Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csomi_1977 2026. 06. 17. 10:23
Előzmény: #96599  Rellim
#96600
Én is jobban örülnék néhány zöld napnak ,de ez nem akar zöldülni . Ez van. Nyár vége . Fél éve türelmes vagyok 2 hónap már semmi 
Rellim
Rellim 2026. 06. 17. 10:20
Előzmény: #96596  szaferi
#96599
Igen, sok papírom van. (5 számjegyű db szám) Sajnos. Bár kinek mi a sok ...
De unom. Sokkal jobb lenne arról beszélni, hogy ma is ment 5%-ot. A tények viszont mást mutanak, és arról beszélek.
De ha neked jobb, 5000 lesz! :D 
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs 2026. 06. 17. 10:18
#96598
Ma is folytatódik a”sztárrészvényünk” féktelen robogása! 👍 Hol tarthat eddig, közkézhányadtól kiszipkáztak már vagy 100 milliárdot? Vagy 150-et is? Az egy 3-400 ezres lakosú város éves önkormányzati költségvetése. Pénzünk már Dubaiban, pápá! De biztos fogy a levegő az elnökségnél is, nem hiszem, hogy jó a hangulat ennyi gennyes “cégvásálás” meg állami hitel stb. behúzása után. Eredmény meg tulajdonképpen nulla, csak a szándéknyilatkozatok megerősítésének megerősítése. Ami van, az a távközlés, eddig is volt. Ebből mi lesz vajon? Valakinek ez nagyon fog fájni? A sok sötét folt a rendszerben? Vagy megússza valami alkuval? Mit gondoltok? Erre már nagyon kíváncsi vagyok, sokáig már nem lapíthatnak, kialakulóban a lincshangulat. Lassan összeáll az első komolyabb tüntetés, egy kis számonkérés a 10-100 milliárdok elherdálása miatt, ami a 4ig székház előtt lesz a szürke eminenciásnál. Németeket, arabokat sem nagyon értem, nem hülye egyik sem. Tudnám még cifrázni a milliós minuszokat látva, hogy ki kit basszon meg, de inkább nem ide szemetelek. A válogatott mocskolódásomat inkább kiedzem magamból és elkezdek megtérni. Itt már csak Isten segíthet, esetleg MP. 🤣
Kawaszabi77 2026. 06. 17. 10:15
#96597
A vakos poénokkal is vigyázzatok!!Mai világba már az is visszaüthet!!
szaferi
szaferi 2026. 06. 17. 10:14
Előzmény: #96595  Rellim
#96596
Nem unod még? Sok papírod van? Ha ezt csinálod, rámegy az egészséged...de a mienk is ;)
Rellim
Rellim 2026. 06. 17. 10:11
Előzmény: #96594  HunSuccess
#96595
Nincs forgalom.
Bottal sem piszkálják.
Megint 800 vevő van a könyvben, és 5500 eladó.
Ezt ma megint leverik, mint vak a poharat.
HunSuccess 2026. 06. 17. 10:07
#96594
Egy óra alatt 12 millió HUF nem nagy kereskedés 
HunSuccess 2026. 06. 17. 10:07
#96593
Egy óra alatt 12 millió HUF nem nagy kereskedés 
Rellim
Rellim 2026. 06. 17. 09:58
Előzmény: #96591  Csomi_1977
#96592
Valami mást vártál?
Beszédes, hogy ezek már nem 2000 alá leszúrások.
Itt kereskednek a papírral! 
Csomi_1977 2026. 06. 17. 09:18
#96591
Szokásos nap 😩
Getup
Getup 2026. 06. 17. 09:10
Előzmény: #96589  Nemtommilesz
#96590
A tegnapi nagy vevő pakkok eltűntek veteli oldal gyenge megint johet a tegnapi jatek 1900 körül...mehet szokás szerint le.. r 1920...💪
Nemtommilesz
Nemtommilesz 2026. 06. 17. 09:07
#96589
A Manipulátor pakolja ide oda a konyvet, de rajta kívül nem akar kereskedni a valós reszvenyesek tabora. Kivaras van.
rice2 2026. 06. 17. 09:03
Előzmény: #96584  bub
#96588

Örülök ha tetszett, mert szándékosan próbáltam humoros lenni :D
Az, hogy idén lesznek publikus állami megrendelések a hadiiparban az nem biztos.
Rendelhetnek jövőre, vagy titkosíttathatja a kormány és akkor nem is tudunk róla.
Én azt írtam, hogy szeptembertől várok a cégtől komolyabb bejelentéseket. 
Mivel több céggel tárgyal hazai gyártásról, szerintem ősszel "áttörésnek" kell jönni. Ha a kormány nem támogatja a hazai gyártást, akkor nem lesz, ha támogatja akkor jöhet több céggel közös gyártás is itthon. 
Az, hogy most "ellenérdekeltek" azt már többször írtam én is, mert erőt kell mutatni a másik oldalnak, hogy a kiegyezés jó pozícióban valósuljon meg. Nekünk kicsiknek majdnem mindegy, hogy egyeznek meg, csak abban vagyunk érdekeltek, hogy minél előbb (most úgy néz ki, hogy talán ősz elején lehet 1 egyezség)
 a cég menjen tovább és a politika miatt ne maradjon le a fejlesztésekről.Ha a cég "összeborul2 a kormánnyal a kötvény jegyzés is jobb feltételekkel történhetne.
Ha idén nem lesz egyezség, akkor igen tévedtem, de szerintem lesz, vagy ha nyíltan nem, de több bejelentés jön, ami majd azt sugallja, hogy kiegyeztek.
Nyáron lehet 2000 körül lesz az árfolyam. Cég sem veszi. Jöhet a nyári szünet!
1944ft
Marina5
Marina5 2026. 06. 17. 09:03
#96587
Vételi DbV. Ár    Eladási ÁrE. Db
7091,9111,947670
8001,9101,948750
9001,9071,949106
1,1101,9061,952280
2,9451,9001,9542,000
361,8941,9562,000
2,6301,8921,958800
6,6421,8901,9592,000
4001,8861,960692
1001,8761,9642,000
Piaci információk
Napi min1,944 HUF5 napos vált.-7.02%
Napi max1,952 HUF13 hetes vált.-35.41%
Nyitó ár1,950 HUF26 hetes vált.-51.20%
Utolsó kötés1,944 HUF52 hetes vált.13.36%
Utolsó kötés ideje2026.06.17. 09:02YTD árfolyam vált.-52.37%
Napi változás (HUF)-6.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-0.31%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,950 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)1,67352 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)3,262,84610 napos átl. forg.117 e db
Piaci kapitalizáció594 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,819 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.64
Imrus55 2026. 06. 17. 09:02
#96586
1944.- r.   egyből pirossal nyit ez a fos !
szaferi
szaferi 2026. 06. 17. 09:00
Előzmény: #96584  bub
#96585
Azért én a cég nemzetközi kapcsolatrendszerét figyelembe véve nem biztos, hogy a helyetekben ennyire a magyar honvédségre helyezném a hangsúlyt...szerintem lesznek itt még a nyáron meglepetések. 
bub 2026. 06. 17. 07:53
Előzmény: #96549  rice2
#96584
Szia Rice,
Szép ironikus megjegyzés volt tetszett. A 4IG és a Magyar Honvédség kapcsolatát nagyon máshogy látjuk, de nem akarok pánikot kelteni. Én a növekedésben vagyok erősen érdekelt, de attól még nem kell rózsaszín szemüveget felvenni, és azon keresztük nézni az eseményeket. Nyílván nem fogom leírni egy publikus fórumon, hogy mely részleg mely emberével beszéltünk ebben a témában, mint ahogy azt sem, hogy a 4IG részéről miért érzem azt, hogy itt nem lesz rövidtávon megrendelés. De egyértelmű jelei vannak annak, hogy jelenleg ellenérdekelt felek vannak, és az idei évben nem fognak üzleteket kötni. Hogy mit fogok írni ha mégis? Azt, hogy bocsi tévedtem, de kérlek te is tedd emg ha 2026-ban nem lesz szerződés bejelentve.
Rellim
Rellim 2026. 06. 16. 20:23
Előzmény: #96577  jofej
#96583
Ja. Beérik.
Az ilyen hírek mostanában mínusz 100-200 ft-ot érnek. 
Tudom. Károgó vagyok. De akkor a papír árfolyamát minek nevezzük?!
Nemtommilesz
Nemtommilesz 2026. 06. 16. 19:17
#96582
Hogy a macska rúgja meg. Jobban nezne ki, ha valaki vette volna minthogy a nyakába öntötték. Ejh.
nyereg
nyereg 2026. 06. 16. 18:52
Előzmény: #96579  Luiline
#96581
2199 maradt bent eladáson

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek