ennek milyen következménye lesz az csak a számtól függ. Ha elég nagy lesz a szám akkor én még szavaznék is a fideszre hiszen már mondhatnák hogy megtisztultak. Jó esély ez Magyarország rendbetételére és ha államférfiak ülnek ott a parlamentben (amiben azért kételkedek de reménykedni azért csak szabad) akkor nem szalasztják el. Egy ilyen botrány kapcsán akár javulhatna is a transzparencia, be lehetne vezetni új pártfinanszírozási törvényt korrupcióellenes intézkedések tömkelegét és Magyarország tényleg elindulhatna a fejlődés útján és mindez egyetlen számtól függ.
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:32
Törölt hozzászólás
#27
Dodo34
Dodo34 2014. 11. 05. 09:32
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#26
Erre akinek jelezte is mondta: Én is ki vagyok tiltva! :) Együtt nem mehetünk az usa-ba kucukám :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:26
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#25
A múlt heti NAV közlemény:

"A NAV közleménye szerint elfogadhatatlan, hogy egyesek tényként kezelnek minden alapot nélkülöző kijelentéseket"

Minden alapot nélkülöző? Vidáról a kitiltás pl. full igaz.

Vidáék a NAV-ot (amin 10000 mrd-nyi adópénz megy keresztül) is felhasználva hazudoztak...
Alilou3 2014. 11. 05. 09:23
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Lázár János !!!
Törölt felhasználó 2014. 11. 05. 09:19
Előzmény: #22  fed
#23
Pontosan. Nem csak az adóhatóság elnöke, az egész kormány. Főleg így, hogy hazudoztak ők is. Amit szerintem csak Vida Ildikó miatt nem tettek volna, ezért én abban is biztos vagyok, hogy kormánytagot, vagy kormányközeli embert is érint a kitiltás.

Egy normális országban akkor is nehezen úszna meg egy ilyet egy kormány, ha az ügy kirobbanásakor leváltja az érintettetek. De így...

fed 2014. 11. 05. 09:15
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#22
Azért itt egy picit többről van szó, mint hogy börtönbe megy-e valaki. Ebbe az ügybe konkrétan bárhol európában (még a balkánon is) belebukna bármelyik kormány.
Alilou3 2014. 11. 05. 09:14
Előzmény: #17  Alilou3
#21
"A jó kurva anyját!"-írta és mondta Bayer Zsóti , amikor a magyar újság közhírelte, hogy mit csinált az USA.Mondta ezt Petőfit utánozva azoknak akik a kitiltást elrendelték, és azoknak akiket érinthetett a kitiltás.Mondta ezt azért mert a "Hatok bandája" szégyent hozott arra a kormányra, amely kijelentette ,hogy a szoclib kormányok voltak a legkorruptabbak.Bár ha belegondolok ez a mondat azt is jelenthette, hogy mi is korruptak vagyunk, de nem annyira.A felkiáltás Bayer részéről azért is volt ilyen kemény mert nagy nyilvánosság számára kiderült, hogy ebben a kormánynak a hivatalaiban is megvesztegető, és megvesztegethető hivatalnokok állnak, oda lett a szüzesség diszkrét bája, itt is a regnáló érában vannak akik szüzek akarnak maradni, a bűntől, de kurválkodnak, és ezek sem szégyenlik azt amit csináltak, minimum azt, hogy rossz hírbe hozták a magyar kormányt, Magyarországot!A Hatalmas , széles termetű Vidában fel sem merült annak a gondolata, hogy a kitiltás közlése után azonnal értesíti a gyenge akaratú Varga Misit, aki úgy gondolta, mert ezt monda, hogy nem kérdezheti meg közvetlenül a beosztottját, hogy "Mi is történt Veled egyetlen beosztottam, T mindig mindent azonnal közlő Ildikó?"Szóval azt ennek az Ildikónak, amit Bayer Zsolti kívánt!Egy azért értékelendő Vidában, hogy olyan is tud lenni mint egy átlagos ember, a ha megtámadják, ha úgy érzi, hogy alaptalanul rágalmazzák, akkor felháborodik, és bíróért kiállt.Csak az a baj hogy ezt nagy , nagy fázis késésel teszi!Meg még az is baj, hogy a kormányt védve, nem jutott eszébe a lemondás, Vargától, a kis szerény, hallgatag minisztertől meg azt kérdezem, hogy legalább miért nem függeszti fel ezt az áldott jó erkölcsű asszonyt?Miért nem vizsgálódik a rendőrség , az ügyészség, és a KEHI?Ja az utóbbi a civilekkel van elfoglalva.Képzeljük el , ha olyan eljárás indulna mint a civilszervezet ellen, hány rendőr, TEK-es vonulna a NAV irodáihoz?De nagy látványosság lenne!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók