Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 08. 02:35
Előzmény: #802  Törölt felhasználó
#860
Kivétel nélkül mindenkinek köszönöm azon hsz-eit, melyek az eszmecsere folytatására bíztatnak.

Csak egy halk gondolat : évekig figyelni a kereskedést prompt, ad valamit az embernek ami nehezen megmagyarázható dolog, nem is szeretném megmagyarázni.

A két gyogyós papírról még néhány gondolatot. Attól , hogy egy műfajban muzsikálnak, több bennük az eltérés mint a hasonlóság. Van szerencsém személyes tapasztalataimra is támaszkodni. Sosem kezeltem egy kalap alatt a kettőt, dacára hogy ez furrcsa.

Mindkettő jelentett, most néztem Egis-ét.
Ha jól olvastam az eredménye év/év alapon
mínusz 81%.

Értelemszerűen bizonyos mértékig a gyj előtt is már beárazódnak a papírok, ez nem vita tárgya. Sosem kezeltem egyformán a két céget, bár a piac reagál úgy, hogy amerre megy az egyik, arra menjen a másik is.ez viszont nekem furcsa és nem reális.

Az én olvasatomban óriási különbséget látok a két beszámoló adataiban.

Láttuk, a Richter stagnált a jelentés után.

Egis :"funda nagyon szar lehet" , ezt találgattam. Figyeltem a 30K utáni bezúgástól kezdve alaposan a kereskedést, és ebből gondoltam ezt. Nem jártam utána semmilyen infónak.

Most az a nyitott kérdés, hogy a piac hogy reagálja le a jelentésben szereplő negatívumokat, és pozitívumokat (ebből van sokkal kevesebb).

Szvsz nem szállnék be, nem tudom hol lesz az alja. De nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ezután, és fenntartom, hogy tévedhetek is.

EGIS: "funda nagyon szar lehet". Rég beáraztak mindent, szvsz jelentésig enyhe para (már a héten jelent, talán 9-én), utána viszont inkább fel (hacsak nem lesz ultra tragédia a jelentés).

RICSI: Furi, hogy a két gyogyósról ennyire ellentétes véleményed van. Én erre is tartom az EGIS-re írtakat. Mindkettőt segíti egy esetleg begyengülő Ft, az emelkedő olaj is (az oroszok miatt).
Törölt felhasználó 2007. 02. 07. 16:34
Előzmény: #858  Törölt felhasználó
#859
nem néztem fel a fórumra mostanáig
elküldtem mail-ben!
Törölt felhasználó 2007. 02. 07. 12:43
Előzmény: #857  Törölt felhasználó
#858
Mary emilben írtam beraktad 85-re vagy csak most?
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 23:11
Előzmény: #856  Törölt felhasználó
#857
Nem fog .
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 23:00
#856
engem az érdekelne, minek vesződsz ennyit? Akit érdekel, és hajlandó utánanézni, úgyis tudja ezt, aki pedig leszarja, mert kurva fölösleges az egész, annak meg fölöslegesen rondul a topikja :)

Én továbbra is várom az elemzéseidet, de akár megérzéseknek is nevezhetjük őket, akkor is el fogom olvasni, ha még írni fogsz. (Ja igen, nem kell mindenre reagálni... biztos mindenki túlesik ezen a korszakon, nekem is voltak vitáim az index fórumaiban, amikbe fölösleges volt belemenni, azóta tanultam. Simán nem kell, hogy felmenjen a pumpa, számolj el tízig, aztán folytasd, amit csináltál.)

Remélem nem pusztul el a kedvenc topikom egy ilyen ostobaság miatt.

zepi
zepi 2007. 02. 06. 21:39
Előzmény: #851  Törölt felhasználó
#855
Pedig a tárgy néha használhatóbb az alanynál, főleg ha határozó is előfordul.:-)))
vagyis aztat tartom: meghallgatom mit mond, megnézem ki mondja, és próbálok rájönni, hogy miért is szólt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 21:26
#854
sacis49@gmail.com, küldd el légyszíves a mailedet
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 21:21
Előzmény: #852  Törölt felhasználó
#853
az előzőt yesterday-nek írtam
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 21:10
Előzmény: #846  Törölt felhasználó
#852
sine+accusatívus- ira, irae, most akkor segíts légyszi...
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 20:43
Előzmény: #850  Törölt felhasználó
#851
Sziasztok.
Engem az élet már sokmindenre megtanitott(Bp szerint még fel kell hozzá nőlnöm),többek között arra is,és ez arany szabály:
SOHA NE AZT NÉZD,HOGY MIT MONDOTT,HANEM AZT,HOGY KI MONDTA!!!
A másik arany szabály,hogy mindig vannak emberek,akiket követned kell,de vannak olyanok is,akik most indulnak oda,ahonnan te már visszafelé jössz!!!!!!!!!!!!!
Igaz,Bp?(privát üzenet,ugye érted)
Tehát DLPH,irogass nekünk tovább légyszives!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:57
Előzmény: #847  Törölt felhasználó
#850
Bocs, DLPH, valamit nagyon elneztem a tippsarkos datummal kapcs. Ja es a kereso, hat persze. Na jo akkor udv.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 06. 09:51
Előzmény: #848  Törölt felhasználó
#849
,8-o
ehe... csávo hekkeli a portfoliot vaze...
gyere pingess meg tudjam ki vagy...
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:48
Előzmény: #847  Törölt felhasználó
#848
Ezt kifelejtettem :

link
PORTFOLIO.HU - Online gazdasági újság
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:47
Előzmény: #838  Törölt felhasználó
#847
DLPH, engem az erdekelne, hogy hogyan jutottal hozza azokhoz a 2004-tol beirasokhoz, amikor a tippsarok csak 2006.01.02 ig visszaolvashato ? Sajnos.Itt meg egy fel evig talan volt benne valami, de aztan szet baszodott, es a regebbi idokrol sajnos, nem lehet olvasni.
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:40
Előzmény: #843  kissat
#846
Mármint: sine ira et studio
:-)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 06. 09:36
Előzmény: #838  Törölt felhasználó
#845
:DDDD
Ez kiráj volt!!!! Deeee van ott még régebbi is...2004 szeptember körül keresgélj... Wedgeel valo értekezésünk is segitségedre lehet!!!! :DDD
Nem vagy normális esküszöm!!! Leirtam egy elemzést követni probálva a topik hangulatát és atmoszféráját erre te nyiltan megfenyegetsz??? Ráadásul aki érti amit mondok az mind sötét... Itt mindenki huje csak te vagy zseni??? És mit akarsz csinálni mert nem azt irtam amit te akartál??? csak hogy tudjam mire számitsak...
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:32
Előzmény: #842  Törölt felhasználó
#844
DLPH

Úgy látom elszakadt a cérna.... :-)
Dobj egy Kognakot egy Demalgonra és mindjárt nem zavar úgy Bpmcwap....

Ui.: csak túl ne adagold, mert nem venném a lelkemre... :-)))
kissat 2007. 02. 06. 09:15
Előzmény: #841  Törölt felhasználó
#843
:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:02
Előzmény: #840  Törölt felhasználó
#842
Kedves DLPH, kérlek, nyugodj meg, ezzel a seggfej bpmcwap-pal egyszerűen nem érdemes foglalkozni, időt szánni rá, mert NEM SZINT. Gondolj csak bele kedves barátom, mennyi időt pazaroltál a 04:57-es beírásodra? Ha kizárólag csak a begépelés időtartamát vesszük, akkor is rengeteg időd ment rá. Azt hiszem, nem vagy rutinos fórumozó, mert akkor tudnád, hogy nem kell mindenkire reagálni, bár kétségtelen, az embert rendkívül fel tudja húzni egy-egy aljas fórumozó. Ha edződni akarsz a fórumozás világában, akkor nézd meg az Index Polidili fórumát, link , na igen, az mélyvíz, ott tényleg megtudhatod, hogy milyen mélyre süllyedhet az embernek nevezett szörnyeteg.

Olvasva bpmcwap hosszú beírását, az jutott eszembe, hogy milyen felelőtlen is a kormányzat, mikor be akarja zárni az OPNI-t (másnéven Lipótmezőt), hisz erre az intézményre óriási szükség van, többek között az olyan személyek kezelése érdekében, mint bpmcwap.
Törölt felhasználó 2007. 02. 06. 09:01
Előzmény: #840  Törölt felhasználó
#841
Kedves sacis és kissat, jól írtam, nem irae, hanem ira.
Sina ira et studio.
:-)

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek