Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:35
Előzmény: #11578  Törölt felhasználó
#11580
Ez is egy speki papir mint a többi kicsi.Csak mind máshogy játszik.Még ha a vége és a lényeg ugyan az is.De talán én most valamiféle reményt és fényt látok ebben a cégben.Talán valós erősödés jön most.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:28
Előzmény: #11577  oldrider
#11579
És ennek ellenére nem vettél még bele hogy elképzelőnek tartod a 300 szintet is?Miért?
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:27
Előzmény: #11576  Törölt felhasználó
#11578
Ennyire nem akartam konkrét lenni, de egy 300-ig onnan gyors vissza 250, de lehet hogy csak 270-re és utána meg lassú napi pár forinttal, egy két hónap alatt megvan egy 400. Apportosokról egyenlőre pozitívan kell gondolkozni, de ha ez phylaxia vagy keg, akkor meg tökmindegy miről dumálunk. Az én 181-es átlagom azt hiszem egy ideig még pozitív lesz.
oldrider 2011. 12. 21. 21:25
Előzmény: #11574  Törölt felhasználó
#11577
Ez a vodafoneos dolog szerintem hírnek mindenképp jó, alkalmas arra is, hogy akár 300-ig is felhúzzák a papírt, de pesszimista vagyok atekintetben, hogy az állami támogatástól megfosztott, vergődő magyar színházak sokat fizetnének majd a Vodafonenak vagy az Estnek azért, mert meghirdethetik az előadásaikat.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:20
Előzmény: #11575  Törölt felhasználó
#11576
Mi neked a veszélyes és kockázatos megoldás?Az hogy ha esetleg elkezdenék venni úgy 400-ig és aztán jönnének az új papirok amiket félő hogy rá is boritanának?Mert ezzel egyet értek és nyilván igy is van.De mi van ha van valami amit mi nem tudhatunk.pl.ki lesz az új apportos?A legjobb az lenne szerintem is ha 250 fölé húznák és ott egy újabb szint tartása előkészitése az újabb emelkedéshez.Jövőre meg lesz az a régóta sokak emlegetett 500 szerintem.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:13
Előzmény: #11574  Törölt felhasználó
#11575
A okostelefonok piaca a Vodafone-ra nézve is 100 mrd-os bolt lehet az elkövetkező években. Ezt nem veszélyeztetném egy kockázatos megoldással, de az Estmédiának nem is annyira a Vodafone-tól lesz szerintem érdekes a történet, hanem inkább a saját dolgait tudja előtérbe hozni. Egy rally majd egy kis korrekció után lassú emelkedés. Ez az én tippen.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 21:04
Előzmény: #11569  oldrider
#11574
Mi van akkor ha az apportosok nem is akarják eladni mert addigra kiforr majd egy olyan pozició és stragédia ami erősiti az árfolyamot?Akinek sikerült beszállnia annak izgalmas napjaik lesznek.Lehet hogy a Vodafone is elkezdi felvásárolni a papirokat!Szerintem ez nem csak egy speki rally lesz.De azért figyelni kell a kiszállóval is.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 20:20
Előzmény: #11561  exmnbs1
#11573
Ez a sör jól esett.Igaz 2 lett belőle.Remélem nem most fognak telefonálni hogy induljak mert megindult a szülés.Van már valaki aki át nézte a következő napok lehetőségeit?Reggel még itthon leszek.Átnézem én is mire lehet számitani.
lew82
lew82 2011. 12. 21. 20:01
#11572
Kooperál az Est Media és a Vodafone

"„Bulgáriában, és Romániában már bevezettük a célcsoport meghatározó médiamárkáinak okostelefonos verzióit. Ezeket a tanulságokat is felhasználva indíthatjuk el ezt a nagyon fontos új terméket legfontosabb piacunkon, Magyarországon. A Vodafone Magyarország pedig meghatározó technológiai szereplőként abban segít, hogy hatékonyan és gyorsan minél nagyobb közönséghez juttassuk el ezt az innovatív megoldást. A régiós tapasztalatok és az előzetes szakmai vélemények alapján biztos vagyok benne, hogy a mobilEST itthon is elsöprő sikert arat” – mondta el Pankotai Csaba, az EST MEDIA Nyrt. vezérigazgatója."

link

link

A hírek bemásolása nem manipuláció!
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 20:01
Előzmény: #11570  lew82
#11571
Én 33 évesen tudtam meg, hogy bambi nem egy őzike. Hónapokig depressziós voltam.
lew82
lew82 2011. 12. 21. 19:57
Előzmény: #11567  Törölt felhasználó
#11570
napnál is világosabb, hogy manipulálják a kis forgalmú speka részvényeket midenféle hangulatkeltő beírásokkal, mi sem egyszerűbb beirogatni, elvenni a kicsik papírjait, aztán meghúzni és lefölözni a nyereséget.

ennyi, meg az a bizonyos bambi!!
oldrider 2011. 12. 21. 19:45
Előzmény: #11567  Törölt felhasználó
#11569
Csak komolytalankodtam a fizetett lebeszélő állásra vonatkozó kérdésemmel. Sokszor és már többen azt gondolták rólam itt a fórumon, hogy több nevem van és azonosnak véltek a "fizetett lebeszélőkkel". Én saját véleményemet, álláspontomat szoktam közkinccsé tenni, egyetlen nevem van. Tudom, hogy fárasztó és rossz olvasni olykor a véleményemet azoknak, akik ellentétes pozicióban vannak, de én nem akarok senkit bántani, legfeljebb akkor reagálok kifogásolható stílusban, ha a kommunikációmat elferdítik, kiforgatják és nem a tények alapján érvelnek, hanem rágalmaznak és sértegetnek. Nem vagyok kárörvendő, sőt örülök, ha valaki nyer. Mindenki - aki tőzsdézik - az nyerni szeretne, ha viszont ez nem sikerül akkor egyesek lelke megkönnyebbül, ha itt a fórumon másokat szidnak, aláznak. Gratulálok az újabb - vélhetően - sikeres beszállásodhoz. Ami az újabb részvények bevezetése utáni helyzet kilátásait illeti, abban valóban nem egyezik az álláspontunk, mert én úgy gondolom, hogy amennyiben nő a kínálat, úgy csak alacsonyabb áron lehet majd realizálni, vagyis a részvényt értékesíteni.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 19:41
Előzmény: #11567  Törölt felhasználó
#11568
Egy ideje nem nagyon elemezgettem, de most jobban megnéztem. Érdekes, de akár még jó is lehet. Ha rálép a Phylaxia és a hasonló tetvek által kijelölt útra, akkor ez magával vihet akár egy Vodafone okostelefonos irányát is, amit azért remélem, hogy a hozzáértő emberek, a Vodafone-nál, mérlegeltek. Márpedig a Vodafone mégiscsak világcég hozzáértő emberekkel, az okostelefon pedig évekre meghatározhatja a növekedést.
Csodavárás még nincs, csak az óvatos vásárlás.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 18:55
Előzmény: #11566  oldrider
#11567
Ismétlem, nem rád gondoltam. De hadd kérdezzek vissza, mivel magyarázod a következőket: ( név nélkül, xy-ról van szó)

1. jellemzően csak ebbe a totyikba ír
2. jellemzően (bizonyíthatóan) akkor jelenik meg ha kijön egy hír vagy elindul az árfolyam
3. 2-3 név egyszerre jelenik meg néhány perc de max 1 órán belül
4. ha megfigyeled ugyanazokat a szófordulatokat, helyesírási hibákat követi el ez a "2-3" ember
5. fontos számukra indokként sokszor elmondani hogy mindössze másokat akarnak megóvni
+1. sosem mondják meg konkrétan miért írnak egy olyan papírról ilyen habitussal, melyet a saját bevallásuk szerint is kerülnek mint a pestist

A fentiek 2-3 év megfigyelései, és hidd el ha bárki rászánná az időt (semmi értelme mondjuk) bizonyítást nyerne hogy ezek tények.

Ismétlem nem rád gondoltam az előző hozzászólásomban, veled még eddig normális hangnemben el tudtam beszélgetni akkor is ha nem egyformán látjuk a papír jövőjét.
oldrider 2011. 12. 21. 18:37
Előzmény: #11556  Törölt felhasználó
#11566
Légyszíves áruld már el nekem, hogy hol kell jelentkezni fizetett lebeszélőnek, mert én igencsak lebeszéltem az utóbbi időben a forumozó társaimat erről a részvényről. Beírásod alapján úgy gondolom, hogy járna nekem is pénz.
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 18:33
Előzmény: #11560  oldrider
#11565
Én belevettem, és szerencsére tudom is figyelni az árfolyamot. Az előző rally alkalmával is csüngött a levegőben az öntés, a hirtelen borítás kardja. De ha visszanézzük az elmúlt időszakot, minden rally után a relatív csorgás volt jellemző, de legalább is a szakaszos esés. Melynek a legjobb tulajdonsága az, hogy hagy bőven mozgásteret a kiszállásra. Annó kb. 2 éve 100 ról volt egy "rally" 112-126-ig. Akkor azt olvashattuk itt, hogy senki ne vegyen mert limites öntés következik. Ezután jött lassan a 100, majd onnan sok sok hónap alatt az 54.
Most ugye várunk több millka részvényt. Ez veszély, nem kicsi, amivel itt szinte mindenki tisztában van. És elvileg azzal is, hogy ennyi papírt matematikailag és technikailag sem lehet a piacra borítani. Két limites eső nap (max 3) és nem lesz aki alá álljon. Ez tény, persze megerőszakolva meg lehet próbálni megmagyarázni, van olyan aki meg is fogja (nem rád gondolok) de az ő/ők véleményére kb 1,5 éve nem vagyok kíváncsi.
A szitu az, szvsz, hogy fel kell húzni jócskán az árfolyamot két okból.

1. kell a mozgástér az új rv-k számára (lassú kiszórás)
2. kell a tetemes haszon a 200 jegyzet emberek számára.

A fentieket barátaim 200 vagy az alatti árfolyamon NEM lehet kivitelezni.

Ez persze csak saját vélemény, nem akarok senkit befolyásolni ezzel. Kíváncsi vagyok ki hogy látja a fentieket. Peace
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 18:33
Előzmény: #11563  sly36
#11564
jó hát a "keg" apukát nem akarja látni ))
sly36
sly36 2011. 12. 21. 18:31
Előzmény: #11561  exmnbs1
#11563
Jah..., már mióta írja, hogy pár hét, aztán már eltelt 1-2 hónap is.:-))
Törölt felhasználó 2011. 12. 21. 18:29
Előzmény: #11561  exmnbs1
#11562
karácsonyi gyerek lesz ))
exmnbs1 2011. 12. 21. 18:27
Előzmény: #11558  Törölt felhasználó
#11561
nem az a kapkodós fajta, biztos jó dolga van benn)))))

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek