Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 12:10
Előzmény: #5516  Törölt felhasználó
#5520
Üdv Mindenkinek, szia "lol"!

Igen jól írod, hiszen (komoly) külföldi alapkezelők olyan társaságok részvényeit nem veszik, amelyek nem haladják meg a 100 millió dolláros kapitalizációt.
(Kapitalizáció: kibocsátott részvény darabszám X aktuális részvényárfolyam.) Az RFV Nyrt.-nek jelenleg 68 millio dollár a kapitalizációja (15,2 milliárt Ft), vagyis van még a társaságnak tere fejlődni, hogy a külföldi befektetők (alapkezelők) is elkezdhessék a részvényvásárlást....(A figyelemfelkeltést mint fogalmat, direkt nem használtam, ugyanis szerintem azon a társaság, az elmúlt év működésével már túl van.)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 12:01
Előzmény: #5518  Törölt felhasználó
#5519
eléggé belsős napnak tünik ez a mai a 200 és 50 darabos kereskedéssel. le is léptem nehogy eladjam...
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 11:52
Előzmény: #5509  Törölt felhasználó
#5518
"Véleményem szerint, a hőenergia, amelyet a központosított megoldás olcsóbb, mint erő a lakásban. Miért? A férfiak esetében, akik kényszerítő körülmények, befektetés olcsó energia, amely a télen nem meleg a víz megfelelő. A vízszintes elosztás gyorsan melegszik, mint a központi minőséget. Ezen túlmenően, a hatalom a lakás több év elteltével, illetve kártérítési merülnek fel a pénzügyi forrásokat igénylő. "

Ez tetszik! Még van mit javítani a fordításon, ha az ember az eredeti tartalmat akarja visszakapni, de humornak már most is jó. :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 11:52
Előzmény: #5512  Törölt felhasználó
#5517
Sziasztok, ezek szerint ma du. várhatóan be is jelentik, hogy az RFV lesz a bérbevevő? Mármint, ha igaz a nem hivatalos infó amit a cikk is említ. Ma du rally? Én hétfőn a biztonság kedvéért eladtam egy kisebb pakkot..nem volt jó döntés, de azt hittem mindent borítanak az nap végig. De azért a nagyobb pakk még megvan :)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 11:01
Előzmény: #5515  Törölt felhasználó
#5516
...a nagyobb kapitalizáció pedig a külföldi intézményieket. Jól írom, T. Művezető? :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:52
Előzmény: #5514  Törölt felhasználó
#5515
úgy legyen:)
Felhivtam az Erste-t és megkérdeztem, hogy lesz-e tőkeáttételezés a papírra.
Azt válaszolta a fickó hogy a közeljövőben nem valoszinu mert nagyon alacsony a forgalom. Pár hír és hátha meghozza a befektetők étvágyát.
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:48
Előzmény: #5512  Törölt felhasználó
#5514
"Csegzi Sándor alpolgármester (képünkön) nem volt hajlandó elárulni annak a cégnek a nevét, amellyel már több alkalommal tárgyalt a város vezetősége, nem hivatalos források szerint azonban a magyarországi Regionális Fejlesztési Vállalatról (RFV) van szó....

...Mint mondta, 25 millió eurós befektetést remélnek az ügylettől, az összeget három-négy év alatt kellene befektetni."
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:46
Előzmény: #5511  Törölt felhasználó
#5513
Remélem lesz valamikor olyan drága hogy behozza a vevőket.
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:45
Előzmény: #5511  Törölt felhasználó
#5512
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 10:10
Előzmény: #5510  Törölt felhasználó
#5511
no mivan nem kell senkinek ? :)
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 09:02
Előzmény: #5509  Törölt felhasználó
#5510
Ha most jönne hir nem tudom mit vennének meg.Két vétel és felfüggesztés :-)
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 19:47
Előzmény: #5506  Törölt felhasználó
#5509
Goggle fordító szerint

VIDEO Marosvásárhely Városháza képviselői bejelentették, egy hónappal korábban, a magyar társaság kívánja venni ENERGOMUR koncessziós társaság. RVF Nyrt. nevű cég és a projekt vezetője, Gábor Dacz kínált kizárólag citynews.ro egy interjúban, hogy ad némi tájékoztatást megnyitása előtt ajánlatot a koncessziós ENERGOMUR szükséges targumuresenilor kapcsolódó központi fűtési rendszer.



Riporter: Marosvásárhely továbbra is fenntartja centralizált ellátó rendszer a hőt, de sok fogyasztó, aki választhatja lakás állomások. Mi a véleményed róla?

Gábor Dacz: Véleményem szerint, a hőenergia, amelyet a központosított megoldás olcsóbb, mint erő a lakásban. Miért? A férfiak esetében, akik kényszerítő körülmények, befektetés olcsó energia, amely a télen nem meleg a víz megfelelő. A vízszintes elosztás gyorsan melegszik, mint a központi minőséget. Ezen túlmenően, a hatalom a lakás több év elteltével, illetve kártérítési merülnek fel a pénzügyi forrásokat igénylő.

Vál.: Mi a véleménye a városi tanács határozata az önkormányzati fűtési rendszer?



GD: Helyi Tanács támogatja a döntést, hogy vonzza a külföldi partnerek korszerűsítése és működtetése a központi hőszolgáltatás Marosvásárhelyen. Információink szerint a koncesszió feltételei kerülnek meghatározásra, kedd, de meg tudjuk mondani, most már, hogy cégünk, RVF Nyrt., persze, hogy tegyen ajánlatot.


Vál.: Mi az üzenet azoknak, akik szeretnék kapcsolni?

GD: Mielőtt elválasztó meg lehet tekinteni több költséget, mint például a költségek energia vásárlása lakás fenntartási költségek és a felhasználói költségek merülnek fel a közüzemi áremelések, főként metán. Jelenlegi fűtési rendszer hatékonysága jelentősen növekedni fog bevonásával egy stratégiai befektető, amely a szükséges erőforrások fejlesztése tévő beruházások gyors fűtési rendszer és feltételezve, a rendszer működése. Ennek eredményeként ezek a cselekvések minőségének javítására és a biztonsági szolgáltatások és a fűtési rendszer lesz fenntartható hosszú távon. RVF Nyrt. a társaság konkrét koncepció korszerűsítése és működtetése a központi fűtési rendszer. Ez a felhasználó azt jelenti: a meleg víz közvetlenül a nyitás után, a szabályozás és a mérési egyedi fűtés, biztonságos, vonzó árak, gyakorlatilag biztosítja az egyéni kényelem kívánt.

Rep: Mennyibe kerül egy kihívás RVF Nyrt. központi fűtési rendszer Marosvásárhelyen?

GD: Nyilvánvalóan ez egy lehetőség, megtudtam, hogy a sajtóból Maros, aki elmondta Városi Tanács arról a szándékáról, hogy fut a koncessziós eljárás korszerűsítése és fejlesztése a város fűtési rendszer. RVT Nyrt. (Regionális Fejlesztési Vállalat) nagy tapasztalata van ezen a területen. 10 éves tapasztalat és a három év óta ő kereskedett Budapesten, tudatosan hozzájárultak az üzleti ascestei. RVT Nyrt. különlegessége a központi fűtés korszerűsítése ellátási rendszerek, a beruházások és a hatékony, hosszú távú működését. A cég jelen van Romániában 2009-től, az egyik legreprezentatívabb vállalatok területén dinamikus és hatékony beruházást és fűtési rendszerek üzemeltetése, jegyzett az első három a szektorban. Gyergyószentmiklós és aktív Zilah és szándékukban belépni a piacra.
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 19:13
Előzmény: #5506  Törölt felhasználó
#5508
A google töri :-D
link
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 19:10
Előzmény: #5506  Törölt felhasználó
#5507
És ez milyen?

link
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 19:02
Előzmény: #5505  Törölt felhasználó
#5506
Tud valaki románul?

link
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 18:52
#5505
Szerintem ha Zilah beindul, meg ha Marosvásárhelyt eltudnánk csípni akkor elég magas szintekre elérhetünk. 2011-re (elejére, közepére, végére tartom a 10.000-ret, persze jó gazdasági környezete mellett, ami ránk férne). Régóta figyelgetlek titeket kedvelem a topicot, mert itt érdemi csevegés megy. :D
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 18:03
Előzmény: #5503  Törölt felhasználó
#5504
Nekem még 2200 Ft-os vásárlásaim is vannak, és Én egy db-ot sem adtam el.... Az átlagáram 2725 Ft, és egy jó darabig még nem is gondolkozom az eladáson...
Bizonyára annak is eljön majd az ideje, de szerintem nem a közeljövőben....
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 17:51
Előzmény: #5502  Törölt felhasználó
#5503
hijja nekem is sokszor volt már. most újra. 6100 ről, de már nem szórom el csak úgy ezután.
A magyar tőzsdán nem látok biztonságosabb befektetést mint ez.
Törölt felhasználó 2010. 07. 19. 17:21
#5502
Nekem volt 3.000 forinton RFV-m, de kiszórtam négyezerpárszáz forintnál, most is van pár darabom, de 10.000 meg lesz idén vagy jövőre!Hajrá RFV! A Bux egyik legjobban fejlődő cége vagy!
Ronin_ 2010. 07. 19. 16:49
Előzmény: #5500  Törölt felhasználó
#5501
Ez a stabilnak tűnő 6300 is felér egy fél bejelentéssel:-)

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek