A nagy pénz mindig a tőzsdéről jön, nem melóból. Ha valakinek volt egy kis pénze és gógyija, meglovagolva a ner nem piaci környezetét, az egy 4iG-n 4-5x pénzt tudott csinálni, itthon, a nem túl extra pesti tőzsdén, még meg sem kellett forgatnia. Igazi multibagger sztori. De ha ki mert nézni külhonba is, akkor még többet is.