Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
geza77
geza77 2021. 02. 23. 22:12
#30860
Amikor szóba kerülnek a jövő évi választások, ismerőseim jelentős része azt mondja, jójó, de ha nem az Orbán, akkor ki? Ki lenne képes vezetni ezt az országot? Egy nevet mondj!Nos, kérem itt alapvető tévedés van. Én nem országvezetőt keresek. Még csak arra sem vágyom, hogy engem vezessen valaki. Vezetni az autót és a birkát kell. Én a választásokra, mint állásinterjúra gondolok. Keresem azt a becsületes, józan, szorgalmas és jóindulatú közalkalmazottat, akit szívesen megbíznék, hogy 4 évig foglalkozzon azzal, hogy mindenki tehesse a dolgát, dolgozhasson, előre juthasson. Szeretném, ha a normál átlagember boldogulna és nem a Mészáros, Tiborcz strómanvilág dúlna. Köszönöm, nem kell megmenteni engem senkitől sem, nem kell támogatás, CSOK, babaváró, ingyenhitel. Munkával lehessen lakáshoz jutni, ne azzal, hogy gyereket szülsz. És nyugalom, lesz gyerek is, ha az emberek látják, hogy munkájuknak van értelme, nem a félhülye strómanokhoz kerül a pénz. Csupán annyit szeretnék, hogy a befizetett adómat ne lopják el, hanem a köz javára fordítsák. Legyenek utak, zöld energia, színvonalas oktatás, egészségügyi ellátás. Tisztes nyugdíj, közbiztonság. Erre keresem a megfelelő embert, pártot! Ha kicsi a választék, akkor a két rossz közül meg a kisebbik rosszat fogom választani. Nem kérek az önjelölt tábornokokból, akik mindenkivel háborúznak, a messiásokból, akik egyedül mentik meg a magyarokat a százszorosára felnagyított vagy kitalált ellenségektől. Olyan embereket keresek, akik szolgáljak a magyar népet és akkor a nép végre nyugodtan csinálhatja azt amihez ért. Az emberek, ha nem vezetik őket, elkezdenek dolgozni, vállalkozni, termelni, családot alapítani. Legyen szép napotok! By Elek Attila
SeldonKuper 2021. 02. 23. 22:11
Előzmény: #30856  geza77
#30859
Az ostobaság futótűzként terjed? Terjesztik!
Vagy egy újszülöttnek minden vicc új?
geza77
geza77 2021. 02. 23. 22:08
#30858

Csak Viktor ad nekem erőt
https://imgur.com/a/FEHZasA
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 22:07
Előzmény: #30854  Törölt felhasználó
#30857
Ezt azért fejtsd már ki. Besúgó az, aki a rendszert fenntartásában érdekelt. Ezzel valóban sok embert megvásárolnak, de azért ne húzzunk már egyenlőségjelet a kettő közé. 
Van, aki azért veszi fel, hogy legalább itt könnyítsen az életén, de átlátja, hogy ez a rendszer bizony nem jó. Engem például nem vásároltak meg, de igenis kell az szja kedvezmény és a csok-on is gondolkozom.
geza77
geza77 2021. 02. 23. 22:05
#30856
Pablo Escobar lassan tényleg egy jóllakott napközis Orbán Viktorhoz képest…A maffiaállam vezetője ugyanis úgy döntött, hogy egy saját, a Puskás Stadionba vezető alagutat építtet magának, az erről szóló dokumentumokat pedig egyszerűen titkosíttatja.További részletek: https://alfahir.hu/.../alagut_puskas_ferenc_stadion...
euler 2021. 02. 23. 21:06
Előzmény: #30852  SeldonKuper
#30855
Ritkább is az a fehér hollónál, hogy egy mihamós ítél el fideszest.
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 21:03
Előzmény: #30852  SeldonKuper
#30854
En elitelem azokat, akik a CSOK-ot felveszik. A modern kor besugoi. Van rokonom is aki felvette, elitelem ot is.
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 21:02
Előzmény: #30846  Törölt felhasználó
#30853
A nagycsaládosok inkább eltartják a rendszert, nem kapnak azok senkitől semmit. Ugyanabból a bérből frankón 2-3-al több embert kell eltartaniuk 18 vagy 23 évig. Fogyasztanak, költenek ezáltal adóznak, mint állat.
Egy kimaxolt szja visszaigénylés kb a költségek harmadára-negyedére elég. Ez amolyan röghöz kötés inkább, nem repülgetnek meg utazgatnak a világban, hanem itthon költik el a lóvét, nélküle nehezebb lenne mindenkinek.
SeldonKuper 2021. 02. 23. 21:00
Előzmény: #30843  Törölt felhasználó
#30852
Csak annyit mondhatok hogy miattad, miattatok egyetlen fideszest sem fogok elítélni! 
 Remélem megelégszel a felsorolásodra adott válaszommal! 
SeldonKuper 2021. 02. 23. 20:54
Előzmény: #30847  PusztaPutyin
#30851
Tudtam ,hogy belemagyaráznád!
A rágalmazásra adnád a fejed kifejezés , az pedig a fidszre testált hazugságok voltak!
Felesleges az aggódásod miattam!
SeldonKuper 2021. 02. 23. 20:48
Előzmény: #30844  geza77
#30850
Sajnos minden sajnálatos!
Sajnálatos, hogy ahonnan nézed, minden sajnálatos!
Emlékszem a 2004 előtti időkre, amikor még Magyarország volt a mintapélda az UNIOs Eustat által közölt adatokban.
Nagyot fordult azóta a világ az Eustattal is!
A pénzcentrum sem tudna azokon az adatokon segíteni!
Mindenesetre ajánlanék egy felfedező utat Bulgáriába és Erdélybe!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 23. 20:47
Előzmény: #30846  Törölt felhasználó
#30849
ja VÁLALKOZÓIK között, vállalkozókat olvastam
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 23. 20:46
Előzmény: #30846  Törölt felhasználó
#30848
én vállalkozó vagyok, semmilyen ess pénzt nem osztanak szét közöttem
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 23. 20:45
Előzmény: #30839  SeldonKuper
#30847
Hú de nehéz a felfogásod. Na jó. Janek kérdi: "Amúgy Te milyen pozíciót töltesz be a pártban?" Ez kérdés, igaz? Semmiképp nem rágalom. "Nekem annyi pozicióm van minden pártban mint neked, remélem!" írod te, itt ha nem lenne remélem akkor tisztán rágalmazás lehetne minden esetben amikor neki nem ugyanannyi pártpozíciója van mint neked. A remélem a te jogi mentsvárad, nyilván nem tudatos volt, hanem szerencse. Amikor azt írod "Jobban tennéd, ha előbb tájékozódnál, mielőtt rágalmazásra adod a fejed!" azzal azt fejezed k hogy rágalmazni próbál téged. Na erre írtam hogy inkább igaz az hogy te rágalmazod őt. Így már érted? Te különben lóf@sz posztot nem töltesz be a pártban, ebben biztos vagyok, nem végtelenek a Fidesz elvárásai a tagsággal szemben (lásd az igen hülye kósát vagy az elmeroggyant kövért), de azért ne legyenek illúzióink azzal kapcsolatban hogy vajon te átvinnéd-e ezt az alacsonyan lévő lécet, ha meg nem sértelek már megbocsáss.
ui: soremelés és linkbeszúrás stb nincs, lóf@szfilter viszont van a fórummotorban
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 20:42
Előzmény: #30845  PusztaPutyin
#30846
az EUs penzeket szetosztjak vallalkozoik kozott. az egyedulallok adojabol meg finanszirozzak a csaladosokat. ez a modern szocializmus
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 23. 20:34
Előzmény: #30843  Törölt felhasználó
#30845
"de most nem a külföldibankok pénzéből finanszíroz"
viszont ömlik be az eu pénz, alig győzik ellopni, néha félre is csurran, nekünk
geza77
geza77 2021. 02. 23. 20:33
#30844
https://alfahir.hu/2021/02/15/sereghajtok_eurostat_penzcentumhu_romania_bulgaria?fbclid=IwAR2XxiSCyfw2IfuVCz4S4xnUw4ywPdca6laf18l0zCIjuM4WcvEAfbkdflgRosszabul élünk mint tíz évePénzcentrum cikke szerint a románok és a bolgárok után, mi vagyunk a legszegényebbek az EU-ban. Továbbra is óriási különbségek mutatkoznak az Európai Unió egyes tagállamai között abban a tekintetben, hogy az országokban élő háztartásoknak mekkora mértékű az éves nettó medián bevételük. A különbségek ráadásul úgyis brutálisak, hogyha olyan adatokkal számolunk, amikben már kiküszöbölték az egyes országok közötti árszínvonal-különbségeket. Ebben a tekintetben az EU leggazdagabb és legszegényebb országából való háztartások között 4-szeres jövedelemkülönbség figyelhető meg. Tehát a leggazdagabb tagállamból származók, bevételeik alapján négyszer élnek jobban, mint a legszegényebb országban élők. Sajnálatos módon a magyar háztartások is az EU sereghajtói között szerepelnek, náluk általában csak a román és bolgár háztartások visznek haza kevesebbet. Hiába tehát, hogy a magyar háztartások medián árbevétele majd 40 százalékkal nőtt 10 év leforgása alatt, ez még mindig csak az EU harmadik legrosszabb helyére elég.
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 20:21
Előzmény: #30832  SeldonKuper
#30843
Ha nem vetted volna észre, részben visszatért a régi rendszer. Az 1950-es, 60-as, 70-esévek Magyarországa, a besugó tipusokkal, akik akkor voltak, csak más a nevük. Mert mi volt akkor ? Aki besúgott, kedzvezményt kapott erre arra, esetleg egy kis pénzt, tárgyi javakat.A tárgyi javakat, és amúgy az ország viszonylagos jó létét a kormány külföldi hitelekből finanszírozta. Más kifejezésekkel most is ez van : a kormány finanszírozza a családokat,segít lakást venni, nagy autót, fizeti több sport sportolóit, stb., de most nem a külföldibankok pénzéből finanszíroz, hanem az egyedüllállók vagy gyermektelenek pénzéből (a családtámogatásra gondolok).És a minőség rossz. Rossz a foci, a támogatott emberek általában a jobb módú, de azért nema legértelmesebb emberek (aki értelmes, annak nincs szüksége CSOK-ra, mert azért ez nem olyannagyon nagy pénz...Pláne akkor, ha vissza kell fizetni pl. válás esetén),Ezek a támogatottak a mai rendszer besugói. Könyörgő tekintettel lesik a kormány szavát,hol jön valami alamizsna. Én hallottam olyan nagy családost, aki - nyilván CSOK-os volt - akimég Mészáros Lőrincet se itélte el, mert mégiscsak egy magyar emberről van szó. Ez is a tipukus besugó alkat  : "CSOK-ot kapok, ezért nem itélem el Mészárost sem..." Eltelt párévtized a régi rendszer óta, de ugyanazok a besugó embertipusok nevelődtek ki, mint annak idején.És ezek az emberek (CSOK-osok, kormány által megtámogatott vállalkozók, stb.) nyilván a régi rendszerbenbesugók lettek volna. Mint ahogy nyilván a Kormány tagjai is azok lettek volna. A mai Fideszesek, és a szavazóik pl. az 1956-os forradalom ellen lettek volna akkoriban. Az együttérzés egy nagy maszlag.
SeldonKuper 2021. 02. 23. 20:16
Előzmény: #30822  user01
#30842
Szerinted az Erdő Péter keresztény?
geza77
geza77 2021. 02. 23. 20:15
Előzmény: #30821  user01
#30841

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek