balentum balentum
4
4
1
2017. július 02. | 16:23

KISBÜFIK (balentum) topikja  

Sziasztok!Mivel ma reggel véletlenül csináltam egy rossz topikot (Random számlanyitás), kedvet kaptam ahhoz, hogy most tudatosan létre hozzam a régóta tervezgetett topikomat, melybe azok hozzászólását várom, akik nem életvitel szerűen tőzsdéznek, hanem kedvtelésből, hobbiból és a céljuk a banki kamatok feletti hozam elérése és a megtakarított pénz értékének megőrzése, megspékelve egy kis spekivel és az esetleges "piaci lehetőségek" kihasználásával.Természetesen a PROFIK segítségét, észrevételeit is szívesen olvasom.Én már 10 éve "foglalkozom" tőzsdével és csak magyar részvényekkel.(2007 óta Cashline, aztán 2010 óta online portfolio)Már megfizettem a szokásos tanulópénzt és "összesítve" erős bukóban vagyok, de az "éltet", hogy egyszer nullára hozom, hozzam az egyenlegemet.Ehhez szeretném kérni a segítségeteket, mert lehet, hogy nem vagyok egyedül és vannak hozzám hasonló szerény, de becsületes"KISBÜFIK"
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
2017. július 04. | 19:32
előzmény: #19  balentum
Na most kerültem gép elé.Úgy látom ma sem látogatott ide senki.Nem baj nem adom fel, tovább "éltetem" a topikot. (Aki csak betér megnézni, mert megbeszéltem vele, hogy olvassa, annak nagyon sok boldogságot és jó nyaralást kívánok.)Talán lesz valaki, aki ha szánalomból is, de ír ide valami érdekeset.Lehet ELEMZÉS vagy jó tanács, tipp bármi, ami abban segít, hogy mibe fektessem parlagon lévő két milliómat.Mészáros Lőrinc papírjaitól kérlek kíméljetek meg, mert az már közröhej, hogy a Konzum többet ér a Rábánál.A vég akkor lesz, amikor az Opimus utoléri a Rábát.Szóval kedves "Topikozók" várom a hozzászólásokat.
2017. július 03. | 19:53
előzmény: #18  balentum
Úgy látom teljes az érdektelenség.Nem baj elszórakoztatom magam, mivel egész nap nem tudtam gép előtt lenni, most pótolom.Talán érdekesebb dolgokat kellene felvetnem, mint például:Mit csinált M.L. és bedobni, hogy O.V.-ral voltam együtt katona stb.Erre biztos ugranának a pro és kontra hozzászólók.Vagy tévedek:
2017. július 03. | 19:05
előzmény: #13  balentum
Valószínű ma kellett volna beszállni 390 körül, vagy megy még lejjebb is?Ki mit érez?
2017. július 03. | 15:17
előzmény: #16  pf2
Picatrix témához, lentebb írtamA NYESZ- számlánkat szeretnénk megszűntetni a férjemmel együtt, ingyen átadnánk, vagy, ha tudsz valakit. Légyszíves írjál a sacis49@gmail.com-ra
pf2
2017. július 03. | 09:29
előzmény: #15  Hathor
Tisztázzunk valamit :- RFV 600.000 / részvényből első befektető voltam , lecsökkentettük kisbefektetők számára 2560 Ft / részvényre. Első körben 4600 ment fel- majd ingadozot össze - vissza 1800 - 4100 között. OTP és Allianz beszállt 49 % erejéig 12650 volt a max. Némi problémák után - magyar és román állam nem fizetett - csődeljárás 88 Ft / részvény. OTP és Allianz kiszállt ( 300 miliós bünti Soós Csabának ) ismét teljes tulajdonban Soós és társai kezében. Közbem Magyar Állam nevében a Fidesz barátok 460 millió forintot kaszálltak a cégen.Most már ENEFI ill. E-STAR a neve a cégnek. Konsum - Opimus jelenlegi Fidesz pontosabban Orbán család nyílt részvénygazdálkodási garákodása. Lehet hinni benne , lehet nem. Konsum felmehet eredeti árára 2560 Ft , ahonnan 12 Ft-ra esett le.( egyébként 33 tól 70 ig játszottam meg)Opimus-NyRt- leánynéven tolvajrészvény , amiből korábban , mindent kiloptak- lehet befektetni.
2017. július 03. | 07:04
előzmény: #14  pf2
" vagy Konsum - Opimus , ha bízol benne" Csodas a pszchio ezres szintnel mester!20nal meg fenyegettel beultetessel engem, es Enefit ajanlottal.. nem csodas?! :)
pf2
2017. július 02. | 22:22
előzmény: #8  Törölt felhasználó
Öreg 55 kg "csak a short alias Kevin " már örök vadászmezőkön viszont van két befogadott "véreb" a maga 5 - 6 kg -val tdt elfelejteni , forex és deviza csak MIFID tudással angol új IPO -t kell nézni vagy Konsum - Opimus , ha bízol benne
2017. július 02. | 22:14
előzmény: #12  balentum
Vagy netán Panny-t most olcsón?
2017. július 02. | 22:11
előzmény: #11  sacis49
Inkább azt mondja meg valaki, hogy a Rába-val vagy ANY-val bővítsem a portfóliómat kb. 2 millió összeggel vagy valami mással egy éves időtartamot előirányozva?A segítségeteket előre is köszönöm.
2017. július 02. | 20:33
előzmény: #7  pf2
Kedves Fecó!Emlékszem, hogy valakitől átvettél Picatrix részvényt, érdekelne esetleg még?sacis49@gmail.com
2017. július 02. | 19:59
előzmény: #8  Törölt felhasználó
Nyugodtan írjál, tudom, hogy régi motoros vagy és van tapasztalatod.
2017. július 02. | 17:55
Köszi a javaslat , de én (mi) csak Kisbüfik vagyunk és marad az aránylag "kockázatmentes" kereskedés.
Törölt felhasználó
2017. július 02. | 17:33
én csak ezt a aranyos kiskutyát jöttem megnézni, az enyém már 13 éves öregcsaj. régi családtag, te mint a témában elismert szaktekintély igazán mondhatnál rá valamit )) a kezdőnek csak a forex és csak a tdt ajánlatodon kívül, pl jönnek az új ipok és lesz nagy pezsgés, matolcsynál
pf2
2017. július 02. | 17:15
előzmény: #4  Törölt felhasználó
Ne hallgas barnanedvére...... 100szoros tőkeáttétellel- hitelből - kell devizapárokat megjátszani , mert így egy nap alatt elbukhatod pénzedet :-)))
2017. július 02. | 16:46
előzmény: #4  Törölt felhasználó
Igen nagyon aranyos, 10 hónapos border collie kislány és BONNY a neve.
2017. július 02. | 16:44
előzmény: #3  zsoltee77
Látod én is pont ezért most szeretnék a Randomnál számlát nyitni, mert hasonlóan hozzád elkülöníteném a "tartósat" a "spekitől". Az értékhatárral egyet értek.
Törölt felhasználó
2017. július 02. | 16:37
előzmény: #2  balentum
aranyos a kiskutyád ))) először magyarokkal kell próbálkozni! de egyáltalán mire veszel valami értékpapírt tedd fel magadnak a kérdést
2017. július 02. | 16:34
előzmény: #2  balentum
Én nem régóta tőzsdézek élesben, én is csak a BÉTen, kis papírokkal. Számlát addig szerintem csak 1 helyen érdemes nyitni, amíg az ember át nem lépi a 100 ezer Euro BEVA kártalanítási maximumot. Random Capitalnál a legalacsonyabb a jutalék, ott hozom most létre a speki számlát és Ersténél vannak a TBSZ-ek.
2017. július 02. | 16:27
Sziasztok!Kérem olvassátok el a fenti cím alatt leírtakat és akit érdekel a téma és tud szeretne segíteni bátran szóljon hozzá.Első felvetésem, hogy szerintetek hány helyen szerencsés számlát nyitni és érdemes e külföldi papírokkal is foglalkozni?

Topik gazda

balentum
balentum
4 4 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE