Topiknyitó: Vazsmegyei 2017. 03. 15. 07:33

Soros takarodj  

Van az a pénz.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kismarton 2017. 04. 24. 12:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#320
Szerintem az önkormányzati lakásokban budapesti polgárok laktak, munkavállalók és nyugdíjasok.A szándék valóban egyértelmű volt, az önkormányzat szabadulni akart a lakások fenntartási költségétől. Emögött egyéb politikai szándékot keresni súlyos hiba.
Törölt felhasználó 2017. 04. 24. 12:33
Törölt hozzászólás
#319
kismarton 2017. 04. 24. 12:22
Előzmény: #317  kismarton
#318
Azt sem tudom értelmezni, mi az, hogy ávós ivadék.Megkérdezték a lakásvásárlóktól, hogy volt-e a ávós a családban? Tőlünk nem kérdezték meg.
kismarton 2017. 04. 24. 12:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#317
Össze-vissza beszélsz. Szerinted, amikor valaki lakást vásárolt, akkor megkérdezték tőle, mi a foglalkozása. Nyugdíjasok is vásároltak lakást tömegével, többek között a szomszédaink. A magánnyugdíj-pénztárak tönkretétele pedig igazi nemzetellenes tett volt, egy társadalmi katasztrófa. Majd húsz év múlva Te is megérted.
Törölt felhasználó 2017. 04. 24. 12:09
Törölt hozzászólás
#316
kismarton 2017. 04. 24. 12:09
Előzmény: #312  salve
#315
Csak egyetlen példa arra, hogy Orbánt a legkevésbé sem érdekli a választók akarata: megépül az olimpiai stadion Csepelen, annak ellenére, hogy Budapesten biztosan nem lesz olimpia, és több mint kétszázezer ember az aláírásával kinyilvánította, hogy nem akar olimpiát. Téged ez nem zavar?
Alilou3 2017. 04. 24. 12:09
#314
Gyuri bácsi, még sok boldog névnapot kívánok :))))
kismarton 2017. 04. 24. 12:07
Előzmény: #311  goapsy1
#313
Pedig nem ártana összeszedni egy listát, érveléskor jól jöhet.Sokan kezdenek megingani, szerintem érdemes nekik segíteni egy felsorolással. :)
salve 2017. 04. 24. 11:56
Előzmény: #307  goapsy1
#312
az hogy orbánnak mit lesz szabad és mit nem, arról majd döntenek egy év múlva a választók a választáson (bár ti most azért akcióztok pár tízezren manapság mert attól tartotok, demokratikus úton azaz békésen ez nem jöhet össze.. ezért próbálják Gulyásék és társaik provokálni a rendőröket, hátha elcsattanna 2-3- nagy pofon és vér is folyhatna, amivel aztán mégjobban telekürtöltethetnétek a nemzetközi sajtót, hogy no tessék, "a szemét orbán már irtja is a szegény elcsigázott demokratákat"..csak eddig még ez nem jött össze nektek, szerencsére) "lassan kiürül Mo, mert mindenki a csúnya liberális Nyugaton van" nemcsak tőlünk, egész K-Európából tömeges volt a kivándorlás gazdasági okokból az EU csatlakozás óta, mindenki nagyon jól tudja hogy miért "Lényeg, hogy a tudjukkik keze nehogy betehesse a lábát! :)" igen ez a lényeg: az, hogy ne állhasson elő az a helyzet ami a németeknél már kész valóság: bement oda 2015-16-ban több mint 1 millió migráns Sorosbácsi hatatós segítségével - és azok közül per pill. a legfrissebb adatok szerint 9-10% mindössze az, aki már dolgozik. az összes többiből "újcigány" lett, azaz segélyeken lavírozva, ügyeskedve, több helyen magát regisztrálva (több helyről segélyt lehúzva) bújkál, lébecol, azaz élősködik (tisztelet a kivételeknek mert biztos vannak ők is nem kevesen, de nem tudjuk mi a valós arány) a német társadalmon. ha te nálunk is vmi hasonlót szeretnél látni pár éven belül (és nem elég neked a már ittlévő nemzetiség amely kb. 700 ezeres, már tud magyarul! ám döntő többségük mégis teljesen hasznavehetetlen a munkaerőpiacon) + költeni rájuk hihetetlenül sok pénzt a semmiért, akkor mehetsz tüntetni továbbra is Sorosbácsi mellett
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 24. 11:55
Előzmény: #310  kismarton
#311
Nézd el nekem, a "mit lopott el a fidesz"-kérdéskörbe nem megyek bele, mert nem akarok hetekig írni egy kommentet. :) A "mit NEM lopott el"-t egyszerűbb lenne felsorolni.
kismarton 2017. 04. 24. 11:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#310
Az előző válaszoló a pontos felsorolás mellett egy kérdésedre nem válaszolt. „Szétlopja???Mit???” A magánnyugdíj-pénztári pénzeket, az EU-ból befolyó pénzeket és az adókat, vagyis a Te pénzedet is. Amúgy a kapitalizmus, másképpen piacgazdaság a magántulajdonra épül, tehát a rendszerváltás után privatizálni kellett. Az állami tulajdonnak részét képezték az önkormányzati lakások, amit 1995-től értékesítettek nagyobb arányban. Az állami lakástulajdonból így lett magántulajdon, százezrek gazdagodtak így. Ezt el szokták felejteni. Ha lehull a szemedről a rothadt narancs, akkor többet fogsz látni.
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 24. 11:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#309
Te valami párhuzamos univerzumban élhetsz:) "Szétlopja???Mit???" Ja, semmit. Mészáros meg a többi csókos magától okosabb, mint Zuckerberg. :D "A.libsi kormányok szokás szerint jó nagy kifizetetlen számlákat s IMF hiteleket hagytak hátra." Bizony, szó szerint. Az Imf-hitelt ugyanis Bajnai fillérre meghagyta a fidesznek az Mnb-ben. A bonsai duce ebből vásárolt pl mol-részvényeket, ötéves árfolyamcsúcson. Amit ellopnak, abban valószínűleg a letelepedési kötvényes offshore üzleteik a legkisebb tétel. "azért Mo ismét a virágzás útjára lépett.(Alacsony infláció,olcsó hitel 4%gazd növ.)stb." Nekem, meg Mo zömének más fogalmaink vannak a virágzásról. Kivéve a stadionokat, abban nemhogy virágzunk, világelsők vagyunk.Ráadásul sikerült felsorolnod pár olyan tételt, amihez Orbáncnak pont semmi köze. Az infla világszerte alacsony, s az megvan, hogy az olaj ára alig fele, mint pár éve volt?A kamat, amivel olcsó hitelt lehet felvenni, dettó ugyanez a szituáció, világszerte zéró a kamatszint a jegybankok által piacra döntött rengeteg pénz mellett.Ilyen paraméterekkel még jó, hogy alacsony a kamatszint, meg az infla, és olcsó a hitel, az lenne szép, ha magas volna. Csak ebben Orbán elvtársnak a szerepe pont 0, sikeresen kifogott egy kedvező világgazdasági időszakot, amit még a tolvajaival sem tudott elcseszni.
Törölt felhasználó 2017. 04. 24. 11:10
Törölt hozzászólás
#308
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 24. 10:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#307
Engem meggyőztél. Ha ez így van, akkor már nem is baj, ha Orbán elvtárs szétlopja az országot, hazavágja az egyetemeket, az oktatást, az eüt, és lassan kiürül Mo, mert mindenki a csúnya liberális Nyugaton van. Lényeg, hogy a tudjukkik keze nehogy betehesse a lábát! :)
Törölt felhasználó 2017. 04. 24. 10:31
Törölt hozzászólás
#306
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 24. 10:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#305
Bizony, erre a jelenségre már Orbán elvtárs elődje, Kádár elvtárs is panaszkodott. :) Úgyhogy nem a bilincsbe verésről van itt szó, hanem anyagi eszközökről van szó, és megmondom elvtársak, Illegális csatornákon is kapnak ezek pénzeket és eszközöket, vastagabban a lengyeleknél, azt megfigyelhették, de nálunk is van ez. Apparátusukat, atyaisten tudja, miféle technikát adnak, és legalizálták is már. Tessék Soros-alapítvány, és így tovább: ott mennek a mieink is a Soros-Alapítvány, és az övék is. Hát ismerjük őket, én kérdezem elvtársak, aki megy egy alapítvánnyal meg ösztöndíjjal, oda - hát főleg az USA-ba, de nem csak -, és ott rendszerellenes beszéget tart az illető, ki kötelez minket arra, hogy legközelebb is kiutazási engedélyt kapjon? Én szerintem senki, és ezt meg lehet tiltani, ez is adminisztratív intézkedés. És nem utazhat! Hát ne tartson ott rendszerellenes beszédeket, és táplálja még azt a nyomorult maradványát annak a magyar emigrációnak, ami ott létezik, mint ellenséges emigráció! Ilyesmire is gondolni kell és csinálni is kellene, ha valaki ilyennel foglalkozna!" link Éljen Kádár Viktor főtitkár elvtárs, ki a mocskos imperialista Sorossal, dolgos népünk győzni fog! Éljen Viktor, éljen a párt! :))
andare 2017. 04. 24. 10:09
Törölt hozzászólás
#304
signal2
signal2 2017. 04. 24. 10:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#303
Ez most komoly? Pont ez zajlik nálunk... csak éppen Orbán csinálja. A lenti kijelentésed Soros esetében miben nyilvánul meg? A liberális gondolkodást te úgy ismered, mint könnyen irányítható proletár, vagy inkább, mint akinek legyen saját véleménye és álljon ki azért? Én az utóbbiról tudtam, de kezdesz összezavarni.
Törölt felhasználó 2017. 04. 24. 10:05
Törölt hozzászólás
#302
andare 2017. 04. 24. 09:54
Törölt hozzászólás
#301

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek