Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 22:18
Előzmény: #3599  Törölt felhasználó
#3600
Ez nem sértés, csak "mentegetőzés".
Ne értsd félre.

Egy szép, életvidám, független, fiatal nő képe él bennem.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 22:09
Előzmény: #3597  Törölt felhasználó
#3599
csajként???!!???
Én pl. sosem gondolok egyből csajként rád, ha nem adsz rá "okot".

Amikor olvasom akár magam is, elvont "nemtelen" entitásként gondolok magamra.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 22:05
Előzmény: #3597  Törölt felhasználó
#3598
Most kérek elnézést.
Teljesen igazad van.

Lentebbi esélylatolgatást láttad?
Vélemény?
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:45
Előzmény: #3593  Törölt felhasználó
#3597
Szia :)

Sőt, akár hagyhatom is a rizsát.. kezdhetem mindjárt a lényeggel, ugye? :))

Igazság szerint...
Sokszor nehéz ám köztetek lenni egyedül. És sokszor kicsit feleslegesnek is tartom, hogy komolyabbat írjak azoknál amiket írok, mert... nem tudom. Nehéz veletek.
Sokszor jó bohóckodni, máskor meg bánt, hogy csak egy csajként kezeltek. :)
Nahhh ennyit erről :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:45
Előzmény: #3584  Törölt felhasználó
#3596
Nem tudom, ez a pénteki "furcsa" urráoptimizums nekem valahogy nem teccik :)
Csinált egy 50 pipes gyertyát fel, majd egy 100 pipes le, majd egy 150 pipes fel.

Egy 1,44 vagy 1,4450 korrekció gyanús benne.

De ettől long W1, MN síkon.

EURCHF is nagyon furi, abban egy 1,1515-ös visszateszt nagyon illene, mivel 3-adjára (?) vitte csak át.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:36
Előzmény: #3594  Törölt felhasználó
#3595
És itt a pont. !
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:33
Előzmény: #3590  Törölt felhasználó
#3594
Nem, nem kell neki leírnia... mett minek?
Neked is van, más, de más nem tudja használni. Ez mindenkinek egyénre szabott, épp ez a lényege, ezért nem lehet olvasással átadni, megtanulni, csak gyakorlással, mégha oly fájdalmas is, mint amilyen.
Nem, ne írja le, csak önigazolás lenne feléd, de neki nincs erre szüksége, én úgy gondolom.
A piac már itélkezett felette, még a piacon van - ebből él! -, ergó sikeres MM-je van, mégha mi nem is "értjük".
Amúgy van neki, de csak halvány nymokból sejtem az ábrák alapján, épp úgy, ahogy Te is csak töredékesen adagoltad felénk.
De jól van ez így, nem kell, hogy más legyen, ne zavarjon meg bennünket a saját szisztémánk kidolgozásakor, ha lesz egyáltalán "időnk" rá.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:27
Előzmény: #3584  Törölt felhasználó
#3593
Szia!

Látom jól telt a hétvége..

Mesélj nyugodtan 100x! Mindenképpen olvasom, ha a pikáns részekhez érsz.. :)

Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:06
Előzmény: #3591  Törölt felhasználó
#3592
kerekedett is a szemem :))
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:01
Előzmény: #3590  Törölt felhasználó
#3591
Az előbbi szodának ment.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 21:00
Előzmény: #3584  Törölt felhasználó
#3590
Nem a megbékéléssel van itt probléma, egyszerűen jókat lehet veled vitatkozni és kész. Ezekből a vitákból azért én is tanulok. Szeretek piszkálódni, de csak hogy kiugrassam a nyulat a bokorból. Nem kell mindent mellre szívni. ;) Inkább meséld el a kockázatkezelésedet.

Sajnálom, hogy a baszom hosszú póker elmélkedésedet nem osztod meg, pedig szívesen elolvastam volna.

Én nem ítélkezem, ehhez se jogom, se elég ismerettel nem rendelkezem.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 20:59
Előzmény: #3587  Törölt felhasználó
#3589
persze mert olyan mint az a szakadár hörcsög, és csak dobálja befele az értékes információkat amiket itt olvas
aztán néha leöblíti egy (sok) zombival ÐÐ

long
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 20:55
Előzmény: #3587  Törölt felhasználó
#3588
Nem, nem, ha viszitek a topikot nem kotnyeleskedem. Olvasd csak vissza az elmúlt egy két hetet :)
És 100 se volt az, csak a töredéke. :)
És hidd el letudom én azt úgy is írni, hogy nagyon nagyon unjátok.:)
A trauma... ne túlozzunk...azért arra kíváncsi lennék hány nap alatt vennétek észre, hogy semmit nem írok... :)
De szépen hangzott ;)
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 20:46
Előzmény: #3584  Törölt felhasználó
#3587
molnta drága, ezt vegyük fenyegetésnek? Hisz egyébként is leírod naponta 100X, hogy éppen mit csinálsz. Nekünk az okozna igazán traumát, ha ezt nem tennéd. :))
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 20:36
Előzmény: #3585  Törölt felhasználó
#3586
Percről percre... mint mindenki más öregszem. Sosem vagyok ugyanolyan. :)))
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 20:22
Előzmény: #3584  Törölt felhasználó
#3585
más vagy? ÐÐ
ja és long
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 19:34
Előzmény: #3583  Törölt felhasználó
#3584
Nnnna, Ti forexeztetek, akkor én most jövök a mással. Manapság úgyis nagy divat a másság vállalása és hangoztatása. :)
Csodás hétvégém volt, sok árnyalatnyi barnasággal, remek élményekkel, 4 új ruhadarabbal és némi hú de... tekintettel lettem gazdagabb. :))
Nem tettem kárt sem a májamban sem az erkölcseimben (bár lehet már mindkettőnek mindegy erre az életre...):)

Ti remélem maradtok a vitánál és nem kezdtek el veszekedni. Ha mégis, feltett szándékotok lenne ez, akkor előre szólok, hogy naponta 100 szor fogom leírni, hogy éppen mit csinálok és olyan részletesen, fogom ezt megtenni, hogy a Baby tv hozzám képest akció filmeket sugárzó csatornává válik számotokra. Vagyis megunjátok a topik olvasását és ebből kifolyólag veszekedés sem lesz.
(persze ha lenyugodtak a kedélyek újra borzolnám őket:)) )
Eur usd pedig továbbra is LONG!
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 18:58
Előzmény: #3580  Törölt felhasználó
#3583
üdvözöllek ..

évek óta 8 lottal kötök ..
te semmit nem tudsz a kockázat kezelésemről ../mit hiszel és mit nem - az a te gondod

látsz , de soha semmit nem kérdezel - csak megállapítasz ...

2x traktam be chartot a tizenév alatt ide a pf-re .. az elsőre már nem is emlékszem hogy miért , a mostani ominózusra meg már megadtam a választ - de mintha semmit nem írtam volna róla .

okos vagy és nagyon tudsz is, megtanultál mindent - tényleg... de ez minden - és nyugodtan leírom : ez még semmire nem garancia .

a pókerről meg nem gondolom hogy értekezést kellene folytatnom veled ..kapnék megint kéket zöldet mint most is a kedvesen hozzámszóló "uccsó megjegyzés:" -ben

(írtam egy baszom hosszút a pókerről , de aztán kitöröltem )

mert meddő egy dolog lenne ..

mindenki variál és szisztémával ül le az asztalhoz a pókerben és az fx-hez is - nem vagy ebben egyedül - az egyik jobb a másik meg nem annyira . ..

sztem felesleges ítélkezni .. nem tudod , mert nem tudhatod mi felett ítélkezel ..

sajnálom hogy még mindig nem tudsz megbékélni

Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 12:54
Előzmény: #3581  Törölt felhasználó
#3582
Bocsánat, Neumann.
Törölt felhasználó 2011. 08. 28. 12:54
Előzmény: #3580  Törölt felhasználó
#3581
Obádovicsot nem értem, hogy jön ide? Ha már póker, és matek, akkor Naumann. ;)

link

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek