Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 31. 07:57

Fidesz újra elnyeri a választók bizalmát mert ők a legjobbak ❤️  

A Fidesz újra győzni fog
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rushi23
Rushi23 2021. 04. 07. 08:28
Előzmény: #699  rockmaster
#700
Nyilván Orbán tehet arról is, hogy a magyar emberek egészségtelenül élnek, magas számban dohányoznak, rengeteg alkoholt fogyasztanak, alig esznek halat és nem mozognak.
Ha viszont a sportot népszerűsítik és EU-s forrásokból sportlétesítményeket hoznak létre, hogy kissé egészségesebbek legyünk, akkor meg jön a stadionozás!
Az a baj, hogy a szűk látásmódú embereknek mindig is könnyebb gyűlölködni mint gondolkodni (by: Ocsmány Viktor)
rockmaster 2021. 04. 06. 20:34
Előzmény: #694  Törölt felhasználó
#699
Még jó, hogy olyan hibátlan min. elnöke van az országnak, aki semmiről se tehet, csak a jó dolgokról!
"A védekezés sikere emberéletekben mérhető..." by Ocsmány V.
Világ Top 2 a halálozásban!
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 18:10
Előzmény: #697  Törölt felhasználó
#698
Az ellenőrzés hozza csak fel, hogy "nem vagyok robot", a regelésnél nem volt ilyen eredetileg. Én nemrég ellenőriztem neki, az rendben is volt, regisztráltként hozta fel. De a házidoki nem tudott róla, hogy regelt. Ez az ellenőrző csúf kis honlap csak pár hete üzemel. (Azzal nincs is más bajom.) A regelős idióta weblap régóta "üzemel". Valószínű, hogy csak az ellenőrző csúf kis honlappal kb. egy időben kötötték be a háziorvosokhoz is az infót, netán magát a honlapot kell használniuk erre a célra. De hogy káosz van, az tuti.
Törölt felhasználó 2021. 04. 06. 18:02
Előzmény: #696  Nergal
#697
Épp most néztem meg.Sikerult a regisztráció az oltásra.Ott el kellett fogadni amit írtál aztán  azt hogynem i vagyok robot meg... hétvégén a környezetemben sokan megkapták az első oltást.. remélem én is sorra kerülök nemsokára
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 17:47
Előzmény: #695  Törölt felhasználó
#696
Párom 2 hónapja regelt. Mai napig nem került sorra, de ami a felháborító, az az, hogy az "intelligens" rendszerük sokáig ki sem mutatta ezt a háziorvosánál. Majd csak amikor bevezették ezt az idióta másik rendszert. Olyan ez is, mint a tarhely.gov.hu  -  legalábbis hasonlóan "intelligens". Ha belépsz, majd szabályosan kilépsz, akkor csak a böngésző újraindítása után tudsz megint belépni másik loginnal. Persze nem azt javasolja az "intelligens" program, hogy a böngésző újraindítása után tudsz megint belépni, hanem hogy töröld ki a cookie-kat. Valami agyatlan fórumon olvashattak ilyet, mert semmi köze hozzá. (Én soha nem fogadtam el a cookie-kat, de nem is ajánlotta fel.) Egyébként nem működik, amit javasoltak, csak az, amit fent írtam. Dilettáns banda. Kíváncsi vagyok, vajon a 4ig a tanácsadójuk jó sok közpénzért? :))
Törölt felhasználó 2021. 04. 06. 17:37
Előzmény: #694  Törölt felhasználó
#695
Inkább ez tragédia 😪 Vigyázzon mindenki magára.Szerencsere van vakcina.En regisztráltam egy hónapja.Lassan sorra kerülök
Törölt felhasználó 2021. 04. 06. 17:33
Előzmény: #692  rockmaster
#694
Ne kezd a hülyeséget.A világ minden táján sok a halott.sajnos ezt nehéz kezelni.Errol egy kormány se tehet.. esetleg Kína ...👎Nézd végig a világon hogy mennyi az áldozat 😪
Nergal
Nergal 2021. 04. 06. 17:30
Előzmény: #690  PusztaPutyin
#693
"a maradék 4-et pedig visszaléptethetem az államiba ami után akkor nem 75% hanem 100% állami nyögdíj fog járni a rövid magánnyugdíjas időszakra." Újabb pontatlanság. Fogsz kapni rezsiutalványt is, no meg 4 évente üzbég krumplit. Tuti biznisz. Nem is értem, miért nem szavaz mindenki a FIDESZ-KDNP-re.
rockmaster 2021. 04. 06. 17:24
Előzmény: #691  Törölt felhasználó
#692

A járványbukott Ocsmány V. lemond?
Azt ígérte ez a haladzsa, hogy minden életet megmentenek?
Vagy újabb ígéretet tesz a 20 ezer COVID halott családtagjainak?
Pénzbeli kárpótlást nyújt, mert megszegte az ígéretét?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 06. 08:17
Előzmény: #658  hajrámagyarok71
#690
Az nem bődületes nagy hazugság volt hanem pontatlanság amit a következőképp pontosítok. A hozamot lehet egyben felvenni. Tehát ha most 4 millió a tőkerészem és 6 a hozam, ami a jogosultság kezdetekor a befagyasztás miatti tőke nem gyarapodás miatt mondjuk addigra 4 tőke és 15 hozam lesz, akkor csak a 15 millió hozam lesz egyben igényelhető, a maradék 4-et pedig visszaléptethetem az államiba ami után akkor nem 75% hanem 100% állami nyögdíj fog járni a rövid magánnyugdíjas időszakra.
Törölt felhasználó 2021. 04. 06. 07:55
Előzmény: #688  Törölt felhasználó
#689

A felére csökkent adóterhelésről nem tudom honnan szedted az adatokat.
Most hirtelen csak a 2012-2018 közöttiről találtam adatokat, Te is megnézheted az 1. ábra (GDP arányos adóteher)
https://forum.portfolio.hu/hozzaszolas/fidesz-ujra-gyozni-fog/38935/7625454
(Ugye tudod, hogy több mint 50 adófajta van)

Törölt felhasználó 2021. 04. 06. 07:42
Előzmény: #669  hajrámagyarok71
#688

"Az, hogy alacsonyak a nyugdíjak egyetértek. Sajnos sosem voltak magasak és egy elöregedő társadalomban ez nem is fog változni."
.
Bocsi hogy beleszólók, de nagyon sok butaságot írtál az éjjel.
A teljesen vagy részben tőkefedezetű nyugdíjrendszer részben vagy teljesen megszünteti az ilyen gondokat.
Pont ezt állította le a Kormány.
És hogy tovább rontsa a nyugdíjasok helyzetét, megváltoztatta a nyugdíjemelés számítását is.
Meglepő eredményt kapnál, ha kiszámolnád mennyivel lenne több a nyugdíj, ha nem változtatnak.
janosvitez 2021. 04. 06. 01:27
Előzmény: #679  hajrámagyarok71
#687
Bocs de 50felett már ennyi az alvás....
 Na és ekkor el  lehetne gondolkodni szegény Juditkánk Csok felvételén aki a Balatoni kecóját ujitotta fel ugy ,hogy felmentést kért az ott lakás alól mível Brüsszelbe sokat tartozkodik.. -)))EZ A SEGÍTSÉG????
MIVEL MINDEN GYEREK EGYFORMA(vagy NEM??)így minden 3gyerekest kompletten megilletné a 20+10milka....VAGY A FELSŐ 200EZER FELVESZI A 20+10+10+3+ÁFA STB...KÉPLETET A TÖBBSÉGNEK MEG LÓFASZ se JÁR????
EZ A KISEBBSÉG RÉMURALMA A TÖBBSÉG FELETT...-(((
janosvitez 2021. 04. 06. 01:24
Előzmény: #677  hajrámagyarok71
#686
"Tehát adójóváírást csak a felső 200.000 tudja igénybe venni? "IGEN AZ ADÓJÓVÁÍRÁST TELJES MÉRTÉKBEN   CSAK A SZJA HATÁLYA ALÁ TARTOZÓ NETTÓ 660EZER FT-OT KERESŐ szülők tudják igénybe venni.....itt a lényeg  a TELJES mértékben...Pl a szociális ,egészségügyi szférában dolgozok közül a 8h munkájukért sokan nem kapják meg a nettó 330ezret fejenkéntmondjuk munkanélküli az egyik a szülök közülmondjuk alkalmazott az egyik nettó 200ezerért a másik  KATÁS vállalkozórokkant sérült az egyikrokkant sérült gyerekét gondozza (gyod)rokkant ,sérült felmenőit gondozza
"Szerintem mindenki igénybe tudja venni, aki dolgozik. Vagy ki az aki nem kap semmilyen támogatást akinek gyereke van?"ISMÉT LEÍROM A MEGOLDÁST BÁR EZ A FINESZESEKNEK NEM TETSZETT SOHA(Ajobbik a parlamentbe már egyszer próbálkozott vele)MEG KELL szüntetni az adójováírás ezen formáját .a 3gyerekre a 100ezer ft-ot oda kell adni havonta mindenkinek...Azaz a mostani családi pótlékot (15ezer ft) fel kell emelni havi 45000ft-ra(az osztrák fele se lenne) 5gyerekig...nehogy a gyerekeket pénzért szüljék..Aki pedig mondjuk 5millió ft felett keres havonta az önként lemondhatna róla valamelyik karitatív szervezet számára...O.V GY.F
A Csok támogatás 20+10millióját az autótámogatás 3millióját egy elegáns mozdulattal a májusi cspotlék mellé utalnák minden 3 vagy több gyerekesnek aki EDDIG NEM VETTE FEL....Mivel te is konkrét esetet írtál le így segítek az én példámon:katás vállalkozó vagyok így a az Apeh igazolást szinte 0nak vették  ÍGY kettőnk jövedelme a feleségemmel együtt KEVÉSNEK GONDOLTÁK a NEM HITELEZHETŐ KATEGÓRIÁBA TETTEK. ÍGY A CSOK HITELT AZ ELŐZETESEN ÍRÁSBAN MEGÍGÉRTEK ELLENÉRE AZ OTP-NÉL NEM UTALTÁK ...Ez szerinted mennyire oké??A  8millió foglaló kifizetése és bemutatása után???
 
hajrámagyarok71 2021. 04. 05. 23:55
Előzmény: #682  lohran
#685
Ezt meg végképp nem értem? Szerintem Te sem érted pontosan mit akarsz mondani. Mondjuk, ha nem két tőmondatban írnád le, hanem kicsit kifejtenéd, akkor talán megérteném.
hajrámagyarok71 2021. 04. 05. 23:54
Előzmény: #681  lohran
#684
Ezt sem értem, kivel vagyok nagyvonalú?
hajrámagyarok71 2021. 04. 05. 23:53
Előzmény: #680  lohran
#683
Nem vagyok gazdag, hozzám is hozzám vágtak 10 milliót. Miért kell ehhez gazdagnak lenni? Már mint milyen törlesztőt nem tudott vállalni? A támogatást nem kell visszafizetni, a babaváró hitel kamatmentes, a CSOK hitelnél pedig fix 3 százalék a kamat. Ez azért elég zagyvaság amit írsz. Én sem tudnék 200 milliós házat venni, mert nem tudnám vállalni az ehhez szükséges hitelnek a törlesztőjét, így nyilván olcsóbban veszek ingatlant, aminek meg tudom vállalni. Nem is értelek.
lohran 2021. 04. 05. 23:50
Előzmény: #679  hajrámagyarok71
#682
Legalább látod mi a valós élet és a vezér által elképzelt idilli állapot közti különbség.
Itt az erkölcs megtaláltad
lohran 2021. 04. 05. 23:40
Előzmény: #679  hajrámagyarok71
#681
Sajnállak ,hogy ilyen nagyvonalú vagy idegenekkel akik le se...

Topik gazda

Zajo
Zajo
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek