Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pf2 2010. 03. 14. 08:14
Előzmény: #4778  Törölt felhasználó
#4780
minden söröm az örömöm-ben szívesen benne vagyok ))

igen kicsit nagyobb lett a füstje a lángnál ez esetben :-))

de az is igaz : nem zörög a haraszt , ha nem fujják !!!!
Törölt felhasználó 2010. 03. 13. 22:48
Előzmény: #4778  Törölt felhasználó
#4779
Tisztelt "pityokas"!

Abban igazad van, hogy egy kicsit fel lett fújva a dolog, de mint írtam és ismételgetni nem akarom magam, azért eléggé félreérthető volt a dolog (hozzászólás) a múlt figyelembevételével.....Na de az a lényeg, hogy Én értettem félre a dolgot, elnézést érte, inkább visszatérek a szakmai hozzászólásokhoz (elemzésekhez), az talán jobban megy nekem....
Amúgy a meghívást (sörözést) természetesen szívesen elfogadnám, de lakóhelyemtől igen messze van a főváros, ezért igen nehéz sajnos a kivitelezés... De remélem egyszer összejön....
Törölt felhasználó 2010. 03. 13. 19:21
Előzmény: #4771  Törölt felhasználó
#4778
jajj. Istenem.. nem volt még sörözésem, aminek ilyen nagy fenék lett vóna kerítve... Művezető kollega, ha gondolod csatlakozhatsz, szívesen látlak egy két korsó sörre. kicsit feszültnek tűnsz a kommentjeid alapján, lehet jót tenne ez most neked.
pf2 2010. 03. 12. 17:03
#4777
Uraim !
Három szabad nap tőzsde nélkül ................... lehet wellneszezni , március 15 -t ünnepelni , kosárlabdázni , golfozni, stb.és elmult fél öt

Én kb 15 éve tőzsdézem és nagyon sok embert ( bennfentest , kinnfentest ) hírhozót és szándékosan más hírhozót is ismerek.

Felültem jó vonatra hírek alapján és felültettek hírek alapján.

elemzők , brókerek , haverok , befektetők , akiknek én fektetek be, külföldiek , akik megkérdeznek és én megkérdezek külföldön élő haverokat-- én ez vagyok.

Ugyanakkor sokszor és sok embert hívok fel , adok és kapok információt. Néha lukra futok , néha aranytojást találok , néha felhívnak "kékvirág" jeligével és láss csodát 75 % realizálodik egy héten belül.

Nemcsak Magyarországon van ez. Canadából , USA is kapok e-mail , fax-ot és teszem tétjeimet ide-oda.

Haverok Ravasz Fecó Vagyonának becézik a részvényt és ledöbbentek 1800-2200 vételről kb 5500 -ig tételbenlehetett venni és adni közel egy év alatt.

Ismételni már csak tételt 3300-3500 mertem beleállni. Hol kell kiszálni , nem tudom??
De igéretesebb ,mint a MOL , OTP , MATÁV.

Szakítani lehet talán Genesissel , ha az a hír jön ki, de lehet csődbemegy.

Rizikó, rizikó.

Szerdán kosarazni szoktam és zuhanyozás közben érdekes módon olyanok is beszéltek RFV -ről( alapkezelők ) , akik tőlem kérdezték ( mivel is foglalkozik Soós Csaba ) korábban.

Na ezt rágtuk át aztán kisbefektetői körömmel és érdeklődtem és banki körökben már hétfőn-kedden kinnt volt a hír.

Persze ez kis ország , remélem Maddoff Ur nincs Magyarországon. egyébként én már 4 RFV közgyűlésen részt vettem , de a Vezetőséggel nem szívesen pokereznek, olyan rezzenéstelenül válaszolnak , hogy még elhiszem nekik , hogy nincs meg a következő szerződés. Pedig tudom-hallom aláírás előtt áll , hitelszerződések rendben.

Kerületrészek már szerződésközeli állapotban vannak , igaz mindkét oldalnak vannak még aduászai.
Várunk már csakegy hónap.

Játékos akkor iszom a medve bőrére !!!!!!,

addig csak hatizom,forexezem és lassan töttögetem RFV pakkocskámat, néha adogatom, néha veszegetem , adogatom, stb.
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 16:33
Előzmény: #4774  Törölt felhasználó
#4776
..én Én természetesen figyelmesen olvasom a hozzászólásaidat, mert igen nagy súlyt adok a vélelényedre, annak ellenére ha egy párszor "csörtéztünt".... Olyan nicsen, hogy két ember mindenben egyetértsen, de elvégre egy hajóban ülünk:
az RFV Nyrt emelkedését várjuk (s még jó páran...) a jövőben is.....
egyetleneim 2010. 03. 12. 16:25
Előzmény: #4774  Törölt felhasználó
#4775
Nem holnap lesz belőle pénz, de ha az alábbi irányba mennének a folyamatok az az RFV-nek nem jöne rosszul. Kiragadott gondolatok a most publikált Fidesz-programból.

"Kamatok: A hazai vállalkozásoknak fontos, hogy az új kormány minél gyorsabban levigye a nyugat-európai szintre a forintkamatokat."

"Építőipar: Az eddigi közbeszerzési gyakorlat felülvizsgálata. Mindez nemcsak gazdasági, hanem politikai érdeksérelmeket is jelenthet, felvállalása azonban elkerülhetetlen. Elő kell segíteni az építőiparban az "energiahatékony épületekre irányuló európai kezdeményezés" megvalósulását. Évente a lakásállomány 10%-ának felújítása 80 000 építőipari munkahelyet teremtene és ez a befektetés az országnak kevesebb, mint 10 év alatt megtérülne, továbbá környezetvédelmi vállalásainkat is megoldaná. "

Ezzel nem politizálni szerettem volna, kérlek ne így kommenteljétek.
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 16:14
Előzmény: #4771  Törölt felhasználó
#4774
Ezért a félreérthetőségért írtam be újra délután, mert nem akarom, hogy rámragadjon --szándékomtól függetlenül-- hogy bármilyen módon akár fel, akár le akarom beszélni az árfolyamot. Ezzel a magam részéről lezártam ezt a kicsit túllihegett vitát.

Egyébként, ha lesz "megérzésem" vagy bizonyos mozgásokból következtetek valamire, azt továbbra is beírom. De nyomatékosan kérek mindenkit, ezt véleményként kezelje egynek a sok közül, mert mint a múltban sajnos egy párszor kiderült, lőhetek én is mellé.
A lényeg, hogy a 3 a 2-höz arány tartósan megmaradjon....
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#4773
Elnézés akiket nem érint de most durva leszek:
húzzatok már a pi..ába, ezekkel a nem ide illő linkelgetésekkel....
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:45
Törölt hozzászólás
#4772
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:37
Előzmény: #4765  Törölt felhasználó
#4771
Tisztelt "játékos"!

A reggeli hozzászólásod így hangzott: Te csak készülj a szerdára...nagy durranás lesz..:-)

Ebből pedig az általam említett dolgok miatt erre következtettem, semmiféleképpen nem egy sörözésre... Természetesen nem vonom kétségbe a szavad, egészségetekre, akkor ezek szerint jó helyen fogyasztjátok a "nedűt"....
Szerintem vannak rajtam kívül még egy páran akik nem egy egyszerű sörözésre gondoltak, mikor elolvasták a hozzászólásodat....
Csak emlékezz vissza - nem akarom ismételni magam, de volt itt elég csörte akkoriban...
Te is pontosan tudod, hogy mióta vagyok itt, ill. ebben a részvényben, az említett tőkeemelésnél jóval alacsonyabb árfolyamokon is vásároltam, ezáltal nekem személy szerint semmi bajom a történtekkel....
De viszont aki aznap reggel 3250 Ft-ért vásárolt, és fél óra múlva kaphatott volna 2750 Ft-ért is, az nem biztos hogy örült a történéseknek...
Olyan az, mint ha most valaki vásárolna 5700 Ft-ért, és félóra múlva az árfolyam 4800 Ft lenne.. Gondolom senki nem örülne neki....

De mint írtad az infód egy véletlennek volt köszönhető, de attól még megjátszhattad, ha lehet így mondani.... Nem muszáj válaszolni....
Természetesen semmilyen személyes dolgot nem akarok és nem akartam belevinni a témába, csak a teljesség kedvéért említettem meg a dolgokat...
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:32
Előzmény: #4740  Törölt felhasználó
#4770
Szisztok!
Ugy gondolom, h a most aktualis aremelkedesek (gaz, stb) eroteljesen segitik az RFV-t, hisz magasabb arkornyezetben sokkal jobb megteruleseket tud felmutatni. Emellett az FHB bankos ujabb finanszirozasi hosszu tavu szerzodes is jelentos segitseg lehet.
Ez a ceg eroteljesen szintet lepett, en orommel tartom tovabb a pakkom, hisz hosszu tavra vettem :) Mint korabban is mondtam, ha nagy tokem lett volna, en magam is ilyen ceget csinaltam volna, telitlalat.
Koszonom a managementnek h ilyen szep munkat vegeznek!
Tovabbi jo szerencset!
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:20
Előzmény: #4767  Törölt felhasználó
#4769
Ok, megvan :) de egyebkent inkabb magyar kollega mint szloven....
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:20
Előzmény: #4767  Törölt felhasználó
#4768
Ok, megvan :) de egyebkent inkabb magyar kollega mint szloven....
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 15:15
Előzmény: #4766  Törölt felhasználó
#4767
Szlovén kolléga!

Szerda?Olvass vissza 8-10 hsz-t és rájössz a sejtelmességre....A téma pedig egy kis cégbe való beszállás és annak technikája volt....meg beszéltek a managementről,energetikai piac fejlődésről,a tőzsdei hangulatról stb.stb....inkább pénzügyi szakembereknek tűntek, mint energetikusoknak.
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 14:58
Előzmény: #4765  Törölt felhasználó
#4766
Formerplayer es amikor felkaptad a fejedet az RFV-re, akkor mi volt a fo tema? es ez a szerdan figyelj megjegyzes nagyon sejtelmes....egyebkent jol megy a reszveny es ez a legfontossabb
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 14:44
Előzmény: #4764  Törölt felhasználó
#4765
Ha már a itt tartunk,kolléga.....az az infó is egy sörözés alkalmával jutott a birtokomba----akaratlanul (most nehogy alkoholizmussal vádoljál meg..)...hiszed vagy nem, a szomszéd asztalnál beszélgette 2 "nagyokos"--az egyiket az egyetemről látásból ismertem --, s az RFV név említésére kaptam fel a fejem. A srác talán most egy nagyobb alapkezelőnél dolgozik, de nem követtem az életútját...
Magam is kiváncsi lettem, mennyire jön be a sztorijuk...bejött,ennyi, azóta sajnos -ahogy te is írtad-- nem jutottam ennyire forró infóhoz,meg is lett az eredménye.....maradt a stratégiai pár ezer darabos stock-om.
Magam részéről a privát dolgok kiteregetését ezzel befejeztem. De neked valamiért fáj ez a sztori...miért is?hogy nem sikerült az alján venned?
Ja és mi van a mai lukrafutással? Ha vádaskodni sikerül egy sorry is beleférne...szerintem.
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 14:31
#4764
Üdv Mindenkinek!

Már ne haragudj tisztelt "játékos" de ha kell visszakereshetem a tőkemelés előtti délután ítottakat....
Nem Én hangoztattam, hogy "holnap majd meglátjátok, új útra lép a cég" - fejből írtam - és láss csodát a péntek reggel 3250 Ft tőzsdei áron vett részvényeket, fél óra múlva 2750 Ft-on is lehetett vásárolni..... Ez már a múlt, mondják sokan, de attól még megtörtént....
És tisztelt játékos tudjuk nagyon jól, mert Mi itt voltunk és még egy jó páran,. nem most szálltunk fel a "gyorsra"....))))
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 14:21
Előzmény: #4760  Törölt felhasználó
#4763
Én azért jobban örültem volna ha a mondataid egy jó hírről szóltak volna és nem kocsmázásról. Még a benfentességet is megbocsátottam volna Neked! :)
De így legalább megnyugodtunk, hogy nincsennek tisztességtelelen játékosok errefelé! :)
Törölt felhasználó 2010. 03. 12. 14:21
Előzmény: #4740  Törölt felhasználó
#4762
Szerintem akkor Fecó mondja el mit hallott?
Lehet, hogy Ő a bennfentes?
Muvezeto! Téged pedig nem értelek. Ha valaki szerdára vár valamit - mint megtudtuk egy biztosnak tűnő sörözést - és pénteken megjelenik egy apró hír, az miért bennfentes?
Szerintem maradj a fundamentumoknál! Azzal kapcsolatos okfejtéseidet eddig is, ezután is szívesen fogadjuk.
Ami fontosabb:
Nekem szokatlan a mai nap, hogy RFV méretben két gigász csapott össze. Röpködnek az ezres tételek és elég komoly a vola.
guruk 2010. 03. 12. 13:20
Előzmény: #4760  Törölt felhasználó
#4761
emlekszem hogy irtad legalabb 2x hova varod vissza.... eddig nem jott be (jegyzes utan miutan kiszortad), remelem mar nem is fog... habar engem sem, mintahogy meg paran vagyunk itt, a rovid tavu plusz minusz par szaz forintos mozgasok motivalnak az RFV vel kapcsolatban... mosd azon gondolkozom ideje lenne tartos bef szamlara tenni a nagy reszet az eddig felhalmozott rv knek... de ha jok az emlekeim Te is rendelkezel strat pakkal ... mar ott van? :)

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók