agabor

Regisztráció: 2000-01-31 21:05:25

Hozzászólások száma: 141

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:40


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

9 956
2020. 09. 05. 22:24
139 632
2026. 05. 30. 12:37
27 029
2024. 01. 02. 20:10
401 332
2026. 05. 30. 11:16
177 430
2026. 05. 29. 17:39
262 435
2026. 05. 29. 17:05
1 326 694
2026. 05. 30. 13:01
50 661
2026. 05. 29. 17:23
174 312
2026. 05. 15. 22:03
22 691
2026. 05. 29. 09:57
13 916
2025. 08. 25. 19:11
9 812
2026. 05. 21. 14:21
5 014
2026. 05. 29. 16:55
11 629
2023. 12. 08. 17:13
43 608
2026. 05. 30. 10:41
6 190
2026. 05. 29. 11:35
4 098
2026. 04. 03. 10:35
40 274
2026. 05. 29. 21:24
9
2024. 11. 18. 11:19
2 994
2026. 05. 30. 11:46

utolsó 20 hozzászólás

Magyar Állampapír tulajok péntek, 17:40
 Nekem pont egy éve van velük online vagyonkezelési szerződésem. 11,54%-ot csináltak úgy, hogy az eurós rész nyereségét lényegében elvitte a forint erősödése. Én elégedett vagyok ezzel.
Financial Forecasts 2026. 06. 11. 19:33
Minden ugrott, olaj esett -> gondolom kitört a béke.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 01. 21:50
8 millából több mint százat csinálni, ez igen!
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 01. 21:29
Nekem van HOLD és VIG is. Mindkettő TBSZ-en, HOLD van Ft és Euro alapú is. Jelenleg kb. az a megoszlás, hogy 20% MÁK, 15%-15% VIG és HOLD, a többit én kezelem.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 01. 21:23
Sok-sok évig voltam a Buda-Cash ügyfele. Volt velük sikerdíjas portfólió-kezelési szerződésem is, de olyan is, amikor csak brókerem volt, és én hoztam a döntéseket. Elégedett voltam a hozamaikkal. A bedőlésnél is csak abból adódott veszteség, hogy a pénz egy része egy befektetési alapban volt, amit befagyasztott az MNB, és mivel megvolt, a BEVA nem térítette, de mire el lehetett adni, nem ért semmit. 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 01. 21:15
Az MNB honlapján megnézheted, hogy mibe fektették a pénzedet.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 27. 11:37
Amíg vállalkozó voltam, kb. a minimálbér duplája volt a fizetés, a többi osztalék, és a cég fizezett magánnyugdíj-pénztárat is a tulajdonosoknak.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 26. 13:02
F.I.R.E. életmódról én már lekéstem, de ajánlanám mindenkinek a részmunkaidőt. Ezt talán könnyebb megugrani. Kb. 10 éve kezdtem 4 napot dolgozni, egy éve már csak három napot, abból is egyet itthonról. 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 26. 12:58
Azért tettem ide az adatokat, mert az állítás az volt, hogy ebben a kerületben mindig a baloldal nyert. Ezzel szemben a valóság az, hogy soha nem nyert.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 26. 09:36
"Menj el a Kaderdulobe  a masodikkeruketbe, vagy a12 kerületbe, az elit fészekbe es nézd meg  kik vannak többségben az úri helyeken. Halkan sugok neked, a liberális utódok vannak ott . Nézd meg, mennyivel nyert ott a baloldal mindig." 
A Budapest XII. kerületi (Hegyvidéki) Önkormányzat polgármesterei a rendszerváltás (1990) óta kronológiai sorrendben, a jelölő szervezeteikkel:
  • 2024 – napjainkig: Kovács Gergely – MKKP (Magyar Kétfarkú Kutya Párt)
  • 2019 – 2024: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
  • 2014 – 2019: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
  • 2010 – 2014: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
  • 2006 – 2010: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
  • 2002 – 2006: Mitnyan György – Fidesz–MKDSZ
  • 1998 – 2002: Mitnyan György – Fidesz–MDF–MKDSZ–MDNP
  • 1994 – 1998: Dr. Udvardy-Nagy István – MDF–KDNP–Fidesz
  • 1990 – 1994: Sebes Gábor – SZDSZ–Fidesz
  • A Budapest XII. kerületét (Hegyvidéket) magában foglaló egyéni országgyűlési választókerületben a rendszerváltás óta az alábbi képviselők szereztek mandátumot pártok szerint:2014-től napjainkig: Budapesti 3. sz. OEVK(A 2014-es választási reform során átalakított körzet, amely a teljes XII. kerületet és a II. kerület egy részét foglalja magában). 
    • 2022 – 2026: Hajnal Miklós – Momentum (Ellenzéki összefogás közös jelöltje)
    • 2018 – 2022: Gulyás Gergely – Fidesz–KDNP
    • 2014 – 2018: Dr. Fónagy János – Fidesz–KDNP
    1990 – 2014: Budapesti 18. sz. OEVK(A korábbi választási rendszerben ez a körzet fedte le a XII. kerület egészét).
    • 2010 – 2014: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
    • 2006 – 2010: Pokorni Zoltán – Fidesz–KDNP
    • 2002 – 2006: Pokorni Zoltán – Fidesz–MDF
    • 1998 – 2002: Pokorni Zoltán – Fidesz–MDF
    • 1994 – 1998: Fekete György – MDF (később az MDNP képviselőcsoportjához csatlakozott)
    • 1990 – 1994: Horváth Béla – MDF (az első szabad választáson nyert mandátumot) [1, 2]
Mtelekom 2026. 05. 15. 09:29
 Egész pontosan tőlük vásárolta vissza a magyar kormány az IMF-től felvett hitelből.
ERSTE NetBroker 2026. 03. 12. 16:27
Így működik a tőzsde. Ennek semmi köze az Erste-hez.
MOLly tulajok topikja 2026. 03. 05. 10:35
választási
MOLly tulajok topikja 2026. 03. 05. 10:34
A jelenlegi helyzetben szerintem a racionális döntés az lett volna, hogy a szankciók alóli mentesülés időszakát arra használják, hogy az árkülönbözetből modernizálnák a feldolgozást, hogy mire le kell vállni az orosz olajról, képesek legyenek bármit feldolgozni. De nem ezt látjuk, hanem azt, hogy az árkülönbségből eredő haszon befolyik a költségvetésbe, és vállalási-kampányköltség lesz belőle. Szó sincs profit maximalizálásról a MOL szempontjából.
MOLly tulajok topikja 2026. 02. 17. 19:05
Mivel különadóként elvonják az árkülönbözetből eredő hasznot, nem a MOL érdeke, hanem a kormányé.
Ezüst 2025. 12. 22. 14:16
Elpárologtatja a folyadékot, és az sokkal több hőt von el, mint amikor csak melegíti. 4-500 wattos processzorok vannak, amiből lokálisan nem tudod elninni a hőt. A memóriát meg az SSD-ket is hűteni kell. 
Ezüst 2025. 12. 22. 10:02
A folyadékhűtéssel csak ki tudod vinni a hőt, leadni csak sugárzással lehet , hiába van nagyon hideg. Nem hiszek az űrbe telepített adatközpontokban. (Szervereket fejlesztünk.) Ez lesz a következő lépés, de az űrben ez sem működne.  https://www.youtube.com/watch?v=SP9yXBWPK2Q&t=37s
Mtelekom 2025. 10. 26. 21:38
Nézz meg egy certifikátot, amiben napokig nincs kötés. Minden nap más a záró. 
Financial Forecasts 2025. 10. 21. 13:58
5 éves időtávon abszolút hozamú alapba dollárban vagy euroban érdemesebb fektetni most szerintetek?
Ezüst 2025. 10. 08. 09:29
A kivezetett részvény az másik történet, azzal itt se nagyon tudsz mit kezdeni. Tőzsdén kívül el tudod adni, ha véletlenül van valaki, aki meg akarja venni. 

friss hírek További hírek