Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:26
Előzmény: #6064  Törölt felhasználó
#6080
"Közép- és hosszútávon már a DOW másolata a mi indexünk, ahogy DLPH írta, független a kormánytól."
1. Az utolsó részt, azaz "független a kormánytól" én magam is írtam, kár, hogy DLPH olyat akart belelátni a hozzászólásomban, ami nem volt benne.
2. Te tőzsdézel? Mert a "DOW másolata a mi indexünk"... Nézzük a chartokat:
3 éves:
link
5 éves:
link
10 éves:
link
Persze mi a közép és hosszú táv...
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:26
Előzmény: #6075  Törölt felhasználó
#6079
jav.: Rainer
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:23
Előzmény: #6077  Törölt felhasználó
#6078
A fideszben is van sok zsidó a vezetők között gazdagon.
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:14
Előzmény: #6072  Törölt felhasználó
#6077
"Altruizmusom végtelen"

Jujj...

"először az kell, hogy emberszámba vegyenek. És ettől nagyon messze állunk. "
Ez elég közel áll az altruizmus definíciójához :))

El ne ájulj magad jóságától...a jézusi magasságokhoz egy hangyányit kevesebbet személyeskedj.
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:10
Előzmény: #6075  Törölt felhasználó
#6076
Szép estét Sacis!

Adódik a kérdés, LASSAN ÍROM, hogy mindenki értse:

MIÉRT
JELENTKEZIK
EGY
ZSIDÓ
HONFITÁRSAM
A
MAGYAR
GÁRDÁBA?
EGY
FASISZTÁNAK, FÉLKATONAINAK
TITULÁLT
SZERVEZETBE
??????????????????????????
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:06
Előzmény: #6070  Törölt felhasználó
#6075
Szép volt! Ott volt az augusztusban esküttevő Reiner Péter (23-án megvert zsidó) is....
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 21:03
Előzmény: #6073  Törölt felhasználó
#6074
mármint: élsz
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:57
Előzmény: #6071  Törölt felhasználó
#6073
Buxer, ha már szóba hoztad: ha te ennyire nem vagy meg zsidók nélkül, mint írod, akkor miért nem érsz Izraelben? Ott szép igazán az élet!
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:56
Előzmény: #6069  Törölt felhasználó
#6072
Kicsi KÓKAadó kuki,

látom Havas Szófia össze olvasása közben teljesen összezavarodtál.

1.) Elírás volt, utána rögtön korrigáltam ("mármint megszüntették :-)"), nem korrekt, hogy ezt nem vetted figyelembe. Mindegy, ilyen vagy.

2.) Örülök, ha vidám perceket okozhatok neked. Altruizmusom végtelen, még az ilyen nímandokkal is mint te. Tévedés, én mindent elolvasok, ami elém kerül, feltéve, hogy van időm, idértve a zsido.com-ot és a kuruc.info-t is. Különben egyetértünk, Magyarországon nincs objektív médium, de azért vannak szélsőségesen elfogultak, és kevésbé szélsőségesen elfogultak. A Heti Választ például ez utóbbiak közé sorolom. Hidd el, elég sok infóm van az Index tulajdonosáról és szerkesztőségéről ahhoz, hogy tudjam, mit beszélek.

Az egér gombját nyomogató kuki egy kép volt. Persze neked is meg kell élned valamiből, és a kurválkodásnak is vannak fokozatai. Te egészen a rangsor alján vagy. De ez azért ne zavarjon.

3.) Bizony lemaradtál. Volt ilyen. Lehet, hogy túl fiatal vagy, de lehet, hogy csak túl hülye. Esetleg mindkettő?

4.) Örülök, hogy nem nyitsz nyitát saját magaddal. Bár érdekes lehet, ahogy egy hasadt személyiségű kuki válaszolgat önnön magának. Tudod, ahhoz, hogy vitázz it valakivel, először az kell, hogy emberszámba vegyenek. És ettől nagyon messze állunk.
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:49
Előzmény: #6069  Törölt felhasználó
#6071
A zsidók vidáman megvannak nélkülünk fiúk. Mi kevésbé...
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:45
Előzmény: #6063  Törölt felhasználó
#6070
Szervusz Gudakes1!

Az a baj, hogy már a youtube hozzászóló részéről feltett kérdés is oltári ostoba volt! Hülye kérdésre nem lehet jó választ sem adni!

Sokat tudnék írni az általad felvetett kérdéshez / problémakörhöz, de inkább nem merülök ebbe bele.

Szép estét kívánok!
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:37
Előzmény: #6049  Törölt felhasználó
#6069
Már-már megható, hogy egyes politikai deviáns fórumtársak mennyi baromságot hordanak ösze ahhoz, hogy saját vélt igazságukat alátámasszák.

kedves tegnapelőtt,

1. "Csak a tényszerűség kedvéért ..."
Amint írtam, a tőzsdei árfolyamemelkedés a választások első fordulóját követő napokban következett be a választások eredményének, nem pedig a kormány intézkedéseinek hatására. Azt aztán meg végképp kétlem, hogy az árfolyamnyereség-adó bevezetésére bika indulna el a tőzsdén. Éppen ellenkező hatást gerjeszt.

2. "Jót nevettem ..."
Én is. Rajtad. Az Index nem objektív, a Kurucinfó, a Heti Válasz vagy a Demokrata ahonnan te szoktad információidat nyerni, az meg persze.
Mellesleg nyomogattam gombot a mostani közvéleménykutatások után? Hol láttál te tőlem ezzel kapcsolatos megnyilvánulást?

3. Lásd a MOL...
Mikor volt erről szó, hogy a kormány megveszi a gázüzletágat????????????????? Lemaradtam valamiről?

4. A Fidesz populista párt. Erről nem is nyitok vitát. Ezzel összefüggésben azért lenne egy kérdésem:
Véleményed vagy véleményetek szerint ha a Fidesz 2010-ben megnyeri a választást és kormányt alakít, mely intézkedései lesznek azok, amelyekkel a nép az istenadta nép életszínvonalának rövid időn belüli emelését fogja eredményezni?
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 20:14
Előzmény: #6064  Törölt felhasználó
#6068
Kedves Drop, nem értek egyet veled, mikor azt írod, hogy "a nagytőke is tudja, hogy egy olyan kormány következik, amelyik nem az ő érdekeit nézi mindenek előtt". Kérdés, mi is az ún. "nagytőke" érdeke itt Közép-Európában, egy olyan országban, ahol már szinte mindent privatizáltak, tehát könnyen lenyúlható álami vagyon már nincs, ráadásul az országban már bizonyos EU-normák kötelezőek, tehát bárhogy is korrumpálják a magyar politikusokat, bizonyos környzetvédelmi, munkajkogi, gazdasági, jogi normákat átlépni már nem lehet. Nyilván más az érdekük, mint egy gazdaságilag most gyarmatosítandó afrikai vagy ázsiai országban.

Nos, én úgy gondolom, hogy az ilyen országokban mint Magyarország a "nagytőke" feltétlen érdeke egy kiszámítható, szavahihető, stabil jogi és gazdasági környezetet teremtő, a vállalkozásokat nem ellehetetlenítő, nem mindent mindenáron megadóztatni akaró, értelmes, a döntéseinek következményeivel számoló, a döntéshozatali eljárásba az érdekelteket (különösen a munkaadókat) bevonó kormány ténykedése. A kérdés tehát - véleményem szerint - úgy fogalmazódik meg, hogy a jelenlegi kormány vagy egy Fidesz-kormány képes-e jobban ezeknek a kritériumoknak megfelelni, s ha figyelembe veszem a Fidesz négy évét, s az mszp-szdsz öt évét, akkor egyértelműen azt kell mondanom, hogy nem csak az ún. átlagembernek, hanem a nagytőkének is inkább érdeke egy Fidesz-kormány.

Lehet, sőt valószínű, hogy egy kormányváltás a szükségszerű politikai kockázatok miatt rövid ideig elbizonytalanítaná a befektetőket, esetleg a tőzsdén is egy pillanatnyi esést okozna, de a hangulat nagyon gyorsan megváltozna, amint látnák, hogy nem egy impotens, akarnok, őket negligáló és hozzá nem értő kormány kerül hatalomra.

Megítélésem szerint ez még akkor is igaz, ha a nagytőke mint vazallusára tekint a jelenlegi koalícióra. Ez a kormány még abban sem következetes, hogy a különböző érdekcsoportok közül a tényleg fajsúlyosaknak feleljen meg, az állandó hintapolitikájukkal még azokat a tőkéscsoportokat is elbizonytalanítják, melyek korábban feltétlenül támogatták őket.

Egy komoly pénzeket mozgató nemzetközi befektetőcsoportnak inkább érdeke egy a hazai érdekekért keményen kiálló, korrekt módon tárgyaló de - miután a megállapodás megszületett - MEGBÍZHATÓ partner, mintsem egy olyan, amelyik ma ezt modja, holnap meg amazt. (pl. Gyurcsány az egyik nap kiáll a Nabucco vezeték mellett Oroszországban, rá két napra meg Kóka az USA-ban Kék Áramlat mellett. Ez így nem működik, egy ilyen kormányt nem lehet PARTNERNEK tekinteni, s erre már ők is rájöttek, nem véletlen, hogy külföldi sajtóban lőhető vad lett Gyurcsány Ferenc, sőt az itthoniban is az igazi háttérirányító, az Apró-klán feje, Apró Piroska már nem számít érinthetetlennek.)
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 19:43
Előzmény: #6040  Törölt felhasználó
#6067
KIMI RAIKKÖNNEN A VILÁGBAJNOK!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 18:47
Előzmény: #6065  Törölt felhasználó
#6066
na jó, az egyértelműség kedvéért (már sokszor írtam, de muszáj megismételnem):

Amerikában a felmérések szerint minden amerikai gyerek (a szülei szerint) okosabb, mint az amerikai átlaggyerek.

értem én, hogy ez nem lehet.

de ezen logika mentén birkázni is veszélyes. ha sokan birkáznak, akkor nekem a fenti ellentmondás jut eszembe.

Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 18:43
Előzmény: #6060  Törölt felhasználó
#6065
ezt a magyarázatod nélkül is értem. tényleg

de erre az eredményre vezetnek a közvélemény kimutatások. és éppen ezért nem szerencsés birkázni. aki birkázik, az magát nyilván az átlag fölé helyezi. pont, mint mindenki más
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 18:43
Előzmény: #6061  Törölt felhasználó
#6064
Már bocsássatok meg, de Magyarország sorsához, mi köze van a magyar tőzsdének, ahol 2 db cég alkotja a kapitalizáció kb. 2/3-át.
Egyébként természetes, hogy ha a FIDESZ kerül hatalomra, akkor másnap nem lesz szárnyalás. Ugyanis a nagytőke is tudja, hogy egy olyan kormány következik, aki nem az ő érekeit nézi mindenek előtt, hanem az átlagemberét.
Közép- és hosszútávon már a DOW másolata a mi indexünk, ahogy DLPH írta, független a kormánytól.
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 18:34
Előzmény: #6062  Törölt felhasználó
#6063
A Kárpátia jó zenét csinál, csak kár, hogy szöveg is van hozzá! :)))))

A youtube hozzászólások közt ezt találtam:
" ha valaki elmagyarazna nekem, hogy a nemzeti erzelemhez miert kell kirekesztonek lenni...
miert tarsul antiszemita fennhangokkal a magyar nemzeti-erzelmuseg? (komolyan erdeklodom, nem provokacio..sot egyeb mas hatsoszandekom sincs ezzel a kerdesel)

Válasz:
A zsidók lépten-nyomon elgáncsolják a nemzeti kezdeményezéseket. "

Ti ostoba fasiszták! Az aradi tábornokok között, az 56 felkelők között is hány zsidó volt?
Őrület!!!!

Bocsánat, nem akarok vitát kezdeményezni, de amíg ilyeneket lehet olvasni mindenfelé mint a fennen írt válasz, addig a topikcímre adott vélaszom annyi: Magyarországon nem beszélhetünk fejlődésről.
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 18:17
#6062
Szervusztok Topiktársak!

Nagyrabecsülésem és tiszteletem jeléül küldöm e zenét a Magyar Gárda már felavatott tagjainak:

Adjon az Isten! - Szebb jövőt!

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 21. 17:43
Előzmény: #6060  Törölt felhasználó
#6061
Pénznyelő. Kicsit unom ezt a szókiforgató napi műsort, amit itt műveltek. Hadd ne definiáljam pontosan,hogy a megvezetett honfitársaim mely részét tartom ostoba bégető birkának. Csak elfoglaltságot adnék ezzel is. Kárbaveszett fáradtság, látom mit szeretnél. Nem jön össze.

Fretek, adott halmazba tartozó elemek értékeinek átlaga nem lehet kevesebb a halmazban található legkisebb értékű elem értékénél. Remélem belátod.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek