Topiknyitó: bpmcwap 2008. 11. 19. 10:26

Szerintem vége a medvepiacnak  

Egyrészt a jelenlegi és a most látható fundamentumok alapján nincs hova lejjebb, másrészt tech alapon hónapok óta nem láttam olyan esélyt a maci levágására mint most... lefele rések nincsennek, felfele a legközelebbit ha leszurjuk akkor elvileg teknikailag a metszések kinyirták a macipiacot....

Ebből nem az következik hogy tombolni fog ujra a bika, ellenben szerény véleményem szerint erőssebb mélypontokat már nem nagyon üthetünk.... oldalazásra számitok rossz esetben 10-15k között, jó esetben 10-17k között... Vélemnényeket várok tech és funda alapon,

-

ui:tomboló pizsamát megkérném a topik elkerülésére, tomboljon máshol.

Köszönöm
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2008. 11. 19. 14:15
Előzmény: #1  bpmcwap
#160
"ui:tomboló pizsamát megkérném a topik elkerülésére, tomboljon máshol.
Köszönöm"

--
kulturáltan próbáltam a tudtodra adni nem kívánatos antiszociális elem vagy ebben a topikban melyhez amúgy sem tudsz hozzászólni ahogy az alábbi hszed is bizonyítja.
sokadjára kérlek még mindig szépen, ne köss belém, ne idegesíts a butaságaiddal, ne keress ne szólj, ne válaszolj
------------- NE ZAKLASS! -------------
Köszönöm!
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:15
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#159
JP Nyilván.
Ilyet még azok sem, akikk végigtrédelték 1987-et.
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:15
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#158
Kettőkor ereszti ki általában az első adag gőzt.
El kell viselni..:)
kissherceg 2008. 11. 19. 14:14
Törölt hozzászólás
#157
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:12
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#156
te pizsi, nekem azér elárulhatnád, hogy mikor lesz vége, én nem a bp vagyok, hanem ma-ga
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:12
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
:-)

"Ez nem gond, még sosem láttál medvepiacot."

Delfi ! En mar itt megalltam. Ekkorat meg Te se lattal !

A cim, valoban nem erdemel sok filozofalast, de pocskondiazast meg annyit sem !
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:07
Előzmény: #1  bpmcwap
#154
Bp. Hasonló arrogáns pökhendi stílusban reagáltál arra is, amikor az 1500-as otp céláradra azt mondtam, egy hete, egyelőre marhaság. Persze nem jövőre mondtad, hanem mostanára. Céloztam rá, ezer és egy oka van annak, hogy nem lehetséges.

Most is túlzásokba esel. Ez nem gond, még sosem láttál medvepiacot. Most, hogy az esés megállt, azt gondolod, hogy szerinted vége a medvepiacnak. Szerintem ne írd elő nekem, hogy hova írjak és hova sem. Szerintem egy vagy eme fórum 25-30 fős hangemberbrigádjából , aki magát egy fenomenális trédernek tartja, de gyakorlatilag mint a tréderek 90 % -a csak a felszínt kapargatod. Még egyszer a lényeg : szerintem fogalmad sincs a medvepiacról, mert még nem láttál szemtől szemben. Ennyi a véleményem. Természetesen ez a víziód is a feledés homályába merül majd , mint az 1500-as otp célárad, a 20K-s dow indexjóslatod, amikor ath-ra futott, (arra is sikerült kellően nagyképűen és arrrogánsan reagálnod- ha még emlékszel...fogadtál is, mert mondtam halkan...short...) és ez a vége a medvepiacnak jóslatod is , amire senki sem fog emlékezni 1 hónap múlva. Akkor majd mást mondasz, sokat kacagsz a débetűidddel, eljópofizol itt jobbra balra és előadod magad 5-6 év tőzsdei tapasztalattal egy roppant hozzáértő fickónak.esetleg írsz még maileket liliának, vagy másoknak.... hogy mit képzelnek magukról, hogy egy nicket kölcsönadnak nekem....amivel megint csak elszórakozol mint egy ovodás. Mindegy. Irreális bp amiket írtál. De valljuk meg...lassan egymástól kértek kölcsön tőzsdézni, ti a nagy hangbrigád...és közben az észosztást folytatjátok ezerrel ezen a fórumon. Valljuk meg , én tudom, te is tudod, hogy gigabukókban csücsültök többen lenullázva.

Természetesen nem mondom meg, mikor van vége egy medvepiacnak. De jobban tennéd, ha keresnél magadnal egy régi tőzsdést, és ahelyett hogy őt és mindenkit okítasz, figyelj oda mit mond, és akkor - de csak akkor - ha képes vagy elfogadni, hogy létezik a világon nálad tapasztaltabb is a világ tőzsdéin - fejlődni fogsz.

Addig nem.
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:03
Előzmény: #152  Törölt felhasználó
#153
már nadon jók
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:01
Előzmény: #149  bpmcwap
#152
jók vagyunk
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:00
Előzmény: #147  bpmcwap
#151
100 éves csárton már optimistább a kép bnaci.
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 14:00
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#150
Szerintem a short nem pesszimizmus, mint ahogy a long sem optimizmus kérdése.
Mindössze csak a reál, vagy várható folyamatok beárazása.
Az más kérdés, hogy a tőzsde elrugaszkodott a valóságtól, de az szerintem az ész nélküli longnak volt köszönhető.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 11. 19. 13:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#149
csipkelődni sem ér mert kaptok olyan krmöst hogy csillagokat fogtok látni... :) észérveket szeretnék nem egymásba rugdosást meg erőfitoktatást.... köszi
kissherceg 2008. 11. 19. 13:56
Törölt hozzászólás
#148
bpmcwap
bpmcwap 2008. 11. 19. 13:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#147
nem személyeskedni!!! köszönöm!
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 13:55
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#146
"..a shortot és a spekulációt, mint bűnös tevékenységeket."
nem bün de pesszimista beállítottságra vall, néha shortolok de nagyon meg kell eröszakolnom magam.
A növekedés gátja is a shortos ha nagy pénzzel 100xos t.áttéttel a pozija mellett lobbizva befolyásol mint pl- a szutyok greeni.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 11. 19. 13:55
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#145
kérlek folytasd a gondolatmenetet, érdekel hogy látod te technikailag.
kissherceg 2008. 11. 19. 13:53
Törölt hozzászólás
#144
kissherceg 2008. 11. 19. 13:52
Törölt hozzászólás
#143
Törölt felhasználó 2008. 11. 19. 13:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#142
buy and luzer
bpmcwap
bpmcwap 2008. 11. 19. 13:52
Előzmény: #137  bpmcwap
#141
azt probáltam érzékeltetni hogy egy egészséges piacnak meg van az egészséges felépitése és az nem ugy néz ki hogy a piac nagyobbik része arra spekulál hogy szakadnak az árak a mérhetetlen mélységekbe aztán majd a mérhetetlen mélységekben jól bevásárolunk.... és emelkednek az árak a mérhetetlen magasságokba... egy egészséges piac nagyobbik része nem spekulál, hanem befektet... ez nem egészséges piac, ez egy extrém piac smint minden extrémitás ideig óráig tarthat, avagy alkalmazkodik hozzá a környezet onnantól kezdve pedig nem extrémitás hanem eleme a létezésnek... azaz szerves része, rgo ujra fennáll az egyensúly...

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek