Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 18. 20:52
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Ez a sorsa Pali bácsinak is?
link
Törölt felhasználó 2012. 01. 18. 20:52
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
tuksz:

írtál már akár komolyabb házidolgozatot?
elolvastad azt a három linket, amit bemásoltam?
Törölt felhasználó 2012. 01. 18. 20:53
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
MINIMUM!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 18. 21:08
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
Komolyabb házidolgozatot nem, de impact faktoros folyóiratokban többször publikáltam már angol nyelven, ha ez jelent neked valamit. :)
Az meg, ha az előbbi mondataimat nem tudod helyén kezelni, az nem az én bajom. Szerintem egyértelmű volt. Ettől jobban nem vagyok képes jelezni a szarkazmust. (Majd legközelebb kiírom, jó? :D)
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 08:36
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
sajnos tényleg nem értjük meg egymást.
Spalli plagizált, és annyira hülye, hogy kb azt sem tudja, hogy ez milyen súlyos dolog, illetve szerinte elég odacsapni egy irodalomjegyzéket a végére...

és ez a sz.r ember az elnök nálunk, ez k.rvára kiakasztó... mocskos ez a bagázs a velejéig. és nem értem, hogyan lehet kiállni bárkinek is mellettük??? takarodjon!!!
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 08:42
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
sajnos tényleg nem értjük meg egymást.
Spalli plagizált, és annyira hülye, hogy kb azt sem tudja, hogy ez milyen súlyos dolog, illetve szerinte elég odacsapni egy irodalomjegyzéket a végére...

és ez a sz.r ember az elnök nálunk, ez k.rvára kiakasztó... mocskos ez a bagázs a velejéig. és nem értem, hogyan lehet kiállni bárkinek is mellettük??? takarodjon!!!
watson
watson 2012. 01. 19. 09:14
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
szerintem hasonlóan látjátok ;)

Már a Copy General is ultracikinek találja a Spalit és elhatárolódik tőle link :D

Aki kiáll mellette az a tolvaj országromboló Széles Gáborral menetel, aki nem az eljön a diploma(f)osztóra.

Jan. 21. Szombat 16:00 Vár, Dísz tér. link
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 09:16
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#68
logikailag kezelhetetlen együtt említeni az impact factor-os dolgozatokat smitti törzsanyagra épülő disszertációjával.

ugye ezt nem kell magyaráznom.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 09:18
Előzmény: #52  Steelman
#69
egész pontosan: smitti előbb a szociknak, majd amikor ott nem kellett, orbánnak "ajánlotta fel a függetlenségét".

utóbbi egy híres idézet tőle.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 16:52
#70
teljesen egyértelmű cáfolata spali hazugságainak:

link

MONNYONLE!
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 16:53
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
Egy szót sem értek belőle...
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 17:18
#72
összeollózta:

link
csendben 2012. 01. 19. 17:20
#73
2 "törzsanyag" van!

:-)))
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 19:27
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#74
"sajnos tényleg nem értjük meg egymást."
Hát tényleg nem, de mindegy is.
Törölt felhasználó 2012. 01. 19. 19:29
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#75
Hát lehet, hogy az a pár oldal, amit írt, annyira színvonalas, hogy még hivatkoznak is rá a neves folyóiratokban. :DDDD
buyandhold 2012. 01. 19. 20:38
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
A megújuló Magyarországon nem az összeköttetések és az ügyeskedés, hanem csak az igazi teljesítmény számít – hangsúlyozta Orbán Viktor csütörtökön, amikor elismeréseket adott át nemzetközi tanulmányi versenyen eredményt elért diákolimpikonoknak
bonyolult átszervezéseket visznek véghez, de a szellemisége mindennek egyszerű, és egy mondatban úgy fogalmazható meg: csak az igazi teljesítmény számít.

Belföld Orbán: Csak az igazi teljesítmény számít
Index/MTI
2012. január 19., csütörtök 17:39
|
Email

A megújuló Magyarországon nem az összeköttetések és az ügyeskedés, hanem csak az igazi teljesítmény számít – hangsúlyozta Orbán Viktor csütörtökön, amikor Réthelyi Miklós nemzetierőforrás-miniszterrel közösen a Parlamentben elismeréseket adott át nemzetközi tanulmányi versenyen eredményt elért diákolimpikonoknak.

Magyarországon nagy változások vannak, az a célunk, hogy teljesen megújítsuk az országot, mert úgy hisszük, erre van szükség ahhoz, hogy a XXI. században erős és sikeres legyen – mondta a miniszterelnök. Hangsúlyozta, hogy a változtatások során összetett rendszereket alakítanak át és bonyolult átszervezéseket visznek véghez, de a szellemisége mindennek egyszerű, és egy mondatban úgy fogalmazható meg: csak az igazi teljesítmény számít.

A megújuló Magyarországon csak az számít igazi teljesítménynek, ami mögött emberi munka, szorgalom és tudás van - jelentette ki a kormányfő

:):):):):):):):):)
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 02:22
#77
ki az a elvetemült f.sz, aki képes volt mínuszolni amúgy teljesen normális és támadhatatlan hozzászólásokat?

csak kicsinyes, senkiházi szar alak lehet!
csendben 2012. 01. 20. 08:06
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
Arra a pár oldalra sokáig fognak híhatkozni!(mint elrettentő példára!)

csendben 2012. 01. 20. 08:06
Előzmény: #76  buyandhold
#79
Ő már csak tudja!
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 08:48
Előzmény: #76  buyandhold
#80
"A megújuló Magyarországon nem az összeköttetések és az ügyeskedés, hanem csak az igazi teljesítmény számít – hangsúlyozta Orbán Viktor csütörtökön..."

100%-ban biztos vagyok abban , hogy ezeddig mind az összes min. elnök kormányzása alatt ezt a szöveget is nyomta és kivétel nélkül ..

de ugyanúgy mindegyiknél azt tapasztaljuk, hogy nagyon sok szakmai posztokon a párthűség számít és számított elsősorban , és köze nem volt ahhoz, hogy azt az embert hagynák vagy választanák meg vezetőnek , akinek valóban hosszú évek óta van gyakorlata és a szakmában bizonyított ugyanazon más szakemberek elismerése által.

ma sincs ez másképpen pl. vitézy lacika.. és csak úgy kapásból

a másik az .. hogy semmiféle megújuló Magyarországot nem látok , csak egy szinttől kezdődő egyféleképpen átrendezettet..

az ország lakossága számos ilyen fentről jövő "megújulást" megélt már , igazából és valójában mindig a feje felett , és a "vezető párt" mindig megmondta hogy az micsoda, és vegye azt a nép tudomásul/ lehetőleg és természetesen : örömmel.

esti mese vége felé ,a kommunista érából :

címe : mese a megújított országról

" .... és másnap a kovács géza kocsegár brigádvezető elvtárs úgy ébredt , hogy a párt megújította az országot , mert majd így jobb lesz ...felkelt és kinézett az ablakon .. a fák levelei vidáman csilingeltek a tavaszi szellőben és a rígók is mintha pajkosabban fütyörésztek volna . gondolatai elkalandoztak , és képzeletében a párt zászlaját magasra emelve menetelt a győzelem felé az első sorban ..
büszkén csillogó szemekkel indult aznap a munkába "

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek