Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 08:26
Előzmény: #10158  Törölt felhasználó
#10160
jöhet, de nem egyszerre )))

húsleves
fokhagymakrémleves cipóban
francia hagymaleves cipóban
székelykáposzta
sajttal tejszínnel sült hús szeletek
rántott karaj
krumplipüré, párolt rízs
csemegeuborka, őszibarack befőtt
joghurtos tejszínhabos epertorta
máglyarakás
almás, túrós, mákos rétes

Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 08:22
Előzmény: #10158  Törölt felhasználó
#10159
ne hülyélkedj má... 600 kiló lesztek a karácsony végén .

ez egy kajagyár , nincs is annyi lábas fazék a földön

:o))



Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 07:07
Előzmény: #10157  Törölt felhasználó
#10158
Én megkaptam a legszebb karácsonyi ajándékomat: marad a gyerek még egy ideig. Úgyhogy lebegek. :)
Pakolom a férjem cuccait, jövőhéten elköltözik. Nincs bennem fájdalom, megkönnyebbülést érzek. Bár amikor éppen szerelmet vall igazi rohadéknak érzem magam.

A kis manóval már karácsonyi fázisban vagyunk. Papírfűzért ragasztottunk, ma mézeskalácsokat sütünk. Majd jön a pattogatott kukorica füzér készítés, a szaloncukor akasztózás és már itt is lesz a karácsony. Én közben vásárolgatok, mert a család minden tagja mást szeretne enni. Nálam ilyenkor nincs fix karácsonyi menü. Mindenkitől megkérdezem, hogy mit szeretne és megfőzöm amit kérnek. Bár a sógort most ledumáltam a tojásos nokedliről... hááát ne már, tojásos nokedli.
Lesz:
húsleves
fokhagymakrémleves cipóban
francia hagymaleves cipóban
székelykáposzta
sajttal tejszínnel sült hús szeletek
rántott karaj
krumplipüré, párolt rízs
csemegeuborka, őszibarack befőtt
joghurtos tejszínhabos epertorta
máglyarakás
almás, túrós, mákos rétes
És természetesen megsütöm a foszlós tejes fonott kalácsot, mint minden évben.
Tuti végig eszik és tuti rosszul lesznek. De az ő bajuk, minek kérnek ennyi mindent. :))
Szóval én már készülődöm, és közben ezerrel jár az agyam, hogy mi hogyan lesz ha ketten maradunk a manóval. De azért benézek erre is olykor.
Szép napot mindenkinek!:)
Törölt felhasználó 2011. 12. 20. 23:27
Előzmény: #10156  Törölt felhasználó
#10157
Én már 1 hónapja szabin vagyok..
Valahogy most nincs ihletem.. és ez már nemigen fog változni ebben az évben.

Békés Boldog Ünnepeket Mindenkinek!
Törölt felhasználó 2011. 12. 20. 21:35
Előzmény: #10154  Törölt felhasználó
#10156
Januárig szabit vettem ki. :))) Fröccsöt kortyolgatok és bluest hallgatok. link No meg néha egy kis svéd torna asszonykával, csak úgy módjával. :DDDD
Törölt felhasználó 2011. 12. 20. 21:31
Előzmény: #10154  Törölt felhasználó
#10155
Nem, csak nem akarta senki megbontani a nihilt.
Ma OTP leszívatott, pontosabban én magam, mert TA alapján 3361-3421 közötti emelkedést vártam, erre amikor jó 50 pippel elment eurusd, ezt a xart öntötték vissza, majd utána indították meg, amikor kirázták a kezemből a pappert.
Péntekig rá se nézek... a qrva életbe :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 20. 20:30
Előzmény: #10153  Törölt felhasználó
#10154
na mi a bánat van !

ma mindenki bukott? ...,

vagy már a fát bütykölitek

Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 14:29
Előzmény: #10146  szarvasvadasz
#10153
Békés karácsonyt kívánok!

ui: ne bántsd a szarvasokat, sokunknak hiányoznának! :) link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 14:11
Előzmény: #10148  Törölt felhasználó
#10152
uuuuuuuutálom a halat.. :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 14:10
Előzmény: #10146  szarvasvadasz
#10151
yo..gos :)
Hangolódjunk fel a Karácsonyra inkább.. :)

link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 11:53
Előzmény: #10149  Törölt felhasználó
#10150
A daytrader egy napja: link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 11:05
Előzmény: #10146  szarvasvadasz
#10149
Köszönöm, és Neked is Kellemes Ünnepeket!
link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 10:59
Előzmény: #10145  Törölt felhasználó
#10148
Szeretem az unalmas hétfő reggeleket. Ilyenkor van időm összedobni valami finomságot, és meglepem vele asszonypajtit. Most épp tonhalkrémmel töltöttem meg pár főtt tojást, és olívás pirítósokat tettem mellé. Valójában füstölt sprotnival a tökéletes, de sajna csak tonhal volt itthon. link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 10:52
Előzmény: #10146  szarvasvadasz
#10147
Neked is békés ünnepet!
link
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 12. 19. 10:29
Előzmény: #10145  Törölt felhasználó
#10146
Kapcs ki a géped és menjél inkább bejglit sütni vagy valami. Ha nem "találkoznánk" már, akkor békés karácsonyt kívánok minden kedves fórumtársnak.

link
Törölt felhasználó 2011. 12. 19. 10:02
Előzmény: #10133  Moony
#10145
gyűlöletes mostanság az eur-usd... pár pipes up után, mindig visszatolják.. megy itt az erölködés, csak mi a lófasznak, nem tudom...
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 21:10
#10144
Egy vicc, mély háttérrel:

A feleség későn érkezik haza a napi bevásárlásból és a szobában félreérthetetlen helyzetben találja férjecskéjét egy fiatal hölggyel. Érthető, hogy óriási lármát csap, előkapja a bőröndöt, és csomagol, mert nem maradhat tovább így megcsalva. Épp indulna kivörösödve, sírva, szipogva, amikor a férje megállítja:
– Drágám, engedd meg, hogy mielőtt elmész, elmondjam az egészet. Pusztán csak azért, mert szeretném, ha tudnád, hogyan is történt a dolog.
– Nem hiszem, hogy ezt ki tudnád magyarázni előttem, de hadd legyen! Mondjad.
– Jövök hazafelé a kocsival – kezdi a férj –, amikor az út mentén megláttam ezt a fiatal hölgyet, elgyötörve, fáradtan, átázva integetni. Megálltam, fölvettem, hazahoztam és készítettem neki egy gyors vacsorát a hűtőben levő húsból, amit te untál megsütni nekem. Egy széttaposott cipő volt a lábán, helyébe odaadtam neki azt a pár cipődet, amit névnapodra vettem, de amire te ajak biggyesztve mondtad, hogy már kiment a divatból. Szegényke fázott, gondoltam, neki adom a szülinapodra ajándékba vett jó meleg pulcsit, amit te sohasem hordtál, mert nem tetszett a színe, mintája. Az átázott nadrágja helyett adtam egyet
a tiedből, ami még teljesen jó, csak te kihíztál belőle. Nagyon kedvesen megköszönt mindent, és menni készült, de az ajtóból visszafordulva még megkérdezte:
– Mondd, van még valami, amit a feleséged már nem használ?
És megmutattam neki... Hát, így történt, drágám...
Törölt felhasználó 2011. 12. 18. 19:35
Előzmény: #10142  Sipi9
#10143
tüskék mindenhol vannak , requote meg általában a nagyobb forgalmú pillanatokban - néha
adatoknál pl.

Sipi9
Sipi9 2011. 12. 18. 18:58
#10142
Sziasztok!
Vannak köztünk olyanok, akik az Admirálnált használják? Ha igen, kérhetnék tőletek gyakorlati tapasztalatokat? (minden úgy van e, ahogy le van náluk írva, megbízható e a működés, mennyire nehézkes a pénzforgalom, tüskék, kimaradások, egyéb nem várt kellemetlenségek, és azok kezelése (reklamáció). Köszi!
Törölt felhasználó 2011. 12. 17. 18:39
Előzmény: #10140  Törölt felhasználó
#10141
Elsikkadtam? Tényleg?
Lehet... egész nap nem volt időm enni, viszont cserébe rohantam, megittam 5 kávét és elszívtam egy doboz cigit, tehát fáj a gyomrom. Most meg bűvölöm a sütőt, hogy legyen már kész a vacsi. Lassan éhen halok :(

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek