Topiknyitó: Portfolio 2018. 07. 09. 09:11

Magas fizetés? Ugyan! A fiatalok már mást akarnak  

Ugrás a cikkhez
A jövõ generáció megjelenése a munkaerõpiacon az irodaházakkal kapcsolatos igényeket is átalakítja. A fiatalok számára ugyanis nagyon fontos, hogy a munkahelyükön is jól érezzék magukat, vagyis az új irodáknak ezt az igényt is ki
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 07. 09. 10:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
Én váltottam már munkahelyet kisebb, úgy hogy az új helyen kisebb lett a fizetsem. Persze nem az ilyen felszínes bullshitek miatt, sokkal többet számít, hogy szakmailag milyen a munka, és milyen emberekkel vagyok körülvéve.
A telekom egyébként inkább negatív iranyba megy munkakörnyezet szempontjából, a floating desk az egyterű irodához képest is tovább tudja rontani hatékonyságot, lassan 10% alatt lesznek.
Vortex 2018. 07. 09. 10:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#5
Így van.
Hallot már valaki olyat, hogy azért váltott valaki, mert szebb az iroda, de kevesebb a fizetés?
Persze, ha több hasonló hely közül kell választani, akkor a szebb és a könnyebben megközelíthető a nyerő.
Törölt felhasználó 2018. 07. 09. 09:39
Törölt hozzászólás
#4
Törölt felhasználó 2018. 07. 09. 09:37
Előzmény: #2  werinter
#3
Mit jelent a valós értéket termels? Pl. egy gyártósor esetében csak az termel valós értéket, aki a gyártósoron dolgozik, aki megtervezte a gyártósort, aki megtervezte a terméket, aki az üzleti tervet készítette, aki vevőket talált a termékre, aki megegyezett a beszállítókkal, aki egedélyeztette a terméket, aki a projekt finanszírozását intézte, stb., stb., még folytathatnám a sort, az nem?
werinter 2018. 07. 09. 09:11
Előzmény: #1  portfolio
#2
És aki nem egy nagyvárosban dolgozik, mint valami aktatologató irodakukac azzal mi van? WELL mezőgazdaság, meg ipar. Úgy "építik" fel a búzatáblát, hogy a lehető legkényelmesebb legyen...
Ekkora baromságot már megint. Tipikus "vízfej" hatás már megint. Aki alapból kényelmes, normálisabb környezetben dolgozik (többnyire ugye egy cég felső vezetősége, vagy adminisztratív alkalmazottai) azoknak legyen még kényelmesebb az élete, akik viszont konkrétan termelnek is valamit és a valós értéket előállítják, azok le vannak sz/*rva nagy ívben...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek