Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:02

Gyurcsány ismét győzött  

Ott kezdeném az egészet, hogy jobb oldali érzelmű ember vagyok... - csak a félreértések elkerülése végett -



Gondoljuk csak végig:



1. Orbán elutazik Brüsszelbe, rá pár órával már megjelenik az ominózus májusi nyilatkozat



2. Gyurcsány este szinte minden tvben beszél, ám nem sajnálkozva, hanem igenis büszkén -ezzel is még jobban magához kötve a balosokat, és lázítja a jobbosokat-



3. A jobbosok - mint én is - természetesen fel vannak háborodva, néhány ugye el is mennek tünteni.



4. A tüntetésen érdekes módon nincs rendőri bizosítás, erre a csürhe bevadul (az 10-20-...50 ember)



5. A rendőrség nem lép közbe - had ne mondjam hogy érdekes módon én se gumilövedékkel felszerelt mesterlövészt, se kommandósokat nem láttam - szándékosan hagyva hogy a tömeg romboljon.



6. Szíjjártó nagyon rosszul nyilatkozik a TV-ben megbuktatva ezzel a Fideszt, és a HírTV-t egyaránt.. Persze a Hír TV önnönmagát is megtudja :)



7. Másnap már Solyom erölteti, hogy még egy ilyen esemény meg ne történhessen, persze nem is fog, mert innentől már egy kicsi pisszenésre és úgy fog reagálni a rendőrség ahogy annó a hídfoglalásnál tette.



8. Gyurcsányt eddig az emberek 61%-a ellenezte, a mai nap már csak 43%, és ez már csak javulni fog.



9. Orbán tudja, hogy már nincs visszaút, most vagy soha, végig kell vinni.



10. NEM fogja tudni megdönteni a kormányt.



11. Gyurcsány a lehető legjobban jött ki az egészből.



Balosoknak: Remélem Ti sem gondoljátok komolyan, hogy lehet őszintén politizálni. Gyurcsány egy nagyon nagy spíler, akit alábecsült a jobboldal.. De ez az egész az ő műve, és most sem tesz mást, mint hazudik, és igen, birkák vagytok, mert hisztek neki és mentek utána.



Jobbosoknak: Mi úgyszintén birkák vagyunk, mert nem láttunk át a szitán már az elején.



Összegzés: Nem hiába mondják, hogy hülye a magyar. Tényleg az....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 23:00
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#20
15 év a BÉTen… mit mondjak neked a MOLról? Elment 26xxx-ig, mikor mindenki 30000-ig vágta a centit, esett egy keveset 18000-ig. A limites vérfürdő megtisztította, most meglesz a 30. De előtte hadd shortolja mindenki aki akarja (kitömik a lakosságot, kormányválság, olajár, költségvetés, államháztartás, f@szomtudja...) Ez megy majd az OTP előtt
Malév
Nem gond, ha nem értesz, nem akarok fake vitát, csak elbeszélnénk egymás mellett. Annyit viszont kell, hogy érts, 324-es eurónál, 10% kamatemelésnél sem biztos, hogy vennék a forinteszközöket, ha a csomag helyébe ovi lépne.
u.i. Szerintem ne egy gazdasági fórumon erőlködjetek a propagandával
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:37
Előzmény: #18  tokos.
#19
Igy van, egyse.
tokos. 2006. 09. 19. 21:34
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Végül is egy elég lenne...
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:33
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
buxi figyuzd a királyi kettest ildikó szeme mindjárt kiugrik
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:30
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
A Margit hídnál lesz a csata, remélem nem lesz annyi halott mint 56-ban.
tokos. 2006. 09. 19. 21:29
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
Én nem hallottam, de abból, amit leírtál, számomra az jön le, hogy azért ő sem tartja olyan fene nagy dicsőségnek ezt a pár év hazudozást, főleg nem akkor, mikor nem az általa vezett birkahad előtt parádézik, hanem valamilyen szinten elfogulatlan szemlélők előtt beszél.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:28
#14
Miért vinnyog a Viktor minden választás után és szítja a népet, talán mert nem tetszik neki a vereség? Gyerekek ha jól emlékszem volt idén lehetőségetek leváltani a komcsikat , nem éltetek vele , akkor most meg mi a szaré sírtok. Nem lesz itt semmi változás, sok bajkeverő menjetek haza mert holnap dolgozni kell.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:22
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Nézte valaki CNN-t? GY.F volt benne (élőben) és a CNN lady eléggé megtekerte.PL megkérdezte nyiltan, hogy most hazudott vagy nem a gazdaság helyzetéről? Utána GY.F modnta, hogy nem voltak minden információ ''birtokában'' ami szükséges lenne ahhoz, hogy pontosna megtudták volna mondani a gazdaság helyzetét, erre a lady, akkor hogy lehet egy országot így kormányozni ha nincs meg minden info, stb. Végül is kivágta magát GY.F de nem olyan frappánsan.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 21:16
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
LÓGIKA !

A magyar tőzsde lemaradt. Pld: lengyel bankok
15-16 -os P/E-n mozognak OTP P/E 9-10 körül. És már megbocsáss de azt szeretnéd, hogy vezessen tovább az, akinek ez nagyban köszönhető. Aki most mondta el, hogy....
HÁÁÁÁÁT...Nem értem.
tokos. 2006. 09. 19. 21:12
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#11
Nem gondolom, hogy szándékosan történt, de ami biztos elég jól tudja önmagát futtani a koma. Azt szoktam mondani, hogy a zseni uralja a káoszt, és úgy tűnik ez Gyurcsányra is igaz, ha csak a hatalom megszerzésére és megtartására vonatkoztatjuk a zsenialitást. Bebizonyította Medgyessy bukásakor meg a legutóbbi szavazáskor is.
Persze ilyen az összes diktátor, Hitlerrel az élen, ezért lehettek diktátorok.

Ha az általa vezetett reformokat nézzük, akkor az bizony egy rakás trágya, legalább akkora, mint Budapest.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:57
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Chuck! Gratulálok a híd szavazáson elért pazar eredményedhez! :-))) Én tőzsde mániás vagyok 15 éve, írjál bátran a molról! :-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:51
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
_dreamer!
Elég lusta voltam ahhoz, hogy mindezt leírjam, megtetted helyettem. Annyit még, hogy én mindennek inkább örülök, mint szomorkodjak (nem vagyok baloldali, de magyar részvényeim vannak, és inkább adózok a nyereség után, mint 14000-nél likvidálják a molomat, 200-as fotexet lássak újra stb…) Gyurcsány tényleg zseniális, kézben tartja az eseményeket, Orbán kényszerpályán menetel a vesztébe. Talán Torgyán felbukkanása sem véletlen...
Ez persze jó alaklom, hogy megint vegyenek, és holnap segít majd amerika is (érdekel itt valakit a tőzsdei vonatkozás, vagy mindenki pártaktivista?)
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:44
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
Ha azt akarod bizonyítani hogy győzött, be tudod.
Ha azt, akarod bizonyítanihogy vesztett be tudod.
Csak hit kérdése. Idáig. De nincs vége.
hogy is van ez?
Ugyanaz a pereputty amelyik el..ta ugyanaz a struktúra amelyben elk..ták. Most mitől lesz jó? Nemzetközi helyzet megcsak fokozódik.
Az 5. pont nemigaz. Bizonyíték ott a neten.
Aki jobbos eddig sem szavazott rá és ezután sem fog.
Kit érdekel, hogy ki hozta nyilvánosságra. Agyaljon rajta aki ráér. Az a lényeg amit mondott.

Üdv
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:26
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
Teged tisztellek tiszta szívemből, bátyuska! Úgy hozta az élet, hogy én csak rábasztam a jobboldalra. A baloldal meg segített ismeretlenül. A piac elképesztő erős most, ez megerősíti azt a titkos teóriámat, hogy jóval (sokkal) többet érnek itthon a dolgok. Ta, funda... Balfaszok vagyunk, olcsó Jánosok.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#6
dreamer, jól beszélsz!
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:16
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Gentelmanus: A Fidesznek itt annyi szerepe volt, hogy Szíjjártó egy nagybetűs BALFASZ. Amúgy semmi
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:14
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Csak egy dolgot értsünk meg..

A politika nem az igaz mondásról szól, hanem hogy a népet úgy kell vezetni, hogy ránk szavazzon. Hát ez megy! Nem kell ezen lázadozni, most ügyesek voltak, legközelebb legyen a jobb oldal az! De ennek itt most már vége van
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:13
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Gratulálok nektek Buxer!
Eddig ti vagytok nyerőben, de nincs vége a történetnek. Alábecsültétek, nem tisztelitek a jobb oldali embereket. Lehet itt viktorozni, egyszerűen nem látjátok, hogy már régen nem viktorról, meg fideszről szól az egész.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 20:04
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Köszönöm, ez a beírásod, maradandó érték. Gyurcsány egy zseni.

Topik gazda

_dreamer
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek