Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Stanbul92
Stanbul92 2019. 05. 29. 09:00
#69980
Jó Reggelt Mindenkinek,  Szép Napot!
croker
croker 2019. 05. 29. 08:59
#69979
Reggelt Üzlettársak! Milyen a reggelünk?
evanani
evanani 2019. 05. 29. 08:59
#69978
Mi van itt,se nyitó se semmi...istálló,gazemberség,hupákolás...a cibánkos úristenit.
HoStrucc
HoStrucc 2019. 05. 29. 08:33
Előzmény: #69975  verto
#69977
Vajnanal nem igen volt nagyobb potenciális partner, azt hiszem ez így érthető is. 
ususfructus 2019. 05. 29. 08:31
Előzmény: #69975  verto
#69976
Nekem ez inkább azt sugallja, hogy Vajnát BCS-re nézve jobb feltételekkel lehetett volna behozni.
verto 2019. 05. 29. 08:22
Előzmény: #69967  flyingdeer
#69975

"tavaly már tárgyaltak vele is aztán jött Vajna és mellé tették le a voksot."
Ez nekem azt sugallja, hogy a leendő cégben kevesebb potenciált láttak mint a Vajna vonalban.
Eszkavator
Eszkavator 2019. 05. 29. 07:51
Előzmény: #69971  Törölt felhasználó
#69974
Papp érkezésére sokan bele fognak venni. Majd végigveszik az esést utána meg az emelkedést, ahogy mi is végigvettük. Néhány szektás elfáradt, jönnek helyettük mások. Már itt ólálkodnak, frissen, kipihenve, kitömött bankszámlával.
Törölt felhasználó 2019. 05. 29. 07:27
Előzmény: #69972  Jantner007
#69973
Csak tipp de igazából részletkérdés. Tény hogy ingyen vállalta az IT feladatot az 500k részvény lehet a jutalma eddig. Annyiban korrigálok hogy természetesen nem az újonnan keletkeztetett részvényekből mert azok még nem léteznek. Amúgy mindenkinek 78 filléres papírja van bekem is csak én pl. majdnem 100 forintor adtam értük ☺
Jantner007
Jantner007 2019. 05. 29. 07:21
Előzmény: #69971  Törölt felhasználó
#69972
Szia, miből gondolol,h 0,76filléren nyomódott az 500k részvénye Pappnak?
Törölt felhasználó 2019. 05. 29. 06:59
Előzmény: #69916  wisvik
#69971
Sziasztok! Kb indent leírtak az előttem szólók, így megpróbálok tényleg csak a szubjektív benyomásaimról beszámolni. Nagyon jó volt végre személyesen is megismerni néhányótokat, és kifejezetten sajnálom, hogy nem tudtam mindenkivel néhány szót váltani, de egyszerűen erre nem volt lehetőség. Papp és Perger impozáns bemutatkozás, ezenkívül az előéletük (és nem a korrupciógyanús ügyre fókuszálok, hanem a ténylegesen elért szakmai dolgaikra) meggyőztek arról hogy itt is valós feladatuk van. BCS: amikor bementem, odajött hozzám kezet fogni, bemutatkoztunk egymásnak, ez olyan emberi volt, persze akkor még alig voltak, gondolom később már et nem tudta mindenkivel megtenni. Ettől függetlenül zavart, hogy nem tudja megfelelően lekommunikálni azt hogy nem mondhat semmit. Az hogy ez most fáradtság, belefásultság, vagy agresszió volt mindenki döntse el, szerintem egyik következménye a másik. Minden esetre ha FLELŐTLENÜL felvette a 11-20 napirendi pntokat, és azokat most sem lehetett megtárgyalni, akkor nem az lett volna az elvárható reakció, hogy minden erre irányuló kérdést lekever. Ezeken a válaszokon látszott, hogy "úgyse mondatok semmit, értsétek már meg", ugyanakkor jó adag flegmasggal, erőből adta elő mindezt. Az ott ülő részvényesek azért mentek oda hogy tájékozódjanak. Mindannyian tisztában vagyunk egy közgyűlés rendjével, és tudjuk, hogy a naoirendi pontokon kell végigmenni. Esélyt sem adott most viszont arra, hogy akár a KGY-n napirendi pontokon túli felszólalások legyenek, akár a KGY után kötetlen beszélgetés. Ezt is lehet kétféle képpen értelmezni. Nyilván én aki abban hiszek, hogy tényleges munka zajlik a háttérben, úgy értékelem ezt hogy nem akart belemenni most egy beszélgetésbe, nem szólhatja el magát. Azt is tudom hogy a kormányközeli berkekben még komolyabban veszik az omertát. Továbbra is bizakodva egyelőre a részvény tartás mellett tesze le a voksom. Beszédes volt viszont számomra a KGY után Perger megynilvánulása a kérdésemre, hogy szerencsés volt e felvenni ezeket a napirendi pontokat... nem minősítette, de ő kész helyzetet kapott, ergo ő nemígy csinálta volna. Szóval szerintem a megállapodás tényleg itt vana kertek alatt, BCS meg már nagyon villantani akart valamit, demég várni kell, ez most fordítva sült el... szvsz az új IT/menedzsment az ilyen malőröket már nem engedi meg. Ha kijönnek az első hírek, akkor valóban indulunk, addig csorgás, illetve ezen a szinten már inkább oldalazást várok. AZ ÁRFOLYAMRÓL: irányított ez egyértelmű, még ha azt is kommunikáltákhogy nincs közük hozzá. Azt megértem hogy hiatalosan nem ez a fő feladatuk, hanem a tényleges tranzakció lebonyolítása, de hát az ingyen dolgozó IT tagoknak is csak kell valami honoráriumot adni. Ez lehet pl Papp úr 500K részvénye ami 78 filléren nyomódott, és átadódott, és jelen pillanatban 40-50 millát ér. Azt tényleg nem hiszem hogy egy tőzsdei kamuhoz ennyiért adná a nevét. Azt viszont hiszem hogy érdekelt a magasabb részvényárfolyamban. Remélem nem ő lesz a mi Ádámosink... NÉV ÉS DARABSZÁM nélkül személyiségi jogokattiszteletben tartva, szerintem csak az ott levő szektások 5-6 Milla részvényt birtokolnak 10K-3M közötti darabszám megoszlásban. Mindenki a maga szerencséje kovácsa, van aki kivár, van aki egy részével napizik, és arra spekulál, hogy lesz még leszúrás 70-75-ig. KOLLEGÁK egy valamit ne felejtsünk el: szép dolog a szekta, de itt mindenki a saját érdekeit nézi. Ez jól is van így, ettől tőzsde a tőzsde. Csak akkor vegyük azt is számításba, hogy mondjuk egy 500K-s részvénytulajdonos a pakkja 10%-ával ugrál, azért hogy egy kicsit a saját átlagát karbantartsa. Ez az a volumen, amit még el tud engedni, ha véletlen megindul az árfolyam, és nem tudja időben visszavenni. Ez a mennyiség beborítva nyilván fáj egy 10-20K-s tulajdonosnak. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy irányított árfolyamról beszélve ne felejtsük el, hogy mi magunk is hozzájárulunk a mozgáshoz, és lehet hogy az irányító csak elindítja a lavinát. Így aki hisz a sztoriban szerintem jobb ha most rá sem néz a grafikonra egy darabig. Könnyű ezt mondani, én sem biztos hogy meg tudom tenni.
Eszkavator
Eszkavator 2019. 05. 29. 06:11
#69969
Közgyűlés:
-Papp István ott ült az első sorban a kgy megkezdése előtt, majd megérkezett Kellner Gabriella és mosolyogva, kedélyesen üdvözölték egymást. Nem úgy látszott, mint akik csak pár hete, vagy hónapja ismerik egymást, inkább mintha régi barátok lennének. Ez is azt erősíti bennem, soha nem volt itt Vajna vonal, az eredeti terv megy folyamatosan. Már egy éve is ott volt az Estmédia tevékegységi körei között a vezetékes/vezeték nélküli távközlés, szvsz ők kezdetektől erre gyúrnak, Orbán paranoid álmára, h kell legyen egy nemzeti szolgáltató, lehetőleg regionális, határokon átnyúló, még jobb ha élen jár az 5g technológiában, mivel feltett szándéka a kormánynak Mo-t 5g nagyhatalommá tenni. Én nem hiszek az IT vonalban, a részvényszám is jobban illene egy telkó céghez.
- Papp István magasan kilógott felfelé az egész társaságból, mind külsőre, mind beszédtecnikailag, mind meggyőző erőt tekintve. Nemzetközi topmenedzser, szóval a tőzsdehekket meg lebegtetéses lehúzást illene végleg elfelejteni. A kérdés már csak a mikor. Erre Bcs válasza nekem: igyekszünk, h nyáron meglegyen. Lényegtelen egyébként, nem kell elhinni neki, nem múlik már rajta semmi szvsz. De a vki által említett agresszív BCs-t cáfolnám, egyezzünk ki egy kifáradt BCs-ben.
- a többi dolgot már a kollégák részletesen elmondták.
- A kgy legfontosabb tanulsága, ahogy fórumtársunk már említette: BCs-t nem mutatja ki a radar. Innentől nyugodtan nevezhetjük őt B-2Cs-nek is, a lopakodó vadászbombázó után szabadon.
Törölt felhasználó 2019. 05. 29. 00:21
Törölt hozzászólás
#69968
flyingdeer 2019. 05. 28. 22:53
Előzmény: #69948  janika04
#69967

Szerintem erre rosszul emlékszel. Már az áprilisi közgyülésen is feltették ezt a kérdést akkor is elmondták, hogy tavaly kezdték velel a tárgyalásokat.
Ma közgyülés végén egy kb 20 fős társaság beszélgetett a moziterem végébe és odajött BCS akkor is megkérdeztük tőle, hogy mikortól tárgyalnak ezzel a befektetővel és most is elmondta, hogy tavaly már tárgyaltak vele is aztán jött Vajna és mellé tették le a voksot. Amikor bekövetkezett a halála után a 4 jelölt is jelentkezett - vagy kerstek meg erre nem emlékszem - és a mostani lett kiválasztva a folytatásra.
Chevyvolt 2019. 05. 28. 22:35
Előzmény: #69419  lopez22
#69966
Fenntartásokkal fogadom ezeket a hozzászólásokat, de ugy érzem, - ha nem távol állok a valóságtól akkor szvsz  a véletlen műve bármi nemű hasonlóság a való világgal - hogy a mostani Mo. jobban hasonlít egy Banán köztársaság jellegű országhoz mint az EU országok többségéhez, és itt tervek vannak egy ilyen céggel mint az EST. Nem hinném hogy a  fő Tábornoknak ne lenne célja és itt pénz a fegyver - igazi fegyverek helyett. Nem hinném hogy itt a hekk a cél , sokkal inkább a pénzkeresés. Éljen a szabad választás joga... aki eladja adja , aki nem az meg tartson ki!
KL80 2019. 05. 28. 22:25
#69965
Újabb 3millárdal bővíti ill. növeli a kormány a kis és közép vállalkozások digitális technológiai fejlesztésükre szánt állami támogatást,melyet szoftverek beszerzésére is fel lehet használni....hír tv
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 05. 28. 22:17
Előzmény: #69962  Larry71
#69964
Nem volt ma sok időm, mindenkinek köszönjük a tartalmas beszámolókat a közgyűlésről. Egy nagyon érdekes dologra lettem figyelmes: sokkal többen foglalkoztak ma szerintem a leendő befektetővel kapcsolatos dolgokkal, mint a csúnya eséssel, ez szerintem nagyon pozitív dolog. Sok vélemény eredője sokszor van közelebb az igazsághoz, a megfejtéshez, a megvilágosodáshoz mint nem. Nem sok papír van már a bét-en, amivel sokszorozni lehet ezért mindenki becsülje meg a lehetőséget, aki hisz benne. Jó éjt kollégák, mégegyszer köszönjük a mai helyszíni beszámolókat és a fáradozásotokat!
Roka-koma
Roka-koma 2019. 05. 28. 22:10
Előzmény: #69941  wisvik
#69963
Egyébként nem. De azt egyre kevésbé tartom relevánsnak, hogy Csaba mit mond. 
Larry71
Larry71 2019. 05. 28. 22:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#69962
Jô èjt!
Sevenseagal2 2019. 05. 28. 22:05
Törölt hozzászólás
#69961

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek