Hali!
Van még itt vki aki érdekelt CBK részvényben vagy certiben? Látok itt a hozzászólásokban ismerős neveket más topikból.
Van még itt vki aki érdekelt CBK részvényben vagy certiben? Látok itt a hozzászólásokban ismerős neveket más topikból.
Commerzbank normálisan