Topiknyitó: zsoltee77 2019. 11. 26. 20:27

Futuraqua nyrt. részvényesek topicja  

Kedves Mindenki!
Arra gondoltam, hogy nyitok egy topicot, ahol a részvényesek nyugodtan társaloghatnak.
Ami itt nem lesz:
flood, trollok, veszekedés, személyeskedés.
Jó fórumozást! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
don_king
don_king 2021. 12. 24. 19:16
Előzmény: #13119  Törölt felhasználó
#13120
Nemzetközi kapcsolatok szakértő! 😁
Törölt felhasználó 2021. 12. 24. 19:04
Előzmény: #13118  don_king
#13119
Valóban, egy politológus veszett el a VUKBAN. :D
don_king
don_king 2021. 12. 24. 18:35
Előzmény: #13114  VUK1980
#13118
És had gratuláljak ehhez a szépen kifejtett, összeszedett íráshoz! Szép munka! 
don_king
don_king 2021. 12. 24. 18:23
Előzmény: #13114  VUK1980
#13117
A 2. üveg jégborom iszom. Kérlek fejtsd ki, hogy kapcsólódik ez a vízhez? Költői kérdés!
 Boldog karácsonyt mindenkinek! 🙏🏻💸🥂
don_king
don_king 2021. 12. 24. 18:11
Előzmény: #13114  VUK1980
#13116
Én egyetértettem! Annexió! Vér aldozat nelkul!
Törölt felhasználó 2021. 12. 24. 18:06
Előzmény: #13114  VUK1980
#13115

go putyin :D
VUK1980
VUK1980 2021. 12. 24. 16:00
#13114
Aki esetleg itt volt, és emlékszik rá, annak derenghet az, hogy voltam olyan bátor, és beírtam ide, szerintem igen, Oroszország megtámadja majd Ukrajnát. 
Ezt az elmúlt időszakban mindenki blődségnek tartottad akinek csak megemlítettem. Természetesen a szabad vélemény, és gondolat szabadságot adjuk meg mindenkinek.
Mik azok a kirakós elemek amik ezt erősítik?
Nos, nagyon sok van. De ami a nagyközönség számára is világos lehet az az, hogy Merkel mami leköszönt. Amolyan mama volt Európa kemencéje mellett aki mindent eltudott simizni. Valóban emelem a kalapom a munkatempója, higgadtsága, kitartása, és stratégiája mellett. Fantasztikusan tartotta szem előtt Németország ( mint Európa motorja), és Európa érdekeit. 
Most leköszön. Ezt tudja Putyin is. Kiszámítható volt ez a lépése. Magyarán feltudott rá készülni, és ezt az időt ki is használta. Most már bármit csinálhat. Szó szerint bármit.
Európa elkényelmesedett meggyengült. Igaz ezt belülről is sikerült bomlasztani az elmúlt években ( egyik ilyen eszköze volt a Mi Viktorunk) Igen jól írom. Persze ez egy szép szimbiózis. Viktor ekézi Brüsszelt, amihez bármilyen segítséget ( pénzt, szoftwert, paripát megkap Paks 2 be csomagolva) káposzta is megmarad, Putyin is jól lakik. De nem csak Viktorok voltak. Erdogan is besegített, hiszen ha kellett liba pásztor módjára hajtotta az embereket Szíriából Európába. Talán emlékezhettek még olyan hírekre amik arról szóltak, miszerint Orosz vadászgépek ( mit add Isten) olyan városokat is bombáznak ahol igazából nem is voltak ISIS tagok, és mi lett a következménye? Népvándorlás. Szedték a sátorfájukat, és mentek.Hova? Menekülttáborokba. De azok igazából csak átmeneti állomások voltak. A 2:VH alkalmaztak ilyen stratégiát legutóbb, amikor is a civil lakosságot használták fel. 
USA beleszólt az Ukrán kormány megbuktatásába. Na itt pattant el a cérna Putyinnál, még ha nem is mondta ki. Közben látta mik a gyengéik. 
Az Oroszok hipp hopp megoldották a gázvezeték kérdést. Kerüljék ki Ukrajnát, hogy ne legyenek kiszolgáltatva nekik. PIPA
A németek gyakorlatilag, mint magyar az Állami tőgyeken úgy csüngenek a gázon. Óriási hiba volt kiszolgáltatni Európát a Szibériai gáznak, a háború befejezése után. De hát nem volt mit tenni. Újjár kellett építeni az öreg kontinenst. Ki gondolta hogy ez lesz? Akkor még az Északi Tengeri lelőhelyeket sem fedezték fel hozzáteszem. 
Most ezt a németek továbbra is látják, és rábólintottak az Északi Áramlatra.
Megépült! 
Közben Putyin összebratyizott A Kínai elnökkel, a Fehérorosszal, a Törökkel, Pakisztánnal... meg még sorolhatnám. Minden egyes lépése csak közelebb hozta célhoz..
Ukrajna közben Geopolitikia ütköző zóna lett. Usa tegnap előtt még kivonult Afganisztánból. 
Nagy hiba volt, mert gyakorlatilag felemelete a ruháját, és megmutatta milyen gyenge is az izomzata. 
Ezzel öngólt rúgott. Putyin ezt látta. nevetett is rajta. Kína dettó. Itt az idő.
A Krími balhéval felébresztették az Orosz medvét a barlangjában, és felkelt, de nagyon.
A mi Putyinunk persze a haverjainak minden lépést előre megsúgott. Gáz ár emelkedés!
Mit Add Isten Magyarország milyen szépen feltöltötte a tározókat. Majd ezt jó lesz kommunikálni a népnek választási fogásként ( itt jön képbe az, hogy több legyet üt a Fidesz egy csapásra, de van az több is.).
A csapat összevonásokra lehetett egy ideig úgy tekinteni, mint izmozásra, de már 2 hónapja átlépett valamit ez az ügy. 
Ami külön érdekesség teszi a dolgot az az, hogy én mint mezei Senki ezt összerakom. Gyakorlatilag az Orosz médiában már évek óta felkészítik az embereket a háborús szélre.
Koronavírus szintén hazavágta a világot, de Európát pláne. Adóság, Hitel, kiszolgáltatottság több irányba. 
A farkasok is a rénszarvas csorda legévégén lévőjét támadják meg, hiszen annak valamilyen baja úgy is van!
A Krím félszigetnek volt egy nagy gyengéje.
Egy szó mint száz, amíg mi jól lakunk a Karácsonyi bejglivel, és melegben ülünk, addig Putyin majd kitombolja magát, mert tudja az Ő élete is véges. Ezzel tényleg beírhatja magát a történelem könyvekbe. mindig büszkék lesznek majd rá az Oroszok. 
Az első dominó már eldőlt, és jön a többi.Ha igazam lesz, és megvalósul az amit itt írtam pár hete, akkor lehet elkezdeni ötletelgetni mi az ami felértékelődik majd!
Akár a részvénypiacon, akár az életben.
Oroszországot rengeteg típusú embargóval áldották meg az elmúlt időszakban Brüsszelből. Köszöni szépen elvan. Gyakorlatilag rengeteg pénzt adott a mezőgazdasági szereplőknek, hogy tökélyre fejlesszék az ország élelmiszer termelését. 
Elképesztően jól csinálták, és sikerült nekik. Ergo egy háború esetén még ezzel sem tudják megszorongatni.
Semmilyen eszköze nincs sem a Natonak, sem Amerikának az Orosz-Kínai halmazzal. Azt csinálnak amit akarnak. 
Talán a történelem során először, mi egész jól helyezkedünk el. 
Írhattam volna még többet, de a lényeg itt van. 
Ami most van gázár az kutya füle ahhoz képest ami akkor lesz ha az Unió Újra visszaszól Putyinnak. 
Még valami!
Atomenergia, és ami kell a működtetésükhöz! Nos tessenek megnézni! Európa ezen a téren is kiszolgáltatott, és mivel nagyon sok reaktort a németek leszereltek, de fogyasztás meg növekedett, így a maradék reaktorokra nagy teher hárul, ami mit is jelent a piacon? Még nagyobb kiszolgáltatottságott.
Írhattam volna más topikba is, de itt sok olyan ember van akik megértik hogy kapcsolódik ez a vízhez!! ( nem feltétlen a FuturAqua Nyrt. hez) ..
Köszönöm a figyelmet!, és akinek van Tesla ja, az majd ne lepődjön meg egy dupla csúcson :)
_Macika_
_Macika_ 2021. 12. 23. 12:27
#13113
37
pingú lemerülés a mélybe?
🤣
_Macika_
_Macika_ 2021. 12. 22. 11:37
#13112
jégtáblák
don_king
don_king 2021. 12. 22. 11:17
Előzmény: #13110  Törölt felhasználó
#13111
Egy dolgot hagyott ki, hogy a fák nem nőnek az égig, majd sajnos összeroskadt önmaga nimbuszától
Törölt felhasználó 2021. 12. 22. 10:51
Előzmény: #13102  don_king
#13110
Gyuripapa jó arc volt, mindent kiszámolt a opusról fillérre pontosan, csak egy dolgot hagyott ki: hogy ez a ner és nekik nem érdekük a kisbüfik pénztárcáját tömni. 
Itt is mi volt a szlogen? A víz és a token eladja magát. Hát ez hülyeség. 
don_king
don_king 2021. 12. 22. 10:47
Előzmény: #13108  VUK1980
#13109
Meg hullák. Zsolti es Metwolf sajnos belefulladtak a vízbe.
VUK1980
VUK1980 2021. 12. 22. 10:39
Előzmény: #13107  _Macika_
#13108
akkor ne menj bele fürdeni...lehet capak is vannak benne
_Macika_
_Macika_ 2021. 12. 22. 09:31
#13107
mélyvíz
Törölt felhasználó 2021. 12. 21. 21:15
Előzmény: #13105  don_king
#13106
5 vagy 10 év alatt lesz ez ?
don_king
don_king 2021. 12. 21. 21:00
Előzmény: #13104  VUK1980
#13105
Állítólag 7 ft lesz a futuraqua. Aztán 500
VUK1980
VUK1980 2021. 12. 21. 19:59
Előzmény: #13102  don_king
#13104
Biztos nem süt bejglit, mert Alapon tölti a vízet a Karácsonyfa alá!
Atti67 2021. 12. 21. 19:42
Előzmény: #13102  don_king
#13103
Ahhoz lehet,hogy jobban ért,mint a cégvezetéshez.De az sem biztos.
don_king
don_king 2021. 12. 21. 19:36
Előzmény: #13100  VUK1980
#13102
Több szem többet lát!
Gyuripapa jól mondta a víz érték! Nem biztos hogy a futuraqua is az. Halgasson mindenki a belső hangra. A tegnapi krach amiatt volt, hogy egyes benfentes büfik tudták, hogy KBR egész nap bejglit süt és ezt kihasználva lenyomták az árfolyamot 😊
MinasTirith7 2021. 12. 21. 16:59
Előzmény: #13099  don_king
#13101
Emlékszem kikérte valaki a véleményét az Opus topicban a Futuraqua-ról, még ő is azt mondta, a víz az mindig érték! 
Ez igaz, csak még részvény árfolyamon nem látszik.
Lehet ezt csak mi részvény tulajdonosok tudjuk?🤣

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek