Topiknyitó: Amanda11 2020. 01. 28. 16:12

Niedermüller TAKARODJ!  

Takarodj!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sungir 2020. 01. 30. 10:53
Törölt hozzászólás
#100
rockmaster 2020. 01. 30. 10:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#99

Nincs mese, mindenki összeesküdött ellenünk.
Orbánnak liberális válsághelyzetet kellene kihírdetni, annyira tarthatatlan, hogy Budapestet nem az Orbán-párt irányítja, és még Sorost is sokszor kell kimondani, sőt Warren Buffet is képbe került, miután azt mondta, hogy szimpatikus neki Magyarország, a történelme, az itt élő emberek, ez mind csak terelés a részéről, így próbál beférkőzni a tudatba :)
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 01. 30. 10:38
Előzmény: #94  impudent
#98
Marx annyira nem vágja a gazdaságot hogy az csuda. És vannak emberek mint pl az apósom, akik komolyan veszik a faszságait. Horror baromságokat írt, nem sok nála bomlasztóbb figurát láttam még.
Törölt felhasználó 2020. 01. 30. 10:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#97
Mivel hazudsz, nem fecsérlem vitatkozásra az időt.
sungir 2020. 01. 30. 10:34
Törölt hozzászólás
#96
Törölt felhasználó 2020. 01. 30. 10:24
Előzmény: #91  Sehmet
#95
Ne már, megint? Annyiszor átrágtuk már, nem is mennék bele különösebben, csak két példa. Amikor Bajnai átadta a kormányrudat, akkor 78 % volt a gdp-arányos adósság és a gdp 11 %-a félre volt téve a Manyupban (tudod ezt nyúlta le Orbán), Bajnai is megtehette volna, hogy beszántja a manyupot és adósságtörlesztésre fordítja és akkor máris csak 67 %-nál vagyunk (mintha most még felette lennénk, nominálisan meg nemhogy csökkent volna, hanem nőtt az adósság). A növekedés meg ugye a szocik alatt is volt jó pár évig 4 % felett, sőt asszem 5 % is volt az egyik évben.
impudent 2020. 01. 30. 10:22
Előzmény: #93  gombócból_is_sok
#94
Nékem az a bámulatus hugy valaki ennyire elfogult mint Te.
Valami sérelmed van azt nem kollene egy olyan kimagasló emberen léverni mint Marx.
Te ollan mikronnyi vagy mellette hugy abszúrd ilyet mondani részedrul.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 01. 30. 10:14
Előzmény: #91  Sehmet
#93
Mindig felkapom a fejemet ha azt látom, hogy valaki még mindig marxkarcsi, az öreg idióta gazember tanaival példálózik. Főleg amikor nem egy thürmerista hanem egy nerrajongó teszi. Bámulatos.
sungir 2020. 01. 30. 10:12
Törölt hozzászólás
#92
Sehmet
Sehmet 2020. 01. 30. 10:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#91
Akkor nézzük a számokat! A Fidesz 51 %-os GDP arányos államadóssággal és 4,1 %-os költségvetési hiánnyal adta át a kormányzást. Gyurcsányék - már a gazdasági válság előtt - közel 10 %-os költségvetési hiányt csináltak 2006-ban, és 70 % fölé vitték az államadósságot. Miután ezt a legyengített gazdaságot 2008-ban telibe kapta a gazdasági világválság, már 83 %-on volt az államadósság, és azok közé az országok közé tartoztunk, akiknek IMF hitelt kellett felvenni, összesen 20 milliárd euró összegben, hogy megakadályozzák az államcsődöt. De ez még nem volt elég, Bajnaiék hozzányúltak a nyugdíjakhoz, megszüntették a svájci indexállású nyugdíjemelést (amikor infláció és előző évi keresetnövekedés volt az éves nyugdíjemelés alapja), megszüntették a 13. havi nyugdíjat és 65 évre emelték a nyugdíj korhatárát. A gazdasági növekedés mínuszos volt. Most hol tartunk? A 3 %-os maastrichti kritériumként szereplő államháztartási hiány alatt, először a 2004-es EU-s csatlakozás óta, 67 %-os GDP arányos államadósság és a rendszerváltoztatás óta legalacsonyabb munkanélküliség, a posztkommunista államok közül a legalacsonyabb arányú - 6,3 %-os - külföldi munkavégzés, és a legmagasabb, 4-5 %-os (GDP) gazdasági növekedés. Nem véletlenül lett Gyurcsány a világ egyik legrosszabb vezetője: https://hvg.hu/gazdasag/20171222_Gyurcsany_a_vilag_egyik_legrosszabb_vezetoje
Most van egy szivárványkoalícióval, mint "alternatívával", amelyik még önmagágát sem tudja vezetni, nem az országot.Az, hogy a jobboldal most kezdi megteremteni a gazdasági holdudvarát, semmivel nem etikátlanabb, mint volt állampárti nomenklatúra fillérekért történő vagyonszerzése a privatizációkor - néha Apró kis segítséggel - , mivel a Forbes szerinti 100 leggazdagabb magyar közül 82 baloldali kötődésű, akik a privatizációkor gazdagodtak meg, akik a '90 előtti, munkásosztály és parasztság fizetett forradalmárjaiból lettek ezek osztályok "kizsákmányolói", és rakták tízezer-számra utcára a munkásaikat, azaz a politikai hatalmukat gazdasági hatalommá mentették át, majd nagy részük a nyugati multiknak eladta jó pénzért a fillérekét privatizált cégét, a multik meg bezárták azokat és a saját termékeiket hozták kis hazánkba, ergo piacot vettek. Ahogy Marx elvtárs mondta A német ideológia c. művében, a létezés határozza meg a tudatot, "Nicht das Bewußtsein bestimmt das Leben, sondern das Leben bestimmt das Bewußtsein. In der ersten Betrachtungsweise geht man von dem Bewußtsein als dem lebendigen Individuum aus, in der zweiten, dem wirklichen Leben entsprechenden, von den wirklichen lebendigen Individuen selbst und betrachtet das Bewußtsein nur als ihr Bewußtsein." - vagyis röviden,  Marx amellett érvel, hogy nem lehet "az ember"-ből úgy általában kiindulni, hanem csakis a konkrét történelmi szituációban élő, meghatározott társadalmi és gazdasági viszonyok közt élő emberből.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 30. 10:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#90
Nem Soros?
sungir 2020. 01. 30. 10:02
Törölt hozzászólás
#89
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 30. 09:55
Előzmény: #86  Csakisazigazat
#88
Nem olvassát akartam írni.
jarisz 2020. 01. 30. 09:55
Előzmény: #84  Csakisazigazat
#87
Formedveny amennyit ismétlik magukat. Gyulokodes ezerrel.
Mixer bátyó bebaszta koizejuk a
KUTYA GUMIT UJ RAGODNIVALONAK :)))
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 30. 09:53
Előzmény: #83  salve
#86
Az ellenzéknek van vezetője???A Fidesznek annak van, azt tudjuk, de az ellenzéké lenne Gyurcsány?Még jó hogy ezt olvassa Jakab Péter , mert biztos ezt elmondaná a következő Parlamenti ülésen, hogy ilyen választói vannak a Fidesznek illetve Orsósnak.
Törölt felhasználó 2020. 01. 30. 09:51
Előzmény: #83  salve
#85
"szóval tőled is megkérdezem de nem kell válaszolni már mert sem gtg, sem a többi szerencsétlen, ágrólszakadt ex meg jelenl-balliberális sem tudott itt rá válaszolni:"
Nem én tehetek arról, hogy nem tudod a válaszokat felfogni, egyébként meg én nem vagyok különösebben liberális. (A baloldaliság és a liberalizmus nem azonos fogalmak, még akkor sem, ha Habony Árpi így tanítja nektek.)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 30. 09:49
Előzmény: #83  salve
#84
Néha el kellene kapcsolni azt a ki..szott tv-t az M1 -ről és a Dunna tv-ről!!!Nézzed inkább a Dikk TV-t!!!
salve 2020. 01. 30. 09:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#83
mézga te a meséidben élsz még mindig??!!
merthogy, szerinted ki most az ellenzék vezetője, nem úgy hívják hogy Gyurcsány (vagy Gyurcsányné, teljesen egyremegy)?
szóval tőled is megkérdezem de nem kell válaszolni már mert sem gtg, sem a többi szerencsétlen, ágrólszakadt ex meg jelenl-balliberális sem tudott itt rá válaszolni:
nem szégyellitek hogy jobb híján 2022-nek is azzal a gyurcsánnyal fogtok nekimenni , aki 2010 előtt szó szerint tönkretette az országot? (mielőtt félreértés lenne ez nem az én állításom h. tönkretette, hanem  a pénzügykutatós "nagy" Lengyel Lászlóé, tudod ő az, aki úgy átlag 2 havonta szokta full kinyalni virtuálisan a balliberálisok hátsóját a Népszavában, és mellesleg Surányi-fan is már évtizedek óta).
szóval szégyen és gyalázat hogy ilyen lejárt lemzeitek vannak még 10 év elteltével is mint az alkoholista Gyurcsány és gyurcsányné, egyébként pedig megkérdezném a végére, hogy szerinted Orbán az kit érdekel?!
szerintem jól csípd meg magad vagy ülj bele egy szögbe mert akkor végre felébredhetsz hogy rájöjj, már nem a 2010 előtti mézgamesékben élsz...
Neandervölgyi-müller elvtársadnak pedig add át azt az üzenetet, hogy takarodjon el és addig, amíg megvan a testi épsége... (mert nem hinném hogy ne lennének a másik oldalon olyanok, akiket végtelenül felbosszantott a provokációjával ez az aljas vén gazember..)
mezga_geza 2020. 01. 30. 09:43
Törölt hozzászólás
#82
mezga_geza 2020. 01. 30. 09:42
Törölt hozzászólás
#81
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 01. 30. 09:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#80
Semmi abszurditás! Egy àllamkötvény futamideje simán lehet 25-35év.Hibás gazdaságpolitika árát nemzedékek fizetik, persze egy mézga féle gazdasági analfabéta ezt úgy sem értheti.
mezga_geza 2020. 01. 30. 09:23
Törölt hozzászólás
#79
Peterbond 2020. 01. 30. 09:22
Előzmény: #77  Peterbond
#78
Tudod harmadik ut. Orban se. Zold ero meg mibden.
Peterbond 2020. 01. 30. 09:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#77
Pontosan. Csak Bayer es Orban is pont oda valo. Megint ezt elfelejtetted hozzatenni.
sungir 2020. 01. 30. 09:20
Törölt hozzászólás
#76
Karvalytokes
Karvalytokes 2020. 01. 30. 09:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#75
Egy kis kőfejtés jót tenne a lelkivilágának, ha este fáradt akkor ilyen hülye gondolatok eszébe sem jutnának. No meg persze az általa kidolgozott folyóson lehetne mellé rakni pár migránst akik megmogyoróznák alkalmanként.
impudent 2020. 01. 29. 21:55
Előzmény: #73  impudent
#74
Mert a nagyvezír nem akar gondolkodni.
Ész nélkul szórja a pénzunket egy beteg eszme árnyékaban.
impudent 2020. 01. 29. 21:51
Előzmény: #72  impudent
#73
A családtámogató aki 10 milliobúl támogat 200 ezret.
A tobbi nem csalad azert nem kapsemmit csak fuzeti az ingyenelok luxusát.
Álkeresztény es álnemzeti.
impudent 2020. 01. 29. 21:48
Előzmény: #70  impudent
#72
A nemzetinek mondott kereszten rosszabb mint barmillen izmus a legalja
mezga_geza 2020. 01. 29. 21:28
Törölt hozzászólás
#71
impudent 2020. 01. 29. 21:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#70
Az a jó ha a koszos katasztrófaturisták osszebrunyaljak a tarsashazakat.
A lakas az nem szalloda
mezga_geza 2020. 01. 29. 21:25
Törölt hozzászólás
#69
mezga_geza 2020. 01. 29. 21:23
Törölt hozzászólás
#68
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 21:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
Szerintem a paráználkodó Borkai és ki tudja még hány Fideszes , na meg a lopós mocsok bandájuk, na az a keresztényellenes életvitel.Én nem hiszek semmilyen vallásban , annál már inteligensebb vagyok, nem azért jártam iskolába , de ettől függetlenül az átlag ember kereszténységgel kapcsolatos tudásával én is rendelkezem , már csak azért is mert elég sok temetésen ott vagyok, habár jobban kedvelem a polgári szertartásokat.Én hiszek Albert Einstennek aki így vallott erről egy hasonló gondolkodású társának levélben:
„Természetesen hazugság volt, amit olvasott vallási meggyőződésemről – egy olyan hazugság, amelyet szisztematikusan ismételgetnek. Nem hiszek egy személyes Istenben és sosem tagadtam ezt, hanem világosan kifejeztem. Ha van bennem valami, amit vallásosnak lehet nevezni, akkor az a világ struktúrája iránti határtalan csodálat, amennyire a tudományunk azt fel tudja fedni.” (Levél egy ateistához 1954-ben).De ide írhattam volna a nemrég elhunyt másik legokosabb , leggógyisabb embert a földön, Stephen Hawking-ot is.Neki is hiszek , ő sem hitt semmiféle vallásban sőt.
Na ennyit a keresztény hazug , tolvaj erkölcstelen értékű Fideszről, na meg a nem Fideszről is.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 21:03
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#66
Ahány műsorába belenéztem ( mert az idegbajtól amit okozott nálam 2 percnél tovább nem bírtam), semmi más nem jött le, csak hogy egy köpönyegforgató , seggnyaló, senkiházi tróger.Aki gondolja nézegessen róla a YT-on videókat , van bőven.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 01. 29. 20:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#65
Az anyanyelvünkön legközelebb így id le helyesen ezt a faszságot: magyar- és keresztényellenes. Egészen mást jelent amit írtál mint az a gyalázkodás ami a szándékodban volt.
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 19:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#64
Ne hazudj, az ellenzék nem magyar- vagy keresztényellenes (az más kérdés, hogy a jelenlegi egyházi vezetéssel nincs jóban, de hát a mi egyházi vezetőink még a pápával is szembemennek időnként, így nehéz velük jóban lenni).
sungir 2020. 01. 29. 19:33
Törölt hozzászólás
#63
signal2
signal2 2020. 01. 29. 16:08
Előzmény: #55  euler
#62
Még akár igaza is lehetne, ha Niedermüller nem kimondottan a fidesz vezérkarról beszélt volna csak.
Azt mondjuk nem tudom, hogy ettől az elképzelt látványtól miért borzad el Niedermüller. Nekem pl. a pucér fidesz vezérkar ugrik be, mint kép, és inkább mosolyt csal az arcomra.
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 01. 29. 16:02
Előzmény: #55  euler
#61
A CÖF egyáltalán nem NGO, hanem a hatalom kiszolgálója.
"elégtételt követelnek a bolsevik múlt reinkarnált képződményétől."
Ha a CÖF-ot valóban zavarná a bolsevik múlt és lenne bármiféle súlya, akkor már rég kitaposta volna a kormányból a titkosszolgálati dossziékat vagy a mágnesszalagok tartalmát.
A CÖF-öt az a bolsevik jelen sem zavarja, amit a hatalom képvisel.
signal2
signal2 2020. 01. 29. 15:55
Előzmény: #58  salve
#60
Attól még mese marad, hogy mások máshogy látják, egészen addig, amíg nem igazolják.
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 15:51
Előzmény: #58  salve
#59
Tényleg egyszerű, autoriter féldiktatúra vagy demokrácia.
salve 2020. 01. 29. 15:49
Előzmény: #53  signal2
#58

én is mosolygok - és rajtatok!  :-)
merthogy mindig elfeejtitek, hogy ami nektek mese, azt mások ellenkezőleg látják, ez ennyire egyszerű..
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 01. 29. 15:42
#57
"a fehér, keresztény, heretoszexuális férfiak – meg azért nők is vannak közöttük"
Niedermüllertől eltérően ebben nem látok semmi borzalmasat vagy rémítőt. Amerikában is használnak hasonló fogalmakat és leírásokat, pl. WASP = White Anglo-Saxon Protestant
https://en.wikipedia.org/wiki/White_Anglo-Saxon_Protestant
Ha megnézzük az európai kormányok, intézmények vagy multicégek tablóképeit, akkor többnyire fehér férfiakat látunk rajtuk, bár a vallásuk vagy nemi beállítódásuk a képekból nem mindig derül ki.
Borkairól is láttam olyan álló- és mozgóképeket, amikből kiderül, hogy fehér, heteroszexuális férfi, bár a kereszténysége nem tűnt egyértelműnek.
euler 2020. 01. 29. 15:28
Előzmény: #55  euler
#56

Ha valaki ezek után mégis elmegy a "tüntetésre", javaslom, hogy Ku-Klux-Klános csuklyát és lepelt vegyen magára, jelezve, hogy mit (is) érthetünk "fehér, keresztény, heteroszexuális férfiak" alatt.
euler 2020. 01. 29. 14:54
Előzmény: #54  Peterbond
#55

Igazad van, de én úgy látom nyugodtan bízhatsz a saját értékítéletedben.
.
Más. Itt tartanak a megélhetési propagandisták. A sompolygó polgárháborúra uszítás nem az ő pályájuk. :)
" A kereskedelmi tévé részéről felkért szószóló mondatait a CÖF-CÖKA rasszista megnyilvánulásként értékeli és elutasítja. Az emberek adójából fényes módon élő volt EU képviselő, mostani VII. kerületi polgármester súlyosan, kirekesztő módon vétett, megsértette a fehér, heteroszexuális férfiakat és nőket, akik a zsidó-keresztény civilizáció évezredes megtestesítői. Megtámadta a teremtés éltető erejét, amelynek legkisebb természetes egysége a család.
A pártja eszmeiségét hordozónak üzenjük, hogy leszűkült látásmódja szegregációhoz vezetett.
Ezután Niedermüller Péter számunkra nem létezik. Úgy véljük, hogy társadalmunk reakciója nem lehet más, mint kizárása a politikából és a közügyektől.
A jelentéktelen, megzabolázhatatlan ember ellen a CÖF-CÖKA nem szervez tüntetést. Ugyanakkor egyetértünk mindazon honfitársunkkal, akik csütörtök délután elégtételt követelnek a bolsevik múlt reinkarnált képződményétől.
A sompolygó polgárháborúra uszítás nem a mi pályánk.
CÖF-CÖKA vezetősége"
http://os.mti.hu/hirek/150033/a_civil_osszefogas_kozhasznu_alapitvany_kozlemenye
Peterbond 2020. 01. 29. 14:28
Előzmény: #51  euler
#54
En azert jarok ide fel vitazni mert ha csak olyanokkal beszelgetnek akikel hasonloan gondolkodok akkor semmiben se fogom jobban megerteni a vilagot es a benne levo folyamatokat. Ha nem halgatom meg vagy lesoprom a felem iranyulo kritikat eselyem sincs felismerni a tenyleges hibaimat ( amik biztos vannak ). Igy legalabb lehet eszreveszem magamon ha tevedek elbizom magam vagy ha figyelmetlen vagy illetve ha valamiben valtoznom kene. Lehet nem fog sikerulni ( az ember tenyleg nehezen valtozok vagy latja be sajat hibait ) de igy legalabb eselyt adok neki.
Pl akarmennyire is szoges ellentetbe van a gondolkodasmodunk pampaval nagyon sokat tanultam is a vele folytatott vitakban hogy lassam masok szemszogebol a dolgokar attol fuggetlenul is hogy egyetertek e vele vagy sem.
signal2
signal2 2020. 01. 29. 14:12
Előzmény: #48  salve
#53
".még szerencse, hogy a magyar nép többsége az hozzád, -tok képest értelmes józan"
Rég mosolyogtam ilyen jót!!!
Nyilván sajnos komolyan gondolod, mert viccnek nagyon rossz!
A magyar nép többsége csont nélkül beszop bármit, amit elég sokszor mondanak neki. Különösen teszi magáévá az olyan konteókat, amelyben sajnáltathatja magát, vagy gyűlölhet valakit.
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 13:53
Előzmény: #48  salve
#52
Tehát ha jól értem, akkor szerinted ha valaki Zsótira azt mondja, hogy mocskos szájú bunkó rasszista beütéssel, akkor az demagóg? 
euler 2020. 01. 29. 13:51
Előzmény: #50  Peterbond
#51
Egy pillanatig se vedd komolyan!
Peterbond 2020. 01. 29. 13:44
Előzmény: #48  salve
#50
Ez is egy velemeny. Termeszetesen en nem ertek ezzel egyet de jogod van ezt hinni rolam. Koszonom szepen hogy megosztottad velunk.
kispangit 2020. 01. 29. 13:42
Előzmény: #30  kispangit
#49
Öehh...jaj de kellett!
salve 2020. 01. 29. 13:19
Előzmény: #47  Peterbond
#48

sosem tagadod vagy cáfolod meg azt, ami vagy:
demagógiából jöttél, így a mesterséged címere a demagógia (egyéb topikokban is bebizonyítottad már ezt xxx alkalommal és persze nem változol, hiszen épp ezért vagy itt, sajnos....még szerencse, hogy a magyar nép többsége az hozzád, -tok képest értelmes józan)
Peterbond 2020. 01. 29. 13:12
Előzmény: #39  salve
#47
"az egyébként hogy vki néha indulatában vagy mérgében csúnyán beszél, az többé-kevésbé belefér (ne feledd ő nem politikus csak újságíró), atöbbi az mind a ballib sajtó bullshitje amit azért ismételhgtenk bayerről (is), hogy legyen ellenségkép aki és amit gyűlölhessetek.."
Figyelj ez a menetegetozes meg bejon valakinel aki hiszekeny es sose latott egy badog blog cikket vagy Bayer showt a teveben. En boven lattam mibdegyikbol eleget. Ha csak az lenne a baj hogy csunyan beszel tenyleg igazad lehetne ( mellesleg a fel youtube csatornalistamat letilthatnam). De azert imadom hogy probalja o is es pl te is ugy bealitani mintha o amugy nem lenne az ami es a tobbiek a mocskos gyulolkodok. Persze talal is ilyeneket. Lasd Nidermuller. Ezert mondom Hitler ment panaszkodni Sztalinhoz a zsidok kirekesztese miatt.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 01. 29. 12:51
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 12:49
Előzmény: #34  salve
#45
Egy tény,Bayer rasszista,hazudozó állkeresztény,és ezért már rég elkellet volna takarodnia a közéletből !
Szóval Bayer takarodj !
Nem is értem,miért nincs még ilyen topik :)
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 01. 29. 12:37
Előzmény: #2  Amanda11
#44

" elég a liberálfasiszta elnyomásból!"
Az kétségtelen, hogy sikeresen kiépített féldiktatorikus rezsimben élünk, de mit értesz liberálfasizmuson.
Miért nem tiltják be a liberálfasiszta pártokat? Miért van választói igény a liberálfasizmusra, bármi legyen is az?
Niedermüllert nem kedvelem, de ő is csak egy politikus.  Nem lóg ki különösebben a többi politikus közül.
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 12:36
Előzmény: #39  salve
#43
Jaj ne már, láttuk már milyen az amikor Zsótiék "visszagyűlölködnek". Szolid belváros-szétverés, rendőrökre támadás, stb.
BrokerJozsi
BrokerJozsi 2020. 01. 29. 12:34
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Viktornak is fel lehetne néha olvasni: Ha 300 felett lesz az euró, mondjon le a kormány!
Ezek takonygerincű, hazug emberek!
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 12:32
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#41
Találtam tőle egy akkori írást, biztos tetszeni fog:
"Kenderesen veszett el végképp minden. A kormányzó sírjánál nyilvánult meg az új hatalmi elit azon szándéka, hogy az elmúlt negyven évet zárójelbe téve, Kádár diktatúráját Horthy embertelen és tisztára moshatatlan rendszerével »haladja meg«.
Hát ez meg? "Embertelen és tisztára moshatatlan"? Zsóti akkor még ennyire másképp látta Őfőökörsége, bocsánat Őfőméltósága rendszerét? Megfordult a köpönyeg?
BrokerJozsi
BrokerJozsi 2020. 01. 29. 12:30
#40
Lehet tüntizni ez ellen a gyökér északi müller ellen, addig is nem fog senki foglalkozni az ellopott százmilliárdokkal.
Aki kijön a tüntetésre, kap 5000 forint értékű utalványt, illetve a Puskás Akadémia buszai biztosítják a hazajutást!
salve 2020. 01. 29. 12:29
Előzmény: #31  Peterbond
#39

"Bocs elfelejtettem a balosokkat is gyuloli de mar tenyleg csak oket"
netto hazugságokat soroltál fel
nézd vissza azt a műsort amire utaltam alább, nem bánnád meg mert tanulságos, hidd el
élből és midne szempontból cáfolja minden állításod, amit a 29-ben felsoroltál
az egyébként hogy vki néha indulatában vagy mérgében csúnyán beszél, az többé-kevésbé belefér (ne feledd ő nem politikus csak újságíró), atöbbi az mind a ballib sajtó bullshitje amit azért ismételhgtenk bayerről (is), hogy legyen ellenségkép aki és amit gyűlölhessetek..
és végül: Bayer sokszor elmondta már, ezért idézem: "ha mi valóban viszont-gyűlölnénk azokat akik pl. 2018 karácsonyán az ország fenyőfáját fel akarták gyújtani a Kossuth téren, továbbá a Parlamentet sorfalla védő rendőröket, köztük rendőrnőket llekurváztak, köpködtek, sértegettk - miközben azoktól ők még csak egy pofont sem kaptak - , nos, akkor ajánlom a figyelmébe pl. a Kossuth téren akkor randlírozó, gyűlölködő csűrhének: szóval ha mi viszontgyűlölnénk őket, akkor a békementeken pl. sohasem azt írtuk volna fel a vezértranszparaensre hogy 'hiszünk a szeretet és az összefogás erejében' hanem, csak úgy lazán nekimehettünk volna az ellentüntektők, hozzánk képest maroknyi csoportjához - és figyelem: azt üzenjük nekik, hogy inkább nem kéne folytatni a gyűlölködésüket, mert mi lenne ha egyszer mégis elfogyna a türelmünk, és nekik mennénk?! de nem, iylen szándékunk nincs, eddig sem volt, de akkor is érdemes lenne már elgondolkodniuk ezen, hogy mi lenne akkor, ha mi csak a tizedét valósítanánk meg velük szemben annak amiket ők itt már 2010 óta beígértek nekünk, csak úgy, "toleráns balliberalizmus" címszó alatt (akazstásokat, élve felkoncolást, faégetést, stb. stb."
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 01. 29. 12:29
Előzmény: #34  salve
#38

Bayernek volt egy korszaka, amikor a fidesztől is eltávolodott és a Népszabadságba írogatott.
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 12:28
Előzmény: #34  salve
#37
Azért szólók, hogy Zsóti a Népszabadságnál is dolgozott a 90-es évek elején (tudod a szerkesztőség még tele volt a rendszerváltás előtti emberekkel), de hát spongya rá salve elvtárs.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 01. 29. 12:22
Előzmény: #34  salve
#36
🤣
Peterbond 2020. 01. 29. 12:21
Előzmény: #31  Peterbond
#35
Bocs kimaradtak a melegek illetve a civil szervezetek kiveve a BEKEMENET amut o vezet. Mert o ilyen bekeszereto konfliktus kereso kozos egyutelesre torekedo ember aki nem szereti az uszotast es gyuloletkeltest. Meg a rasszizmust se ezert is megy holnap tuntetni Niedermuller ellen.
salve 2020. 01. 29. 12:17
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34

soha semmi köze nem volt semmiféle komcsikhoz Bayernek :-)
ő liberális volt akkor még amikor a fideszhez csatlakozott, majd velük együtt alaposan kiábrándultak a liberalizmusból (pontosabban abból a formájából amit az akkori Szdsz terjesztett és rájuk akart erőltetni), és 1992-ben már ezért nem csatlakoztak a demokratikus chartához.
megint egy órisási tájékozatlanságról tettél tanúbizonyságot (persze az is lehet hogy szimplán csak fére vagy vezetve, hiszen a sajtó egy része Bayerről is csak hazugságokat terjeszt már xx éve)
Törölt felhasználó 2020. 01. 29. 12:09
#33
Bayer egy komcsi volt a régi rendszerben és az is maradt ,nem véletlen imádja Orbánt és az egypárt rendszerét,mondjuk részéről tényleg nagyon röhejes,hogy számonkéri bárkitől is a kereszténység támadását,hisz szinte minden szavával a kereszténység alapjait gyalázza,tipikus állkeresztény mint az egész fideszes csürhe.
Peterbond 2020. 01. 29. 11:57
Előzmény: #31  Peterbond
#32
De amugy igazad van Bayert kellett volna Hitlerhez hasonlitanom. Meg meg is koszonte volna. Sajna ugy 50 evvel tul keson szuletett. Kituno nyilas lett volna belole az hotziher.
Peterbond 2020. 01. 29. 11:56
Előzmény: #29  salve
#31
"Bayert viszont Sztálinhoz hasonlítottad, én erre utaltam ."
Igen. Mibdkettonel a rasszizmus temakoreben. De latod meg te magad se tagadod le csak itt is mint a korrupcional neked nem a tennyel van bajod hanem hogy ki az aki teszi. Nem fidesz korrupcio millios szinten gond. Fidesz korrupcio milliardos szinten mar nem gond megideologizalhato.
Amugy Bayer tenyleg se nem rasszista se nem gyulolkodo vagy kirekeszto. Neki csak a romakkal van baja. Ja meg a zsidokkal. Meg a migransokkal de tenyleg ennyi. Na jo meg a liberalisokkal. Meg a zoldekkel de mostmar tenyleg ennyi. Bocs elfelejtettem a balosokkat is gyuloli de mar tenyleg csak oket. Igaz mibdenkit ide sorol aki nem Fidrsz sehget nyal meg a jobbikot is vagy a neppart javat. Szoval tenyleg rendes gyerek ez csak neha nem fogalmaz jol. Meg picit csunyan beszel. De tenyleg csak egy picit.
kispangit 2020. 01. 29. 11:48
#30
Szarnom kell!
salve 2020. 01. 29. 11:23
Előzmény: #27  Peterbond
#29

Bayert viszont Sztálinhoz hasonlítottad, én erre utaltam - és ez bizony erős túlzás, hiszen Bayer ha valaha is felháborodott "rasszizmus" témakörben, akkor az csak azért volt, mert ő nem tagadja el hogy a cigányságnak igenis volt, van, és sajnos bizonyára lesz is egy oylan része, amely nem képes és nem is akar beilleszkedni a magyar társadalomba azaz nem szeret dolgozni, bűnöző  életmódot folytat inkább és persze hazudozik.
nézd vissza ha nem hiszed el nekem, pl. a Hír tv 27-i sajtóklub című műsorát ahol maga Bayer mondja el: 1. msot is járt Gyöngyöspatán hogy senki se vezethesse félre, 2. kihangsúlyozta, mennyire sajnálja azon helyi cigány családokat akik szintén kivették a ygerekeiket abból az iskolából, és azért vették ki mert őnekik is elegük lett azon szintén cigánygyerekekből (osztálytársakból) akik nem akartak tanulni és a rendetlenkedéseikkel zavarták az ő gyerekeiket is (merthogy ők polgárosodni akaró cigányok), - ÉS, tette hozzá kommentként Bayer: azért sajnálja ezen normálsi feltörekvő gyöngyöspatai cigánycsaládokat, mert most őnekik kel szégyenkezni azon más cigánycsaládok miatt akik szintén oda járatták a gyrekeiket, de azok a gyerekek csak balhézni jártak az iskolába! azaz: ha a magyarokban msot utólag harag keletkezik a cigányok felé, akkor  ez a normális és ott élő cigánycsládokra és gyrekeikre is visszaüthet, holott ők nem balhézni, hanem tényleg tanulni jártak abba a suliba! Bayer tehát nemhogy nem rasszista, hanem egy józan értelmes ember, akit néha valóban kihoznak a sodrából azok, akik 1. deviánsak, 2. hazugságokat terjesztenek róla
euler 2020. 01. 29. 10:45
Előzmény: #25  salve
#28

A magyar kultúra napja apropóján Bayer Zsolt örökzöld klasszikusai, egy csokorba szedve. VIDEÓ
https://www.facebook.com/gy.kober/videos/1858048484324236/
Peterbond 2020. 01. 29. 10:44
Előzmény: #25  salve
#27
Niedermullert ep hitlerhez hasonlitottam amugy a peldamban. Ha szerinted ez alapjan szerinted tapsolok neki a te dolgod. Mondjuk egyes korokben ez tenyleg dicseret lenne de en nem azokban a korokben mozgok.
Peterbond 2020. 01. 29. 10:43
Előzmény: #25  salve
#26
"ha tudnád ki az a Byer Zs. akkor nem írnál ekkora baromságokat - jogod van tájékozatlannak lenni (a ballib média hazugsáai alapján), de ez maradhat a te hülyeséged mert nem ment fel az utóbbi alól.."
Bocs de Bayer Zsoltrol okkal van meg a sajat velemenyem es nem "ballibmedias" tajekozodasbol. Neztem nem egyszer a sajat musorat es a sajat nyilatkozatait. Nem abbol szurtem le velemenyem amit mas mondot rola.
salve 2020. 01. 29. 10:17
Előzmény: #21  Peterbond
#25

ha tudnád ki az a Byer Zs. akkor nem írnál ekkora baromságokat - jogod van tájékozatlannak lenni (a ballib média hazugsáai alapján), de ez maradhat a te hülyeséged mert nem ment fel az utóbbi alól..
ideje eltakaordnia a közéletből ennek a Nidermüller nevű aljas vén gazembernek, ti meg tapsoljatok csak tovább örömötökben, hogy iylen "remek" megmondóemberetek van akiknek most épp elgurult a gyógyszere, és elszólta magát amikor felmondta az egyik belső használatra készült Dk-s fejtágító anyag egyik bekezdését..
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 09:22
Előzmény: #22  goapsy1
#24
Pénzért bejöhet a migráns , ha saját zsebbe megy úgy nem veszélyes, dolgozni  nem jöhet be.A magyar kimehet bárhová, az nem bevándorlás, mert a magyarok még nem öltek, nem bűnöztek.Szóval én megértem Trianont is, a nagyhatalmakat is, most is hazugságban kell élnem , pedig minden pillanatát átélem, de máshogy látom ahogy a rendszer.Akkor mi lehetett azzal amit nem láttam és anno a rendszer megíratta, lehet semmi  nem igaz.Ha valaki visszajönne a múltból, lehet kiderülne, hogy  a magyar történelem tizede sem igaz.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 09:12
Előzmény: #18  Csakisazigazat
#23
Látom azt nem akarjátok , pedig akkor még közel is kerülhetnétek testileg Viktorral.De szavazni azt egy helyre szavaztok 4 évenként velük az nem baj?Balog Janival egy pártot szerettek , egy miniszterelnököt. Az nem zavar?
goapsy1
goapsy1 2020. 01. 29. 03:01
#22
Migránsok! - kaptak a szívükhöz Gyergyóditróban két Srí Lanka-i pékmester miatt.
Feszült a hangulat a Hargita megyei Gyergyóditróban, miután elterjedt a hír, hogy migránsokat telepítettek a községbe. A helyiek egy része a közösségi oldalakon szervezkedik, tiltakozni készül a szerdai tanácsülésen - írja a Maszol."Migránsmentes Ditrót akarunk. Nem fogjuk engedni, hogy elvegyék, ami a miénk" – nyilatkozta a portálnak a egy gyergyóditrói nő. A főleg a fideszes agypusztítás által csírázó pánik azonban teljesen feleslegesen tört ki, ugyanis nem menekültek érkeztek a településre, hanem két Srí Lanka-i pékmester, akit az egyik helyi pékség alkalmazott. Az érintett pékség tulajdonosa, Köllő Csaba a Maszolnak arról beszélt, hogy szerinte személyes konfliktus és rosszindulat állhat a vádak mögött. A vállalkozó emlékeztetett arra, hogy tíz éve működik a péksége, ezalatt megfordultak náluk többek között magyarországi, svájci pékmesterek is, de soha senkinek nem jutott eszébe migránsveszélyt kiáltani. Tíz napja állt munkába náluk két Srí Lanka-i pékmester, emiatt tört ki felzúdulás a ditróiak egy részének körében.
Viszont, ha már migránsveszély: A Székelyföldön kedvelt Fidesz-kormány "oltalmazottjai" sok esetben valóban nem péknek jönnek Európába, hanem nőket erőszakolni. Így történt meg, hogy egy oltalmazott státuszban hazánkban élő szomáliai férfi erőszakolt meg egy 25 éves lányt Budapesten. A tudatos gyűlöletkeltés és hergelés ugyanis sajnos nem ellenőrzi a bevándorlók hamis iratait.
       _______
Ez ellen menne inkább tüntetni az agyhalott fideszes birkasereg!
Peterbond 2020. 01. 29. 01:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#21
Azert van egy baja hogy BAYER Zsolt szervez tuntetest rasszizmus ellen :).
Mintha Sztalin irna az ENSZNEK feljeletest Hitler tomegmeszarlasairol. :). A magyar politika abszurditasa azert nem semmi.
FaSomat 2020. 01. 29. 01:13
Törölt hozzászólás
#20
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 00:59
Előzmény: #18  Csakisazigazat
#19
Be van nektek a fejetek ázva az a bajotok.A narancslé zárlatot csinált a kis fejetekben.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 00:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#18
Mondjuk a romák oldalán nem akarsz harcolni a bűnözés ellen?
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 00:54
Előzmény: #16  Csakisazigazat
#17
Pláne a Fidesszel a cigány elnyomás és megalázás ellen, érdekes elvek.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 29. 00:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#16
Nem értem amit beszélsz.Te a Fidesz oldalán harcolsz az elnyomás ellen?Én meg a zsidókkal gyászolom Hitlert, hogy halott.Na kb. ugyanaz a felállás.
mezga_geza 2020. 01. 29. 00:51
Törölt hozzászólás
#15
FaSomat 2020. 01. 29. 00:40
Törölt hozzászólás
#14
FaSomat 2020. 01. 29. 00:38
Törölt hozzászólás
#13
mezga_geza 2020. 01. 29. 00:30
Törölt hozzászólás
#12
FaSomat 2020. 01. 29. 00:03
Törölt hozzászólás
#11
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 28. 23:28
Előzmény: #7  Nyomdaszx
#10
Szerintem is le kell, de Orbánnak már 9 éve le kellett volna, nektek meg fel kellene már ... .
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2020. 01. 28. 23:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
Pedig ez a Nidermüller bácsi nagyon szépen fejezte ki magát ahhoz képest amit én gondolok a Fideszes szavazó bandáról.Mehet a b..i Gyurcsány ellen a következő háború.Pedig hangsúlyozom a keresztény értékek tárában sokkal kisebb bűn a kirekesztés mint a lopás.
mezga_geza 2020. 01. 28. 22:24
Törölt hozzászólás
#8
Nyomdaszx 2020. 01. 28. 22:07
Előzmény: #6  Nyomdaszx
#7
Igen le kell mondania.
Nyomdaszx 2020. 01. 28. 19:34
Előzmény: #4  AtomAgy
#6
Amugy ki ez a fickó?Miért mondott ilyet?Ez szerintem diszkriminálja a többségi társadalmat...
Amanda11 2020. 01. 28. 19:33
#5

Minden kirekesztés ellen tenni akaró konzervatív, keresztény embert várunk! Vessünk véget az ellenzék gyűlöletkeltésének, és rombolásának. ELÉG VOLT!
https://erzsebetvaros.blogstar.hu/2020/01/28/niedermuller-takarodj-tuntetnek-a-kirekeszto-polgarmester-ellen/89611/?fbclid=IwAR0dj0tDuY6qehj-JabkIMajN93bbYX-5yyGZdDgq-DZ1aphU1BJSP6EfME
AtomAgy
AtomAgy 2020. 01. 28. 17:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#4
Én is, itt az ideje elküldeni a vén bolondot! Legyünk ott minél többen! Figyeljétek a facebook eseményeket, egyre több van, ott lehet tájékozódni!
sungir 2020. 01. 28. 16:34
Törölt hozzászólás
#3
Amanda11 2020. 01. 28. 16:13
#2
Csütörtök 17 óra tüntetés a VII. kerületi polgármesteri hivatal előtt! Fejezzük ki együtt, hogy elég a liberálfasiszta elnyomásból!