Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 16:09
Előzmény: #34051  Leveletkaptamlife
#34060
Hát ja, már itt van a nehéztüzérség? is:)
SeldonKuper 2021. 03. 18. 16:05
Előzmény: #34057  _Sigorszky
#34059
Semmivel nem vagy különb , náluk!
Ha egy fideszes az fideszes szerintetik, akkor nem lehettek ti is fideszesek!
Nehéz ezt felfogni!
Ebben a topikban nem lehet politizálni? 
Dehogyis nem lehet, csak ha visszszólnak az már nem politika? Hanem mi akkor, ha nem politikai eszmecsere?
Farelli 2021. 03. 18. 16:02
Előzmény: #34053  Törölt felhasználó
#34058
Nem rád gondoltam amikor a baloldaliságról és gyűlöletről írtam.Viszont némi indokolatlan unszimpátiát kiérzek a szavaidból.Azt egy régebbi hozzászólásomban már megírtam,hogy a politikusok nem fognak közeledni egymáshoz,mert nem tehetik meg.Mi viszont igen.Ezek szerint ezzel nem értesz egyet tehát neked jó így. Nekem nem és teszek is érte,hogy ne maradjon így.Azt még el szeretném mondani neked,hogy nekem is Márky Zay Péter a kedvencem, brutális erőt érzékeltem benne, varázslatos egyéniség volt amikor feltűnt a semmiből és mindent vitt.Én attól vagyok szomorú,hogy a Fidesz után most az ellenzéki összefogás tompítja az erejét.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 03. 18. 15:51
Előzmény: #34032  Törölt felhasználó
#34057
Az a tapasztalatom, hogy nem lehet kimozdítani őket. Masszív betonfejek ők, hisznek és hinni akarnak. Észérvekkel nem lehet semmire menni velük, csak akkor van esély arra, hogy egy régi jó viszony jó is  marad, ha nagy ívben kerülöd beszélgetéskor a politikát.
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 15:48
Előzmény: #34049  Farelli
#34056
Egy kis szeretet, csak Neked, csak most: "Maffia...........a  videóban megemlített Hahóti tőzeg bánya volt tulajdonosával beszéltem: " Előszőr hárman jöttek...Viktor, Győző és a testvér , aki egy szót sem szólt ....ajánlottak egy összeget. Nem fogadtam el.. Majd 1999-rám küldték a z APEH-et , de nem találtak semmit........2000-ben sikerült ellehetetleníteni az üzemet, az út elzárásával...........újabb ajánlat: elfogadtam...normálisan kifizettek,de .lettem kamionos, majd újságkihordó a második infarktus után...............név és cím nálam."
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 03. 18. 15:46
Előzmény: #34034  _Sigorszky
#34055
https://www.youtube.com/watch?v=KQReYSa8HOQ ; az előző valami Bödőcs nevűre mutatott, most korrigálom! Bocs...
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 15:38
Előzmény: #34053  Törölt felhasználó
#34054
Annyiban árnyalnám vagy kiemelném, hogy a céltábla ne a fidesz szavazó legyen, hanem a fidesz maga, vagy mint a topic mutatja, egy ember. Nehéz úgy fogalmazni és véleményt formálni, hogy ez egyértelműen elkülönüljön, hisz aki orbánt bántja, az a szavazóját is bántja, ezt sikerült elérnie, érzelmileg nagyon kötödnek a narancsok.
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 15:33
Előzmény: #34049  Farelli
#34053
Figy, Te vmi szociális munkás vagy? A politika nem szeretetről, meg gyűlöletről szól, hanem pragmatizmusról, hideg fejről, érdekekről, erőviszonyokról. Biztos furcsa lesz, de én személy szerint nem gyűlölök senkit, akivel nem értek egyet, és nem is szeretem csak azért, mert egyetértünk. Család nagy része fideszes, és képzeld, még politikáról is beszélünk, mégse vesztünk össze soha ezért. Intelligencia kérdése. Amúgy azt miből gondolod, hogy aki ide ír, az balos? Nálam nagyobb jobboldali liberálist keresve se találnál (tudod az olyan, mint a republikánusok mínusz Trump -tehát az elmebetegek nélkül). De mikor ez a  nem is tudom minek nevezzem, legyen o1g - elkezdte karakter-gyilkolni pl. Márki-Zay-t, akkor -mondjuk így- elszomorodtam. Egy vallásos, konzervatív, jobboldali embert csak azért kikezd a csüngőhasú, mert kiütötte híresen görény haverját a pixisből? Előtte is tudtam, h ezeknek semmi se szent, ez csak megerősített.Szóval ne szónokolj itt szeretetről, meg gyűlöletről. Ha a magyarok nagy részének megjön a józan esze, akkor nem szeretetből.v gyűlöletből húzzák le ezt a társaságot a történelem naaagy wc-csészéjén, hanem genyó önérdekből;)
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 18. 15:21
Előzmény: #34036  Shut-up
#34051
Ezt elkiabáltad.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 03. 18. 15:19
Előzmény: #34016  euler
#34050
Magasvérnyomás...Mondjuk ha látom a Vadait vagy a Jakabot  nekem is felmegy...Ebből a szempontból az emlitettek fokozottan veszélyeztetettek.Ők nap mint nap találkoznak velük a parlamentben.
Farelli 2021. 03. 18. 15:14
Előzmény: #34048  Törölt felhasználó
#34049
Egyetértek Decis fórumozótársammal, ez például egy kompromisszumos középút lehet a szeretet és a gyűlölet között.
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 15:08
Előzmény: #34038  Zöldbéla
#34048
Ilyenkor lehet visszacsatolni. Vendéglátós, dícsérd a mészárosnak adott milliárdokat, de jegyezd meg, hogy kár hogy a kicsik nem kaptak. Valakije meghalt, beteg lett a vírus miatt, dícsérd a jó járványkezelést és persze jegyezd meg, hogy azért vannak sérültjei. Ezzel egyben empátiát ébresztessz és el is gondolkoztatod, hogy ő miért szívott, amig más meg nem.
Támadni nyiltan biztos a barátság végét jelentheti.
Farelli 2021. 03. 18. 15:06
Előzmény: #34046  sanka
#34047
Pontosan ! A két tábort csak úgy lehet egyesíteni,ha betemetjük az árkokat és lebontjuk a bástyákat .Addig amíg mindkét fél ellenséget lát a másikban a józan ész nem fog érvényesülni.
sanka 2021. 03. 18. 15:00
Előzmény: #34041  Farelli
#34046
Szerinted orbánt szeretettel le lehet győzni?
Farelli 2021. 03. 18. 14:59
Előzmény: #34043  Törölt felhasználó
#34045
Értelek, azt csak a szójáték miatt használtam,de látod igazam volt hiszen nem a lényeg ment át.Talán majd legközelebb.
Farelli 2021. 03. 18. 14:57
Előzmény: #34042  ________
#34044
Félek az kevés lesz, te akkor teszel valamit az "Ügyért"ha egy általad nem kedvelt fideszest kiválasztasz és türelmesen,higgadtan érvelve próbálod meggyőzni.Nem baj ha nem értetek(rögtön) egyet arra fog emlékezni,hogy hiába vagy balos ,jó fej voltál.A következő beszélgetéseteken pedig már akár érdemben is áramolhatnak az információk vice versa.
Törölt felhasználó 2021. 03. 18. 14:55
Előzmény: #34041  Farelli
#34043
"Aki nem tud magán uralkodni,hogy akar egy országon?"- ööö, hogy mi van? Kinek kell uralkodni egy országon? Ezt szvsz gondold át így 2021 március idusán (na, jó utána pár nappal, de a célzás remélem átmegy)
________
________ 2021. 03. 18. 14:50
Előzmény: #34041  Farelli
#34042
Az én szeretetem meglesz hozzá.
Nagyon szeretném, hogy O1G végre elhúzzon a búsba.
Farelli 2021. 03. 18. 14:43
#34041
Mint,már egyszer említettem, (hiába) az elvakult gyűlölettel megfogalmazott vélemények nem túl célravezetőek és nem is túl vonzóak ,sem a politikusok sem a követőiket illetően.Könnyen előfordulhat,hogy ez miatt tudott a Fidesz nagyot erősödni a harmadik hullám kellős közepén a Závecz Reserch szerint.Mi lesz ha lecseng a vírus?Aki nem tud magán uralkodni,hogy akar egy országon? Amíg mindkét oldal bebástyázza magát és nem tudja (a többnyire logikusan kialakult) gyűlőletét elfojtva közeledni a másikhoz addig nem lesz változás.Tudom,hogy közhelyes , de ezt a kialakult helyzetet csak a szeretet győzheti le.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek