NagyPe

Regisztráció: 2020-05-27 07:32:31

Hozzászólások száma: 1 016

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 17:18


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! kedd, 17:18
Ez szép lett!
Várakozáson felüli. 
44.600-ra számítottam délelőtt. 
Délután 850-re.
OTP részvényesek ide! kedd, 16:45
36,1k darab áll 45k-n
Ez az összes napi 15%-a
Ha nem áll ki, nem lesz (sztem) erő átvinni. 
OTP részvényesek ide! kedd, 09:32
Igazán nem szeretném a tartalmas eszmecseréket szét trollkodni, de azért ne felejtsétek, hogy 26.03.30.
Oti 35.000
Azóta +25%
Két hete Oti 40.000
Azóta +11%
Mit is vártok még? 
Naponta szeretnétek ennyit? 
Menjetek SpaceX-be. 
Vagy inkább mégse. 😁 
Sztem ennél biztonságosabb papír nem sok van. Főleg nem a hazai mikro piacon. (Bét) 
A 45k erős ellenállás. Majd átviszi. Ha most nincs hozzá ereje, majd lesz a jövő héten, vagy utána. 
Azért - 1% ne legyen már a világvége. 
Nyugi van. 
Stop-ot beállítani és lemenni a strandra sörözni. 
Ez a heti program. 😊 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 11:18
44.290
Nalam megy
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 13:43
Beze!
CBK-t látod?
37,54 (+3,44%)
Tényleg olyan mint egy hisztis szerető :D
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 06:40
Nem az írásod mínuszolja, hanem a tartalmat. 
Nem tetszik neki sem, hogy mínuszban van. 
Egy ilyen jellegű tartalom véleményezése kétértelmű lehet. Vagy tényleg shortban van, de az meg legyen az ő baja. 😁 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 16. 18:30
Esküszöm könnybe lábad a szemem, ily gyönyör láttán, hogy sokadik napja már nem lekötik a záró aukcióban, hanem felfelé.
Pedig már kezdtem összerakni exit scenarióm, ha fordulás vagy korrekció jön. 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 21:42
Hol vetted a CBK-t, hogy besz..ptad?
Annyit azért nem esett. 
Nézzél egy TA-t, olyan mint egy fűrész. El ne add bukóban. (sztem) 
Megy ez még fel. Lehet holnap. 
2-3% ugrálás van benne. 
Most kimaradsz egy körből. 
37 felett elad, 36 alatt vesz. 
35 alatt sokat vesz. ☺️ 
A MOL más szitu. 
Ott én is bukót kellett realizáljak. Na az szopattyúra vett. 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 10:28
43.090
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:29
43.150
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:28
Nálam megy
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:15
A nagyobb gond, hogy szinte üres a könyv, nincs további húzóerő.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:11
Már volt. Az húzta fel. Most áll, mert elszámolás van. Ilyenkor el szoktak tűnni.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:03
43.420
TS 83 elment
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:03
43.380
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:01
43150
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 09:01
Pont úgy, ahogy a Magyar illiberális demokrácia a Brüsszeli elnyomó zsarnok rendszerre. 
Azt is megírta a MagyarNemzet, meg vagy másik 100 média. :D
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 17:09
Így már nem is lett olyan alul teljesítő. ☺️
Szépen pörgött záró akcióban. 
Jó hétvégét mindenkinek. 
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 12. 09:49
Én nem, de ismét veszteséges lett Opus számomra. Dobnám ha menne a nyomorult Erste kereskedési felület. Addig számolhatom a bukót. :(
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:25
Ismét felhívtam őket, nemtudták, hogy nem megy, de megnézte és neki sem működik.
Sztem telefonáljatok be (akit érint) és követeljétek a régi visszakapcsolását, amíg nem tudják a folyamatos szolgáltatást biztosítani.
Én ezt tettem.
+36 1 235 5151  

friss hírek További hírek