Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc kedd, 22:25
Előzmény: #6399  Istvan78
#6400
Szerintem indokolatlanul ekézed időről-időre a kutyásokat. 
Visszatérve az előző mondatodra. 
Minek vagyok az ellendrukkere?
Istvan78 kedd, 22:13
Előzmény: #6398  Bandi_ujonc
#6399
Ha szeretnéd, kiveszem a kutyásokat a listából.:) Sőt, a macskásokat is.:)
Bandi_ujonc kedd, 22:05
Előzmény: #6395  Istvan78
#6398
Parádés, hogy kérdésre kérdéssel válaszolsz, majd feltételezve véleményezel. 
oldrider kedd, 22:03
Előzmény: #6396  Istvan78
#6397
Pottyondy Edina megvilágosít! (Korábban belinkeltem, olvasd el, nézd meg!) Vagy őt is Rogán fizeti?
Istvan78 kedd, 21:55
Előzmény: #6394  oldrider
#6396
Írod, hogy a rendőrség dolga kivizsggálni, mi történt, de aztán többször elismételsz bizonyítatlan vádakat. Nem találod érdekesnek? Egyébként te miért nem találod gyanúsnak, hoggy MP esetében ennyire gyorsan meggtalálta azt a mobilt? Én nagyon. Nem beszéltem kulturűlt viselkedésről, megpróbálom megint a helyes mderbe terelni a dolgot, kulturált helyről beszéltél a ÖTKERT esetében, ami egy bulizós hely esetében nem könnyen értelmezhető. 
Igen, azok a dolgok amiket felhozol MP ellen, csúnya dolgok és szó sincs arról szó, hogy nem itélném el az ilyesmit, csak egy apró bökkenő van ezzel, hoggy szerintem nem történtek meg MP-vel ezek, nincsenek rá bizonyítékok, csak a te fejedben vannak meg, mert belopta oda Rogán.
Istvan78 kedd, 21:46
Előzmény: #6393  Bandi_ujonc
#6395
Érintve érzed maggad, mint kutyás?  Te például inkább ellendrukker szerepben tűnsz mostanában fel.
oldrider kedd, 21:44
Előzmény: #6389  Istvan78
#6394
Elnézést kérek! Valóban nem voltam jelen, ezért is írtam legelőször, hogy a rendőrség dolga kivizsgálni hogyan és mi történt. De mostmár ott tartunk, hogy egyeseknek azzal van baja, hogy a rendőrség gyorsan megtalálta a bűnjelet. Ez már gyanús nekik! (Biztos sokszor megnéztétek a Tanú című filmet és a béka emberekről szóló jelenet megragadt bennetek.) Aztán a kulturált viselkedés definícióját kérdezed fel tőlem, amikor evidensnek gondolom - és neked is annak kellene, hogy gondold -, aki pofonokat kezd osztani bármi okból is egy vendéglátóhelyen az helytelenül viselkedik, akár ittas, akár nem, akár párt altitkár, akár nem, akár le akarják fényképezni, akár nem. Az Pina nyalás sem bűn, de a szexista viselkedést manapság nem tartják politikusi erénynek. A húszéves csajok lába között csúszkálni Budapesten egy nyilvános szórakozóhelyen sem feltétlen politikusi ambíciókra törő emberek erénye. Ez az én véleményem, a tiétek meg más! - Ennyi! Persze mindezt én csak a kormány által fizetett és cenzúrázott médiából tudom és mostmár Magyar Pétertől azt is, hogy Magyarországon minden sajtót és internetes hírforrást Rogán Antal pénzel, felügyel, irányít. A többit pedig megtudjuk majd a rendőrségi hírekből. Jó éjszakát!
Bandi_ujonc kedd, 21:28
Előzmény: #6363  Istvan78
#6393
Ide miért keverted bele a kutyákat?
Nem először vádolod őket hamisan. 
Istvan78 kedd, 21:19
Előzmény: #6388  oldrider
#6392
Nem tudok arról, hogy pofozkodott. Linket tudsz erről? Hiteleset, ne a Ripostról.
Istvan78 kedd, 21:18
Előzmény: #6387  oldrider
#6391
Tudom, te MP viselkedéséről akarsz mindenáron beszélni, de Heisenbergg ebben a kommentjében nem róla beszélt, ha erre a kommentjére reagálsz, akkor nem beszélhetsz akármi másról.
Istvan78 kedd, 21:16
Előzmény: #6387  oldrider
#6390
MP verziója szerint provokációra nem reagált higgadtan, ezen nem higgadt reagálás miatt dobhatták ki, de ne feledkezzünk el az előzményekről. Persze, jobban kell viggyáznia a jövőben, nem szabad méltatlan helyzetbe kevernie magát, hisz már felelős politikusként kell viselkednie. Bízom benne, gyorsan kinövi ezeket a dolgokat..
Istvan78 kedd, 21:12
Előzmény: #6385  oldrider
#6389
Honnan veszed, hogy pinát nyalogatott? Rogán üzente ezt? Korábban se reagáltál, milyen bizonyítékok vannak a vádjaidra? Gyanítom semmi. Sározás, rágalmazás folyik részedről.
oldrider kedd, 20:17
Előzmény: #6384  Istvan78
#6388
Aki pofozkodni kezd egy vendéglőben, azt mindenképpen indokolt eltávolítani a szórakozóhelyről. Mind a saját, mind pedig a többi vendég zavartalan szórakozása érdekében. Ezért is van erre külön szakszemélyzet. Aki pedig verekedni szeretne Orbánnal, Rogánnal, média személyekkel vagy más provokátorokkal az válasszon erre megfelelő helyszínt. Főleg annak, akinek jogi végzettsége van annak ezt tudni illene!
oldrider kedd, 20:07
Előzmény: #6383  Istvan78
#6387
Viszont Te megérthetnéd, hogy itt most nem a magyar rendőrség helyes vagy helytelen reakciója, esetenként lassú vagy gyors reagálása a baj. (Írhatnák én is személyes történetet, negatív kritikát a magyar rendőrségről.) Itt a baj az, hogy Magyar úgy viselkedett, hogy kidobták nyakánál fogva egy szórakozóhelyről. Aki normálisan viselkedik, azt azért nem szokták kidobni. Ha engem vagy téged kidobnának az senkit nem érdekelne. De Magyar Péter az utóbbi pár hónapban egy idollá vált sokak szemében. Nem aszerint viselkedett ahogyan tőle elvárható lett volna. A kidobást Magyar sem kifogásolta, hogy utána meg mi történt azt majd kivizsgálja az erre illetékes hatóság. Vagy gyorsan, vagy lassan.
oldrider kedd, 19:51
Előzmény: #6384  Istvan78
#6386
Kérdezz meg egy nyelvészt!
oldrider kedd, 19:47
Előzmény: #6370  euler
#6385
Hadházy az én szerény megítélésem szerint egy elhívatott öreg harcos. Őt még nem láttam vizet prédikálni és bort inni. (Bort inni sem baj, csak akkor ne tüntessük fel magunkat vízivónak.) Aki többek között a családok tiszteletét, támogatását hirdeti a programjában, az ne nyalogasson részegen pinát az Ötkerben, mert az hiteltelenné teszi! És ebben nem Rogán meg Orbán a hibás, hanem Magyar Péter! Majd a jövő el fogja dönteni mire képes a pártjával. Hadházy már bizonyított, Magyar Péter ígéri, hogy fog. Legyen így!
Istvan78 kedd, 19:46
Előzmény: #6382  oldrider
#6384
Én azt kérdeztem, hogy egy ilyen közegben mit jelent a kulturált, nem azt, hogy ki kulturált és ki nem? Vagy ahogy te írod, kultúrált.
Istvan78 kedd, 19:44
Előzmény: #6381  oldrider
#6383
Egyáltalán nem értetted meg Heisenbergg kommentjét. Ő nem MP-ről beszélt, hanem a magyar rendőrségről, annak politikától (Fidesztől) való függgősééről.
oldrider kedd, 19:32
Előzmény: #6379  Istvan78
#6382
Menj el egyszer egy ilyen szórakozó helyre és megtapasztalod, hogy ki szórakozik kultúráltan, meg kiket szoktak nyakonfofva kidobni!
oldrider kedd, 19:29
Előzmény: #6375  Heisenberg
#6381
Összemosni egy viharos időben, a Duna közepén történt sajnálatos, tragikus balesetet ezzel az egyszerű ittas ember randalírozásával nem szerencsés. Ha nincs meg a telefon akkor Magyar ártatlan? Nem a telefon meg- vagy nem megtalálása miatt szégyenletes a viselkedése és amit tett. Kevesen utálják nálam jobban Rogánt, Orbánt, az oligarchákat meg az egész Fideszt. Mégis azt kell mondjam, itt Magyar Péter a hunyó, neki kell elvinnie a balhét. És sajnálom, mert rá szavaztam most az EP választáson, de egyre jobban félek attól, hogy Ő nem alkalmas kormányfőnek, miniszter elnöknek. Egy epizodista, közjátékos, intermezzó lesz a nevét hamar el fogjuk felejteni! 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek