Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:05
Előzmény: #10099  Törölt felhasználó
#10100
:))
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:03
Előzmény: #10098  Törölt felhasználó
#10099
a motor stimmel
méz is jó )
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:01
#10098
Egy férfi motorozott a kaliforniai tengerpart mentén, amikor
váratlanul egy felhő került a feje fölé, és egy mennydörgő hang szólalt
meg:
- Mivel te mindig hűséges voltál hozzám, teljesítem egy kívánságodat!
A motoros lehúzódott az úttest szélére, és így válaszolt:
- Építs nekem egy hidat Kalifornia és Hawaii közé, hogy bármikor
átugorhassak a szigetre.
Az Úr így szólt:
- A kérésed igencsak anyagi dolgokra épül, gondold el, mekkora
létesítmény lenne. Az óceán aljára levinni a tartóoszlopokat, és az a
rengeteg beton, aszfalt és acél. Természetfeletti dolognak vélnék.
Gondolkodj kicsit, hátha eszedbe jut valami más,
amivel az emberiség jövőjét tudnád elősegíteni.
A motoros elég sokáig gondolkodott, végül így szólt:
- Uram! Azt kívánom, hogy minden férfi megérthesse az asszonyokat.
Tudni szeretném, hogy mire gondolnak, mit éreznek legbelül, amikor
csak némán néznek rám, vagy amikor sírnak, nevetnek, vagy amikor rosszat
mondok... És hogyan tudnám a nőket boldoggá, kiegyensúlyozottá
tenni.
Mire az Úr:
- Hány sávos is legyen az a híd...?
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 12:00
Előzmény: #10096  Törölt felhasználó
#10097
Attól, mert ő olyan velem, amilyen, attól ő még jó apa.
A szeretetről pedig más fogalmaink vannak.
Ő nem engedi el a gyereket, mert szereti. Én elengedem a gyereket, mert szeretem.

Hasábburgonya, rántott hagymakarika, rántott trappista, tartár. Ez lett a vége. :)

Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 11:44
Előzmény: #10094  Törölt felhasználó
#10096
Ha Te mindezt be tudod vállalni a gyerek érdekében, akkor hogyan tudod a férjednél biztonságban, ha ő ezt nem tudja bevállalni??? Sosem értettem, hogy miért az "adok-kapok"-ról szól egy válás (nyilván ezt nem kellett átélnem, így nem is tudhatom), de miért nem engedi el egymást két ember a gyerek érdekében, akit "állítólag" nagyon szeretnek mindketten?!

Sajnálom, hogy ezt át kell élned, de Te tudod, illetve Te ismered magad és a körülményeket is. Mindenesetre erőt és kitartást kívánok! Nem lesz könnyű. :(
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 11:39
Előzmény: #10089  pistu34
#10095
lehet má kapni tubusos dijonit majdnem ugyanannyiért ... és mérföldekkel finomabb

/persze ha szereti valaki az erőset
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 11:32
Előzmény: #10093  Törölt felhasználó
#10094
De, megoldható, ha egyoldalúan beadom a keresetet. Ha nem viheti a gyereket nincs közös megegyezés. És akkor indulhat az anyázás és a ki kivel mikor és miért...
vagyis... csak éppen attól nem tudnám megóvni a gyereket amitől akartam. Ráadásul akkor én is hátba támadnék. Sosem állnék meg saját magam előtt.
Arról nem is beszélve, hogy a férjem a gyengébb. Ő biztosan sosem állna fel. Ekkor sem állnék meg többé magam előtt.
Ha tartom magam az eredeti döntésemhez, akkor ők kevésbé sérülnek. Engem pedig majd a barátaim, a családom valahogy csak kirángatnak ebből előbb utóbb.
Ha átmegyek állatba, nálam lesz a gyerek, de mindhárman borzalmas sebeket kapunk és adunk.
Nem olyan fekete fehér ez. Életekről van szó.
Semmi mást nem szeretnék, csak azt hogy azt a fél évet amit megbeszéltünk a gyerekemmel tölthessem.
Utána eltudom engedni. És hiszem, hogy vissza fog jönni hozzám, csak idő kérdése. De erre az időre még szükségem van, hogy meglegyen neki a stabil talaj, hogy úgy menjen el, hogy ne érezze úgy, hogy elhagyták. Fel kell készítenem. És ahhoz még kell az idő.
Nem érdekes, hogy én mennyire leszek padlón, majd felmosnak. A lényeg, hogy ő stabil maradjon amennyire csak lehet.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 11:08
Előzmény: #10090  Törölt felhasználó
#10093
Szia!

Nagyon sajnálom. Iszonyú lehet ezt egy anyának elviselni. Én is tudom, hogy miről beszélsz, mert elváltam sok-sok éve a gyermekeim apjától, de hál' Istennek azt nem kellett átélnem, hogy a gyerekeket ő nevelje és ne én. Igaz, hogy közös megegyezéssel váltunk, de azért nagyon sok átvitatkozott éjszakába került ez. Én elhiszem, hogy egy édesapa is tudja úgy szeretni a gyermekét, hogy jó helyen van nála, de azért csak az édesanyánál van a helye a gyereknek. Én legalábbis úgy gondolom, hogy nálam senki nem tudta volna jobban ellátni őket. Egyszerűen nem lettem volna képes nélkülük élni. Nem oldható meg valahogy, hogy mégiscsak Te neveld a gyermeket? Bármi legyen ennek az ára, - szerintem megéri. Bocs a kéretlen tanácsért, de én a helyedben ezt nem adnám fel semmiért.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:58
Előzmény: #10088  Törölt felhasználó
#10092
Igen, hátba kurt.
És sajna ezt rosszul viselem. De nekem még mindig fontosabb hogy a gyerek ne sérüljön, mint a bosszú, csak ebbe beledöglök.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:56
Előzmény: #10087  Törölt felhasználó
#10091
Most is megfelelnék neki.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:55
Előzmény: #10085  Törölt felhasználó
#10090
Nem. A gyerek vakon van. Még semmit nem mondtunk neki. Többek között ezért is genyaság most elvinni szerintem.
Nem. A bíróság nem ítélte neki a gyereket.
(Gond nélkül ítélnék nekem.) De még nem váltunk el még be sem adtuk a keresetet.
A probléma az, hogy mi anno megállapodtunk, hogy vele lesz a gyerek, de akkor még nagyon sok minden máshogy volt.
Az alap felállás az az volt, hogy én egy dologban biztos voltam: ember akarok maradni. Én elvált szülők gyereke vagyok és ők nagyon csúnyán váltak. Mai napig vannak olyan sebeim, amiket ők okoztak akkor. És tudtam, hogy ezt egy gyereknek sem szabad átélnie. És én nem akarom ezt tenni a gyerekemmel. Viszont ezt nem csak én tudtam...
Így gyakorlatilag kimondva kimondatlanul ez lett az alapja/feltétele a "békés" válásnak. Én akartam válni, hát nyeljem be a dolgot...
Nem véletlenül kellett nekem 4 év ahhoz, hogy ki tudjam mondani ezt a döntést. Tudtam, pontosan tudtam, hogy mi lesz a szabadságom ára. A megállapodás úgy volt, hogy ezért megy nyár végén a gyerek.
De év közben nem lehet ráncigálni egy gyereket. Szeptemberben iskolát kezd, másik városba költözik, anya nélkül... nem lesz ez elég neki? Most egyik pillanatról a másikra még másik ovit is kezdjen? Negyedik éve van itt, hagyjon itt mindent? Szerintem ez genyaság. A gyereknek nem ez az érdeke.
pistu34 2011. 12. 15. 10:53
Előzmény: #10088  Törölt felhasználó
#10089
mé' a zuniver már nem jó??!!
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:44
Előzmény: #10084  Törölt felhasználó
#10088
virsli dijonival ..

***

hát nem azt mondtad/írtad, hogy a férjeddel mindenben megegyeztetek ?

még együtt is laktatok tovább..

hátbaqrt ?

/az nagy genyaság lenne/
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:38
Előzmény: #10084  Törölt felhasználó
#10087
Szia!
Bár ritkán írok, ez most mellbe vágott…
Elképzelhető, hogy meg tudsz felelni (rövid időn belül) annak a kritériumnak, hogy újra hozzád kerüljön?
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:34
Előzmény: #10084  Törölt felhasználó
#10086
különben normális dolog most hogy ütsz vágsz ...

az lenne a furcsa /mindenkinek , főleg a gyereknek / ha nem ilyen lennél most ...
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:32
Előzmény: #10084  Törölt felhasználó
#10085
csak nem azt akarod mondani, hogy a gyerek az apjával akar lenni ? ..és még a bíróság is ezen a véleményen volt ?

de ha így van .. ne félj , mert nálam ugyanez a cucc ment azaz, vagy két évig nálam voltak , de pasik /én is/ sosem tudnak úgy "teljesíteni" semmilyen téren mint az anyák ..

nálunk pszichot rendelt ki bíróság / én ugyan nem kértem ilyent de a nejem agyalt ezen folyamatosan és meg is kapta /, és csudák csudája az jött ki, hogy a gyerekek lelkileg hozzám kötődnek jobban, biztosítottabb a feltételük nálam - na ..a volt nejem tajtékzott / belülről tudtam valahol hogy ez nem így van , de a gyerekeknek ezt akkor , és még sokáig nem lehetett elmagyarázni sehogysem ..

szépen lassan visszacsordogáltak .. és én ezt úgy oldottam meg , hogy senki nem sérült - bár baszom nehéz volt jópofát vágni mindehhez , de nagyon is jól tudtam hogy így a helyes / jó is a viszonyom velük, mert útólag ezt /is/ értékelték ..

Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:15
Előzmény: #10082  Törölt felhasználó
#10084
Mindegy csak gyorsan meg lehessen csinálni.

Padló. Gyerek lehet december végén költözik. Úgy volt, hogy nyár végéig marad, de most úgy tűnik mégsem. És szégyen nem szégyen, nem tudom megőrizni az emberi mivoltomat, elvesztettem a fonalat és fogalmam sincs merre van az előre. Pont azt csinálom, amit nem akartam, őrjöngök és "ütök" mindenkit magam körül. És közben pontosan tudom, hogy olyanokat bántok akik nem érdemlik meg, de nem tudok magamon uralkodni. Iszonyatos csalódottság, düh és fájdalom van bennem. Haragszom az egész világra. Ha most elmegy, akkor végem lesz. Nem tudom hogy fogok felállni. Ez van most.
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:03
Előzmény: #10078  Törölt felhasználó
#10083
Nálunk hagymaleves parmezános pirítóssal, és pásztor tarhonya csalamádéval. ;)
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 10:02
Előzmény: #10081  Törölt felhasználó
#10082
tömény ..vagy laza ..

mi van veled ?
Törölt felhasználó 2011. 12. 15. 09:59
Előzmény: #10079  Törölt felhasználó
#10081
Ki, mit eszik ma? Kellene valami jó ötlet.

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek