Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 07. 08:38

VÁLASZTÁS 2006 - Te kire szavazol?  

ebbe a topikba csak annyit írjatok, hogy melyik pártra (pártokra) fogtok szavazni és pár mondtaban indokolhatjátok, ha akarjátok.

Mindenki véleményét köszönöm!



A topik mottója: a politikusok a hatalomért küzdenek, nem a Ti érdekeiteket nézik (tsztelet a kisszámú kivételnek) - fanatizáltan egymásnak esni miattuk őrültség! Csak nyugodtan, békésen...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 17:08
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#440
Gentlemanus!
Tiszteletben tartom a véleményedet.
Én innen úgy látom Gyurcsány megalkotja az ütőképes MSZP-t Orbán Fideszének méltó versenytársát.
Tény,hogy egy párt nem szociális intézmény,és kemény érdekek ütköznek csoportok mentén.Szerintem Orbán túlmegy a határon amit mutat Ibolya ellenállása is.A Fideszen belűl mert csak azért nem ,mert azt el is távolitanák,illetve most talán a sorozatos kudarcok után talán ők is előtérbe kerűlnek,de Orbánt nem lesz könnyű legyőzni.
Szóval a versenyszellem,és a diktatúra közt nagy a szórás.

A különbség talán abban érzékelhető,hogy Orbán 2 választási vereség után is még mindig ragaszkodik pozicíójához(bár formálisan beadta lemondását),míg Gyurcsány sikeres,tehát nem aktuális a megdöntése.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 17:02
Előzmény: #438  Törölt felhasználó
#439
A Don-kanyarban amikor 14.-re vírradóra felzúgtak a fák mögött a T - 34-esek, a második hadseregben egy ateista, egy jobboldali nem volt... A félelemnél csak a bosszúvágy volt erőssebb a szívekben. Egyszer érjünk haza...
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:50
Előzmény: #428  Törölt felhasználó
#438
rájöttem ez szúrta a szemét
link

vagy mégis inkább az, hogy Viki szerint vége a demokráciának?
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:45
#437
Szóval arra ixelsz akire akarsz,ezért van demokrácia,de úgy gondolom,hogy az előző négy évben is itt éltél Magyarországon éppen ezért látnod kellett a kormány hibáit,ezért nem voksoltam oda.Ezt egyszerű ésszel mindenki láthatta.sztem.Jó egészséget.A vérnyomásod okés?Komolyan.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:42
#436
Majd megtanulom tőled.Te nagy pártvezér.szió.Imádlak.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:41
Előzmény: #431  Törölt felhasználó
#435
"Te átgondoltad,nem hiszem ha arra szavaztál akire,én nem arra,mert áltláttam a hibáikat,ehhez csak józan ész kell,ez nem köpönyegforgatás,sokkal rosszabb,ha az ember ezt látta amit én és mégis arra ikszelt,légy jó,"

Legközelebb akkor reagálok, ha sikerül egy egészséges, magyar mondatot írnod - magyar mondatszerkesztéssel.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:40
#434
Nem,csak ezzel azt oldalt és magad minősíted felőlem beszélhetsz Ganxsta stílusban is.üdv.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:39
Előzmény: #432  Törölt felhasználó
#433
kisebb egy s. Különben? Elfenekelsz?:)
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:37
#432
Ez nem párt fogd légyszi ha veklem beszélsz kisssebbre a szád,fórum,nem játszótárs vagyok,szeretettel:Max.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:36
#431
Te átgondoltad,nem hiszem ha arra szavaztál akire,én nem arra,mert áltláttam a hibáikat,ehhez csak józan ész kell,ez nem köpönyegforgatás,sokkal rosszabb,ha az ember ezt látta amit én és mégis arra ikszelt,légy jó,
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:36
Előzmény: #427  Törölt felhasználó
#430
A pártom! Emlékeztelek, hogy AZ ELMÚLT 4ÉVBEN AZ A TE PÁRTOD IS VOLT. ÉS TE IS AZ MSZPRE SZAVAZTÁL. Szóval nekem TE nem adj tanácsokat, de főleg ne vészmadárkodj!
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:34
Előzmény: #425  Törölt felhasználó
#429
Az eszébe sem jutott Uram, hogy korábban is gondolkozhatott volna!? De ha már tudni akarod: nem. Eszembe se jutott. azt hittem itt mindenki jól átgondolja miért és hova xelget... na mind1.:)
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:33
#428
Ne hagyd magad,Fade írjál.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:32
#427
Ha pártod építeni akar nem seftelni mint tette 4-évig.Légy jó
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:31
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#426
Viszont: termálvíz van... rengeteg. És asszem a vitán is elhangzott - ami nálam vitt mindent: hogy szélerőművek... napenergia, vízenergia - és szelünk +vízünk az van. Nem olaj és gáz, persze... de ettől függetlenül ezekre lehet már vmit építeni... (a semminél lényegesen több)
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:29
#425
Az eszébe sem jutott Hölgyem,hogy valaki nem köpönyegforgató csak rájött milyen ek az elvtársak és az egésztől lásd Doszpot,Vári,Csintalan meg többiek megundorodott.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:27
#424
Azért van,nem ásványkincsünk,hanem egy csörtető Brutus Gyurcsány szerepében,ez lesz a veszte.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:26
Előzmény: #417  Törölt felhasználó
#423
Ha megengeded én döntöm el mit csinálok és hol.

egy link azért, hogy tájékozódj mielött másokat a bunkó stílusoddal leugatsz:
link
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:26
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#422
Sacis nem igazán "vágom", hogy mire célzol, bocsi... Amúgy egyértelmű, hogy nem vagyok tökéletes - és a helyesírásom brutálisan tré... de nem tudok vele mit csinálni. De ha elmondják 5000x azért megjegyzem a dolgokat... na mind1. Nyugodtan meg lehet kövezni, állok elébe.

Nem kell sajnálni, azért, mert "ott" vagyok. Vannak még "ott" egy páran. Én egyszerűen ezt az oldalt éltem meg kisebb rossznak. Aztán meg ki tudja. Mindenesetre nem fogok a jobboldalra "átállni", csak azért mert GyF ilyen-vagy olyan és mert rossz(?) a program. Az a baj, hogy ma már mindenki pártokban gondolkozik, és nem abban az eszmében amit a bal és a jobb oldal képvisel (képviselnie kellene!!!)(én sem). mind1. Ha egy mód van rá, senki ne "sajnáljon" mert balos vagyok. Az vmi betegség? Esetleg vmi pejoratív, negatív tartalma van - mint pl cigány vagy zsidó? Szóval nem kell sajnálni. Egyszerűen döntöttem. És ez a döntés szvsz nem választ el tőled Sac. - ha mondjuk jófejnek tartasz és barátkozni akarsz... mert mellékesen én sz@rok rá(igen, sz@rok), hogy ki hova szavazott innen - és nem is sajnálok senkit érte.

Én egyszerűen a köpönyegforgatáson kaptam fel a vizet! Tök mind1, h jobb vagy baloldal. Ez iszonyat gáz!!!! Azoknak is, akik hirtelen mszp szimpatizánsok lettek meg azoknak is, akik hirtelen fideszesek... ennyi.
Törölt felhasználó 2006. 06. 04. 16:25
#421
Gyurcsány és Putyin ja,mindekettő diktátor,hogy ez kéne az országnak,azt erősen kétlem,.

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek