Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bumm ma, 17:26
Előzmény: #1271322  bumm
#1271323
Végül is igaza van a Fidesz csicskának tök utolsók vagyunk az unióban szinte mindenben, lejjebb már nincs hely.
stacstac ma, 17:00
Előzmény: #1271320  Fibonacchi
#1271321
tudom, hogy nem illik a fórum témájához, de a KISPÁL az egyik kedvencem - még a mostani Müncheni koncertjükön is voltam   :-)
 
 jó spekit Neked
Fibonacchi
Fibonacchi ma, 15:58
Előzmény: #1271318  joe001
#1271320

Az utolsó bekezdést nem biztos, hogy mindenki érti, de ha már Te megemlítesz, azért az nem semmi!
"És a bikini felsőketDobálják halomba,
Annyi nőjük lesz,
Mint erdőben a gomba."
Fibonacchi
Fibonacchi ma, 14:16
Előzmény: #1271316  macibear
#1271319
Maci!
Én még tauló fázisban vagyok erősen!
Oktatás nagyon távol áll tőlem, nincsenek ilyen vénáim és céljaim sem . 
Rajozlgatok figyelem mi jön be és mi nem. 
Elliott apóval semmi gond , nekem ami nem jön be az a sok kivétel.
Trükközés????
Ilyen soha nem volt és nem is lesz. 
Őrülök, hogy a Daxosok is írnak ide, Tőlük is rengeteget tanultsm, ahogy Tőled is és még vannak páran.
Ezer köszöner és hála!
joe001
joe001 ma, 10:25
#1271318
A Fibonacci-szintek használata a tőzsdei elemzések során egy népszerű módszer, amely segít az árfolyammozgások lehetséges fordulópontjainak meghatározásában. A Fibonacci-szintek a Fibonacci-sorozaton alapulnak, és a következő arányokat használják: 23.6%, 38.2%, 50%, 61.8%, és 100%. A leggyakoribb szintek a 38.2%, 50%, és 61.8%.
Íme, hogyan célszerű kihúzni a Fibonacci-szinteket az indexek tőzsdei elemzése során: Azonosítsd a fő trendet: Először is, azonosítsd a fő trendet (emelkedő vagy csökkenő) az adott indexnél, például a DAX40, NASDAQ100 vagy az S&P500 esetében. Ez meghatározza, hogy honnan és hova húzod a Fibonacci-szinteket.
Keresd meg a legutóbbi csúcsot és mélypontot: Ha az index emelkedő trendben van, húzd a Fibonacci-szinteket a legutóbbi mélyponttól a legutóbbi csúcsig. Ha csökkenő trendben van, akkor a legutóbbi csúcstól a legutóbbi mélypontig húzd őket.
Húzd ki a Fibonacci-szinteket: A tőzsdei platformok többsége lehetőséget biztosít a Fibonacci-szintek automatikus kihúzására. Válaszd ki a Fibonacci retracement eszközt, és húzd a vonalat a meghatározott pontoktól (mélyponttól csúcsig emelkedő trendben, csúcstól mélypontig csökkenő trendben).
Figyeld a kulcs szinteket: A legfontosabb szintek a 38.2%, 50%, és 61.8%. Ezeknél a szinteknél várhatóak a lehetséges árfolyamfordulók vagy korrekciók. Amikor az árfolyam eléri ezeket a szinteket, érdemes figyelni a gyertya alakzatokra és más technikai mutatókra (pl. RSI, MACD) a fordulás megerősítésére.
Érvényesítés más elemzési eszközökkel: A Fibonacci-szintek önmagukban nem mindig megbízhatóak, ezért érdemes őket más technikai elemzési eszközökkel kombinálni ,  mint például mozgóátlagok, trendvonalak, támogatás-ellenállás szintek ,pivitok, vagy volumen elemzés ,elli, gyertya formációk , alakzatok  stb stb . 
Fontos tudni !!! , hogy órás tf alatt már ( hasonlóan a többi eszközhöz) megbízhatatlanabb a fibo , minél  magasabb idősíkon alkalmazzuk annál jobb (naposon pl. indexeknél “idegesítően” megbízható ), illetve használni szoktak még a un. fibinacchi kiterjeszetéseket is további szintek ( támaszok , ellenállások ) meghatározására ( lásd az Aptenodytes forsteri rajongó rajzát pl)
https://www.youtube.com/watch?v=0npqxbDMpGc
farkasfu
farkasfu ma, 09:15
Előzmény: #1271316  macibear
#1271317
Ne haragudj már meg, de evvel 99%-ban nem értek egyet, csak avval, hogy "Lényegtelen." 
Bocsi, hogy beleszóltam, de csak a többes szám miatt tettem! 
Igaz, hogy nem értek Fibonacchi dolgaihoz, csak követem munkáját és az eredményes találatait!
Ugyan úgy a tiéd is! 
Sajnos nincs annyi időm és energiám, hogy mindenkiét átlássam, megértsem, de tisztelem az elszántságod! 
-
Amúgy én úgy gondolom, hogy az elemzés készítőének, nem a tanítás a célja, hanem a hiteles publikálás a témával kapcsolatban! Amennyiben mindent feltüntetnénk a charton, hogy miből miért, miként állt össze az eredmény, ahogy annak idején én is tettem, akkor sokaknak zavarosabb lenne a kép! Kaptam érte bőven, hogy szabásminta, stb! 
Elégedjünk meg az eredménnyel, mivel itt célárak meghatározása történik, ha jól látom, Fibonacchi chartján! Bizalom kérdése az egész! Elhisszük, megjátsszuk, vagy nem...! Ha sok a találat, van bizalom! Ha sok a találat, van támadás is érte! Jönnek avval, hogy miért utólag publikálja, majd kiderül, hogy az első pillanattól kezdve, ott volt a publikáción! 
Van egy másik része is a dolognak, hogy ez egy üzlet is! Vagyis az elemző, le is kereskedi, amit felvázolt! Ebből a szemszögből nézve, ha minden kulissza titkot kiadna, egy idő után nem tudná lekereskedni, mert túl sok fóka gyülekezne az adott helyen! Ez addig mükszik jól, ameddig a robotok is hasonló algoritmust használnak! Ha mindenki azt használja, akkor lépni fog az "irányító" ! Nyilván egy OTP-nél nem sok vizet zavar Fibonacci találatai, de vannak kisebb forgalmú részvények is! Persze ezek, csak szvsz! 
és még egyszer elnézést, h belepofáztam!
macibear
macibear ma, 08:03
Előzmény: #1271311  Fibonacchi
#1271316

Ó gyerekek, hát Ti ugyanúgy az Elliotti-i elveket alkalmazzátok mint ami le vagyon írva a Glenn Neely Mastering of Elliott Wave könyvében. Csak azt a fránya FIBO vonalzót időnként a könyvben leírtaktól eltérően teszitek fel a chartra - bár ugyan azt jelenti így is, illetve néha a könyvtől eltérően számoztok.
.
Lényegtelen. Csak meg kell szoknom. Kis időbe bele szok kerülni mire rájövök melyik elmozdulást is veszitek alapul és éppen hogyan is trükköztök a vonalzóval. Van hogy nincs kedvem ezzel vacakolni. Olyankor megjegyzem magamban, hogy szép a chart, baromi sok munka van benne de sajnos lapozok. Nem mindig akarom megfejteni, hogy mi is a rajz mögött lévő gondolatmenet. 
A készítőnek tudom hogy könnyű, egyértelmű, de azt át is kellene tudni adni egyszerűen másoknak. Az oktatásnak ez a legnagyobb kihívása ...
.
Ez van amikor ugyanarról más nyelven beszélünk ... időbe tellik mire megtanuljuk azt másik nyelvet, gondolkodást.
Macus
Macus ma, 07:32
Előzmény: #1271313  ktamask
#1271315
En ezt mar kiszamoltam :) ev vege 20 k csak a fel le hatekot megjatszom :) 
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 22:41
Előzmény: #1271312  ktamask
#1271314
ktamask péntek, 22:36
Előzmény: #1271309  Macus
#1271313

56 héttel számolva, a "swap" 1 évben ~ 2000 pont.
18000+2000= 20.000
ha 1 év múlva "szinte biztos", a 22k, úgy,h nem esik nagyot, akkor elvileg bármelyik certi főnyeremény, kár dobni.
ktamask péntek, 22:33
Előzmény: #1271311  Fibonacchi
#1271312
Szamóca vagy ez az "eper"? (fehér vs. fekete)
Fibonacchi
Fibonacchi péntek, 21:59
Előzmény: #1271299  macibear
#1271311

(Teteje, nullpontja 18 815, 100%-a 17 585)
A18 815 hmm.. az idők folyamán valamiért felcsúszott  nem tudom , hogy történt , a nullpont 18600 javítottam! A célár jó :)))   Még jó , hogy figyelsz!!! Köszi!
https://www.tradingview.com/x/l0VPk0C4/
A többit Ff már leírta.
Lett "eper pálesz" az idén??
Nedden péntek, 21:36
Előzmény: #1271309  Macus
#1271310

Brecht: Kurázsi mama és gyermekei
a háború lehetőséget ad a meggazdagodásra de nyomort is okoz
Macus
Macus péntek, 21:25
Előzmény: #1271306  Guznyuc
#1271309
Igen ez igy van ha most 22k nal lennenk , lennek bajba mi legyen , de nem vagyunk. Amugy ezt az evet kihuzzuk jovore talan jobb lesz es eaketa. 2026 ban meg talan béke is lesz. 
Macus
Macus péntek, 21:23
Előzmény: #1271295  Fibonacchi
#1271308
Hasonlo savot rajzoltam en is magamnak , csak rsiben. Egyelore az also teszben van. De nezd meg aprilis 25 es kornyeket. Na az alapjan johet egy kis felpatt, hetfon vagy kedden elvalik. Azt mondom ha a fonok hetfon nem hazudja le az eget akkor mehetunk fel. 
farkasfu
farkasfu péntek, 21:17
Előzmény: #1271299  macibear
#1271307
A hullám célárát jelzi és előtte az ellenállási szinteket! Ez a hullámzás tetőzését próbálja, előre behatárolni! 
Úgy is lehetne mondani, hogy valószínűségszámítás ingyen, jó esélyekkel/eredményekkel!! 😃😃
Guznyuc
Guznyuc péntek, 21:06
Előzmény: #1271304  ktamask
#1271306
Optimista megközelítéssel ezt úgy fogom fel, hogy van bőven tér az emelkedésre. Ha 25.000-nél lennénk, akkor lehet, hogy vakarnám a fejemet, hogy merre tovább. Az ATH-k itt is jönni fognak.
Guznyuc
Guznyuc péntek, 21:06
Előzmény: #1271304  ktamask
#1271305
Optimista megközelítéssel ezt úgy fogom fel, hogy van bőven tér az emelkedésre. Ha 25.000-nél lennénk, akkor lehet, hogy vakarnám a fejemet, hogy merre tovább. Az ATH-k itt is jönni fognak.
ktamask péntek, 20:30
Előzmény: #1271303  ktamask
#1271304

BUX 2023 október közepén érte el azt a szintet, ahonnan megindult a nagy esés a háború miatt.
~56000, most 73000.
az OTP "fair" értéke csak ez alapján 25k lenne, nem 18k.
ktamask péntek, 20:25
Előzmény: #1271302  Guznyuc
#1271303

Igen, csak nem az OTP segítségével, vagy csak kis részben.
MAgyar telekom elindult 300-ról, már 1050. 3,5x.
OTP elnidult 8000, most 18000 ~ 2,25x (értem..volt osztalék), akkor is csak 2,25. Le van maradva. Nem kicsit, pedig jókat jelent.
Richter még jobbakat jelent?
Guznyuc
Guznyuc péntek, 19:18
Előzmény: #1271298  Zsombéki
#1271302
Így van. A BUX is minden héten ATH-n van.
Zsombéki péntek, 18:48
Előzmény: #1271294  dexter-atya
#1271301

Atyám!
van erre forrás linked is (további hasznos infokkal) vagy saját összefoglaló?
Az elmúlt sok-sok hét legszakmaibb hozzászólásai közé tartozik ez a beírás!
még egyszer köszi és a választ is!

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók