Topiknyitó: Alilou3 2017. 10. 05. 15:57

A Jobbik beszüntetéséről beszélnek a köztévében  

Mirkóczki Ádám Jobbik-szóvívő közleményben reagált az M1-en elhangzottakra. "A Fidesz fékevesztett hatalmi tébolyában, maradék gátlását is elveszítve, Európában példátlan módon, az ellenzék legerősebb pártjának, a Jobbik betiltásának lehetőségét is belengette" - írta. "Aljas támadásaihoz ezúttal a közpénzekkel kitömött, a CÖF-höz hasonló álcivil Alapjogokért Központot hívta segítségül...Egyértelmű, hogy a Németh Szilárd-Molnár Zsolttal fémjelzett fideszes látszatviták révén tartja lélegeztetőgépen a szatellitellenzékét, míg az egyetlen tényleges kihívóját, a Jobbikot, diktatórikus eszközökkel támadja, '50-es évek óta nem alkalmazott koncepciós eljárásokat indít ellene" - közölte.
http://index.hu/belfold/2017/10/05/a_jobbik_beszunteteserol_beszelnek_a_kozteveben/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
madxa 2017. 12. 08. 17:55
Előzmény: #196  _Bekre_Pal_
#200
Én erre válaszoltam:
.
"a kúrmány egy az ország működtetésére a képviseleti demokrácián keresztül általunk delegált és anyagi eszközökkel az adók révén kitömött társaság, jelen magyar formájában nevezzük inkább bűnszövetkezetnek..
.
nos ez a bűnszövetkezet mindannyiunktól veszi el azt a sok jószágot, ami sose volt az övé meg sose lesz az övé, mert kormánynak sosincs semmi vagyona, az az országnak van, amíg a bűnszövetkezet el nem hordja.
.
Nincsen olyan hogy kúrmány!
Hiába írod le ezerszer!
.
Ahogyan hiába írod, hogy bűnszövetkezet, nem lesz az!
.
Ahogyan nem hordja el a rábízott adót sem!.
Hiába írod ezt is le! Nem lesz igaz!
.
És igen van szólásszabadság mert  egy ilyen szövegért Észak-koreában meg lenne a méltó jutalom!
.
Idehaza pedig a kutya sem foglakozik vele!.
sanka 2017. 12. 08. 17:48
Előzmény: #197  _Bekre_Pal_
#199
Mint mindig:))
sanka 2017. 12. 08. 17:47
Előzmény: #196  _Bekre_Pal_
#198
Pali, szépen helytetetted a dolgokat, de sztem ezeknek felesleges, mert vagy nem értik vagy fizetett trollok, orbánc talpnyaloi!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 08. 17:41
Előzmény: #195  Vazsmegyei
#197
ne haragudj, feladom, értelmetlen a hozzászólásod, és mennem is kell
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 08. 17:40
Előzmény: #193  madxa
#196
figyelj, ez amit itt most eleresztettél, nagyon gáz. kicsit rászánom az időt, aztán megyek a dolgomra, nem fogok mindig ennyit foglalkozni hülyeségekkel.
.
.
.
szóval
.
.
.
"Bárminek nevezheted, bárhogyan fogalmazhatsz, de attól még az a bizonyos dolog nem lesz az mint ami a te véleményed." - ezt hívják kurvára felesleges mondatnak. Semmit nem mond, semmi célja és értelme. Beböfögtél egy semmit. Az én valamimre. Mert ugyebár én egy valós politikai ismerethiányt igyekeztem pótolni, szerintem nem túl cáfolható tételekkel.
.
.
"És még azt mondják itt egyesek, hogy nincsen szólásszabadság!" Igen, és még mondják. Az, hogy még van net és csak csendben vezetnek valahol rólam profilt (mert kurvaisten vezetnek, az olyan kubatovos), meg meg tudok szólalni, az még oltári messze van a szólásszabadság egészséges szintjétől. A netet nem tudja leigázni a ner, a tévéket, rádiókat stb. könnyebb volt, meg is tették. Mellesleg a neten is megy ezerrel az agymosás, dehát ezt miért is kellene neked elmagyaráznom ugye. Ez lófasz, nem szólásszabadság, ez kényszerűségből elviselt szólás.
.
.
"Látod ez a nevetséges!". Látom, valóban. Csak nem úgy ahogy te vetetted fel, hanem ahogy az örökzöld Gibb fivérek értették: "I started a joke which started the whole world crying, But I didn't see that the joke was on me"
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 17:33
Előzmény: #192  _Bekre_Pal_
#195
Azért,  mert valakki mondják, hogy a kormány vagy a fidesz elvette? Ha te, Pal is úgy gondolod, hogy a dolgoknak úgy kell lenniük, ahogy eredetileg fel lett találva. Nincs ellentmondás!
madxa 2017. 12. 08. 17:29
Előzmény: #192  _Bekre_Pal_
#194
Az események pontosan úgy zajlanak le ahogyan le kell zajlaniuk.
.
Értem én, hogy ez egy rétegnek nem tetszik, de ez már csak így lesz bármilyen kormány legyen hatalmon!
madxa 2017. 12. 08. 17:27
Előzmény: #188  _Bekre_Pal_
#193
Bárminek nevezheted, bárhogyan fogalmazhatsz, de attól még az a bizonyos dolog nem lesz az mint ami a te véleményed.
.
És még azt mondják itt egyesek, hogy nincsen szólásszabadság!
.
Látod ez a nevetséges!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 08. 17:27
Előzmény: #191  Vazsmegyei
#192
én azt veszem alapul, ahogy a dolgoknak lenniük kellene meg ahogy eredetileg fel vannak találva
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 17:25
Előzmény: #188  _Bekre_Pal_
#191
Látom Pal te is az UNIOt veszed alapul, amikor a magyar kormányról alkotsz véleményt!
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 17:24
Előzmény: #189  ________
#190
Rendben! Inkább a miniszterelnököt kérdezem és nem téged! Azért érthetően van különbség!
________
________ 2017. 12. 08. 17:16
Előzmény: #187  Vazsmegyei
#189
kérdezd a velejéig korrupt miniszterelnököt (o.v.)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 08. 17:16
Előzmény: #187  Vazsmegyei
#188
remélem, te értetted a kérdésedet
.
a kúrmány egy az ország működtetésére a képviseleti demokrácián keresztül általunk delegált és anyagi eszközökkel az adók révén kitömött társaság, jelen magyar formájában nevezzük inkább bűnszövetkezetnek.
.
nos ez a bűnszövetkezet mindannyiunktól veszi el azt a sok jószágot, ami sose volt az övé meg sose lesz az övé, mert kormánynak sosincs semmi vagyona, az az országnak van, amíg a bűnszövetkezet el nem hordja.
.
egyéb kérdés?
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 17:00
Előzmény: #185  ________
#187
Hát én sehogyan nem értem, hogy kitől, kiktől veszi el ez a kormány azt a sok jószágot, ami eddig nem az övé volt!?
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 16:56
Előzmény: #183  sanka
#186
Érdekes! Pedig a bírók, bírák ugyanazok maradtak, csak a véleményed változott a bírákról! 
-
Akkor mégiscsak a bírák függetlenek, csak neked  ez nem tetszik! Ki tudja ezt megmagyarázni, helyetted?
________
________ 2017. 12. 08. 16:53
Előzmény: #182  sanka
#185
A velejéig korrupt miniszterelnök (o.v.)szeretne kiirtani mindent maga mellől, aki szembeszáll vele, legyen az bank, gázszolgáltató, napilap, politikus, vagy éppen politikai párt...Most épp a Jobbikon a sor.
Vazsmegyei 2017. 12. 08. 16:53
Előzmény: #182  sanka
#184
Hát ezzel a figyelmetlen jóslással vigyázhattál volna.mert ha nyertek  a "patkányok" miatt bizony tovább süllyedünk abba a "mocsokba", amiről csak te tudsz sokat!
sanka 2017. 12. 08. 16:46
Előzmény: #179  Vazsmegyei
#183
Nem!!!!!
sanka 2017. 12. 08. 16:45
Előzmény: #180  Vazsmegyei
#182
Ez a nemzet ekkora patkány kurmányt nem érdemel, de ha most is a patkányok fognak győzni, akkor elsüllyedünk a mocsokban!!!!!!!
bigyula 2017. 12. 08. 16:35
Előzmény: #179  Vazsmegyei
#181

" Ha törvénytelen  volt a jobbik akciója, akkor a fideszé is az lenne! "
Most azt mondod, hogy a Jobbik nem sértett törvényt? :)

Topik gazda

Alilou3
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek