Topikgazda: matgab 2005. 07. 04. 11:14

Gyurcsány: Orbán Viktor három legfontosabb politikai jellemvonása  

Ugrás a cikkhez
Kőbe vésett szabálynak tartja Gyurcsány Ferenc miniszterelnök az euró 2010-es bevezetését. A Magyar Hírlapnak adott interjújában azt állította, hogy az idei évre az államháztartási hiány a GDP 3.6%-ra csökken, 2006-ban pedig 3% alatti lesz. Az infláció jövőre nem éri el a 2%-ot, a kamatok tovább csökkennek. Az adósságkritérium teljesítése nem okoz majd problémát, az most is 60% alatt van.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=56006
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:44
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#180
Tapasztalatom szerint titkos szavazáson nem lehet szavazatokat kilóra megvenni, ilyet csak a közt. elnök választáson egymás közt próbálnak meg lefocizni.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:38
#179
Orbán elmondta, hogy "mindezzel azt szerettem volna bizonyítani, hogy mi munkából keressük a pénzünket, nem tőkéből és annak hozományaiból".
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:35
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Hagyd már mindenki gyűjti az újabb patronokat...:-)
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:34
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#177
Na van már valami???
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:19
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#176
Hát hirtelen jól megfogtál, próbálom visszakeresni, hogy mikor dorongoltam le bárkit is, azért, mert azt mondta, hogy lopott a Fidesz.
Tényleg kerestem, kerestem, de nem találtam.

Kérlek segíts, hol van ilyen!
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:18
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#175
Gondolom az a természet rendje, hogy az egyik párthívő elítéli a másik oldal hívőjét. Ha nem így lenne mi értelme lenne az egésznek. Az itteni fórumot olvasva néha azon gondolkodom, hogy mi alapján lesz valamelyik oldal híve vki, mert mindkét oldal ugyanazt írja:
- kiderült számomra, hogy mindkét oldal lop
- kiderült, hogy az az oldal mindig okosabb amelyik önjelölt aktivistája nyilatkozik
- a jó az amibe az aktuális aktivista hisz
- a másik oldalon nincs semmi jó, teljesen hülyék, vakok és bénák gyülekezete van
- valószínűleg a korosztályok tekitetében mindkét oldal hasonlóan reprezentált
- egyenlő erők küzdelme folyik
- ez nem vita inkább szavalóverseny: minden aktivista mondja a saját igazságát, amiben a saját szemszögéből igaza van
- a tények ferdülnek
Ti ezt ingyen csináljátok? Tényleg szeretnék én is a fórumba irogatással egy kis zsét keresni, ne sajnáljátok már tőlem...
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:18
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#174
elméletileg jó az ötlet, de a gyakorlatban tartok tőle hogy a két nagy kilóra megvenné a szavazatokat és egy életre búcsút inthetnénk a demokrácai reményének is.Onnantól aztán pártkönyv nélkül nem lehetne boldogulni. Megint lenne 800.000 ember akinek lenne most már két tagkönyve...
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:16
Előzmény: #165  fribell
#173
Kedves Fribell, sok mindenkivel ellentétben nem úságból tudom/láttam, hogy pl.: a narancsosok hogy szakítanak iszonyú pénzeket, még az egyik volt eü miniszter fia akkor volt 27 körül...a holdudvarról ne is beszéljünk, de hasonlokat tudok mondani a másik oldalról is....A Népszavás előítéleted meg szerintem mellékhelységben használható:-)
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:13
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#172
Persze a pártok ezt nem támogatnák, ki akarja magát a fazéktól elkergetni?
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:12
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
Ezért lenne jó megoldás a pártlistás választást megspórolni és csak az egyéni választókerületekből kerülnének be a képviselők a parlamentbe. Két legyet egy csapásra, meg lenne a létszámcsökkentés is meg a pártosdi is hátrébb szorulna. Szerintem érdemibb munka folyna, amelyik párt így is frakciót tudna alakítani, az azt jelenti tényleg jó emberei vannak, mert megválasztanánk őket személy szerint egyéni listán.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:07
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#170
És mielőtt besorolnál a szocikhoz: szerintem mind annyit lop amennyit nem szégyell.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:06
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#169
tokos,
én azt látom rajtad, hogy ha valaki egy rossz szót szól a fideszre, vagy feltételezi, hogy ők is loptak (esetleg nem is keveset), az le van dorongolva azonnal, a tolerancia minden jele nélkül, és le mered írni ,hogy "egyik istenben hisz, a másik az UFÓ-kban, a harmadik a természetgyógyászatb an, a negyedik meg a PÁRT-ban." - hát nálad nagyobb párthívő nincs is!
Ezzel önmagában nincs semmi baj, csak ha magas párthívő vagy, akkor ne ítéld ezen az alapon el a másik párt (vélt) hívőjét. Tudod, magad szemében a gerendát...
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 16:01
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#168
A vita értelméről tökéletesen egyetértünk!Semmi értelme.Már ezt próbáltam a heherészős beírással is érzékeltetni.
Te csak higgyél a Pártodban(a narancsos verzióra gondolok mielőtt egy újabb vakvágányra kerülnénk) és annak vezérében.
Én meg nem hiszek egyikben sem.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:52
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#167
Hát vitó, ez volt az a beírás, amikor rádöbbentem, veled kár vitatkozni. Ezekről a dolgokról legalábbis biztosan.
Ahogy már írták, egyik istenben hisz, a másik az UFÓ-kban, a harmadik a természetgyógyászatb an, a negyedik meg a PÁRT-ban.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:43
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#166
Nagy tévedésben vagy a szavazatomat illetően.
A lopásról csak annyit, a narancsvitézek annyit loptak amennyit csak bírtak, de egyenlőre csak négy évük volt rá.Viszont olyanra nem emlékszem mástól, hogy tudatosan megtervezve előkészítették a terepet az akcióhoz (apeh,pszáf,ügyészsé g,mfb,autópálya,post abank) majd hidegvérrel végre is hajtották az akciót.Profi munka nem kétséges, de hol itt a nemzeti érdek, az ország java amiről annyit papolnak.
Én csak gyorsan gyarapodó haverokat meg cégcsoportokat látok.
fribell 2005. 07. 05. 15:37
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
TTT
nem kéne mindent elhinni,amit a Népszava ír
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:33
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#164
a lopásba sajna egyik pártnak és politikusnak sincs szégyelnivalója minden oldal rendesen teljesített....
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:24
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#163
Hát heherésszünk!

Bár talán érdemes végiggondolni, mennyit loptak azok, akiket te olyannyira lenézel, meg mennyit azok, akiket visszaszavaztál.

Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:17
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
Vito ez egy újabb hehe, de sajna ez alulról nem vitte át a lécet.
Törölt felhasználó 2005. 07. 05. 15:16
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#161
Hát akkor heherésszünk el azon hogy ki a fasiszta és ki a kommunista aztán maradjon minden a régiben.A nemzet nagyjai éljék világukat lopják el a maradékot is, aki meg hajlandó ittmaradni vegyen leckéket bárdforgatásból.Szép jövő, hajrá Magyarország,... a többit tudod

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek