Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 01. 19. 15:17

Autóbalesetben elhunyt Kulcsár Anita  

Tragikus autóbalesetben életét veszítette Kulcsár Anita, a Dunaferr nőikézilabda-csapatá nak világklasszis beállósa. Az Európa-bajnok, olimpiai és világbajnoki ezüstérmes kézis, aki férjével Sukorón élt, autójával szerdán délelőtt Dunaújvárosba indult edzésre, ám Pusztaszabolcs és Velence közötti útszakaszon megcsúszott, árokba csapódott, fának ütközött. A kocsi kigyulladt, a játékos az elszenvedett sérüléseibe a helyszínen belehalt.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
allergia 2005. 01. 19. 18:45
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Az egyik legjobb játékos volt, akit valaha játszani láttam. És az egyik legszimpatikusabb sportember volt, aki valaha született. Nyugodj békében! Részvétem a családnak és minden sportbarátnak.
Törölt felhasználó 2005. 01. 19. 16:53
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Sziasztok!Én szerencsi vagyok ismertem jol,a szüleivel meg napi kapcsolatban vagyok az édesanyja az iskolaigazgato,és (tesitanár)amugy meg monthatni a főnököm,mert az enyim az iskolába a kisbolt,az édesapja is tesitanár szintén ebben a suliban,gondolhatját ok mi volt ott ma..elmaradt a 6.ora hazaküldték a gyerekeket...Basszus ,hogy mindig a jok mennek el előbb!!Mert nemcsak mint játékos volt jo,hanem emberileg is egy galamblelkű lány volt,nem is olyan rég beszélgettem vele amikor itthon volt,Istenem de furcsa
Törölt felhasználó 2005. 01. 19. 15:26
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
www.origo.hu-n lehet olvasni róla
Törölt felhasználó 2005. 01. 19. 15:24
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Bövebben: nemzetisport.hu,orig o.hu
Törölt felhasználó 2005. 01. 19. 15:20
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Te jó ég! Az egyik kedvencem volt. Hol hallottad?

Topik gazda

bittnerk
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek