Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 09:31

"Konferencia"  

Sziasztok! Eddig Matteo, Fairnando (az ő találó kifejezése a "konferencia":))és Matgab jelentkezett, hogy lenne kedve a dologhoz. Gondoltam új topic-ként interaktívan, gyorsabban találhatunk időpontot. Mondjuk, okt 19 kedd? Panama
P.S. Fiatal lesz a korosztály. Mindenki 30 alatt? Sajnáljuk Tancs, hogy nem tudsz jönni, bölcsességed hiányozni fog:)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2004. 10. 18. 16:37
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Zichy J. u 6 egész pontosan.
Igyen nagy volt ma itt a hallgatás, pedig nagyobb érdeklődést vrnék, mivel holnap már kedd van.
Ezek szerint senkinek nincs hozzáfűzni valója a tegnapi javaslatomhoz?
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 23:48
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Hát akkor kérlek Titeket engedjétek meg nekem azt a jogot, hogy én fixáljam a mior és holt az elhangzottak szerint.:
KEDD 8 ÓRA(tól) A NAPÓLEONBAN (Zichy J. u. xxx)
Tudtommal ez mindenkinek (aki jönni akar) elfogadható, az időpont pedig rugalmas. 8-tól.
Ja.
És a nevek.
Most beszéljük meg, hogy maradjunk e az anonimitásnál, és mindenki a felhasználó nevével mutatkozik be, vagy a saját nevén.
A kellemetlenségek elkerülése végett ezt fontosnak tartom előre tisztázni.
Tehát ki mit javasol ez ügyben?
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 20:46
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Gyerekek. Nem kell elore ketsegbe esni.Mar mondtam, de kulomben is; mondom megegyszer. Oda kell menni. Megisztok egy sort, de ha nem lesz elg akkor megisztok megegyet, es maris gatlastalanabbak lesztek.penznyelo?! mifele szoveg az, hogy nem vagy torzstag?! Egy fel tuborgtol nekem eszembe sem jutna ilyet allitanom.Na egeszsegetekre. De vegul is hova josztok ossze es mikor, mert mar olvastam annyi variaciot ???!
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 19:47
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Kedvem az lenne. Azzal a szöveggel meg nem jövök, hogy én itt nem vagyok az a hűde törzstag, mert ez nem szokott zavarni:) Nem biztos, hogy ráérek, de az biztos, hogy kedd 8-ig kiderül.
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 18:46
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
He-he:))) Megfogtál.:)) Kivételesen a szó szoros értelmén gondoltam egyébként rá, de még bármi lehet. Te jössz Penznyelo?
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 17:34
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Konferencián leszel? Tehát holnap is sörözöl..:)
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 16:48
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Hello Mindenkinek!
Akkor kedden 8-kor a Napoleonban! Don_pepe intéz plusz asztalt, ha túl sokan lennénk:)))
Elnokur, sajnos nem kaptam meg a mailt. Vagy csak nem tudtam, hogy Elnokurtól jött???
Holnap sem tudok tőzsdézni, mert megint konferencián leszek:(((
Törölt felhasználó 2004. 10. 17. 13:35
Előzmény: #52  minden6ó
#53
Kedves ninden6o.
Ne noveld azok szamat akik elmennenek, de gatlasosak. Legyel ott a megfeleo hehuen es idoben, es majd eldontod,utana, hogy jol erezted e magad vagy sem. En sem vagyok az oreg Pierpont apo, es nem lesz ott semmifele skalpolas meg hasonlok.Ha, megis, akkor masnap a monitorod elott ugyis azt csinalsz egyeduralkodokent amit csak akarsz. Szoval csak batran, mert bizonyara mas is kivancsi rad.
Udv;
minden6ó 2004. 10. 17. 13:15
#52
Sziasztok.
Bár én elég keveset írok a fórumba,
azért figyelem és kíváncsi
vagyok rátok.
Amennyiben nem veszitek tolakodásnak
egy sörözésben én is bennelennék.
Örülnék ha jeleznétek hogy ez tolakodás -e.
Amennyiben megerősítetek hogy tényleg
nyugodtan lehet menni,úgy számíthattok rám.
Törölt felhasználó 2004. 10. 16. 22:40
Előzmény: #50  matgab
#51
Szia mindenki!
Visszatért em a nagy hallgatásból.
Nagggg gggggggggggggggggyon nehéz volt megállni, hogy ne szóljak, mert mindenképpen szeretnék menni a meetingre, ha nem is kiváncsi rám senki, én nagyon kiváncsi vagyok rátok.
Panamanak írtam egy emilt, hogy említsen meg engem is, de eddig nem tette (gondolom nem olvasta a mailt.)
Nagyon kérlek Titeket, hogy írjátok meg, hogy hol és mikor. A kedd este f8 Napoleon nekem jó, a csüt semmiképpen, mert vidéken leszek.
Viszek magammal egy Humet részvényt is, hogy felismerjetek, sőt kölcsön is tudok adni, mert maradt még 20 db valami miatt. (én azt hittem mindentől megszabadultam, tegnap meg közölték az IEB-nél, hogy nem tudja megszünteni a számlámat, mert van még 210 Humim.)
No.
Én hétfőn itt leszek egész nap.
Olvasok szorgalmasan és remélem fixálódik a hol és mikor.
Jó éjt:
matgab 2004. 10. 15. 16:24
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
Csüt és a szerda nekem semmiképp se jó...
Törölt felhasználó 2004. 10. 15. 13:49
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
csütörtök mondjuk nekm is jobb lenne...
De mindenféleképpen Napoleon és este 8! Legyen kerek! :)
Törölt felhasználó 2004. 10. 15. 13:48
#48
Namostakkor ezexerint Napoleon kedden fél nyolckor? Ez a jelen állás szerinti találkozóparaméter?
Megerősítést kérnék.
Kár, hogy nem csütörtökön lesz, mert szerdán nekem nem kéne másnaposnak lennem, se kialvatlannak. Na mindegy, legföljebb nem maradok túl sokáig. (Majd belekötök még pár emberbe és akkor gyorsan kidobtok... :-) )
don_pepe 2004. 10. 14. 16:58
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Előre láthatóan nem lesz túl nagy társaság, de sose lehet tudni... Mindenki hozzon magával még egy embert :))) Akkor estére találkozunk!
Üdv: P.
Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 16:39
Előzmény: #42  don_pepe
#46
Don_Pepe! Társasággal mész le Napoleonba? Mondjuk hülye kérdés... :)
Én is benézek kb. akkor amikor Matteo is...
don_pepe 2004. 10. 14. 16:22
Előzmény: #44  matteo
#45
pedigmondom! :)
matteo 2004. 10. 14. 16:13
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Wedge! ezt nem kellett volna mondanod, Lepo mindjárt belerondít...
az a haj... jó vicc (monddhogyugye?!) :))
Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 16:04
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
most nézem, hogy ez az egyetlen topic, ami egy címmel ment végig :DDD
don_pepe 2004. 10. 14. 16:04
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
Csak kérdezzétek meg a pultos srácot v. hölgyet, hogy melyik a Tőzsdeklubos asztal... És ő majd megmutatja nektek! Egyébként engem tutira meg fogtok ismerni, mert nem sok férfiemberre jellemző a vállig érő hullámos fekete haj...
Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 16:00
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Nem látszik az árfolyamán, hogy felismerték volna ezt a hatalmas piaci lehetőséget.:)))

Topik gazda

panama
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek