Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 14:50
Előzmény: #58  hellforceone
#61
A politikában sikeresek nem éppen grál lovagok. A fő kérdés számomra sz, hogy MP segithet ennek a rezsimnek a leváltásában, 4 db 2/3 után,  stagnáló ellenzéki pártreferenciák mellett. Szerintem igen, sőt erős igen. A politikai konstelláció elképesztő módon kedvező számára, persze el is b@szhatja. Pont ma jelent meg egy kutatás, ami még NK lemondasa előtt készült. Jelenleg messze a legerősebb párt - fél év alatt cirka 500.000 szavazót szívott magába- a Magyarországi Bizonytalan Szavazók Pártja. Ezek között rengeteg a Fidesztől elfordult szavazó, akik - most mindegy is, hogy miért- de nem fognak jelenlegi ellenzéki partra szavazni. 
Kereslet- kínálat találkozhat.
somogyi 2024. 03. 01. 14:52
#62
nemértem ezt a csunya beirást, mp megmondta tisztán érthetően, eddig azért kussolt mert nem akart az ex felesége politkai karrierjében kárt tenni, teljesen hihető a fazon számomra egyébként, ha letekeritek a face oldalát már 2016 ban a pesti srác boritoképét tette ki, 19 ben tette ki a notre dam leéggéeses posztot amiben az igazi tőkés osztályt magyarázta, azt amit 2024 ben a telex interjún, szóval csigavér, ettől rosszabb már úgysem lehet, egyébként is elég volt már orbánól meg az ellenzékből, dagadt vén csürhe mondja meg mi merre hány méter, ideje a generácio váltásnak, ha meg lopni akar akkor nemigen fog tudni mert nem lesz lassan mit :D 
user01
user01 2024. 03. 01. 15:11
Előzmény: #55  hellforceone
#63

A fidesz szavazóit tudja begyűjteni. Mi a bajod neked azzal, ha a fidesz szavazótábora rendesen megcsappan? A fidesz belülről rohad szét. Megindult a koncon való marakodás. Lesz még itt újabb meg újabb fideszből kiváló "frakció". 
 
Orbán megtarthatja a pedofilsimogatókat.
oldrider 2024. 03. 01. 15:15
#64
Remélem sokan ott leszünk Magyar Péter mellett március 15-én!
somogyi 2024. 03. 01. 15:17
Előzmény: #63  user01
#65
kitudja mióta készült egyébként erre, kiváncsi vagyok meddig megy el a fidesz, láttok esélyt rá , hogy esetleg az életével kell majd fizetnie ha nagyon bele megy mp a dolgokba? vagy azért annyira nem merészek a fiúk hogy eltennék láb alol mp-t? 
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 15:24
Előzmény: #65  somogyi
#66
A helyzet az, hogy minden ellene tett lépés neki kedvez. 
Persze nyílván nem arra gondoltam, hogy a balatoni kerékpár úton véletlenül és tragikus módon átmegy rajta egy 85 éves nyugdíjas egy kamionnal...:-)
somogyi 2024. 03. 01. 15:26
Előzmény: #66  Heisenberg
#67
már irtam korábban, 99 szazalekban biztos vagyok benne hogy vannak elég erős bizonyitékai hangfelvételei. ez akkorát fog robbantani gyerekek hhogy beszarunk behugyozunk. orbánt láttam mostanaban képeken, elég ramatyul néz ki szerintem tudja őis ..... :D
oldrider 2024. 03. 01. 15:50
Előzmény: #65  somogyi
#68
Azért még ez Magyarország és nem Oroszország. Viszont ha "nagyon belemegy a dolgokba" - értem ez alatt, hogy politikai szerepet vállal, az tuti kihatással lesz az életére.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 15:53
Előzmény: #67  somogyi
#69
Nem kell robbantania sem - egyelőre. Igazaból, ha csak ugyanezt csinálja, ügyelve a politikai versenytársaktól történő távolságtartásra és arra, hogy mérsékelt, kultúrált módon kritizálja a rezsimet, már révbe érhet. 
hellforceone 2024. 03. 01. 16:39
Előzmény: #62  somogyi
#70
öszinte leszek, meg sem hallgattam azt, hogy mint mond,  mert annyira hányingerem van töle! Ha ö azert kussolt, mert a felesege politikai karrierjenek nem akart artani - de közben undorodott a rendszertöl... -, akkor miert is kellett 3 zsiros poziciot is elfogadnia es benne ülni egy darabig. nekem itt bujik ki a szög a zsakbol. egesz egyszerüen undrom es hanyingerem van ebböl a kurva aljas, moralt, tisztesseget nem ismerö vilagbol es az ilyen politikus taknyokbol, akiknek akkor jön meg hirtelen a lelkiismerete, mikor latjak, hogy esetleg ök maguk helyzetbe tudnak kerülni! bocs, elnezest, ha nagyon elragadnak az erzelmek, de ahogy egy kedves ismerösöm mondta, akkor ragadnak el egy dologban az erzelmek, ha azok nem közömbösek szamodra - ez amugy teljesen igaz is, ha atgondolja az ember. Nekem nem mindegy, hogy mi lesz az orszaggal, annak jövöjevel, de mar elegem van ebböl a sok senkihazibol, akik az elmult 34 evben nem sokat tettek le az asztalra, de annal többet vettek el rola es vele együtt az orszagtol, a neptöl, miközben mindenki oriasi nemzetbaratnak es vedelmezönek kialtja ki magat. egesz egyszerüen megcsömörlöttem az egesztöl.
signal2
signal2 2024. 03. 01. 16:49
Előzmény: #70  hellforceone
#71
Az a helyzet, hogy a valódi munka alig érdekel valakit. Ezért a médiát és az emberek többségét nem is érdekli a teljesítmény. Ha érdekelné az embereket, hogy melyik politikus mit csinál, akkor utánanézne, és akkor a média is többet foglalkoznak vele. 
Persze ezek után érdekes, amikor valaki azt írja, hogy elege van a semmit nem csináló politikusokból.
signal2
signal2 2024. 03. 01. 16:51
Előzmény: #67  somogyi
#72
Simicskának sokkal nagyobb valószínűséggel voltak, oszt nem lett belőle semmi. 30 yarddal betömték a száját 
hellforceone 2024. 03. 01. 18:47
Előzmény: #71  signal2
#73
kritizalhatsz nyugodtan, ettöl a velemenyem nem fog megvaltozni erröl a magyar petikeröl. emlekszem en meg arra, mikor te leirtad ide, hogy X-ert eladnad a szavazatod, szoval hagyjuk mar a kritikat! en semmi mast nem akarok, csak normalitast! Tudom, hogy valamennyit mindig el fognak lopni, de a kurva anyjukat, ne nyomoritsanak mar meg egy egesz orszagot! es hidd el, ha ez a mp-ke hatalomra kerül, ez is azt fogja csinalni. egyik kutya, masik.... a vilag valtozott meg sajnos ebbe az iranyba, semmi, de tenyleg SEMMI nem elég.... na mindegy, megyek is inkabb.
signal2
signal2 2024. 03. 01. 18:53
Előzmény: #73  hellforceone
#74
Én nem MP miatt kritizáltalak. Olvasd el újra! 
user01
user01 2024. 03. 01. 19:10
Előzmény: #73  hellforceone
#75
Újfent kérdezem, mi bajod van azzal, hogy ha a fidesz széthulliķ?
Jöjjön még öt ilyen. És jönni is fognak.
Orbánnak maradnak azok, akik erkölcsi rendjébe belefér a pedofilokhoz való dörgölőzés, pedofilok segítése, bűneik eltusolása.
Vali 2024. 03. 01. 19:11
Előzmény: #71  signal2
#76
"ha érdekelné az embereket a teljesítmény": hát ez az. Két élet kevés, hogy minden ell. politikus véleményét meghallgassam, vagy megcsodáljak egy akciót. Ezt a játékot nem piros pontra játsszák. Ahhoz, hogy újra jogállamban éljek, az Orbán-maffiát el kell távolítani a kormányból. Külön nem megy. Pártok párt-célokat szolgálnak, nem tudják meghaladni, nem tudnak egy hangot teremteni, hihető üzenetet küldeni. (A legelkeserítőbb példája az álomvilágnak az árnyékkormány). Ellenzékiként ragaszkodom a józan eszemhez, mely szerint 2+2=4, és ez nem lesz több a vakhitemtől. Akármelyiket támogatom, a változás esélye egy szemmel nem kerül közelebb. A beletás, valóság-érzék ilyen szintű hiánya már csak azért is szomorú, mert látom, ahogy korábban lelkes támogató ismerőseim egyenesen korrumpált ellenzékről beszélnek. Ezzel a hozzáállással - nincs egy hívószó - esélytelen bizonytalanokat szerezni, de a maradék elbizonytalanodik. Erre te azt mondod: jó persze, de képviseleti demokrácia van, úgysem tehetek mást = kvázi az ell. pártok is "leválthatatlanként" viselkednek. Azt kellene megértened, hogy ez az establishment mentalitás nem védhető. Az ellenzéki szavazók többsége nem hívő.
Toka 2024. 03. 01. 19:35
#77
Nekem is szimpi ez a Péter gyerek, majd rászavazok a cimboráimmal ha lesz pártja.
Toka 2024. 03. 01. 19:40
#78
Reggel láttam egy két bírkát, hu kemény hogy átvannak itatva a m1, hirtv...dologgal..neha elgondolkodom hogy ezeknek hol van az agyuk...képessek visszamenni a honfoglalasig hogy igazukat megkeressék.Itt a presszoban is voltak, hal istennek eltüntek.Én ha röhögni akarok megnézem a Palávert, ..bár mostanában az a komcsi oreg nincs benne...király volt...ha volt bennem löket telefonaltam is be.
euler 2024. 03. 01. 20:02
Előzmény: #77  Toka
#79
"ha lesz pártja"
.
Úgy néz ki ez a célja, de kétlem, hogy ez az EP választásig bejegyzésre kerülne, esetleg 2026-ra. De "felkarolhat" egy már bejegyzett, ismeretlen és még tiszta kispártot is.
Ez technikai kérdés. 
Lesznek-e szavazói? Mennyit tud elvinni a fidesztől, alapvetően ez a fontos, mert ezzel tudná megingatni a kétharmadot. Ehhez még "durrantania" kellene valami nagyot, mert most egyelőre a pedofil botrány hullámán utazik. Ha nem durrant akkor leírhatjuk, ugyanolyan sorsra jut mint Simicska, de MZP is ide sorolható.
.
Jelenleg a csodavárás tartja a felszínen, ebből még bármi lehet, de nekem nincsenek túlzott elvárásaim vele szemben. Egy reális elvárás szerintem a kétharmad szétütése. Aztán jön a kérdés, mennyire mély reformokban gondolkodik/gondolkodnak? Mert azt se zárom ki, hogy ha valamilyen csoda folytán bekerülne  a parlamentbe, kisegíti a fideszt a kormányalakításban. (Meredek? Lehet.)
.
Alapvetően azt kellene eldöntenünk, hogy milyen mélyen és alaposan akarjuk eltakarítani a fideszt. Aki megelégszik a reformokkal az gondolkodjon MP-ben, de szerintem ez már kevés, mert akkora a gebasz minden területen.
No meg azt se tudjuk előre megjósolni, hogy a rezsim meddig megy el a demokrácia lebontásában és eszközökben, hogy a hatalmát megtartsa.
Toka 2024. 03. 01. 20:27
Előzmény: #79  euler
#80
Persze, de azokat a Paláveres arcokat megtartanánk, lenne egy külön csatornájuk.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek