Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 12. 06. 08:26
Előzmény: #27437  Törölt felhasználó
#27440
Minek a két kutya ha ilyen szar a helyzet? Elsőnek azokat kéne dobni, nem semmi pénzt visznek el a kutyák.
sasa44 2010. 12. 06. 08:07
Előzmény: #27437  Törölt felhasználó
#27439
És ilyenkor hol van Orbán Viktor????.....
watson
watson 2010. 12. 06. 01:13
Előzmény: #27437  Törölt felhasználó
#27438
walkur, ha van munkája a szülőknek akkor albérletet találni sokat, ha nincs akkor meg nembiztos hogy Budapesthez kéne ragaszkodniuk, vidéken rengeteg az üresen álló ház.
Törölt felhasználó 2010. 12. 05. 22:05
#27437
A júniusban gyermekeivel együtt kilakoltatott budafoki család minden valószínűség szerint az utcán tölti a karácsonyt. Ne hagyjuk, hogy így legyen, segítsünk nekik!

Végső elkeseredésemben és utolsó lehetőségként kérem az Önök, segítségét! Nem is tudom, hol kezdjem…
Talán a radikális végkifejletnél kezdeném.

2010. június 15-én, a kilakoltatási moratórium ellenére brutális kegyetlenséggel vették el az otthonunkat. Az Édesanyámat majdnem a sírba tették, hiszen olyan sokk érte a 300 fős terminátor sereg láttán. Három csöppnyi kislányomat a barátaink menekítették ki a gyámhatóság karmai közül, de még így is több órát bujdokoltak az erdőben, üldözőik elől…

Hiába voltak segítségünkre civil szervezetek, akik önzetlen segítséget nyújtva tették ki magukat a rendőri atrocitásnak, hiába voltak parlamenti képviselők, és hiába voltak segítségünkre különböző pártoktól (nem parlamenti) EMBER-ek, nem tudták megakadályozni ezt a szörnyűséget! Pedig erre csak egyetlen egy embernek kellett volna egyetlen tollvonással intézkednie…

A történet persze nem itt kezdődik és nem is ér véget…

Az egész kerek történet 2003-ban kezdődött el.

Azt azért elmondanám, hogy ma Magyarországon nincs olyan hivatal és vezető beosztású politikus, akit ne kerestem volna fel az ügyemmel kapcsolatban, de zárt ajtókkal és süket fülekkel találkoztam mindenütt, annyi volt az egész hozzászólásuk, hogy együtt éreznek velünk, de sajnos nem az Ő kompetenciájuk segíteni ebben az ügyben! Hozzáteszem, nem csak mi vagyunk ebben a helyzetben, hanem tudomásom szerint 1 millió 700 ezer család….

Tehát nemcsak a saját családomnak kértem a segítséget, hanem ezeknek a családoknak is . HIÁBA! Nekünk még annyiban szerencsésnek mondható a helyzetünk, hogy nem kerültünk rögtön az utcára, mert egy család felajánlotta a saját házát, átmeneti segítségképpen a családomnak.

És itt kezdődik az, ami nagyon jellemző ma a magyar társadalomra. A család, aki segítségünkre sietett, most problémával találta szemben magát, mert rajtunk segíteni próbáltak. Így mivel mi nem kívánhatjuk és nem is akarjuk, hogy miattunk bármi kellemetlenséget kelljen elszenvedniük, még karácsony előtt el kell hagynunk a házat, melyet felajánlottak számunkra…

Ha valami csoda nem történik, akkor bizony az utcára kerülünk… a kislányokat elragadja az állam brutális intézménye a gyámhatóság… Édesanyám, aki csodával határos módon élte túl ezt a brutális rendőri attakot, ezt már nem fogja túlélni… Mi meg…

Sürgős megoldandó problémánk miatt, hogy ne kelljen a telet az utcán töltenünk, mi is gőzerővel keressük a megoldást. Azonban "több szem többet lát" alapján és az időszűke miatt nemzeti érzelmű honfitársaimhoz is fordulok, és kérem segítségüket. Ha van olyan személy vagy család, aki rendelkezik olyan budapesti vagy Budapest környéki házzal, amelyet fel tud ajánlani és amelyben hét ember (három felnőtt és 4 gyermek) és két kutyánk elfér, kérem keressen meg bennünket a krisztina.tauzin@gmail.com e-mail címen, hogy a részleteket megbeszélhessük.

Minden segítő kézre szükségünk van!

Tisztelettel:

Tauzin Krisztina s.k.

Budakeszi, 2010. December / Álomhava / 01.
Törölt felhasználó 2010. 12. 05. 10:51
Előzmény: #27435  pampa
#27436
" az ember , az eszközeinek az eszköze lett"

valami kimondhatatlan nevű valahol híres fasz írta , de nagyon jó ...

ennyit a mindenféle elfogultságokról ..
pampa 2010. 12. 05. 09:20
Előzmény: #27433  Törölt felhasználó
#27435
Írhatnék Fidesz politikusok kijelentéseiről mert van azon az oldalon is bőven.
Azt meghagyon nektek, mert én elismerten elfogult vagyok.
pampa 2010. 12. 05. 09:16
Előzmény: #27433  Törölt felhasználó
#27434
penznyelo

Nagyon sajnállak,hogy nem érted ennek a mondatnak a lényegét.
Lovagolhatsz rajta, de semmi értelme mert a lényeg akkor is az amit Orbán mondott.
Kik kezelik a számlákat?
Mert ez a lényeg ebben az esetben nem a tulajdonos. Mert ha a tulajdonos lenne a fontos akkor mit érdekelné a Pénztárakat,hogy elviszik az emberek tőlük? Vagy ezek a pénztárvezetők ennyire "emberbarátok"? Így aggódanak öregkori megélhetésünkért?

De ha ennyire a szavakon "lovagolsz akkor felteszek egy-két egyszerő kérdést:

Az MSZP a 2006-os választást csalással nyerte meg?
A válasznál vedd figyelembe Gyurcsány Öszödön elmondott beszédét.
És az iráni focisták terroristák e?
A válasznál vedd figyelembe Gyurcsány ez ügyben tett kijelentését.
Az SZDSZ tényleg korrupt párt?
A válasznál vedd figyelembe Medgyessy e témában tett kijelentését.
Orbán tényleg fasiszta?
A válasznál vedd figyelembe az MSZP szóvivő kijelentését.
Orbán tényleg antiszemita?
A válasznál vedd figyelembe az izraelita hitközösség véleményét.
Törölt felhasználó 2010. 12. 05. 09:03
Előzmény: #27432  pampa
#27433
Pampa:

"Az enyém"

Világos. Tehát nem a szocik körök számára, hanem számodra lett privatizálva.

"A kötelező MSZP-pénztár lényege, hogy az adófizetők pénzét privatizálták MSZP-holdudvarhoz tartozó pénzemberek és pénzügyi körök számára".

Akkor tehát szerinted is hazudott Viktor.
pampa 2010. 12. 05. 08:29
Előzmény: #27430  Törölt felhasználó
#27432
A kérdésben van a válasz.
Az enyém, így ÉN döntöm el mi legyen vele.
Maradjak a magánba vagy esetleg visszatérjek az Államiba és vigyem magammal.
Amikor létrehoztam akkor a Kormány KÖTELEZŐEN előírta,hogy kell egy magánt választanom.
Tudom te nem látod a különbséget a két eset között. Sajnos a te szemüvegeden keresztül csak az MSZP-SZDSZ döntései a jó döntések.
És még csak annyit, ha az én tulajdonom akkor hogyan fordulhatott elő az a eset amiről írta az egyik fórumozó társunk,hogy a MEGKÉRDEZÉSE nélkül tette át a pénztár egy másik "befektetési" csoportba?
Törölt felhasználó 2010. 12. 05. 01:19
Előzmény: #27426  Törölt felhasználó
#27431
Tényleg érdemes volt elolvasnom (még ha nem is mindenben egyeznek a következtetéseink). Kösz a linket!

Bajnaival nekem is voltak fentartásaim, de mindannyiónk szerencséjére kinőtte magát. Oszkóval jó "válságmenedzser" párossá váltak szvsz.

Nemigen hiszek az "oldaliság" szerinti politizálásban, sokkal inkább a pragmatikus "professzionális" menedzsment kormányzásban, de ez biztos (egyelőre csak) az én "bajom".
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 23:23
Előzmény: #27420  pampa
#27430
Pampa, egyetlen kérdés: a te MNYP számlád kinek a tulajdona?
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 23:20
Előzmény: #27420  pampa
#27429
Pampa vald be, hogy Te is mnyp romboló vagy és tagad meg ezt a bűnt, illetve Viktor gonosz úrat, ha megteszed közbenjárok pénznyelőnél, hogy bűnbocsánatot nyerjél. Esetleg vehetsz búcsúcédulát azzal is elnyered lelked üdvét.
szivacs
szivacs 2010. 12. 04. 21:58
Előzmény: #27386  Törölt felhasználó
#27428
mer' "Sárika egy kicsikét, butácska..."
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 21:15
Előzmény: #27425  Törölt felhasználó
#27427
"Drága föld aranyló borát,
fagyott kezem várja, fröccsök sorát

Társak űzött vadként békét lelnek
Részegen fekszenek,azt majd reggel kelnek.

Óda a földhöz,irta: Varga Béla(kazánkovács és amatőr-nőgyógyász)
loliense"

Na ez sem semmi.
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 16:14
Előzmény: #27425  Törölt felhasználó
#27426
más téma ..

találtam egy egész érdekes cikket , amit érdemes alolvasni , a megyó gyurcsány bajnai éráról egy normál bennfentes véleménye alapján ..

végre egy írás , amelyik eléggé tárgyilagos , és nem pocskondiázza mocskolja a másik oldalt már a harmadik mondatában , hanem ténylegesen az adott kérdésre válaszol ( ritka egy cucc).

szerintem a srácnak helyén van az esze és a következtetései is eléggé masszívak ..

link
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 16:05
Előzmény: #27413  Törölt felhasználó
#27425
nekem nem is bűnőző , de se nem forradalmár ..

mert nem tudom és nem tudhatom már meg a történetnek a tényleges valódi voltát és ezáltal az igazságát sem.

ma nem is érdemes kutatni/olvasni , mert nem lehet -a majd mindennel és mindent másképp mutatottakkal mindkét oldal részéről , semmit nem tisztelve még a halottakat és az erkölcsiséget sem a valamilyenfajta haszon vagy haszonelv megerősítése és célirányos újraformálása miatt - és ezeket állandóan "melegen" tartva .

vagy túloznak , vagy hamisan és átírva, vagy egyszerűen letagadják , figyelmen kívül hagyják ,és nem egy esetben simán lehazudják még a történelmet is .

de ha mindenáron hőst akarsz látni MPéterben , akkor tedd azt , én tiszteletben tartom ..

mindvégig csak a kételkedéseimről MPéter ügyei kapcsán írtam .

nem MPéter-t magát mutattam be vagy róla írtam , hanem a körülötte folyt vita alapján alakítottam ki a véleményemet a teljes ügy régebbi/mai láttatásával/előadásaival és azok módjaival kapcsolatosan .

Nem tudom/tudhatom hitelesen azt sem , hogy MPéter ténylegesen mit mondhatott utolsó pillanataiban az akasztófa alatt .

a temetése/-sük ezekben az időkben a komcsik részéről ez volt a megszokott gyalázatos formula és a sok nem címlapra kerülők esetében is, akikről soha nem is fogunk hallani/tudni már semmit , mert csak "szimpla" és nem felkapott már szinte "sztár" forradalmárok voltak ők.

ezt a gyakorlatot is elég gyalázatosnak tartom.
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 14:40
Előzmény: #27422  Törölt felhasználó
#27424
8 év gyurcsány meg imf hitel
s te még mindig ezeket véded

de legalább ne csinálnád ilyen
feltűnően
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 14:30
Előzmény: #27422  Törölt felhasználó
#27423
már megint csúsztatsz s hazudsz is

lassan már gyf et is túlszárnyalod
egyre hiteltelenebb vagy
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 11:42
Előzmény: #27420  pampa
#27422
Pampa:

"Miért nem tetted akkor amikor Mesterházi és a többi meghatározó MSZP politikus azt állította Kósa és Szíjjártó nyilatkozatával csődbevitte a Ft-t."

Megtettem, keresd csak vissza. Te nem tettél még ilyet EGYETLEN Fideszes esetében sem, a mostani Orbános esetben is csak mellébeszélsz - írd le, hogy hazugság szerinted is. Vagy nem?

A példa egyébként öngól, mert a Kósa-Szíjjártó szövegek nagyobb hazugságok voltak, mint az ezek által okozott károkat felnagyító szoci szövegek. Az ugyanis tény, hogy a csődnyilatkozatok jelentősen gyengítették a Ft-ot ha csődbe nem is vitték.
Törölt felhasználó 2010. 12. 04. 11:36
Előzmény: #27420  pampa
#27421
Pampa:

"Ne fárasszál már ilyenekkel. Egy politikus szavait akarod szó szerint elemezni?"

Én tudom, hogyan kell kezelni a politikusok szövegeit. Te ezzel szemben a Fidesz esetében nagyonis megengedő vagy, a szocik esetében meg szőrszálhasogató, számonkérő. Ez maga a kettős mérce. Szerinted csak Gyurcsány hazudik, Orbán nem. Szerintem meg mindkettő politikus.

Olyan elfogult emberrel, mint te vagy, értelmetlen a vita.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek