Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 24. 16:02

Felfedték Orbán titkos tervét, amivel ismét kétharmados gyõzelmet arathat  

Ugrás a cikkhez
Abszolút kapóra jön a magyar kormánypártoknak az, hogy az Európai Parlament múlt héten megszavazta a 7. cikkely szerinti eljárás elõfázisát, hiszen tovább lehet erõsíteni a külföldi- és EU-ellenes retorikára építõ kampányt,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 03. 02. 13:21
Előzmény: #115  Mikieger85
#120
Az ilyen "elítélt" általában azt hiszi, hogy a törvények és jogok rá nem vonatkoznak!
Törölt felhasználó 2018. 03. 02. 13:18
Törölt hozzászólás
#119
Törölt felhasználó 2018. 03. 02. 13:18
Törölt hozzászólás
#118
Törölt felhasználó 2018. 03. 02. 13:18
Törölt hozzászólás
#117
Vazsmegyei 2018. 03. 02. 13:18
Előzmény: #112  ts3
#116
Nagyon jó kérdés! Rád kell bízni a 4-s és az 1-s Metró meghosszabított vonalának a tervezését! Mindjárt megtudhatod, hova tűnnek a hiányolt milliárdjaid! Addig meg gondolkodjál a következő kérdéseden!
Mikieger85 2018. 03. 02. 13:14
Előzmény: #109  Vazsmegyei
#115
Ja, az elítélt is így szokta szidni a bíró anyját.
Vazsmegyei 2018. 03. 02. 13:13
Előzmény: #107  Dehogynincs
#114
Szerintem korrupt az a cigány is, aki elfogad egy tál lencsét, vagy egy féldisznót holmi ígéretért, hogy aztán holnap újra nyújtsa a markát, mert van mindig olyan ígéret, amire van erre egy tál lencse vagy  akár egy féldisznó is! 
Mindennek semmi köze az orvosi rendelőkhöz meg az iskolapadhoz! Bogdán László sokat tudna segíteni az ideológiád eme szintézisében!
Törölt felhasználó 2018. 03. 02. 13:10
Törölt hozzászólás
#113
ts3 2018. 03. 02. 13:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#112
Igen a 4-es metróban is van felelőssége a fityesznek.
Ki döntött úgy hogy nem építi meg Bosnyák térig a 4-es metró? A fidesz.
450 milliárdba benne voltak ezek a megállók is.
Hova tűnt az a pénz a 450 milliárdból, amit a meg nem épített szakaszra kellett volna költeni?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 02. 13:10
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#111
Szerinted az járt vásárhelyiek fejében, hogy elegük van elegük van a pártokból. Az én fejemben is ez jár. A hozzászólásaimból ki is derül, hogy az összes pártból elegen van és nekem igényem van, egy konzervatív, liberális, antikommunista, piacbarát (és tiszta kezű) pártra. Akkor is, ha másban nincs ilyen igény.
De én meg is tudom fogalmazni, hogy miért és miből  van elegem, melyik párt hol és mikor lépte át azt a határt, hogy már semmiképpen nem szavaznék rá és azt is, hogy még van egy-két párt, amire az orromat befogva még tudnék szavazni és van egy-két új párt, amiket ígéretesnek vagy viccesnek látok, de nem hiszem, hogy most át tudnák vinni a küszöböt.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 02. 13:02
#110
kisk119 Félre ne érts! Amikor azt írtam, hogy "Te hülye vagy ahhoz, hogy érvelj és vitatkozz." az nem az én véleményem. Az pusztán #87 más szavakkal.
Vazsmegyei 2018. 03. 02. 13:01
Előzmény: #103  Mikieger85
#109
Ezek a ki tiltók egy diktatúrában élnek, mert azt hiszik mindent megtehetnek büntetlenül! Semmi szolidarítás nem fedezhető fel a tudatlanságuk kiteregetésében!
Törölt felhasználó 2018. 03. 02. 13:01
Előzmény: #102  Dehogynincs
#108
Hódmezővásárhely óta mindenki azt találgatja, mi járhat a vásárhelyiek fejében. Én is.
Vásárhelyen elindult egy volt fideszes függetlenként. Mivel az embereknek elegük van a pártokból nyert. Erre az ellenzéki katyvasz elkezdte ordítani, hogy nyertünk. Nyertek Ők a francot. Ha bárki elindult volna bármelyik ellenzéki párt színeiben a fidesz jelölttel szemben csúnyán kikapott volna.  
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 02. 12:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#107
" piszkosul nem értettem mi köze van a megújult óvodának ,a cigányokhoz,az épülő rendelőnek a hálapénzhez,a város vezetésének ,a vőkhöz"
Vannak emberek, akik nem tudnak nagy rendszereket átlátni. Arra vagyok kíváncsi, hogy az ilyen emberek mit gondolnak, mi alapján döntenek.
A "mi közénél" azt firtatom, hogy miért tartod fontosabbnak a téged érzékenyen érintő durva cigánykérdésnél azt a rendelőt, ahova nem is jársz.
Miért nem érdekel, hogy kell-e hálapénzt adni a rendelőben?
Az érdekel, hogy milyen szempontok szerint döntesz.
El tudod-e képzelni egy cigányról, hogy fél disznóval vagy egy tál lencsével megvehetik a szavazatát?
Hova teszed azt a határt, amivel te döntesz a szavazatodról? Nagyjából belőttem, hogy néhány utca  leaszfaltozása, meg a rendelő megújítása elég hozzá. A cigánykérdést viszont már nem kell megoldani hozzá. Az nyugodtan fokozódhat.
Vazsmegyei 2018. 03. 02. 12:57
Előzmény: #95  Dehogynincs
#106
Lemossátok magatokat egyre többen, mint az igazi trollok! Én csak segítek abban, hogy magatokra ismerhessetek a nem létező szellemi fölényetek tarthatatlanságának a felismerésében!
-
Most már csak azt nem értem, hogyan tudtok vitatkozni olyannal, akiről azt tartanád://"Te hülye vagy ahhoz, hogy érvelj és vitatkozz"// Kezdesz közeledni a véleményedhez, mert ez az idézet is tőled származik!
Karvalytokes 2018. 03. 02. 12:57
Törölt hozzászólás
#105
Karvalytokes 2018. 03. 02. 12:54
Törölt hozzászólás
#104
Mikieger85 2018. 03. 02. 12:50
#103
A kétharmados tervben ezekszerint nem szerepel, hogy USA-ba utazzon bárki is a vezetésből...
http://hvg.hu/itthon/20180302_Vizsgalatot_kernek_Orban_es_szuk_kore_ellen_kitilthatjak_oket_az_USAbol
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 02. 12:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#102
"nem hinném hogy olyan sokat lopnának el"
Erre vagyok kíváncsi. Hogy mennyit hiszel és mekkora az az összeg, amit föl tudsz fogni és érzékelni tudsz.
Az országban négymillió mélyszegény él. Ők ritkán látnak egy-kétszázer forintot egyben. Nekik a tízezer forintos Erzsébet-utalvány is tétel. Nincsen semmiféle megtakarításuk. Ki vannak szolgáltatva az államnak.
Ha azt mondod, hogy egy milliárd, akkor nem tudnák leírni. Nem tudnák, hány számjegy kell hozzá. Nem jut eszükbe, hogy egymilliárd forintból, hány Erzsébet-utalvány jön ki. Ha eszükbe jutna is, nem biztos, hogy ki tudnák számolni.
Hódmezővásárhely óta mindenki azt találgatja, mi járhat a vásárhelyiek fejében. Én is.
Peterbond 2018. 03. 02. 12:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#101
Ez igy mar bocs de alaptalan kocsma logika amivel nem tudok mit kezdeni. A multik adoztak eddig es es ezutan is. Voltak jo lepesek az afokerules csokkentesere ( lasd pl online penztargepek ) csak sajna a nagybani haveri lopas megnovekedett.
Nalunk a Gyurcsany kormany alatt keszult el a legtobb ut. A Medgyessi kormany emelte a szuleimnek a legtobb bert megse csak ez alapjan iteltem meg a kormanyzas teljesitmenyet vagy mobdtam hogy oke hogy lopnak de legalabb adnak is.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek