Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
neomodel 2007. 07. 29. 02:31
Előzmény: #17959  Törölt felhasználó
#17960
Azon gondolkodtam, a linket nézegetve, hogy mit csinálhat itt egy programozó matematikus. Gyököt von.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 02:17
Előzmény: #17957  neomodel
#17959
Ha ügyvéd kell szólj :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 02:16
Előzmény: #17949  Törölt felhasználó
#17958
nem, Gudakes, én budapesti lány vagyok:
link
ahogy már amikor még a fórumban sehol sem voltatok a vita hevében "kiderült".
KK
neomodel 2007. 07. 29. 02:14
Előzmény: #17954  Törölt felhasználó
#17957
Üdv Mindenkinek
Készül a következő novellám,(fölcsapok írónak), a műfaja topik groteszk lesz, és én vagyok a föltalálója. Komolyan ennyi olvasóm sosem volt, így éjjnek idején csak úgy izzik az oldal. A legszebb az egészben, hogy itt is érvényesül a piac egyensúlyozó szerepe, különbözőként ítélitek meg amit írok, amit egymásról mondtok, miközben nem tudjátok mire is gondol és mik a szándékai igazándiból. Tanultam valamit egy gazdag embertől, nem is olyan régen, azt tanította, hogy csak olyanról állíts bármit, amiről meggyőződtél, tudot, láttad megfogtad, ne hivatkozz valakire aki látta, neked kell látnod. Egyébként fikció lesz az egész életed, és még hülye is leszel közben, de te magad ezt sem fogod észrevenni. A mondókáitok tele vannak feltételezésekkel, önhergelésekkel, persze egóval is ami az egyik legrombolóbb valami ami létezik. A magam részéről ez az egyik legfőbb szabály, hogy csak magamat tudom kontrollálni, csak a magam inditékait, szándékait ismerem, tehát nem ítélek meg senkit, ugyanis nem látok beléje. Értitek? Na majd jön az új rész, még befejezem, kb. 10 perc.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 02:12
Előzmény: #17954  Törölt felhasználó
#17956
"Neked tetszett, hogy mást fikáznak, de amikor hozzád nem Istenkirályként szól valaki, rögtön dühbegurulsz, bárkiről is legyen szó. Ez tény, ezt csinálod 1 éve."
Hát, ez is egy vélemény.
Ilyenkor az jut csak eszembe, hogy aki ilyen szinten lát a pályán, annak véleménye számomra nem mérvadó.
Csámcsogjatok még ezen a Neo íráson , amennyit tetszik. "Ti " De kik azok a "nekünk" nem tetszett? Ez valami szekta?
A te logikáddal Woody Allent már rég börtönbe csukták volna humerszkjei miatt az amcsi politikusok.
Szerintem fel is jelentitek Neomodelt hamarosan....Én vagyok paranoiás. Tényleg. Meddő egy vita ez ,nagyot csalódtam benned. De ne zavarjon, az ilyenek hamar leperegnek rólam.
Na tényleg léptem. Örülök, hogy tudónak aposztrofálod magad, ez minimum az egészséges önbizalom szintje.
Válaszolj nyugodtan bármit ha akarsz, elolvasom ugyan, de én már nem reagálnék rá.

Sok pénzt mindannyiotoknak!
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 02:02
Előzmény: #17953  Törölt felhasználó
#17955
Na jó éjszakát! Szerintem ezt túl beszéltük! :-)
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:58
Előzmény: #17952  Törölt felhasználó
#17954
DLPH!

A paranoniás Te vagy! Nem az a baj, hogy a részvényt szidod, vagy nem szidod. Nem erről van szó. Nem szidtad. Nem is vagyok Genesis vallásos. Valamit rosszul látsz. BigBroker24 vallásos, én meg "tudásos" vagyok. :-)

Neomodell novellája szerintünk ocsmány, és becsületsértő, és humorosnak kevésbé nevezhető. Neked tetszett, hogy mást fikáznak, de amikor hozzád nem Istenkirályként szól valaki, rögtön dühbegurulsz, bárkiről is legyen szó. Ez tény, ezt csinálod 1 éve. Ez visszás. Jó lenne ha észrevennéd már magad, mert rendszeressen úgy viselkedsz mint egy hisztis fürdőskurva (már bocsánat a hasonlatért, nem tudom milyen az az olyan, de vedd úgy hogy ez most egy neomodell féle novella, és D. úrról beszélek) Látod, mindjárt milyen vicces... vagy mégse? Én is tudok neomodellénél külömbet is írni, ha akarok... de nem akarok ilyet.

A másik pedig az a 2000 Ft-os vizionálásod (ahogy Te írtad, tehát a jövő), de tényként írtad le, olvasd vissza. Ez a tények elferdítése, sőt, otromba koholmány. Lehet utólag csak egy példának állítod be, csakhogy rossz példa volt. Minek példálózni, amikor "ez itt a tőzsde" ez itt a valóság. Az árfolyam 2800 és 2720 közé állt be, nem 2000-re. Egyenlőre. Ez a jó példa, mert ez a valóság.

Ezt a két dolgot sérelmeztem, és jó legyek ingerült, amúgy meg hulla nyugodt vagyok.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:54
Előzmény: #17946  Törölt felhasználó
#17953
Mercurius !

Én sosem gondoltam rólad rosszat, mert becsületes embernek ismertelek meg, korrektnek, aki csak igazat, vagy a meggyőződését írja le, noha nem régóta tőzsdézik, sokat fejlődött.

Ezt komolyan is így gondolod?

"Ennek ellenére mégis a 6 héttel ezelőtti dolgokat akarod itt "beárazni" nem pedig a cég jövőjét. És ez itt nem tőzsde, hanem egy fórum (szerinted meg Ica kocsmája). "

ez külön gyögyszem :

" pártolod ha mást ocsmányul kritizálnak"
Neonak ez lett volna a célja valóban?

Ne gyere nekem Mercurius tankkal, nem az ellenséged vagyok. S ha nem veszek egy részvényből mert nem kell, nem járok oda fikázni. Összekeversz valami hülyegyerekkel.
Annó BB hüylesége nagyon idegesítettek, és nem egyszer több nickel is írt. Ki is derült.
De már rég volt. Valóban ebben tévedtem, de nektek csak szerencsétek volt.

Azért általában nem tévedek :))
De ellenőrizz le egy fél évig, meg fogod látni.

Az a tökröhej, hogy a fikázó barmokat is kisztottam már, ti meg engem, mert odapakoltok.

Kabaré na. Léptem. Nem ezt vártam tőled Mercurius. Én nem bántottalak, nem kell nekem esni igazságtalanul, mert azt VALÓBAN rosszul tűröm.

Szia.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:43
Előzmény: #17944  Törölt felhasználó
#17952
Gudakes. Ez aranyos. Egyszerűen agyrém ami itt folyik. :)
Eszembe sem jutott kérkedni a pénzemmel. Nagyon komolyan, nem azért írtam.

"Mercurius kissé ingerülten szólt az igaz"
így van. És a világon semmi oka nem volt erre. Talán ezen mélázzatok el csöppet. Vagy ne. Nekem tökmindegy. Egy potenciális befektetni vágyóban miért látja az ellenséget?
Ez normális dolog? Meg hogy én meg gazdagodó? Kész paranoia.
Neo-t ledorombítjátok, mert ír egy humoros kis irományt. Nem tudom pontosan az irodalmi műfaját. Engem gazdagodóval hoztok egy színvonalra, már elhangzik az írás nyomán a "becsületsértés " is.
A 2000 forintról is. Jó legyen 4000. Csak egy példa volt, nem a jövő tendenciájára utaló jóslat. De én már idejárok károgni mint gazdagodó.....
Ti már mindenhol ellenséget láttok.
Nem gond.Majd lesz egy Genesis totyik ha vettem. Nem a vallásosoknak, hanem a tőzsdézőknek.

Ahhoz képest amit a búrámra kaptam, noha eszembe sem jutott bántani a részvényeteket..és nem is bántottam, ott van feketén-fehéren.. szerintem ti vegyetek vissza egy kicsit. Vagy ne. Nekem mindegy. Ide nem írok többé az bizonyos. Se jót, se rosszat.
Tiétek a totyik.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:41
Előzmény: #17949  Törölt felhasználó
#17951
decemberi, vagy debreceni, nem mindegy... bár lehet mindkettő is.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:40
Előzmény: #17948  Törölt felhasználó
#17950
Régen rosz, ha valaki ma normális! :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:38
Előzmény: #17945  Törölt felhasználó
#17949
K-mezon:
Te nem dembreceni vagy?
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:36
Előzmény: #17944  Törölt felhasználó
#17948
500 milla a limit, ha már itt tartunk, ha valami kérdés vagy óhaj van a jegyzésnél, alatta ott van a CIB számlaszám ahová utalni lehet, és a végén majd értesítenek, hogy kaptál, vagy nem.

Nem vagyok ingerült, csak szeretném megvédeni azt, akit távollétében pocskondiáznak poénból...

Egyébként tényleg nem vagyok "normális", ezt elismerem.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:31
Előzmény: #17944  Törölt felhasználó
#17947
Egyébként, remélem csak rosz napod van, nem ilyen embernek ismertelek meg az eddigi hozzászólásaidból.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:30
Előzmény: #17942  Törölt felhasználó
#17946
"Ez itt a tőzsde vazze nem egy templom.... :)"

Ennek ellenére mégis a 6 héttel ezelőtti dolgokat akarod itt "beárazni" nem pedig a cég jövőjét. És ez itt nem tőzsde, hanem egy fórum (szerinted meg Ica kocsmája). A tőzsdén veszel, meg eladsz, és nem kell kommentálni, mert senkit nem érdekel.
Ha akarsz veszel, ha meg nem, az sem baj. A Te dolgod.

Ami az 50 milládat illeti, ne legyél vele túl nagyra, örülhetsz ha kapsz részvényt a zártkörű jegyzésben... persze csak ha már volt részvényed.
Ami a nagybüfiket illeti térjünk vissza témára augusztus végén, ok?

Nem tanítlak Téged semmire, próbáltam tükröt mutatni, csak akkora az arcod, hogy nem fért bele. Elég visszás, hogy pártolod ha mást ocsmányul kritizálnak, és Te is azt teszed, csak Téged nem merjen senki mert azt már nem bírja elviselni az egód... Úgy látszik a Te önértékelésed mások véleményétől függ (ezért jössz ki annyira a sodrodból rendszeressen), ellentétben Velem,a kit egyáltalán nem izgat, hogy ki mit mond Rám, mert van önértéktudatom.

Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:30
Előzmény: #17939  Törölt felhasználó
#17945
dlph, neked nem vagyok kis hölgy, sem senki, a pasiaim pedig a legjobbak: programozó matematikustól kezdve, de kösz az aggódást! Valahogy majd csak választok -:) És van pofám, amit nem szégyellek, és csak olvass vissza a nagy agyaddal, hogy mit jósoltál és mi lett... Pont, amit mi írtunk, és ha cikiztem is BB-t (nekem lehet, mert szeretem) akkor is igaza volt/lett. Ahogy nekem, de neked NEM....
KK
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:27
Előzmény: #17942  Törölt felhasználó
#17944
Kérlek DLPH vegyél vissza egy kicsit!
Mercurius kissé ingerülten szólt az igaz, de te meg egyszerüen megpróbáltad földbedöngülni! Vedd észre magad!
Azt hiszed kíváncsi valaki a nyamvadt 50 milliódra?
Én jóval kevesebbel vagyok itt, de mégsem ájulok el az ilyen számoktól, sőt, megsúghatom, a Genesis menedzsment sem hajbókól majd elötted, ha ezt fitogtatod itten! tedd a pénzed ahova jónak látod, ha a genesisbe rakod, jól teszed, és azt is ha építőleg szolsz hozzá a Fórumba. Csak ha normális hangnemben, hangsúlyozom építőleg!
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:17
Előzmény: #17942  Törölt felhasználó
#17943
"A gerincoszlop nem hiányzik belőled véletlenül???"

Na asztrológus kis tőzsdeguru barátom, emitt befejeztem a veled való társalgást, mert egészen égő. De bizony, A kritikát elbírom, sőt. De az nem az volt.Amúgy semmi közöd hozzá. A tőzsdézéshez sem sok.Nekem meg ehhez nincs közöm.

Szevasz.
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:13
Előzmény: #17938  Törölt felhasználó
#17942
Mercurius szerinted te normális vagy? :)
A rokonaiddal ezt a hangnemet barátom. Velem ne, nem engedtem meg.
Nem bántottam én te szerencsétlen a papírodat, sőt, mint írtam, erősen gondolkodom.....Egy 50 millás beszállónak csak örülnél nem? Ha már életed végéig ezt a papírt akarod itt favorizálni...meg tartogatni.

Ha ennyire nyilvánvaló lenne ez a 10 000 meg 20 000 célár, már a nagyobb büfik is jöttek volna...nem? Szerinted mire várnak?
Gondolkozz ezen csöppet el..
Ha meg jönnek, észre fogod venni :)

Te aki még háromnegyed éve csillagállásból meg az asztrológiádból tőzsdéztél, mára nagy guruvá nőtted itt ki magad.... de engem meg ne taníts itt bármire. Leköteleznél vele.
Nem hallucinálás amúgy, hanem vízionálás. Magyarázzam? igen komám, arra az 1 napra gondoltam. De biztosan igazad van. engem nem érdekel.
Szerintem kapj a fejedhez csöppet. Mit hőbörögsz ? Agyadra ment a genesis vallás?

Ez itt a tőzsde vazze nem egy templom.... :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 29. 01:10
Előzmény: #17939  Törölt felhasználó
#17941
Na pont erről beszéltem, szerencsére pont elkerülték a hozzászólásaink egymást... Szép példa. DLPH ennyire bírod a kritikát, másokén meg jót derülsz. A gerincoszlop nem hiányzik belőled véletlenül???

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók