Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc 2022. 10. 06. 11:57
#86680
Legalább kormányozni tudnak.
Erre emlékeztek? Ez volt 4 vagy 8 éve a kifogás az akkori fidesz szavazóknak. 
Legalább már nem kell ilyen kamuk mögé bújniuk, mert a napnál világosabb, hogy teljesen balfasz amatőrök, csak a propaganda és a rablás megy. 
wgl 2022. 10. 06. 11:28
Előzmény: #86677  badsector1
#86679
Fidesz bukás után mi lesz vele???
wgl 2022. 10. 06. 11:26
Előzmény: #86676  signal2
#86678
???
...
Olvass,  értően és emlékezz!
ne mi nyerjük a legtöbbet, székházlopás, hatavnpuszta, kerti budi sarkába stadion kisvasúttal, repcsi yacht, ner lovagok vagyona, stb.
badsector1
badsector1 2022. 10. 06. 11:05
Előzmény: #86655  Sehmet
#86677
A napit megbeszéltük, hogy a fideszt szolgálja a tulajdonosi kör alapján.
A telex.hu-ra, 444-re neked kell egy alusisasakos magyarázattal előjönnöd :))
A hvg-nél szemèlyszerint ismerek egy oroszpárti, fideszes embert
signal2
signal2 2022. 10. 06. 11:03
Előzmény: #86674  wgl
#86676
Mármint hol, kinek és miből mutatnák be? Mindössze néhány tízmilliárd forint hiányzik ahhoz, amit elvársz tőlük. Magyarul teljesen irreális az elvárásod.
euler 2022. 10. 06. 10:55
Előzmény: #86669  szupermokuss
#86675
El is olvastad, hogy ezekből miben érintettek a szavazatszámlálók vagy a bizottságok?
Egy eset vonatkozik rájuk, amiért elvileg, de eléggé erőltetetten, elmarasztalhatóak, mert megkérdezték, hogy a népszavazási lapot is kéri-e? 
(Talán nálunk is előfordult, ha nem fideszes fogadta a szavazót. :)
wgl 2022. 10. 06. 10:53
Előzmény: #86672  zintan
#86674
Arra képtelen ez a debil ostoba mai ellenzék, hogy szemebsítse a fideszt a régi fidesszel, amivel bemutatnák miylen aljas banda, csak a hatalom és lopás, gazdagodás számít.
wgl 2022. 10. 06. 10:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#86673
Nem semmi!! 
Gratula!
2x kellett betennem amit válaszoltam, az elsőnél az automata cenzor kilőtte, kissé durván írtam,-  megsérült a processzor lelke.- másodsorra meg elfelejtettem gratulálni!
Ezért már érdemes élni!!
zintan
zintan 2022. 10. 06. 10:50
#86672
Mindenhez értő miniszter szij pjotr 2006-ban látszólag még józan volt.
https://www.youtube.com/watch?v=BFsC6mQBhDQ
wgl 2022. 10. 06. 10:49
Előzmény: #86670  wgl
#86671
 Gyurcsány is nagyban okozója, hogy az ellenne 15 ÉVE  folyó karaktergyilkosságot nem kezeli, 
wgl 2022. 10. 06. 10:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#86670
A gyűlölet és nacionalista rasszista vonalat Csurka kezdte, Antall még ebben ok volt, - az ország gazdaságát akkor cseszték el,- amit aztán 2002 után a fidesz felélesztett majd 2005-6 után- Hrtv beindulása, ami röhej ellenzékben építették fel a hazudozó  kormányt szidó médiát. ami mutatja akkor mekkora idióták volta Gyurcsányék-szocik,, mai ellenzék,- 
Jött Finkeltstein és a legmocskosabb hazug ,  náci propaganda és ennek a kompenzálása, leleplezése, szar visszagyűrésére képtelen idióta politikusi csürhe.nem a fidesz jó, hanem a kretén idióta ellenzéke mindennek az okozója, mert hatalmon is ritka nayg tetü banda volt.Gyurcsány is nagyban okozója, hogy az ellenne 15 folyó karaktergyilkosságot nem kezeli, és minden ráégett nejére, dk-ra is sőt az ellenzékre is. 
Recepteket,  verseket írogat  miközben 1 perc alatt lerendezhené a fidesz hazudozásait, de kussol.
 idióta, politikusnak alkalmatlan, szakmailag gazdaságilag tudom: OK.
.Ostoba ellenzék és egy aljas hatalom. 
Köszönjük meg ennek a két rohadék csürhének!
________
________ 2022. 10. 06. 10:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#86668

Kommunikáció=Hazugsággyár
lásd origo-t, tegnap 11-kor lefújta a tüntetést
szupermokuss
szupermokuss 2022. 10. 06. 10:29
Előzmény: #86653  Sehmet
#86667
Azt sem hiszem el amit kérdeznek. Sem nekik, sem a katonáiknak, sem a szavazatszámlálóiknak. Ahogy a kezükben van minden ezis belefér. Ennyire jó itt, hogy 3×egymás után 2/3? 3 millió igennel? lyen a világon nincs. Én nem tapasztalok ilyen mértékű elégedettséget. Sőt, és én vidéki vagyok.
00000 2022. 10. 06. 10:29
Törölt hozzászólás
#86666
euler 2022. 10. 06. 10:26
Előzmény: #86662  wgl
#86665
Így van, csakhogy ez egy erőből, teljes gazdasági hatalomból, szisztematikusan felépített rendszer. Mindent maga alá gyűrt, irreális elvárás, hogy megjelenési felület nélkül bármilyen ellenmédia felvegye vele a versenyt. (Signal szokta ezeket kifejteni.)
Minden csövön jön a goebbelsi propaganda, ami lehengerli még az ellenzéki érzelműek egy részét is. (Vajon hányan tudják úgy közülük, hogy az infláció a háborúval kezdődött? - Surányi György beszélt erről.)
.
A parlamenti ellenzék pedig szépen lassan betagolódott a rendszerbe, nem veszi észre, hogy diktatúrában csak a demokrácia látszatának a biztosítása a szerepe. Persze ha nem így tenne akkor fel kellene adni létezésének alapjait és főleg egzisztenciáját. Hát nem érdekes, hogy ellenzéki oldalon se cserélődnek az arcok, ugyanúgy mint a fidesznél?
A jelenlegi ellenzéktől én nem sokat várok, de sajnos ez van, ha elfogadjuk és nem teszünk ellene.
wgl 2022. 10. 06. 10:24
Előzmény: #86663  Törölt felhasználó
#86664
Pont ott az 40 ezer hiány amiről többször irtam.
2010-től kb 3 havi nyugdíjjal marad el a jelenlegi rendszer.
De a sját törvényüket sem tartják be, csalnak.
De azt hazudják, minden rendben sőt!
Soha nem volt iylen szép és jó a nyugdíjasok helyzete.
Aha,
Törölt felhasználó 2022. 10. 06. 10:12
Előzmény: #86654  Karvalytokes
#86663
wgl 2022. 10. 06. 10:02
Előzmény: #86661  euler
#86662
"A médiához pár éve írtam egy szösszenet:
...
"""2002 -ben a fidesz csúfos  bukása után a fidesz Megyótól médiát kért, válasz: vegyenek!
.....Vettek, felépítették  hazugságokra és gyűlöletkeltésre épülő médiáit. 
Hírtv a zászlóshajó.-2006 után élesre kapcsoltak, 2006 őszén ezerrel dübörgött a hazugságokra épülő agymosás,-2010 óta meg 1000%-al fénysebességgel dübörög, KESMA 500 cég, kb 10,000 fideszcsótány - külön minisztérium, -  dolgozik a hazugságokon évi több ezer mrd közpénzen, a mi pénzünkön hülyítenek!!
.....  A fideszhatalom legfontosabb szerve a mindenféle  média, ebből tolják az agymosó hazugságokat.!!!--Legnagyobb választási csalás a közmédia megszállása, ellenzék kizárása. ---!!!
... Jött az 500-as országos KESMA úthenger..
....A mai ellenzék hatalmon sem figyelt a médiára, sőt a fidesz ellenzékből tudott bezáratni, - Napkelte,- folyamatosan veszített a legfontosabb médiáival, maradék médiában ostoba médiageczik köhécselnek.
....2019-ben fogadkoztak ahol nyertek, az ellenzéki nagyvárosi médiákat megmentik és összefognak kiderült: ezt is elbaszták, szartak rá, fideszé lett vagy bezárták...
....Ezek után kérdezem: mennyire ostobák, idióták az ellenzéknél?   
Nos az ellenzék a hatékony  kommunikációhoz tök hülye, sok egyéb máshoz is.. nincs vezér, .
.....Mindeközben ismert: - a választás sikere kb. 90%-ban a médián és abban elhangzó kommunikáción múlik
euler 2022. 10. 06. 09:59
Előzmény: #86649  szupermokuss
#86661
És ennek az lesz a vége, ha a fidesz megéri 2026-ot, hogy el fognak durvulni a választási csalások a fidesz részéről. Ha még uniós tagok leszünk próbálják majd a demokrácia látszatát fenntartani, (minden diktatúra ezt csinálja), de mindent bevetnek, hogy győzzenek. Nem konkrétan a szavazáskor, mert ott a legnehezebb, hanem főleg előtte.
Eddig szinte az összes szavazatszámláló bizottságban ott voltam, nem rajtuk múlik a fidesz győzelme, arra a két-három fidesz delegáltra lehet vigyázni. A következőre talán még elmegyek és megígérem, hogy mindenhol jelezni és bizonyítani fogom ha a bizottságot befolyásoló szándékot észlelek. Eddig nem volt ilyen, de semmi se lehetetlen ha valaki az életéért fut mint a ner.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek