Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:21

Ha Gyurcsány marad, szégyelem, hogy magyar vagyok  

.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 22:48
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#60
hüje topiknyitó nem tud hejesen írni. a szégyellem két L. szégyellje is magát.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 22:45
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
A magyarok tényleg szégyelhetik magukat a tehetetlenségük miatt Gyurcsánytól függetlenül is, aki megérdemli a bírálatot.
De én az tartom tragikusnak, hogy senki nem akar semmit csinálni, dolgozni, változtatni, csak kaszálni.
Majd egy évtizedes nyugaton eltöltött munka után bátran mondom, hogy szégyenlem magam az impotens honfitársaim miatt., mert ahol az életszínvonal magasabb, ott még a fülük is másképp áll az embereknek, de az eszük és teljesítményük nem hasonlít a melldöngetõs MAGYAROKÉRA.
Mi képesek vagyunk forradalmat kirobbantani, ahol a fõ célkitûzés a hõzöngõ semmittevés.
Nem vagyok és soha nem is voltam MSZP-s. Jó fütyülést mindenkinek.
Möbius
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 22:42
Előzmény: #57  csuloktata
#58
Nem vagy vitapartner tata
csuloktata 2006. 09. 18. 22:31
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Mit?
Eddig hazudott a k. magyarorországnak.
Mint igazi politikus ezt rákeni mindekire, s próbál glóriával kimászni az általa kavart szarból.
Ilyen még tényleg nem volt!
Néttél már vissza 2002- re, s utána általánosíts.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 22:25
Előzmény: #55  szász
#56
Aki látta a TV2-n a Tényeket, azt is láthatta, hogy a Gyurcsány beszédből korrektül több részt is kiemeltek. A teljes szöveg alapján azt kell mondanom, hogy Fletónak tök igaza volt és végre van valaki, aki valóban valami újat akar létrehozni. Sajnálatos, hogy a tereken tüntető csőcselék a beszéd eze részét nem akarja meghallani és megérteni.
szász 2006. 09. 18. 22:17
Előzmény: #54  csuloktata
#55
ááááá!
ha lenne géppisztolyom szanaszéjjel lőném a kedvenc plüssmacimat mer ez már felháborító, hogy csak ül itt és nem csinál semmit ebben a helyzetben!!!
csuloktata 2006. 09. 18. 22:04
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Kiszivárogtatta!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 21:54
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#53
.. barmennyire is nem szivelem a jelenlegi kormanyt, de valahogy mindig az jut most eszembe, hogy lett valasztva egy vezeto (nem en valasztottam).. a "jarmu" halad es ebbe nincs beleszolasunk.. es be kellene venni azt a kanyart.. es nekem tok mindegy, hogy ki forditja el a kormanykereket, de idoben tegye meg, ha kerhetnem...
.
es termeszetesen a csalas beismerese nem mentesit semmi alol, a bunos elismerte vetket. ez max. enyhito korulmeny .. lenne, ha maga tett volna meg es nem "kiszivargott" volna.
az iteletet kerem megfelelo idopontban meghozni
csuloktata 2006. 09. 18. 21:51
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
Mit is mondtak az MNB- re 5 hónapja?
A leggyengébb a sajnálkozó mosoly volt (a hazug baloldalon).
Ja volt még gyenge hazaárulózás is, mert bemártották a kormányt holmi stat. hamasításért. Ki hazudott?
k. Magyarország.

Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 21:42
Előzmény: #45  csuloktata
#51
a hivatalos kozlemenyeket valszeg kommentarok kisernek. kicsit sem road-show stilusban varnam el, hanem hivatalosan (ld. MNB)
es igy remenykedhetnenk, hogy ha hazudnak, felrebeszelnek, akkor egy hozzaertonek csak feltunik.. talan..
.
ui: de mint emlitettem, nincs igazi otletem, meg nem nem is vagyok hozzaerto.
es csak egy erzes, hogy ez olyan eresszuk ki valahol a gozt, hogy ne robbanjon..
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 21:41
Előzmény: #48  tojci
#50
Szívesen ott lennék az első sorban, ha nem 180 km-re laknék!!!

Egyébként attól tartok ez az egész ami kiszivárgott csak a jéghegy csúcsa, az igazi balhé Brüsszelben van/lesz, merthogy őket is át akarta cseszni gyf. Most gondolom szorult a hurok, nyilvánosságra hozta ezt a felvételt és próbálja szépíteni a dolgot. Hazúg, szemétláda!!!
csuloktata 2006. 09. 18. 21:39
Előzmény: #48  tojci
#49
Látom megfogtad a lényeget.
2+2=?
tojci 2006. 09. 18. 21:33
#48
ti legalább nem tüntettek a Parlament előtt
már megéri ez az internetes fórum
csuloktata 2006. 09. 18. 21:27
Előzmény: #44  tojci
#47
Hol vagy Pécs!
Ti neveltétek ki e csodás elmét!
Hallgattok?
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 21:20
Előzmény: #8  tgytoki
#46
tgytoki
Milyan 16 évről beszélsz????? Úgy csinálsz mint a Kuncze? Nevetséges komolyan mondom! Vagy inkább felháborító!!!!
csuloktata 2006. 09. 18. 21:11
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
Igaz!
Nem legitím.
Honnan tudjam mikor mond igazat?
A tényleges egészségügyi, nyugdíj, államháztartási átalakításról semmit nem lehet tudni.
tojci 2006. 09. 18. 21:10
#44
rátapintottál a lényegre
az igazi változások még csak most jönnek
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 21:04
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
attol tartok nem ilyen egyszeru ez az egesz. attol tartok tenyleg sokkal nagyobb a baj, mint gondoljuk.
konnyen el tudom kepzelni, hogy amit eddig bejelentettek, az meg mindig nagyon keves.
ez a "kiszivarogtatas" (4 honappal megkesve ......... ) szerintem most arra jo, hogy konnyebben "csusszon le" a csomag masodik fele.
"hiszen csak ertunk teszik" - termeszetesen...
.
otletem nincs a megoldasra, mert mi van akkor, ha nincs mar arra ido (hosszu honapok), hogy barki is atvegye az iranyitast?
.
csaladi hagyomany, hogy nem szavazok rajuk, de most bizonytalan vagyok
.
ellenben elvarnam, hogy mostantol kezdve idokozonket (2 hetente, havonta) nehany perces nyilatkozatok lennenek, hogy mit is tettek az eltelt ido alatt, mi javult, mi romlott, stb.; pontos, hiteles kepet a gazdasag helyzeterol
mert attol, hogy a nap holnap nehany masodperccel kesobb kel fel, nem valtozik semmi. es mint tudjuk, a "kutyabol nem lesz szalonna" .. es ettol is baromian felek am!
csuloktata 2006. 09. 18. 20:58
Előzmény: #41  tojci
#42
Milyen reformok?
Adó reform?Bevezet 2 új adót, a többit megnyomjuk!
Egészségügy? Vizitdíj! receptdíj! Ágydíj! Ágytáldíj! Szakorvosi díj!
Nyugdíjreform? Ezt még nem ismerem. Talán nyugdídíj?
Államháztrartási reform? Kirugni az öszes ingeyenéllőt!
Természetesen ezekben mindenki összehangoltan naponta mást nyilatkoznak a MaszopSzadesz szakértők!

Emlékszem a Bokros csomagra. Kemény volt , de nem össze vissza handabandáztak. Előjöttek a csomaggal, abból csak az AB szedett ki! Volt koncepció, De ez?
tojci 2006. 09. 18. 20:45
#41
Tény, hogy Gyurcsány nélkül az MSZP szart sem ér (Gy. F. után szabadon-vulgárisan)
Gy. F. nek maradnia kell ez az ország és a mi érdekünk
a változásnak nem szabad megrekednie (bár sokan ebben érdekeltek) a reformok mikéntjén persze módosítani kell

Topik gazda

fairnando
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek