Nekem pont egy éve van velük online vagyonkezelési szerződésem. 11,54%-ot csináltak úgy, hogy az eurós rész nyereségét lényegében elvitte a forint erősödése. Én elégedett vagyok ezzel.
Regisztráció: 2000-01-31 21:05:25
Hozzászólások száma: 141
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:40