Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 21:25
Előzmény: #8079  Törölt felhasználó
#8080
1. csak a baloldali kormányok óta ilyen a helyzet. A jobboldali kormány idején nem törtek át.  A baloldal nem védi a határt. Nem lövet.
2. De szerepelt. 
3. 3 linkkel is igazoltam.
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 21:18
Előzmény: #8078  Törölt felhasználó
#8079
1;Mit hazudtam a spanyol helyzetről?
2;Amit linkeltél nem szerepelt benne hány migráns halt meg. Ha nem halt meg egy se milyen éles lőszert használtak a spanyolok?
3;Semmilyen linkkel nem igazoltad ezen állításaidat,ezért addig hazugságnak tekinthetőek,amivel a "nem lehet megvédeni a határokat" ostobaságodat próbálod alátámasztani.
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 21:12
Előzmény: #8077  Törölt felhasználó
#8078
Miután végighazudtad a napot a spanyol helyzetröl, még te követelted, hogy linkeljek. Mert te képtelen vagy utánanézni  magad. Ha elolvastad volna a linkeket, tudnád, hogy mikor használtak éles löszert, és hány migráns halt meg. De nem olvastad el, mert szarsz a tényekre meg a valóságra. Nem azért fizetnek téged, igazad van. Mellesleg másodszor hazugozol le olyasmiért, amit linkkel igazoltam. Magadat is kitiltatod ezért a szóhasználatért, ahogy másokat, igaz? Ja, ahhoz gerinc is kéne.  
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 21:01
Előzmény: #8071  Törölt felhasználó
#8077
Magyarországon 2015-ben sem kerítés,sem élő erő nem védte a határt.Pont.Miután ezek teljesültek,a migránsok hiába próbálkoztak hozzánk bejutni,inkább más útvonalak után néztek.Pont.Mikor használt éles lőszert a migránsok megfékezésére Spanyolország? Ha használt miért nem haltak meg a migránsok? Vagy kérdezzem csak azt,miért hazudsz ekkorát? Ezzel nem fogod igazolni az "úgy sem lehet megvédeni a határokat a migránsok előtt"c.bullshitedet.Liberális álomvilágban élsz nyuszika. :))
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 20:45
Előzmény: #8075  Phylaxa
#8076
Bombázták magyarországot, nem is csak szimplán robbantottak . A lokátorok végig követték is az eseményeket. És ahogy mondod, pár perc után ott volt minden haditechnika, hangszórók, meg minden, ahogy kell :)))  
Nem mondták még, ha ébren vagy, ne álmodj?
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:40
Előzmény: #8073  Törölt felhasználó
#8075
Mesélj Barcsról! Éppen keresztül utaztam egy autóval Horvátországon keresztül. :)
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:38
Előzmény: #8071  Törölt felhasználó
#8074
Spanyolország nem védte meg a határait. A többi a te fantáziád. Ja és a migránsok is tudják ezt, csak te nem. Ezért is jönnek ott, ahol nem védik. Minket kivéve gyakorlatilag mindenütt.  :)
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 20:34
Előzmény: #8069  Phylaxa
#8073
A barcsi bombázás megvan? Vicceseket írsz amúgy, entertainment értéke van.
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 20:33
Előzmény: #8015  Törölt felhasználó
#8072
Ha meg elfogyna az adópénz, Gyuri bácsi szívesen adna kölcsön elsejéig.
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 20:32
Előzmény: #8068  Phylaxa
#8071
2015-ben magyarország képtelen volt megvédeni határait. Fegyvertelen migránsoktól. Pont. Spanyolország 2005-ben, 2016-ban, 2017-ben, 2018-ban képtelen volt, éles löszer bevetésével is, megvédeni határait. Pont. 2015-ben magyarországot 3000 honvéd védte, azóta valószínüleg kevesebb. Szerintem a 21.sz-ban 3000 honvéd képtelen megvédeni komolyabban egy 4-500 km-es határszakaszt. Ez amolyan evidencia szintü 1x1.
A te fotelálmaid meg nem sok mindenkit érdekelnek, migránsokat föleg nem. 
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:21
Előzmény: #8065  Törölt felhasználó
#8070
20 éve folyik a migráció a kontinensre. Hullámzik, de nem áll le. Semmit sem tettek a külső határ védelme érdekében és nem is fognak semmit tenni. Jobb ha felfogod, mert addig biztosan nem tudsz előrébb  jutni a kérdésben. Én például a választásokban bízok, mert ez a galeri, akik évtizedek óta ezt csinálják tényleg semmi mást nem fognak tenni, csak engedni be őket, amennyien csak érkeznek.
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:17
Előzmény: #8065  Törölt felhasználó
#8069
Miután felrobbantották a kerítést? Pár perc alatt ott lenne minden technika és hangszórókból dőlne a levegőből, hogy STOP, vagy lövünk. Körülöttük porzana a talaj (elárulom, azonnal a földre vetnéd magad) és meg sem mernének mozdulni, nem látnának semmit, csak a süvítéseket hallanák,  ha már civil emberekről beszélsz.Állítom, hogy te nem érted, amit állítasz. Dobtál már kézigránátot és kimentél érte, ha nem robbant fel? :)
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:12
Előzmény: #8064  Törölt felhasználó
#8068
Tényleg azt tolja (most jutott eszembe, három éve ezt írja), hogy egy ország képtelen megvédeni határait 4000 év után. Hihetetlen. Mi a fenét akar ezzel mondani? :)
Phylaxa 2018. 08. 06. 20:10
Előzmény: #8062  Törölt felhasználó
#8067
Már ne is haragudj, de én azonkívül, hogy beengedték őket ott, nem állítottam semmit. Ki a fenét érdekel, hogy hogyan engedték be őket. Az ő országuk, beengedték és ennyi. Biztosan nem szólok bele. Azt azért furcsállom, hogy ha így tettek, akkor miért akarják tovább tolni őket. Ez viszont már rám is tartozik, ha hozzánk akarják tolni egy részét.
    
Leírtam, hogy tudnák megállítani? Le. Szerinted ez bullshit. Szerintem pedig robbantásos, fegyveres betolakodók egy ország határán ezt érdemlik és nem azt a semmit, amit te állítasz. Ok? :)
-pny
-pny 2018. 08. 06. 19:43
Előzmény: #8055  Törölt felhasználó
#8066
2015, nyilván elgépelte.
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 18:50
Előzmény: #8060  Phylaxa
#8065
Nem így van, ugyanis fegyvertelen embereket tolnának ide. Szerintem nagyon el vagy varázsolva, Orbán nem tud megvédeni senkitől, erre egyedül az EU képes együttes erővel. Külön utasság helyett inkább együttműködésre kéne törekedni és nem blokkolni az együttműködést. Az általatok sokat szidott Merkelnek és az EU vezetésének sikerült lezárni a balkáni útvonalat (lehet, hogy csak időlegesen) és nem a mi kerítésünknek. A Líbiából kiinduló forgalom meg szintén azért csökkent, mert pénzelik az ottani hatóságokat. Szerinted nem nonszensz, hogy a magyar állami tájékoztatás egyfolytában a migráns és Soros témát nyomja, miközben egy migráns sem akar ittmaradni (azokat kivéve, akiket a kötvényekkel beengedtek).  Szép nagy átverés áldozata vagy és még mindig nem nyílt ki a szemed. Kb. 100 éve ez megy már, az uralkodó hatalom talál egy ellenséget, akitől csak ő tud megvédeni elmondása szerint és így tartja fent a hatalmát (zsidók, imperialisták, stb., most éppen migránsok).
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 18:47
Előzmény: #8062  Törölt felhasználó
#8064
Hagyjuk már nyuszika a hazudozásaidat,ha a spanyolok éles lőszerrel lőtték volna a migránsokat,akkor lenne több száz halott,a világsajtó pedig spanyol mészárlásról számolt volna be.Ez az,hogy nem lőttek rájuk,vagy ha lőttek is max figyelmeztető lövés lehetett,nem tudjuk te sem tudod,csak a "nem lehet megvédeni a határokat semmilyen eszközzel sem" c.bullshitedet szajkózod minden áron.Meg lehet védeni a határokat ha meg van hozzá a politikai akarat.A meg nem választott spanyol baloldali migráns barát kormányban nincs meg!
sanka 2018. 08. 06. 18:33
Előzmény: #8061  Phylaxa
#8063
Biztos így volt ha te mondod, de még mindig itt tart a fidesz?! Idiótáknak való!
Törölt felhasználó 2018. 08. 06. 17:30
Előzmény: #8061  Phylaxa
#8062
eles loszerrel lottek. Amit te szeretnel, es megoldasnak tartanal. Nem volt megoldas. Ennyi. Minden mas csak bullshit a reszedrol. A fotelbol okoskodni, meg a valosag az ket kulon dolog.
Phylaxa 2018. 08. 06. 17:18
Előzmény: #8059  Törölt felhasználó
#8061
Három helikopter lemészárol egy perc alatt mindenkit a híres spanyol 8 km-es  (6 méter magasban) határon és soha többé nem próbálkoznak robbantgatással és fegyverekkel. Nem kell a mese. Beengedték őket és kész. Hagyjuk a rizsát! :)     
     
 Erről jut eszmbe a híres TV-székház ostrom. Végig néztem a HÍR-TVn. Azt kérdeztem magamban, hogy hol vannak a rendőrök? Később kiderült, hogy "Vietnámból" Értsd a legtávolabbi pontról kértek erősítést és aki ott volt, azt sem engedték oda, a székház mögött gyülekeztek. Megmondom őszintén, hogy azt a pár rendőrt sajnáltam, akiket odatoltak a "szarba". Esélyük sem lehetett nyilván. :)

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók