Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2016. 07. 12. 11:32
Előzmény: #359  Törölt felhasználó
#360
Már hogyne tudnák kezelni. Mindegyik lezárná a zöldhatárait. De szerintem már a déli tengerek is le lennének zárva.

Most viszont nem tudják kezelni, ebben igazad van. Nem is kezeleik sehogysem. A "lófaszt a seggetekbe" verziót viszont puffogtatják és 250K-s büntetéseket szavazgatnak meg. Utána pedig azt mondják, hogy ez teljesen természetes. Hát majd az is az lesz, hogy ők nem fogják ezt választott pozícióban puffogtatni. :)
Törölt felhasználó 2016. 07. 12. 11:26
#359
Azért azt jó tudni, hogy ha nem lenne EU, akkor is jönnének ugyanígy a tömegek, és az országok külön-külön még kevésbé tudnák kezelni. Egy példa: valamelyik ország kerítést épít és nem engedi be őket, mire feltorlódnak a másik országban. A másik ország meg esetleg úgy gondolja, hogy lófaszt a seggetekbe és páncélosokkal áttöri a kerítést...
Törölt felhasználó 2016. 07. 12. 11:19
Előzmény: #355  Törölt felhasználó
#358
a fiatalok EGYÉRTELMŰEN eu pártiak
a többi nem számít
az öregek kihalnak, orbánfélék ))

modjuk még ő se meri a kilépést üvölteni, annyi esze még maradt
a sok lopás mellett
_pampa 2016. 07. 12. 11:15
Előzmény: #355  Törölt felhasználó
#357
Az EU, ha így folytatja összedől magától. "

olvasni, értelmezni! :))))
kukker 2016. 07. 12. 10:41
Előzmény: #353  Phylaxa
#356
"Egyébként azok a kölföldiek, akik hivatalosan dolgoznak a briteknél biztosan maradhatnak. Ez sem jött be a káoszimádóknak. :)"

Sőt!:

Paradigmaváltás? - Nagy-Britannia külön tárgyal a V4-ekkel

Előre nem látott előnyökkel járhat a brit EU-referendum végeredménye Kelet-Közép-Európa számára: a visegrádi csoport (V4) az Egyesült Királysággal kiegészített formátumban a Brexit következményeiről fog tárgyalni - jelentette be szombaton Witold Waszczykowski lengyel külügyminiszter, miután a varsói NATO-csúcstalálkozó keretében részt vett a V4 külügyminisztereinek tanácskozásán

link

Törölt felhasználó 2016. 07. 12. 10:39
Előzmény: #352  _pampa
#355
"érdekes vélemény,ugyanaz mint az enyém!"

Ez a hét vicce. PAMPA MINT EU PÁRTI!!!!!
Phylaxa 2016. 07. 12. 10:32
Előzmény: #352  _pampa
#354
Pampa! Van két véglet: jöjjön mindenki akar csak akar és senki se jöjjön.

A lakosság nyilvánvalóan a kettő között helyezkedik el. Ez a természetes. Tehát aki nem a két véglet támogatója, azok fogják meghatározni, hogy mi legyen a jövő.

Korlátozott, jól ellenőrzött bevándorlás. Ezt fogják támogatni a legtöbben, ez az én véleményem. A zöldhatárokon beözönlést, pedig gyorsan el kell felejteni.
Phylaxa 2016. 07. 12. 10:02
Előzmény: #352  _pampa
#353
Az EU-ba igyekvő népvándorlás határozza meg az elkövetkező évek szavazásait. Ezt még azok is elfogadják, akik egész Afrikát és aa Közel-Keletet szívesen várják. :)

Egyébként azok a kölföldiek, akik hivatalosan dolgoznak a briteknél biztosan maradhatnak. Ez sem jött be a káoszimádóknak. :)
_pampa 2016. 07. 12. 09:52
Előzmény: #349  Phylaxa
#352
"Az EU, ha így folytatja összedől magától. Nem kell senkinek aktivizálnia magát hozzá. Sajnálom, mert EU párti vagyok, de valamit tenniük kellene, "

érdekes vélemény,ugyanaz mint az enyém!
pedig nem ismerjük egymást,így nem beszélhettünk össze. :)))

ráadásul mint más beszélgetésből kiderült egyes folyamatokat,történéseket teljesen másképp értelmezünk.

de a HAZÁT érintő kérdésben nincsen mellébeszélés!

kukker 2016. 07. 12. 09:45
Előzmény: #348  Törölt felhasználó
#351
Aztán te kivagy, hogy ez bárkit is meghasson?
Mekkora veszteség ért minket, húúú... :D

Phylaxa 2016. 07. 12. 09:37
Előzmény: #345  Törölt felhasználó
#350
Spanyolországon nem vonultak át fél millióan egy év alatt. Kökeményen védik a kerítésüket. A svédekhez amikor megérkezett a vége 160K, azonnal zártak.

Aki hozzánk beérkezne, az itt is maradna Maci és ezt te is tudod. Az őszi osztrák határzárnál kiderült és Merkel is beszélt erről. Úgy fogalmazott, hogy "meg kellett menteni a menekülteket tőlünk", ezért ismét kinyitották.

Aztán a Macedónok oldották meg egy kis időre, de az áramlás nem áll meg. Jönnek újabb és újabb útvonalakon.
Phylaxa 2016. 07. 12. 09:31
Előzmény: #344  kimpaa
#349
" De az amiért kiírták, az az EU-s terv már nem aktuális, "

Nem aktuális? Mi változott? Miről szavazgatnak a még vezetésben levők? Konkrétan a 205K-s büntiről és még el is mondják, hogy ez teljesen ok. :)

Semmi sem változott.Ugyanúgy egy irányba mennek a dolgok. Konkrétan egyre nagyobb tömegek áramlanak ismét az EU-ba. A mi határainknál is alakulnak ismételten a problémák, a szerbek már gondban vannak. De az olaszokhoz is viszik őket rendesen.

Skandinávia lezárt és úgy is marad, amíg valódi változás nem lesz. Azt pedig, hogy a Frontex nem enged be senkit a zöldhatárokon, azt majd a mesékben keresd, mert erről még suttogások sincsenek, nemhogy kijelentések. Viszont te nem fogod megvédeni helyettük a külső határt, mert az ő joguk lesz csak, hogy "őrizzenek".

Ez az EU-ból való kilépés pedig egy ökörség. Az EU, ha így folytatja összedől magától. Nem kell senkinek aktivizálnia magát hozzá. Sajnálom, mert EU párti vagyok, de valamit tenniük kellene, viszont azonkívül, hogy a visegrádi országokat szidják, semmit sem csinálnak. Juncker csodálkozva tapasztalta, hogy nem ő döntni el például a Kanadával köttendő gazdasági szerződést. Szerinted tisztában van vele, hogy mi az EU? :)
Törölt felhasználó 2016. 07. 12. 09:05
Előzmény: #347  _pampa
#348
erőszakos emberekkel NEM tárgyalok
_pampa 2016. 07. 12. 09:03
Előzmény: #345  Törölt felhasználó
#347
ahol még a nemzetgazdasági miniszter szerint is vendégmunkásokra lenne szükség a munkaerőhiány megoldására"

bizony! :)))

VENDÉGMUNKÁSRA!

nem migránsra!!!

mert a munkás DOLGOZNI utazik egy adott országba!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 07. 12. 08:54
Előzmény: #345  Törölt felhasználó
#346
Alighanem az értelmesebbek már kivándoroltak, nem túlságosan hízelgő eredmények.
Törölt felhasználó 2016. 07. 12. 08:47
Előzmény: #344  kimpaa
#345
Működik a kormánypropaganda: a magyaroknál senki se retteg jobban a menekültektől Európában

Spanyolországban, ahol követtek már el nagyszabású terrortámadást iszlamista szélsőségesek, a megkérdezettek csupán 40 százaléka tart attól, hogy a menekültek miatt nőhet a terrorveszély.
Ezzel szemben Magyarországon, ahol még soha semmilyen szélsőiszlamista incidens nem fordult elő, a válaszadók 76 százaléka tart ettől,

ami európai rekord. Hozzánk hasonló mértékben csak a lengyelek rettegnek attól, hogy a menekültek érkezésével nő a terrorveszély, ott 71 százaléknyian nyilatkoztak így, összeurópai átlagban viszont csak 59 százaléknyian.
A magyarok a terrorizmusnál is jobban tartanak attól, hogy a menekültek elveszik a munkájukat:

a válaszadók 82 százaléka fél ettől

az országban, ahol még a nemzetgazdasági miniszter szerint is vendégmunkásokra lenne szükség a munkaerőhiány megoldására. És ahol amúgy összesen mintegy ezer menekültet kéne befogadni az európai tervek szerint. A magyarok idegenellenessége még abban is megmutatkozik, hogy 43 százalékuk szerint "az országban tartózkodó menekültek inkább felelőssé tehetők a bűnözésért más csoportoknál", ami egész különös, tekintve, hogy az országban alig-alig vannak menekültek.
kimpaa
kimpaa 2016. 07. 12. 08:40
Előzmény: #343  _pampa
#344
Én is bojkottálni fogom a szavazást, hiába nem akarom hogy bárkit is ide telepítsenek. De az amiért kiírták, az az EU-s terv már nem aktuális, így ez csak az EU-ból való kilépés előmozdításához használnák fel.
Szerencsére olvastam hogy minden táborban kétharmados többségben a bentmaradást akarók aránya, így remélem ezek se mennek el szavazni. A maradék 800 ezer fanatikus mehet, kiröhögjük majd ezeket az érvénytelen szavazás miatt :)
Erre buzdítok mindenkit, hogy maradjon otthon. Nekünk az EU az egyetlen mentsvárunk, hogy el ne kezdődjön itthon a putyini, erdogani ámokfutás.
Továbbá remélem eljön az is mikor a teljes politikai elitet látjuk a híradóban repülőkön elmenekülni, na de nem háború miatt hanem mert végre kiderült minden mocsokságuk. Álom, szép álom.
_pampa 2016. 07. 12. 08:29
Előzmény: #342  _pampa
#343
szerinte az ellenzék által EU-ellenesnek titulált népszavazás elleni bojkott, "

ezt megint meg kell jegyezni!

mármint az ellenzék népszavazás elleni bojkottját!

_pampa 2016. 07. 10. 07:56
Előzmény: #333  bamba
#342
Milyen kultúrát hozna ide az ISIS? Esetleg az iszlám?
Sürgősségin kell majd mindig 2 orvosnak lenni? Egy női és egy férfi...ahogyan a mentők,tűzoltók,rendőrök,katasztrófavédők is csak "vegyes" személyzettel vonulhatnának?

_pampa"

látom megtaláltad, de ötleted a megoldásra nincsen....

olvasol híreket?

valahol a nagy messzi távolban azért halt meg egy fiatal lány, mert a tengerparton csak FÉRFI vízi mentők dolgoztak és az apa nem engedte,hogy a fuldokló lányához érjenek....
ahogyan a németeknél is halt meg fiatal lány az apja fanatikus vallásos élete miatt....

ezt a kultúrát szeretnéd tömegesen Magyarországra hozni!

és még mielőtt kötekednél, itt van és már elég régen itt van közöttünk az iszlám. csak KEZELHETŐ mennyiségben!

nekem és még itt egy pár másik embernek a TÖMEGESSEL és az ELLENŐRIZETLENNEL van gondunk!

nem a migrációval.

első perctől ezt írjuk.
_pampa 2016. 07. 10. 07:49
Előzmény: #325  bamba
#341
ez sem rossz! :)))

"Az a helyzet, hogy pampának fogalma sincs, hogy kikről fog szavazni, Nem érdekli. "

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

egy kérdés értelmezése is gondot okoz.....

akkor kiről..akarom mondani...miről beszélgetünk? :)))
_pampa 2016. 07. 10. 07:46
Előzmény: #337  bamba
#340
"A világ már nem úgy működik, ahogy a begyöpösödöttek elképzelik. A világ egyre nyitottabb, vagy szeretettel befogadod az változást, vagy marad neked a gyűlölködés. Remélem te a változást befogadók életét tudod majd élni. "

Bizony ezt nagyon jól látod! Egyre nyitottabb!

Nagyon jól példázza ezt, pl. Izrael,USA,Ausztrália,Új-Zéland,Kuvait,Szaud-Arábia ! :)))

jó lesz ez! :)))
Phylaxa 2016. 07. 09. 22:42
Előzmény: #338  bamba
#339
"Igen, sajnos a saját gondolataid tükröződnek vissza a hozzászólásaidban. "

Hát ennek nagyon örülök. Az első értelmes mondat amit leírtál. Neked mikor fognak a saját gondolataid tükröződni abban amit leírsz? :)

Első szabály. Ha Jézust próbálod követni, akkor ne hazudozz! Nagyon fontos. Nos neked ezzel kellene kezdened a megértését. A többi egy kicsit bonyolultabb.A megérteni embereket pedig az egyik legnehezebb. Ehhez már meg kellene értened amit írnak például és nem rájuk aggatni dolgokat, amikről sosem beszéltek vagy esetleg másokkal beszéltél. :)
bamba 2016. 07. 09. 22:11
Előzmény: #336  Phylaxa
#338
Igen, sajnos a saját gondolataid tükröződnek vissza a hozzászólásaidban.

Pl.: "Te ezt tanultad Jézustól. Sok szerencsét a gyűlölködésben! "

Nem tudom miért veted meg Jézus tanait, de ezt magaddal kell tisztáznod.

Az nem segít ezen, ha másokra próbálod a gondolataidat kivetíteni. Ezen mi nem tudunk segíteni, a problémád megoldása a te elhatározásodon múlik.
bamba 2016. 07. 09. 22:08
Előzmény: #335  Phylaxa
#337
Ó, pampa már kezdi sejteni, hogy mi a különbség pl. az iszlám és a között, amit bele programoztak. Pl. az ilyen link iszlamista képekkel nehezen birkózik meg.

A világ már nem úgy működik, ahogy a begyöpösödöttek elképzelik. A világ egyre nyitottabb, vagy szeretettel befogadod az változást, vagy marad neked a gyűlölködés. Remélem te a változást befogadók életét tudod majd élni.

Aki útra kél, az nem azért teszi azt, mert rosszabbra vágyik. Nem azért teszi, mert arra vágyik, hogy gyűlölködők vegyék őket körül. Magyarországot is azok hagyják maguk mögött, akiknek már végképp elegük van a hamis prófétákból, s már nincs erejük újra meghallgatni a hazug szavakat, amit időről időre teljesen megváltoztatnak.
Gondolj bele, hogy ég most azok képén a bőr, akik 1 éve még ennek link hirdetésére voltak beprogramozva, ma meg azzal szembesülnek, hogy ennek ellenkezőjét kellene képviselniük, arra programozzák át őket. Nem irigylem őket, lesütött szemmel kell most járjanak, elárulták őket.

Az általam ismert összes külföldről érkezett ember emberként tudott viselkedni. Példásan tudtak viselkedni. Mind, pedig sokkal volt már dolgom az elmúlt közel két évtizedben.

Ugyanakkor az elmúlt 1 évben érezhető volt bennük a feszültség. De ez nem csoda, nehéz olyan környezetben élni, ahol a kormányzat nyíltan idegengyűlölő. Jobban mondva annak állítja be magát, hogy ezzel elterelje a figyelmet a vagyonok eltüntetésének folyamatáról.
Phylaxa 2016. 07. 09. 21:49
Előzmény: #334  bamba
#336
Mi a saját gondolatom? Hogy megkérdeztem, vajon a többi élsősködve gazdagodót is hasonló módon kezelted az eltelt 30 évben?

Gondolom nem, ezért mondtam el a véleményemet a te Jézus követésedről, melyet reklámoztál a mai nap is. :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 21:43
Előzmény: #333  bamba
#335
Én nem Pampával beszélgetek, hanem veled. Amivel nem értesz egyet Pampával, azt vele beszéld meg! :)

Én nem keresem a kiutat, hanem világosan leírom, hogy Európát meg kell hagyni a az európai népeknek és kultúrának. Én sem megyek az arab államokba és hidetem, hogy legyenek olyanok mint mi. Nem avatkozok bele a dolgaikba. Magyarul tiszteletben tartom a dolgaikat. Az ő törvényeik, az ő hitük.

Ha viszont idejönnek, akkor a minimum, hogy tartsák tiszteletben a mi hitünket (akármennyi is van), a kultúránkat és törvényeinket. Magyarul az jöjjön ide, aki másra vágyik és nem felel meg neki az ahol élt. Erről beszélek és semmi másról.

A valódi menekültkérdést pedig muszlim területen kell megoldani. Ez pedig nem Juncker úr és a többiek feladata, hanem az ENSZ-é. Ugyanis ez globális probléma.
bamba 2016. 07. 09. 20:02
Előzmény: #332  Phylaxa
#334
Ne a saját gondolataiddal kiegészített szövegre reagálj, mert akkor saját magadnak válaszolsz!

Annak sok értelme nincs. Persze így megismerheted önmagad.
bamba 2016. 07. 09. 20:01
Előzmény: #331  Phylaxa
#333
Ez esetben kicsit figyelmesebben olvasd mások írásait!

"Milyen kultúrát hozna ide az ISIS? Esetleg az iszlám?
Sürgősségin kell majd mindig 2 orvosnak lenni? Egy női és egy férfi...ahogyan a mentők,tűzoltók,rendőrök,katasztrófavédők is csak "vegyes" személyzettel vonulhatnának?

_pampa"

Én is csak a programozottaktól hallok ilyet.

Ezek ők. Így élik az életüket.

Örülök, hogy te már keresed a kiutat!
Phylaxa 2016. 07. 09. 19:35
Előzmény: #330  bamba
#332
Na akkor örülj ennek az információnak és kezeld az Árpit és Tónit is máshogy mint a többi embert! Te ezt tanultad Jézustól. Sok szerencsét a gyűlölködésben! :)

Kapolyi úr cégéről is leírtad ugyanezt 1 milliószor? A többiekkel az elmúlt 30 évben rendben voltál? Jézus világosan megmondta neked, hogy nem egyformán kell utálni mindenkit ugye? :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 19:30
Előzmény: #329  bamba
#331
Amiket most leírtál azt tőled hallom először. Mi nem hoztunk szóba ilyesmit. Nekem vannak muszlim ismerőseim, ázsiai ismerőseim, és még sok másféle ismerőseim, sőt munkatársaim is, de senki sem erről beszél amiről te. Ők pont olyan természetes emberek mint mi vagyunk és a mindennapi életről szoktunk beszélgetni. Egyikünk sem gyűlölködik, itt egyedül te hazudozol ilyesmiről, miközben azt hirdeted, hogy ezt Jézustól tanultad. Lelked rajta. Ez vagy te.
bamba 2016. 07. 09. 17:54
Előzmény: #328  Phylaxa
#330
A migráns a kötvény lejáratakor megkapja annak névértékét, kötvény típustól függően még kamatot is kap.

A jutalékot a kötvény kibocsájtója, a magyar állam fizeti meg, a jutalék pedig kötvényenként 80-90.000 euró. Ezt a pénzt Árpi és Tóni offshore cégei teszik zsebre.
A jutalékot a magyar állam a beszedett adókból tudja fizetni.
bamba 2016. 07. 09. 17:49
Előzmény: #327  Phylaxa
#329
Én ismerem ezeket a kultúrákat, ismerem őket, mivel nem egy billentyűzet mögül mondok véleményt emberekről. Vannak olyan buta meberek, akik az ISIS-ből kiindulva hoznak ítéletet a muszlimokról, a mexikói drogbárókra alapozzák a véleményüket a keresztényekről, vagy Pol-Pot-ról olvasva tanulmányozzák a buddhizmus alapjait.

Persze érdeklődve olvasom, hogy milyen butaságokat programoznak belétek, de ettől a világ megy tovább. Megpróbáltok beilleszkedni, vagy marad számotokra a gyűlölködés.
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:43
Előzmény: #326  bamba
#328
A migráns hosszúlejáratú magyar állampapírt vesz. Ezért letelepedhet. Ez az üzlet egy offsore-on megy keresztül és a kiválasztottakat a magyar állam fizeti, mint minden más területen, ahol az állam érdekelt. Gondolom az energia offshore cégen keresztüli átmosásáról már hallottál. De hallottál már sok olyan állami cégről, aminek semmi jelentősége, de van pár kiválasztott, aki ezen keresztül nem kis pénzekhez jut, akár alkalmazottként is. Nem így volt ez minden kormánynál a rendszerváltás óta? Vagy talán előtte is akadt ilyen?

Mesélj az állampapírokról, milyen közgazdasági fogalmuk van? Egyesek majd megveszik olcsón és a magyar állam nekik fizeti ki? :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:37
Előzmény: #325  bamba
#327
"Ezzel szemben én, hogy magamat idézzem, egy korábbi hozzászólásom: "A teljesség igénye nélkül az elmúlt 5 évben EU-n kívüli országból érkezett tanítványaim voltak: kínai, vietnami, koreai, indiai, nigériai, brazil, kanadai, szír. Ennél több volt, emlékezetből, arcokra visszagondolva írtam. Kivétel nélkül minddel nagyon jól megértettem magam. "

No ennek semmi köze a migrációhoz. Pláne nem ehhez ami most folyik. Leírták már sokan, hogy a világ minden részéből köztük természetesen muszlim ismerőseik vannak és minden ok. De azt is leírták, hogy ez nem ugynaz, mint több millió muszlim bevándorlót letelepíteni egy más vallású és kultúrájú társadalomban és eltartani évtizedekig. De téged ez nem érdekel, te odafigyelsz másokra mit mondanak. Te követed Jézust és megérted az embereket, amit mondanak neked. Ezt is megérted, amit most írtam. Nyilván. :)
bamba 2016. 07. 09. 17:33
Előzmény: #324  Phylaxa
#326
Tóninak és Árpinak a magyar állam fizet, nem a migráns.

A kötvény közgazdasági fogalmával hogy állsz?
bamba 2016. 07. 09. 17:32
Előzmény: #323  Phylaxa
#325
Az a helyzet, hogy pampának fogalma sincs, hogy kikről fog szavazni, Nem érdekli.

Ezzel szemben én, hogy magamat idézzem, egy korábbi hozzászólásom: "A teljesség igénye nélkül az elmúlt 5 évben EU-n kívüli országból érkezett tanítványaim voltak: kínai, vietnami, koreai, indiai, nigériai, brazil, kanadai, szír. Ennél több volt, emlékezetből, arcokra visszagondolva írtam. Kivétel nélkül minddel nagyon jól megértettem magam. "

Erről mi a véleményed?
" Isten országa nehezen meghatározható, nem lehet azt mondani, nézd, itt van, vagy ott van. Közöttünk van, közöttünk tud létrejönni, ha mi engedjük, ha befogadjuk tanítását, ha meghalljuk az Ő szavát, és tettekre is váltjuk. Mit mond Ő, mit tegyünk, hogy létrejöjjön közöttünk ez az ország? Azt kéri, ne építsünk falakat, ne húzzunk kerítéseket egymás köré, bontsuk le a határainkat embertársaink között, mert Isten országa ebből a határtalanságból épül fel. Forduljunk egymás felé szeretettel, irgalommal, igazsággal. Lépjünk túl a kapott rosszon, tanuljunk meg megbocsátani, imádkozni azokért, akik nem kedvesek hozzánk, az összes emberben a jót látni"
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:26
Előzmény: #321  bamba
#324
A migráns vásárol hosszúlejáratú kötvényeket. Az ügylet egy offshore mögé van bújtatva.

Még mindig nem értem, hogy milyen jutalékot fizet a magyar lakosság? :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:24
Előzmény: #319  bamba
#323
"Megint csak nem értelek. Pl. próbálom rávezetni pampát arra, hogy ő valójában szereti a migránsokat".

Ezt most leírtad. Te általánosítasz. Pampa nem. Neked mindenki mindenki, Pampának nem. Neked tök mindegy bármi, Pampának nem.

Amit utána írtál az hazugság és még csak meg sem indoklod, pedig megkaptad kérdésnek. Jézust követed. Világosan látszik. :)

Te figyelj! "Ne hazudj!" Ez ismerős? Ugye te nem szoktál hazudni? Még véletlenül sem. Még úgy sem, hogy a legelső dolog ami bármelyik írásodból látszik a hazugság maga? :)

bamba 2016. 07. 09. 17:19
Előzmény: #316  Phylaxa
#322
Magyar családok.
bamba 2016. 07. 09. 17:18
Előzmény: #315  Phylaxa
#321
A jutalékot a magyar családok által befizetett adókból fizetik. Árpi és Tóni a magyar családok pénzét költi.
bamba 2016. 07. 09. 17:17
Előzmény: #314  Phylaxa
#320
Ennyire nem figyelsz oda arra, amit írok?
bamba 2016. 07. 09. 17:16
Előzmény: #313  Phylaxa
#319
Megint csak nem értelek. Pl. próbálom rávezetni pampát arra, hogy ő valójában szereti a migránsokat, hisz a Tóni-Árpi féle, lassan már 10.000 főt elérő migránstömeget, akiként még fizettek is a magyar családok (Tóninak és Árpinak) testvéreként szereti, akkor miért küzd a többi migráns ellen?
bamba 2016. 07. 09. 17:14
Előzmény: #312  Phylaxa
#318
Ahogy írtam, az vagy, ahogy az életed éled. Ez nem azt jelenti, hogy gyűlölnélek.

Az vagy, amit írsz. Ez se azt jelenti, hogy gyűlölnélek!

Akkor érzed azt úgy, hogy gyűlöl téged valaki, ha nem tetszik neked az, aki vagy. De ez a te magánügyed, kérlek ezt magaddal intézd el.
Törölt felhasználó 2016. 07. 09. 17:08
Előzmény: #311  csendben
#317
DÖBBENETES!!
És még neki áll feljebb!!
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:08
Előzmény: #309  bamba
#316
Ez a kettes pont érdekel. Milyen családok fizettek offshor cégeknek a migránsaaidért? :)

"az összes emberben a jót látni", de jó, hogy ezt te nyilvánosan vallod, átjön a beírásaidból kristálytisztán. :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:06
Előzmény: #307  bamba
#315
Elsikkasztották a migránsok pénzét, amit a migránsok letétbe helyeztek náluk? Ejha! Te tudsz valamit. Hogy jössz ehhez te mint adófizető? :)

Phylaxa 2016. 07. 09. 17:03
Előzmény: #305  bamba
#314
Figyelj! Téged érdekel, hogy az emberek akarnak-e folyamatos, tömeges muszlim bevándorlást az országba? Írd már le, hogy tudjuk! Igen vagy nem? Mert szerintem téged ez nem érdekel. Szarsz te nagy ívben bele, hogy az emberek mit gondolnak.

"az összes emberben a jót látni" :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 17:01
Előzmény: #303  bamba
#313
"az összes emberben a jót látni"

Ez az elved. Nézd végig a munkásságod a fórumon. :)
Phylaxa 2016. 07. 09. 16:59
Előzmény: #298  bamba
#312
"az összes emberben a jót látni"

Ugyan ne viccelj már! Állandóan gyűlölködsz! Nézzél már tükörbe! Nem is tudom kibe nem kötöttél még bele! :)
csendben 2016. 07. 09. 16:57
Előzmény: #310  _pampa
#311
Szavad ne feledd!

A 190-es hsz.-edet már akkor elmentettem.
Tudod oda,ahova a többi nagy mondásodat is...

_pampa 2016. 07. 09. 16:38
Előzmény: #309  bamba
#310
ezt lementettem okt. 3.-ra.:)))
bamba 2016. 07. 09. 16:31
Előzmény: #308  _pampa
#309
Összegezzük, mit tudtunk meg ma:

1) nem ismered a magyar alkotmányt,
2) a magyar családok által Tóni-Árpi féle offshore cégeknek kifizetett 100 milliárdos jutalékért ide hozott migránsokról semmit se tudsz, egyenesen fiktívnek nyilvánítod őket, ugyanakkor azon migránsok ellen kikelsz, akik után a magyar családok nem fizettek Tóninak és Árpinak.
3) Jézus tanait továbbra is elutasítod.
_pampa 2016. 07. 09. 16:27
Előzmény: #307  bamba
#308
nyomjad csak!

a mára kiszabott tóni-árpi adag még nem lett teljesítve! :))))

hová vigyem a szenyót a tóni-árpi migráncsainak? hol élnek? melyik táborba?
bamba 2016. 07. 09. 16:22
Előzmény: #306  _pampa
#307
Ami biztos van: 100 milliárdot meghaladó jutalék a Tóni-Árpi féle offshore cégeknek a migránsok után.

Azt te döntöd el, hogy tagadod-e azt, hogy ezek létező migránsok és sikkasztással vádolod meg a kormányt, vagy írsz pár szót a migránsokról.

De már döntöttél is. A sikkasztás úgy látom kedvesebb kiút számodra ebből, mint hogy a migránsok iránti szeretetedről írj.
_pampa 2016. 07. 09. 16:19
Előzmény: #302  bamba
#306
akkor levonjuk a következtetést....

nincsenek tóni meg árpi migránsok...
mert ha lennének elárulnád hol élnek,mivel ezt nem írtad meg....

további jó tóni meg árpizást!

pedig már megkentem a szenyókat is! :)))
bamba 2016. 07. 09. 16:15
Előzmény: #297  Phylaxa
#305
A kormány kezdeményezte népszavazásról beszélsz te is, ugye?
bamba 2016. 07. 09. 16:15
Előzmény: #296  Phylaxa
#304
"Írtam már, nem kell mindenkinek ismerni a magyar alaptörvényt, ez a magyarokra tartozó dolog."

Igen.
bamba 2016. 07. 09. 16:13
Előzmény: #293  Phylaxa
#303
Ami le lett írva, az le lett írva.

Az vagy, amit leírtál. Ahogy az életed éled. Én is az vagyok, ahogy én az életem élem.

Ez így van jól. Nem kell ezt magyarázni, fölöslegesen teszed.
bamba 2016. 07. 09. 16:11
Előzmény: #291  _pampa
#302
Azt akarod mondani, hogy nem tudod kik után fizetnek a magyar családok fejenként 80-90.000 eurót Árpinak és Tóninak?

Érdekes kinyilatkozás ez részedről!

Tehát fogalmad sincs arról, hogy kik is azok a Tóni-Árpi féle migránsok, akik után 100 milliárd Ft fölötti összeget fizettek ki a magyar családok.

Viszont azokkal problémád van, akik után nem fizettek a magyar családok pénzt Árpinak és Tóninak.
Így már tiszta!
_pampa 2016. 07. 09. 16:11
Előzmény: #299  bamba
#301
Gondolom Tóni és Árpi migránsait nem szólod le, ha a mecsetbe indulnak.

mondom én,hogy tudod hol élnek!

áruld el!

lécci,lécci! :))))

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek