Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 05. 06:48

Beismerte a NAV-elnök: kitiltották az USA-ból  

Ugrás a cikkhez
Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke a Magyar Nemzetnek adott interjújában elismerte, hogy több kollégájával együtt azok között van, akiknek korlátozták beutazását az Egyesült Államokba. A lap szerdai számában közölt interjúban...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=205963
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 13:23
Előzmény: #238  upgrayeddAKS
#240
Megkenhetnék, csak
1, ehhez kell egy megfelelően korrupt kormány egy megfelelően korrupt kormányfővel
2, kell egy ilyen előnyös helyzetű ország, mint Mo. A ruszkiknak simán megéri, hogy a hírszerzőik eus állampolgársággal juthatnak be az Eu-ban, gyakorlatilag mindenhova.

Ajánlom ezt figyelmedbe.

link
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:16
Előzmény: #237  goapsy1
#239
de a katasztrófa-turizmus még jobb! :)
akkor meg azért jönnének a turisták, mert lebombázták őket, ráadásul ott van a többi bónusz az "ügyletben"... valld be, hogy ennél kevés jobb szcenárió létezik, pl. az volna még jobb, ha a makói gázkincs kitermelhető volna, de nekünk ebben sincs mákunk... valaha a Pannon-tenger hullámzott itt, elvileg tele kellene lennünk olajjal ill. földgázzal, de ami van, annak a nagy részét a jelenelgi technológiákkal nem lehet felhozni... bahhh, szegény vikiék így csak a MANYUP-vagyont tudták lenyúlni :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:12
Előzmény: #235  goapsy1
#238
nem viki korruptságában kételkedtem, hanem abban, hogy ez már most megéri a ruszkiknak... persze, hogy ez nekik aprópénz, de ez alapján minden putris EU-tagállamot megkenhetnének...

na mind1, ezt úgysem fogjuk megtudni, de bárcsak igazad lenne! :)
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 13:11
Előzmény: #234  upgrayeddAKS
#237
:DDDD

miért, a birkamenet még akár turisztikai látványosság is lehet.

az idetévedő külföldiek ízelítőt kapnak az 50-es évekbeli május 1.-i kommunista felvonulások hangulatából. :DDDD
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:10
Előzmény: #217  szivacs
#236
mi van, szkenneled a fórumokat? ki mikor ki/mi mellett vagy ellen állt ki? az nem egy spicli feladata lenne? :)
vigyázz, még lebuktatod magad! :)
(amúgy ez most még csak vicc volt, de lehet, hogy pont beletrafáltam :) nem lepne meg...)
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 13:09
Előzmény: #232  upgrayeddAKS
#235
Miért ne kapott volna?
Paksról szó sem volt, mikor elment a ruszkikhoz, mikor meg hazajött, már alá is írták a szerződést.

Kötve hiszem, hogy ebben csak annyi volt neki a biznisz, hogy a Közgép majd egyszer lenyúlhat valamit.
Lehet, én vagyok rosszhiszemű, de szerintem ehhez a nagy lelkesedéshez sokkal jobban hozzájárult egy kis magán svájci bankszámlán az egyenleg feltöltése. :DD

Ráadásul ez a ruszkiknak a projekt méretéhez képest tényleg csak aprópénz, és azt se felejtsd el, hogy nem csak erről a projektről van szó, hanem arról, hogy maguk mellé állítják az eu-tag Mo-t. Azt az eu-tag Mo-t, aki ráadásul az Eu egyik határa, és a kettős állampolgársággal gyakorlatilag annak ad eus állampolgárságot, akinek akar.

Ezek a lehetőségek bőven megérnek a ruszkiknak némi aprót.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:06
Előzmény: #231  goapsy1
#234
valamelyik kapkodós idegbeteg jenki igazán lebombázhatná már azt a békamenetet :)

az USA aztán fizetne érte egy jó kis kártérítést, amivel Magyarország kb. duplán jól járna, hiszen egy sereg idiótától szabadulna meg jó áron, márpedig idiótából idehaza sajnos bőven akad :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 13:03
Előzmény: #225  Törölt felhasználó
#233
Ugye az Amerikai-Magyar Szövetség az, amit a kúrmány pénzelt kb. 4 milliárdból?
Ha igen, nincs is több kérdésem :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 11. 06. 12:58
Előzmény: #129  goapsy1
#232
"Valamelyik nagyhatalom remélhetőleg nyilvánosságra hozza, hogy a paksi buliból mennyi landolt Vitya és szűkebb köre magán bankszámláin."

nem hiszem, hogy ez ennyire 1xű lenne, de legyen igazad! :)
nem túl valószínű, hogy direktbe kapott volna egy kis kenőpénzt, pláne ebben a stádiumban... inkább majd ha elkezdik építeni, akkor beszállhat alvállalkozóként a Közgép, némi túlszámlázással kombózva...
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 12:52
Előzmény: #230  bigyula
#231
Csorog a nyála a fidesz pitbulljának :D
Ja, kapkodnak, meg beszélnek összevissza, nem tudnak fogást találni Goodfrienden, és ezt érzik-látják ők is.

Profi a faszi, valszeg tényleg rendesen kiképezte pár "intézmény", mint pl a CIA :D
Sok surmó fideszkomcsi csak néz maga elé, hogy most mi a franc van :D

Nekem ez a mondat a kedvencem: "de ha esetleg mégis, ne merészeljen kilátogatni, mert hátha felismerik”."

Miért, akkor mi lesz?
A fideszes tagsági könyvvel rendelkező bérfirkász megfenyeget egy amcsi diplomatát, hogy baja esik egy elvileg a kormánytól független rendezvényen?
Annak a diplomatának, aki ugye (elvileg) szívességet tesz nekik, hisz segít a fidesz "végtelenül elszánt" korrupció ellenes harcában. :D

Mint az ukrán maffia, pont úgy lopnak, meg pont akkor a pofájuk.
bigyula 2014. 11. 06. 12:42
Előzmény: #229  goapsy1
#230
Nekem ez a rész tetszik a cikkből:

"Bayer Zsolt publicista indulatos véleménycikkben reagálva azt mondta: „nyilván hazugság”, hogy részt vett volna a kormánypárti rendezvényen Goodfriend, majd azt is hozzátette, hogy egyébként sincs ott semmi keresnivalója. Ezután még meg is fenyegette az ügyvivőt, miszerint: „remélem, a következő Békemeneten már nem lesz Magyarországon, de ha esetleg mégis, ne merészeljen kilátogatni, mert hátha felismerik”."

Ezek szerint bayerzsóti elismerte, hogy a békamenet kormánypárti rendezvény... :)
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 12:33
#229
Azért tényleg nem gyenge ez a faszi. Élvezet nézni, ahogy az ujja köré csavarja az ostoba fideszes maffiózókat. :) Játszik velük, mint macska az egérrel.

Tényleg kint volt a Békemeneten az amerikai ügyvivő

link

El kell ismernem, kedvelem.
dexter 2014. 11. 06. 12:22
Előzmény: #220  dexter
#228
A világ legnagyobb palotájába költözik a török elnök
link

Nálunk mikor kezik el építeni a palotát?
szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 12:13
Előzmény: #225  Törölt felhasználó
#227
"A Napi Gazdasághoz került tiltakozó dokumentumban felemlítik a magyar nép huszadik századi történelmét is, és felhívják a figyelmet, hogy nőhet hazánkban az Amerika- és NATO-ellenesség.

Az Amerikai-Magyar Szövetség két vezetője a Victoria Nuland amerikai külügyminiszter-helyettesnek címzett levelükben a kitiltási botrány kapcsán számon kéri, hogy máshol miért nem lép fel hasonló határozottsággal az USA, amikor nemzetközi kutatások szerint Magyarország közel sem tartozik a legkorruptabb országok közé a régióban.

A levélben megemlítik, hogy a magyar néphez nem volt éppen kegyes a huszadik század történelme. Külön kiemelik a szovjet megszállást, mondván ezek alapján nem várható el a demokratizálódásnak olyan foka, mint azokban az országokban, amelyeket elkerültek a hasonlóan pusztító külső hatások.

Sérelmezik azt is, hogy Magyarország bírálata mellett nem szólaltak fel az amerikai diplomaták a határon kívüli magyarság jogairól, kulturális autonómiájuk hiányáról."
zsaver 2014. 11. 06. 12:06
Előzmény: #200  ts3
#226
Orsós azt mondta az országgyűlésben az LMP képviselő javaslatára,
" hogy áfacsalás ügyben tessenek a először a rendőrségnél feljelentést tenni, és ha a rendőrség úgy ítéli meg, hogy jogos, akkor javaslatot tesz a NAV-nak a vizsgálat lefolytatására.
Én meg azt kérdezem, hogy a rendőrség tesz-e majd javaslatot egy olyan zrt. vizsgálatára, ahol a felügyelőbizottságban rendőr altábornagy
.....
Törölt felhasználó 2014. 11. 06. 12:04
Előzmény: #224  goapsy1
#225
Egyre szánalmasabb a magyarázkodás és az agónia amin keresztül mennek ez a díszfaszok.

link

" máshol miért nem lép fel hasonló határozottsággal az USA, amikor nemzetközi kutatások szerint Magyarország közel sem tartozik a legkorruptabb országok közé a régióban."

Tehát korrupt az ország kormánya elismeri de azzal próbál takarózni,hogy máshol többet lopnak.
Hasonló módon szoktak a fideszvakok is érvelni "emútnyócév"

"Külön kiemelik a szovjet megszállást, mondván ezek alapján nem várható el a demokratizálódásnak olyan foka, mint azokban az országokban, amelyeket elkerültek a hasonlóan pusztító külső hatások"

25 év ennyi telt el a rendszerváltás óta és igaza van annyiban,hogy ameddig a nyakunkon van a komcsi MSZMP tagokból alakított Fidesz itt valóban nem lesz jobb világ.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 11:56
Előzmény: #192  szivacs
#224
"Túl nagy üres teret hagyott a nemzeti értékek és érdekek képviseletére az úgynevezett (bár nem az) baloldal...:-)"

Na ezzel látod egyetértek.

Csak azt felejtetted ki, hogy kár, hogy ezt az űrt nem töltötte be senki.
Mert a magát jobboldalnak nevező, valójában vérkomcsi fidesz a saját zsebén kívül az égegyadta világon semmit nem képvisel.
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 06. 11:54
Előzmény: #191  szivacs
#223
Valóban?
És miben vagyok tévedésben?:)
stock33
stock33 2014. 11. 06. 11:46
Előzmény: #221  szivacs
#222
nem ezen a fórumon élek. nem minden (MINDEN, tisztázódott a szó jelentése???) témát kommentálok. több olyan részvényem van, aminek fórumába évek óta nem írtam, több olyan cég fórumába írtam, aminek részvényeivel soha, vagy évek óta nem rendelkezem.

"Milyen kár, hogy érdekelt, de nem tettél semmit :-( "
ezek szerint te itt élsz a fórumon, csak az itteni megnyilvánulások számítanak neked :) nézd, ezt én meglehetősen szánalmasnak találom, persze ez magánvélemény...

"Viccelsz ugye?!"
csak ők azok, akik felfoghatják azt, hogy kikre szavaztak eddig, és így a következő x-eléskor már odafigyeljenek. én csak terelgetni tudom őket, és pl. a hazug bérkommentelőkre is rá tudok pirítani... meg is teszem :)

"Leginkább magadat vezeted félre"
haha :) én bizony látom, amikor egy elvakult bérfirkász a korrupt pénzügyi körök mellett kezd el hamis lózungokat kiabálni! :)
nézd meg pl. a kötelező kamarai regisztráció fórumát. ott is volt egy - hogy is fogalmazzak szépen, hogy ne sértsem vérig - kártékony jelenség, aki a közmegvetés ellenére magyarázta a magyarázhatatlant, és próbálta azt beállítani, mintha ez a kamarai pénzlenyúlás közérdek kellene legyen...

tudod ilyen esetekben derül az ki, hogy valaki a nyílt korrupciót elítéli, vagy kifejezetten érvel mellette, és üdvözít egy korrupt pénzügyi kört...

én elítélem a korrupciót, a pénzlenyúlást, a tolvajlást. ellentétben veled....
szivacs
szivacs 2014. 11. 06. 11:33
Előzmény: #216  stock33
#221
"Jellemző, hogy az ÁFA-téma sem érdekelt" - nem láttalak az Ángyán fórumokon, pedig elég sokat tartott és itt sem támogattál, amikor H.A.-ről írtam. Milyen kár, hogy érdekelt, de nem tettél semmit :-(

"megteszem én a magamét, de a szavazódroidok azok, akiknek pontot kell az ügy végére tenniük." - Viccelsz ugye?! Azoktól várod a megoldást magad helyett, akiket te magad droidnak titulálsz!? :-)))) Ez siralmas! Ennyire fogva tart a fotel...?

Leginkább magadat vezeted félre, ha a könnyebbik végét fogod meg a dolognak és a tiédtől eltérő véleményeket nem is akarod megérteni inkább rásütöd, hogy fideszes mondja, úgyhogy csak hülyeség lehet és ezzel átgondolás nélkül söpröd félre. Kényelmes persze, de elsivárít.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek